Jičín - Hranice | ONLINE | 28.9.2018 17:00 | Házená 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Hranice - 28. září 2018   17:00

Jičín
Jičín
10' J. Drbohlav  • 11' Horut  • 12' Dolejší  • 13' Kostelecký  • 15' Horut  • 19' Krahulec  • 22' Horut  • 23' Šulc  • 24' Šulc  • 25' Krahulec  • 28' Horut  • 29' Miľko  • 35' Hlava  • 36' Krahulec  • 28' J. Drbohlav  • 42' Šulc  • 47' Horut  • 50' Hlava  • 54' J. Drbohlav  • 58' Horut
24:23
(15:8)
Hranice
Hranice
6' Indrák   • 7' Hub   • 9' T. Mlotek   • 10' Tůma   • 26' Mičkal   • 30' Mičkal   • 30' Bechný   • 31' Tůma   • 33' Indrák   • 34' Indrák   • 38' Mičkal   • 39' Kozlovský   • 42' Indrák   • 43' Bechný   • 46' Kozlovský   • 50' Holiš   • 51' T. Mlotek   • 53' Bechný   • 55' Andrš   • 55' Mičkal   • 59' Indrák   • 60' T. Mlotek
Jičín
Opava, Válek
Hranice

60'
Tomáš Mlotek snižuje na rozdíl jediné branky.
59'
Michal Indrák z pravé spojky snižuje na 24:22. Minuta do konce zápasu.
59'
Jiří Groh je vyloučen na 2 minuty.
58'
Libor Horut se prosazuje z levé spojky po individuální akci.
56'
Josef Kučerka vychytal při sedmičce Davida Krahulce.
56'
Matěj Andrš vidí z rukou rozhodčích přímou červenou kartu, nutno podotknout, že zaslouženou.
55'
Autorem další hranické branky je z rychlého brejku Tomáš Mičkal.
55'
Matěj Andrš snižuje na rozdíl 3 branek.
54'
Ondřej Šulc našel volného Jiřího Drbohlava a ten svou šanci proměnil.
53'
Tomáš Bechný z pivota vrací Hranickým šanci.
51'
A je to 22:18, když se prosadil Tomáš Mlotek.
50'
Na druhé straně se na pravém křídle prosazuje Lukáš Holiš.
50'
Martin Hlava zvyšuje na 22:16.
48'
Ondřej Šulc neuspěl při sedmimetrovém hodu proti Josefu Kučerkovi.
47'
Libor Horut při signalizované pasivní hře zvyšuje na 21:16 z pohledu Jičínských.
46'
Jiří Kozlovský na nic v útoku Hranic nečekal a vyslal nechytatelnou střelu.
44'
Ondřej Šulc vsítil 20. branku, když proměnil sedmimetrový hod.
43'
Jakub Padalík je vyloučen na 2 minuty.
43'
Na druhé straně však rychle odpovídá Tomáš Bechný.
42'
Ondřej Šulc se prosazuje stejně jako Michal Indrák z pravé spojky.
42'
Michal Indrák z pravé spojky snižuje na 18:14.
39'
Jiří Kozlovský svou první brankou v zápase upravuje na 18:13.
28'
Jiří Dolejší uvolnil Jiřího Drbohlava a ten zvyšuje z pivota na 18:12.
38'
Tomáš Mičkal snižuje z brejku po přesném pasu brankáře Josefa Kučrky – 17:12.
36'
Filip Veverka našel milimetrově Davida Krahulce v brejku a Jičín vede o šest branek.
35'
První branku Jičína ve druhém poločase zaznamenal Martin Hlava z pravé spojky.
34'
A je to opět Michal Indrák, kdo se prosazuje podstřelem.
33'
Marek Indrák snižuje na 15:10, na druhé straně se vyznamenal Josef Kučerka.
33'
Až čtvrtou sedmičku Libor Horut neproměnil, Josef Kučerka byl úspěšnější.
31'
Marek Tůma ze střední spojky snižuje na 15:9 z pohledu Jičína.
31'
30'
30'
Tomáš Bechný zakončuje poločas svou brankou – 15:8.
30'
Tomáš Mičkal technickou střelou z levého křídla překonal Filipa Veverku.
29'
Na dorážku Martina Milka byl Josef Kučerka krátký.
28'
Libor Horut sedmým gólem zvyšuje vedení Jičína již na osm branek.
27'
Tomáš Mičkal je za úmyslné hraní nohou vyloučen na 2 minuty.
26'
Tomáš Mičkal z levého křídla přidává po dlouhých 10-ti minutách branku Hranic.
25'
Martin Milko, ač faulován, nahrál do brejku Davidu Krahulcovi a ten zvyšuje vedení Jičína.
24'
Martin Hlava je podruhé v zápase vyloučen.
24'
Je to opět Ondřej Šulc, kdo navyšuje vedení domácích.
24'
Jiří Kozlovský byl navíc vyloučen.
23'
Ondřej Šulc se dokázal individuálně prosadit přes Jiřího Kozlovského a svou šanci proměnil.
22'
Jiří Dolejší uvolnil na levé spojce Libora Horuta a ten vsítil 10. branku domácích.
20'
Ani Matěj Andrš neuspěl proti Filipu Veverkovi ze sedmimetrového hodu.
19'
David Krahulec ještě v 19. minutě vsítil další branku domácích.
19'
Libor Horut proměňuje i svou 3. sedmičku v zápase.
19'
Na druhé straně je vyloučen Tomáš Pernička.
18'
Ze sedmimetrového hodu proti Filipu Veverkovi neuspěl ani Tomáš Mičkal.
18'
Martin Hlava je prvním vyloučeným mužem zápasu.
17'
Následně si poradil se sedmičkou Norberta Menšíka.
16'
Filip Veverka viděl za řeči žlutou kartu.
15'
Libor Horut zvyšuje tečovanou střelou vedení Jičína, prosadil se z pravé spojky.
15'
Norbert Menšík snižuje náskok domácích ze sedmimetrového hodu po faulu na Tomáše Bechného.
13'
Tomáš Kolc za zákrok na Tomáše Mlotka viděl žlutou kartu.
13'
Jiří Kostelecký zvyšuje z brejku na rozdíl dvou branek.
12'
Jiří Dolejší se zavěsil do vzduchu a Jičín poprvé v zápase vede – 5:4.
11'
A máme srovnáno. Základ úspěšné akci Jičína dal úspěšným zákrokem Filip Veverka, na konci akce byl Libor Horut.
11'
Libor Horut dokázal proměnit i svůj druhý pokus ze sedmičky.
10'
Marek Tůma však odpovídá stejnou mincí – 2:4.
10'
Vzápětí však na druhé straně odpovídá pivot domácích Jiří Drbohlav.
9'
Tomáš Mlotek se dokázal individuálně uvolnit na střední spojce a je to 1:3.
9'
Libor Horut snižuje z nařízené sedmičky.
9'
Tomáš Mlotek viděl rovněž žlutou kartu.
8'
Michal Indrák je druhým napomínaným hráčem Hranic.
7'
Hosté vedou 0:2, autorem další branky Hranic je Michal Hub.
7'
Josef Kučerka si připisuje další zákrok, tentokráte proti střele Libora Horuta.
6'
Michal Indrák je prvním střelcem dnešního utkání, když se dokázal prosadit z pravé spojky.
6'
Tomáš Bechný je prvním napomínaným hráčem Hranic.
5'
Tomáš Bechný zblokoval střelu Libora Horuta.
4'
Oba brankáři jsou zatím nepřekonáni, na konci 4. minuty si úspěšné zákroky připsali jak Josef Kučerka, tak Filip Veverka.
3'
Na začátku 3. minuty šel sám na Josefa Kučerku opět Martin Kovařík, i tentokráte byl úspěšnější brankář Hranic.
2'
I se druhou střelou Martina Kovaříka si poradil brankář hostů.
2'
Na začátku druhé minuty zde máme první napomenutí žlutou kartou, tu viděl domácí Jiří Drbohlav.
1'
S první střelou Martina Kovaříka si dokázal poradit Josef Kučerka, nestárnoucí legenda v brance Hranic.
1'
Úvodní rozehrávku obstarali hráči domácího Jičína.
1'

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický – Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Kovařík, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Š. Drbohlav, Kostelecký.

TJ Cement Hranice: P. Kleisl, Kučerka – Menšík, Padalík, Klement, T. Mlotek, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Holiš, Pernička.

Rozhodčí: Opava, Válek.
Rozhodčí a delegát utkání

Dnešní utkání mezi celky HBC Ronal Jičín-TJ Cement Hranice budou řídit pánové Jiří Opava a Pavel Válek.

Delegátem střetnutí je pak pan Karel Hladký.
HBC Ronal JIČÍN

Jičínští házenkáři vstoupili do nového ročníku Strabag Rail Extraligy domácím vítězstvím nad Baníkem Karvinou (27:26). V dalších dvou zápasech na hřišti Lovosic a doma s Duklou Praha odehráli jičínští bojovná a vyrovnaná utkání, na body to však ani v jednom případě nestačilo. Lovosicím Jičín podlehl 19:21 a Dukle nejtěsněji 22:23.

V tabulce patří Jičínským prozatím 8. místo se ziskem 2 bodů.

Nejlepším střelcem Jičína se 13 brankami je nová posila Martin Kovařík.
TJ Cement HRANICE

Házenkáři Cementu Hranice vstoupili do nové sezóny 2018/2019 velmi vydařeně, když ze tří zápasů dokázali vybojovat 4 body za domácí výhry nad Brnem (31:24) a do té doby stoprocentně úspěšných Lovosic (28:24). Prozatím jedinou porážku si Hraničtí připsali na hřišti Karviné, avšak po boji a velmi těsně podlehli poslednímu vítězi Extraligy 24:26.

V tabulce tak hraničtí házenkáři okupují dosavadní 4. místo se ziskem zmiňovaných 4 bodů.

Zatím nejlepším střelcem Hranic po odehraných 3 kolech je s 18 brankami Marek Indrák.
Krásný sváteční den přeji všem příznivcům mužské házenkářské Strabag Rail Extraligy z Jičína, kde se v rámci 4. kola střetnou celky domácího Jičína a Hranic.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.