Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Karviná - 30. března 2019   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Horáček  • 4' Strack  • 6' Bosák  • 7' Gřešek  • 16' Petrovský  • 17' Gřešek  • 21' Klaban  • 21' Gřešek  • 22' Petrovský  • 28' Petrovský  • 31' Petrovský  • 35' Petrovský  • 44' Pyško  • 45' Petrovský  • 49' Petrovský  • 52' Horáček  • 56' Klaban  • 57' Gřešek
21:28
(12:15)
Stav série: (0:3)
Karviná
Karviná
2' Zbránek   • 3' Nedoma   • 6' Jan Užek   • 7' Jan Užek   • 11' Jan Užek   • 12' Zbránek   • 13' M. Brůna   • 14' Jan Užek   • 20' Zbránek   • 23' Nantl   • 25' Nedoma   • 26' Nedoma   • 32' Nedoma   • 33' Monczka   • 34' Jan Užek   • 36' Jan Užek   • 38' Jan Užek   • 41' Nantl   • 42' Zbránek   • 43' M. Brůna   • 46' Jan Užek   • 50' Jan Užek   • 57'    • 60' Plaček
Frýdek-M.
Cáb, Pyško, Štolcar – Bosák, Gřešek, Horáček, Kocich, Musálek, Ondrušík, Petrovský, Pomichálek, Strack, Šimek, Žvak, Klaban.
Karviná
Mokroš, N. Marjanović – M. Brůna, Monczka, Piątek, Noworyta, Plaček, Chudoba, Jan Užek, Ji. Užek, Solák, Mucha, Nantl, Zbránek, Nedoma, Chosik.

Karviná v druhém poločase potvrdila formu a pohodu se kterou téměř celou sezónu hraje. Hosté svůj náskok z prvního poločasu potvrdili a ještě navýšili a poslední minuty s klidem dohráli a utkání dotáhli do vítězného konce. Stav série je teda 3:0
60'
Přešlap nedovolil uznání hostujícího gólu.
60'
Jan Plaček trefil odkrytou klec.
59'
Domácí hrají pomalu a snaží si vypracovat gólovou šanci.
58'
Domácí šli do brejku a Tomáš Horáček osamocen na brankovišti poslal míč mimo tři tyče.
57'
Na gól Karviné rychle reaguje Adam Gřešek.
57'
Gól vstřelil tým HCB Karviná.
56'
Tomáš Klaban snižuje střelou z osy hřiště. Jeho střela se vešla do malé díry v obraně.
55'
Zdá se, že závěr utkání se odehraje v poklidnějším tempu.
54'
Luxusní zákrok Pyšky, který vytěsnil míč rukou u pravé tyčky.
52'
Adam Gřešek poslal svoji střelu mimo tři tyče.
Obraný faul hostů a domácí mají k dispozici sedmičku.
52'
Tomáš Horáček se dostal k odraženému míči po zákroku brankáře a poslal míč pod horní tyč.
51'
Užkovi střela nesedla a poslal míč vysoko horní tyčku.
50'
Striker hostů Jan Užek rychle odpověděl na Petrovského gól, když překonal Pyška mezi nohy.
49'
Ostatní střelecky mlčí, on ne. Vojtěch Petrovský se snaží mazat velké manko svého týmu.
49'
Marek Monczka poslal svůj sedmimetrový hod pod horní tyč.
48'
Marjanovič předvádí v posledním minutách velice solidní zákroky.
47'
Strackova střela mířila hodně nad, ale s pravděpodobnou tečí jednoho z bránících hráčů.
46'
O další gól ve frýdecké síti se postaral Jan Užek.
45'
Pokus o brejk hostům nevyšel. Domácím však ano. Na podruhé se do skoro odkryté klece prosadil Vojtěch Petrovský.
44'
Marjanovič pravou nohou vykopl míč, který mířil k pravé tyči.
44'
Vít Pyško trefil přes celé hřiště odkrytou hostující klec.
43'
Petrovský se dostal do dobré příležitosti díky rychlosti svých nohou. Byl faulovaný, a tak dostal k dispozici sedmičku. Byl úspěšný.
43'
Michal Brůna vypálil z osy hřiště a střela zapadla pod horní tyč.
42'
Hosté mají již smrtelný náskok ve 42. minutě. Jan Zbránek dostal od líné obrany domácích hodně prostoru na levém křídle a prosadil se na vzdálenější tyč.
41'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Matěj Nantl).
40'
Monczka se dostal do brejku a jeho pokus z praví strany nádherně vystihl Pyško.
38'
Jan Užek je střelec s velkým S. Šestou brankou v duelu navyšuje náskok svého týmu.
37'
Pomalejší pasáž utkání. Na každé straně málo šancí, oba týmy kazí přihrávky. Alespoň gólmani se činí.
36'
Jan Užek po šťastném odrazu rozvlnil síť.
35'
Vojtěch Petrovský drží naděje svého týmu svoji pátou brankou v utkání. Potvrzuje tak svoji roli střelce ze základní části.
34'
Hosté velice rychlo odskakují na rozdíl pěti branek. Jan Užek vypálil z devítky a jeho střela prošla skrz obranu až do sítě.
33'
Marek Monczska vyčkával na pravé straně a hned po přihrávce vypálil a jeho střela zaplula o zadní tyč do brány. Hosté hrají v úvodu velice aktivně.
32'
Miroslav Nedoma vstřelil krásnou branku. když dostal křižný pas na právo a hned ze vzduchu vypálil přesnou střelu na vzdálenější tyč.
31'
Vojtěch Petrovský hned z kraje druhého poločasu dotahuje manko svého týmu.
31'
V první části jsme viděli poměrně vyrovnaný výkon obou celků. Musíme však podotknout, že hostující karviná má jako favorit stále trošku na vrch. Domácí však v průběhu celého poločasu dokazují, že nic nebalí a ve druhé půlce se může stát ještě cokoliv.
30'
30'
Marjanovic předvedl krásný zákrok, kterým drží slušné vedení hostujícího celku v závěru prvního poločasu.
29'
Marek Monczka se po tyčce prosazuje ze sedmičky.
29'
Monczka nastřelil tyčku a byl faulovaný, takže má k dispozici sedmimetrový hod.
28'
Vojtěch Petrovský překonal hostujícího gólmana z levého křídla.
27'
Oba brankáři teď předvedli velice solidní zákroky.
26'
Nedáš, dostaneš! Toto sportovní pravidlo potvrdil z rychlého protiútoku Miroslav Nedoma.
25'
Adam Gřešek dostal hod z sedmi metrů, ale tentokrát jeho úmysl střely mezi nohy hostující gólman vystihl.
25'
Miroslav Nedoma se prosazuje v početní výhodě.
24'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Vít Pyško).
23'
Po delší době přichází gólový příspěvek i ze strany Karviné. Mezi nohy se prosadil Nantl.
22'
Vojtěch Petrovský to udělal velice šikovně, když schoval svoji střelu za bránícího hráče a ta se těsně před brankářem stočila k pravé tyči.
21'
Pyškův zákrok zabránil téměř jistému gólu.
21'
Adam Gřešek dostává domácí zpět do hry svoji střelou pod horní tyč. Hosté si berou timeout.
21'
Tomáš Klaban si připisuje první gól v tomto zápase.
20'
Jan Zbránek si naběhl na brejk a osamocený před Pyškem se nemýlil.
18'
Adam Gřešek byl faulovaný a dostal tedy k dispozici sedmičku. Tentokrát svoji umístil přesně do levého dolního rohu brány.
17'
Ada, Gřešek dostal ideální přihrávku do volného prostoru na brankovišti a pohotovou střelou prostřelil hostujícího gólmana.
16'
Rychlý odpověď domácích. Střelec Vojtěch Petrovský poslal pumelici z devítky a míč skončil až v síti.
15'
Zbránek dostal k dispozici hod ze sedmičky a nemýlil se.
14'
Další rychlý gól přidává Jan Užek a domácí si berou timeout.
13'
Michal Brůna číhal tak dlouho, až si našel v zóně domácích prostor a nenápadnou střelou se prosazuje.
12'
Jan Zbránek našel odražený míč a dostal se do brejku. Jeho rychlé nohy ho dostali až na hranici brankoviště z pravé strany, odkud se tento hráč Karviné prosadil.
11'
Další gól do sítě domácích dopravil Jan Užek.
11'
Sedmimetrový hod dostal k dispozici také Adam Gřešek a také se počínal jednoduše, ale úspěšně.
10'
Martin Monczska nic nevymýšlel a sedmimetrový hod proměňuje prudkou střelou mezi nohy.
9'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
9'
Skvělý Pyškův zákrok drží zatím nerozhodný stav.
7'
Jan Užek číhal na brankovišti a dostal ideální přihrávku na pravé křídlo, kterou zhodnotil na jedničku. Je znovu srovnáno.
7'
Adam Gřešek si naběhl na soupeřovu polovinu, obdržel prudkou přihrávku a z osy hřiště se prosadil střelou o horní tyč.
6'
Velice rychlá odpověď domácích a prosazuje se Bosák.
6'
Jan Užek se prosadil mezi nohama brankáře.
5'
Utkání se zatím odehrává ve velice pomalém a opatrném tempu.
4'
Strack se dostal do brejku a byl nekompromisní.
4'
Hosté hrají dlouho v útoku, ale domácí se dostali do rychlé protiakce.
3'
Nedoma si našel prostor na pravém křídle a z výskoku se nemýlil.
2'
Horáček na Zbránkův rychle odpovídá a střílí gól o horní tyč.
2'
Hosté otevírají skóre, prosadil se Zbránek na druhé straně.
1'
Domácí začínají první útok s klidnou rozehrávkou.
1'
Frýdek-Místek si v základní části vybojoval sedmou příčku, a tak v prvním kole play-off narazil na druhou Karvinou. První dvě čtvrtfinále vyzněly dost jasně pro favorizovaný celek z Karviné. Karviná totiž trhla dvě vysoká vítězství a to 34:23 a 30:21. Toto slezské derby se však právě přenáší na domácí půdu Frýdku-Místku, který se pokusí urvat první bod v sérii.
Jedná se o duel třetího čtvrtfinále české házenkářské extraligy mezi domácím Frýdkem – Místkem a favoritem z Karviné
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.