Jičín - Nové Veselí | ONLINE | 13.10.2018 18:00 | Házená 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Nové Veselí - 13. října 2018   18:00

Jičín
Jičín
2' Kovařík  • 5' Šulc  • 6' Krahulec  • 8' Šulc  • 11' Šulc  • 13' Hlava  • 14' Kovařík  • 16' Krahulec  • 17' Š. Drbohlav  • 22' Horut  • 25' Hlava  • 25' Krahulec  • 27' Šulc  • 29' Miľko  • 30' Horut  • 38' Dolejší  • 43' Kostelecký  • 49' Krahulec  • 53' Hlava  • 57' Šulc
23:23
(17:10)
Nové Veselí
Nové Veselí
6' Sekulić   • 7' Sekulić   • 9' Štěrba   • 11' Sekulić   • 15' Sekulić   • 18' Živojinović   • 22' Živojinović   • 24' Sekulić   • 26' Bartůněk   • 29' Štěrba   • 32' Živojinović   • 37' Bartůněk   • 40' Najman   • 42' Ptáčník   • 43' Živojinović   • 45' Ptáčník   • 48' Sekulić   • 52' Sekulić   • 54' Štěrba   • 56' Sekulić   • 57' Ptáčník   • 60' Sekulić
Jičín
Veverka, Machalický, R. Soukup – Kostelecký, Rychna, Krahulec, Dolejší, Bareš, Horut, Hlava, Bíšek, Miľko, Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Š. Drbohlav, Kovařík.
Nové Veselí
Šimovček, Studený, Schams – Živojinović, Veselý, Mir. Štohanzl, Štěrba, Strejček, Skalický, Sekulić, Ptáčník, Melichar, Kezić, J. Flajsar, Bartůněk, Najman.

První poločas vyzněl jasně pro Jičín, když vedl o sedm branek. Hosté se však ve druhé části zápasu herně zvedli a dokázali duel nejprve srovnat a v závěru i otočit. Ondřej Šulc v poslední sekundě dostal k dispozici střelu ze sedmičky, kterou nakonec svému týmu vystřelil aspoň bod za remízu.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Tak to přece jen bude remíza. Ondřej Šulc se prosadil střelou ze sedmičky!
60'
To je drama, hosté pár sekund před koncem otáčejí stav a berou si timeout!
60'
Domácí si berou timeout!
59'
Na konci 59. minuty s domácí neprosadili a hosté mají šanci rozhodnout!
57'
Ptáčník se prosadil střelou při pádu.
57'
Ondřej Šulc vrací svému týmu vedení!
56'
Je srovnáno!
55'
V dalším útoku se hosté neprosadili.
54'
Štěrba se prosadil střelou nad rameno gólmana.
53'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Jiří Dolejší).
53'
Hlava se prosadil střelou o zem.
52'
Nedáš, dostaneš! Studený vykopl míč po tutové střele na spoluhráče a ten vyslal do brejku Sekuliće, kteří se střelou z šestky nemýlil!
51'
Útok domácích byl zastaven až gólmanem Studeným!
49'
David Krahulec se prosadil při brejkové situaci jeden na jednoho.
49'
Neskutečná smůla pro domácí. Mil´ko nastřelil vnější stranu tyčky.
48'
Nikola Sekulić dostává svůj tým do kontaktu a začíná to být pořádné drama!
46'
Veverka o tyč vytěsnil míč mimo bránu!
45'
Ptáčník se zjevil úplně volný na ose hřiště a po přihrávce poslal míč do protipohybu gólmana.
45'
Vyloučení v týmu HBC Ronal Jičín (Martin Hlava).
44'
Důležitým zákrokem se blýskl brankář Studený, když vykopl míč z brankové čáry!
43'
Krásnou střelou pod horní tyč se z výskoku prezentoval Živojinović.
43'
Jiří Kostelecký se prosazuje po brejkové přihrávce.
42'
Ptáčník si poradil střely z levé strany brankoviště, když se po zákroku Veverky míč nakonec odrazil do sítě.
40'
První gólový zápis si zapisuje Najman.
38'
Dolejší se prosazuje z rychlého protiútoku.
38'
Kezić naznačil střelu a brankář se nechal nachytat, takže neměl moc štěstí střelu chytit.
37'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Filip Bartůněk).
37'
Studený vychytal Šulcovu sedmičku.
33'
Drbohlav střelou od pasu nastřelil horní tyč!
32'
Živojinović rozvlnil síť z úhlů střelou od brankáře.
31'
První akce domácím nevyšla.
31'
30'
30'
Libor Horut dostal po faulu k dispozici v poslední sekundě střelu z devítky a přes obranu poslal míč do horního rohu.
29'
Štěrba Jan snižuje střelou z velkého úhlu střelou o zadní tyč.
29'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
28'
Veverka dalším perfektním zákrokem podržel svůj tým.
27'
Veselští udělali další hrubici a inkasují, když se v brejku prosadil Ondřej Šulc
26'
Bartůněk přeloboval brankáře Veverku.
25'
Krahulec si v brejku poradil na jedničku.
25'
Martin Hlava se prosadil po slibné kombinaci.
24'
Hosté si po delší akci úplně rozebrali domácí obranu a nejjednodušší práci měl Nikola Sekulić, který byl už je sám před gólmanem.
22'
Libor Horut prostřelil Studeného mezi nohy.
22'
Živojinović se nemýlil střelou z pravé strany.
21'
Žijovonič při střele ze sedmičky trefil pouze brankáře Veverku.
21'
Studený podržel svůj tým výtečným zákrokem u tyče.
19'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Libor Horut).
18'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Marko Živojinović).
17'
Gól vstřelil tým HBC Ronal Jičín (Štěpán Drbohlav).
16'
Domácí se v početní výhodě prosazují po střele Krahulce.
15'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Filip Bartůněk).
15'
Sekulic dostal výbornou přihrávku na osu hřiště a z hranice brankoviště nedal Veverkovi šanci.
14'
Nejprve Veverka dobrým zákrokem podržel svůj tým a později Martin Kovařík posílá svůj tým do trháku.
13'
Marin dostal přihrávku a v tutové šanci se nemýlil.
13'
Horut dostal po faulu na brankovišti k dispozici střelu ze sedmičky, kterou proměňuje!
11'
Šulc naznačil střelu a pak poslal míč do protipohybu brankáře.
11'
Sekulíc dostal nabito do díry v zóně a v pádu propálil domácího gólmana.
9'
Štěrba snižuje střelou pod horní tyč.
8'
Šulc vypálil z horšího úhlu, ale přesně mezi nohy brankáře.
7'
Sekulic snižuje.
7'
Kezić trefil pouze dobře postaveného brankáře střelou ze sedmičky.
6'
Krahulec střelou z úhlu rozvlnil síť.
6'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Nikola Sekulić).
5'
Šulc nejprve spálil šanci svého týmu, ale v následujícím samostatném úniku uspěl střelou z 6 metrů.
2'
Kovařík dostal na hranici brankoviště přihrávku a poslal míč pod paží brankáře Nového veselí.
1'
TJ Sokol Nové Veselí podobně jako jeho dnešní soupeř si na úvodu sezóny počíná velice slušně. Po pěti zápasech se drží v tabulce na třetí místě za Hranicí a lídrem z Plzně. Všichni tři však mají shodně osm bodů a Hranice má ke všemu odehraný o zápas navíc. Veselští se venku v této extraligové sezóně představili jen dvakrát. Jednou zvítězili a po druhé se domů vraceli bez bodu po bitvě s Karvinou. Bude dnes k vidění určitě velice napínavý duel.
Domácí HBC Ronal Jičín zažívá vcelku povedený vstup do sezóny, když z pěti zápasů má na svém kontě 6 bodů za 3 výhry a dvě opravdu těsné prohry, kdy sahal po remíze. V posledním utkání pohodově porazil Litovel 21:27 a drží si pouze dvoubodové manko na vedoucí Plzeň.
Dobrý večer, vítám vás u on-line přenosu 6. kola zápasu házenkářské extraligy, kde se domácí Jičín utká s Novým Veselím. Utkání začíná v 18:00.