Házená - Extraliga muži - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Litovel - 26. dubna 2019   18:30

Královo Pole
1' Kučera  • 4' Vaněk  • 5' Vaněk  • 6' Petrović  • 7' Kučera  • 11' Hlípala  • 14' Václav  • 14' Cabák  • 15' Vaněk  • 16' Havlát  • 19' Havlát  • 21' Petrović  • 22' Burget  • 23' Stein  • 26' Stein  • 27' B. Pšenica  • 27' Koubek  • 28' Cabák  • 30' Koubek  • 31' Cabák  • 32' Kučera  • 34' Petrović  • 38' Kučera  • 39' Stein  • 39' Cabák  • 45' Hlípala  • 48' Hlípala  • 49' Stein  • 53' Stein  • 55' Petrović  • 56' Burget  • 57' B. Pšenica  • 58' Petrović  • 59' Petrović  • 60' Hlípala
37:29
(19:14)
Litovel
Litovel
4' Páleš   • 7' Macek   • 9' Štencl   • 10' Páleš   • 13' Piwko   • 13' Havlíček   • 17' Číhal   • 21' Prošvic   • 22' Číhal   • 26' Jan Šmíd   • 29' Geist   • 30' Číhal   • 30' Geist   • 32' Piwko   • 38' Pohlmann   • 40' Pohlmann   • 41' Šuba   • 42' Pohlmann   • 42' Tkadleček   • 49' Jan Šmíd   • 50' Tkadleček   • 52' Havlíček   • 53' Jan Šmíd   • 54' Páleš   • 55' Jan Šmíd   • 57' Jan Šmíd
Fukala, Mohyla
Litovel

SKKP Handball Brno – Tatran Litovel 37:29 (19:14)
Nejvíce branek: Kučera 6/2, Petrović 6, Stein 5 – Geist 5/3, Šmíd 5, Pohlmann 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/3. Vyloučení: 5:0.
Zápas je u konce. Brno si svůj náskok pohlídalo a zalouženě bere dva body.
60'
Rychlou akci Brna zakončil Hlípala.
60'
Geist se nemýlil, utkání dospělo do poslední minuty.
59'
Sedmička pro hosty.
59'
Na jedné straně výborně zakočil Pšenica, na druhé straně se proti dobíhajícímu Navrátilovi prezentoval Petrović, jenž propálil vracejícího se gólmana hostí.
58'
Pátý gól Petroviće se otřel o břevno a zapadl za brankovou čáru.
57'
Kučera zůstává neomylným a našel prostor u levé tyče.
57'
Petrović faulován při střele, sedmička pro Brno a Juráš se vrací do branky.
57'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Jan Šmíd).
57'
Pšenica z vlasní branky trefuje odkrytou branku hostí a je to opět o šest gólů.
56'
Burget se krásně vytočil z prevého křídla a přesnou ranou do šibenice dává gól.
55'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Adam Stein).
55'
Šmíd se prosadil z osy hřiště a navíc vybojoval faul na dvě minuty.
55'
Kosta Petrović zakončil krásnou akci svého týmu a Brno vede o pět branek.
54'
Páleš zůstal na vrcholu brankoviště nikým nehlídán a prosazuje se.
54'
Koubek minul ze slučné pozice.
53'
Šmídova akce byla pro brněnskou defenzívu neřešitelnou a končí tak dalším gólem.
53'
Adam Stein si ze své pozice věděl rady a zapsal se popáté mezi střelce.
52'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Michal Havlíček).
51'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
50'
Tkadlčkův pokus z levé strany končí gólem.
49'
Stein svou střelou zpoza obránce zaskočil brankáře Navrátila a ten se musel červenat po této brance na bližší tyč.
49'
Domácí defenzíva nezastihla útočnou akci Šmída a ten snižuje na rozdíl šesti branek.
48'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
47'
Čtvrtý gól Geista znamná také proměněnou sedmičku hostí.
46'
Vaněk mířil do prázdné branky, ale trefil pouze tyč.
45'
Teď už to Hlípalovi vyšlo a přesným pokusem posouvá Brno blíž k výhře.
45'
Hlípalova střela sražená na roh.
43'
Kučera trefil pravou šibenici a dává šestadvacátou branku Brna v zápase.
43'
Stein faulován, sedmička pro Brno. Zahrávat bude Kučera.
42'
Tkadlček dostal míč od vlastního gólmana a snižuje.
42'
Pohlmann si věděl rady v dobré šanci a snižuje.
42'
Petrović se po rohu dostal k zakončení, ale fauloval. Hosté tak udrželi stav 25:18.
41'
Šubův úprk směrem k Pšenicově kleci se vyplatil. Zakončení hostujícího hráče zastavila až síť.
40'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Josef Pohlmann).
39'
Ondřej Cabák se na levém křídle nemýlil a propálil Navrátila.
39'
Do branky hostí se podívá brankář Navrátil.
39'
Adam Stein si s brejkem Brna poradil jednoduše, střelu z osy poslal přímo k tyči.
38'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
38'
37'
Zdá se, že Brno dostalo jasné pokyny, nikam se naežene a dobrou obranou
37'
Kučerův brejk zastaven levou tyčí hostující branky.
36'
Oddechový čas pro hosty.
34'
Petrović využil rozladění hostí po sporném zákroku a svou šanci proměnil v gól.
33'
Jiří Štencl šel úplně sám na Pšenicu, ale nepochopitelně minul.
32'
Kučeova dělovka prošla příme mezi rukama Juráše a znamená to další gól v síti hostí.
32'
Piwkova opakovaná střela končí gólem.
31'
Cabák dostal míč do samostatnéhp pniu a dokázal ho i v tomto případě využít. Brno vede o šest branek.
31'
První půle je minulostí. Brno si v ní vypracovalo zasloužený náskok a vede o pět branek. Uvidíme co oba trenéři do druhé části změní.
30'
30'
Geistův brejk se štěstím zakončený brankou. Brno si tak do poločasu odnese jen pštibrankový náskok.
30'
Žlutá karta pro tým Tatran Litovel (František Geist).
30'
Koubek dostal míč do dobré pozice a dokázal ji využít.
30'
Oddechový čas pro domácí.
30'
Šubův pokus vyrazil Pšenica jen k Číhalovi, jehož lob skončil v síti.
29'
Geistův pokus obletěl Pšenicu a skončil u levé tyče.
28'
Cabák využil otevřené obrany Litovle a ve svém úprku přehodil brankáře hostí.
27'
Koubek napodobil svého brankáře a od půlícící čáry trefuje prázdnou klec.
27'
Pšenica od lvastní branky posílá míč do sítě soupeře.
26'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
26'
25'
Petrović nebezpečně vypálil a brankář hostí měl co dělat, aby jeho pokus vyrazil.
24'
Burgetův pokus z pravé strany rozezvučel břevno!
23'
Tlak Brna zúročil Adam Stein a dává tak Brnu vedení o čtyři vstřelené branky.
22'
Číhalův pokus končí v síti.
22'
Daniel Burget si převzal vybojovaný míč od Petroviće a poslal jej do sítě.
21'
Prošvic si ve svém brejku poradil nejlépe jak mohl a Brno vede opět jen o tři branky.
21'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
20'
Střela k tyči byla mimo možnosti brankáře domácích.
20'
Faul Havláta znamená sedmičku pro Litovel.
20'
20'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Lukáš Václav).
19'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jiří Havlát).
17'
Číhalův pokus prošel mezi nohama brankáře Brna a zastavil se až o síť.
17'
Žlutá karta pro tým Tatran Litovel (Zdeněk Kuchař).
16'
Havlát svou krasojízdu defenzivním blokem Litovle zakončil gólem.
15'
Vaněk se uvolnil z pravého křídla a jeho střela posunula ukazatel skóre na hodnotu 9:6.
14'
Cabák převzal míč po Pšenicově výborném zákroku a svůj brejk zakončil přesným zásahem.
14'
Lukáš Václav si našel míč odražený od tyče a vrátil jej do sítě.
13'
Havlíček z vlastní polovině trefuje prázdnou branku Brna a srovnává.
13'
13'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Luděk Piwko).
12'
Šmídova dělovka orazítkovala břevno.
11'
V polovině oslabení se uvolnil Hlípala a jeho pokus končí v síti.
10'
Dvě minuty pro domácího Kučeru.
10'
Páleš se dostal k šanci a dokázal ji využít.
9'
Už to vypadalo že domácí půjdou do brejku, ale tomu zabránil Pohlmann a následně se do šance dostal Štencl, jenž poslal míč do sítě.
7'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
7'
Gól vstřelil tým Tatran Litovel (Tomáš Macek).
7'
Obrana Litovle nefunguje, nebo by se spíše dalo říct, že absentuje. Kučera prošel tak snadno k zakončení a následně ke gólu, že sám nemohl uvěřit tomu, jak snadno přišel k brance.
6'
Petrović se protáhl až k bráně a svým švihem nedal šanci gólmanovi hostí.
5'
Vaněk měl při svém úniku moře času a dokázal jej proměnit. Brno vede po pěti minutách 3:1.
5'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
4'
Páleš našel mezeru v Pšenicově postoji a snižuje.
4'
Michal Vaněk svůj brejk poslal pod břevno hostující brány a Brno vede o dva góly.
3'
Páleš se na hranicic brankoviště skácel k zemi a u míče zůstávají hosté.
2'
Po faulu na Tkadlčka zahrával sedmičku Piwko, ale nedokázal proměnit.
2'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Michal Vaněk).
1'
Na konci první minuty napříhl Vít Kučera a našel místo u vzdálenější tyče hostující branky.
1'
Oba týmy vstupují na hrací plochu, utkání během pár momentů začne.

SKKP Handball Brno: Drápela, B. Pšenica – Hlípala, Václav, Havlát, Koubek, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Vaněk, Cabák, Stein.

Tatran Litovel: Juráš, Navrátil – Kuchař, Číhal, Hanák, Šuba, Jan Šmíd, Tkadleček, Havlíček, Štencl, Pohlmann, Prošvic, Páleš, Macek, Geist, Piwko..
Vítejte u sledování bojů o záchranu mezi SKKP Handball Brno a Tatranem Litovel. Oběma týmům již o nic nejde. Soutěž je takřka od začátku rozhodnutá. Jedenácti bodový rozdíl mezi Brnem a sestupující Litvoolí je markantní již od prvních zápasů o udržení a nedá se tak očekávat příliš pohledná hra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.