Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Lovosice - 30. října 2018   18:00

Plzeň
Plzeň
2'   • 3'   • 4'   • 5'   • 7' Chmelík  • 9'   • 12' Šafránek  • 14' Šíra  • 15' Stehlík  • 18' Stehlík  • 20' Douda  • 20' M. Tonar  • 24' Chmelík  • 25' M. Tonar  • 28' Chmelík  • 31' M. Tonar  • 33' M. Ivanćev  • 34' Šafránek  • 35'   • 38' M. Tonar  • 39' Šafránek  • 42' M. Ivanćev  • 44' Šafránek  • 48' Šindelář  • 50' Šafránek  • 51' Šafránek  • 54' Douda  • 56' Stehlík  • 58' M. Tonar  • 59' Stehlík  • 60' Douda
32:28
(16:15)
Lovosice
Lovosice
3'    • 4'    • 6' Bouček   • 7'    • 9' Holubec   • 11' Klimt   • 13' Klimt   • 19'    • 20' Klimt   • 21' Jelínek   • 22' Konárik   • 25' Sýkora   • 29' Konárik   • 30' Klimt   • 34' Konárik   • 37' Jonáš   • 39' Konárik   • 42' Trkovský   • 43' J. Motl   • 44' J. Motl   • 45' Jonáš   • 46'    • 53' Konárik   • 55' J. Motl   • 59' Konárik
Plzeň
Herajt, K. Šmíd – Douda, Šafránek, M. Ivanćev, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kačín, Chmelík, Cvikl, Šindelář, Šíra, Wildt.
Pavlát, Točík.Delegát: Konečný
Městská sportovní hala
Lovosice
J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, Sýkora, J. Motl, Bouček, Jelínek, Klimt, Trkovský, Konárik, Provinský, Jonáš, Karlovec, Stach, Malý.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Domácí dnes za celý průběh zápasu neprohrávali. V jednu chvíli si vypracovali čtyřbrankový náskok, o který přišli a třináct minut před koncem bylo srovnáno. Plzeň však dokázala znovu zabrat a bere všechny body, Lovci i potřetí venku vychází bodově naprázdno! Velkou zásluhu na tom má plzeňská brankářská dvojice Šmíd, Herajt.
60'
Z těžké pozice zakončoval Douda, jeho pokus skončil v bráně. Víc už se pravděpodobně nestane!
60'
Sedmička Klimta končí brankou, Herajt byl v tuto chvíli bez šance na úspěch.
60'
Rozhodčí pískají faul, následovat bude sedmička pro Lovosice!
59'
První zakončení Stehlíka úspěšné nebylo. Ten stejný hráč se ale dostal k dorážce a z bezprostřední blízkosti skóroval.
59'
Do samostatného úniku se dostal Konárik, který střelou k tyči snížil na tříbrankový rozdíl ve skóre!
58'
Rozhodčí přerušili hru, na zemi totiž zůstal ležet Douda, který dnes schytal několik tvrdých ran. Už se zase hraje, u míče jsou domácí.
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Těch nepřesností na hostující straně přibývá, Tonar šel sám na branku, následně přidal třicátý gól Plzně!
57'
Skvěle sehraná akce hostů, Filip Herajt teď předvádí jeden skvělý zákrok za druhým!
56'
Zakončení hostů směřovalo vedle branky, podle všeho tam byla teč, Lovci zůstanou u balónu.
56'
Hodně prostoru pro Stehlíka. Ten z pravé strany zakončoval na vzdálenější tyčku!
55'
Lovci získali balón a Motl od poloviny hřiště postupoval sám na Herajta, který dokázal vytáhnout další bravurní zákrok!
55'
Ztráta domácích na útočné polovině, Lovosice šly rychle dopředu, Motl snížil na dva góly!
54'
Douda zakončoval do protipohybu hostujícího brankáře, vstřelil branku, následně zůstal ležet na palubovce.
53'
Balón šel do pravého křídla, Konárik následně přehodil Herajta!
53'
Spousta nepřesností na obou stranách, hosté budou rozehrávat z rohu hřiště.
52'
Dva úspěšné zákroky brankáře Herajta během krátké chvíle! Plzeňští už směřují na útočnou polovinu.
52'
Lovci se teď zlobili, ovšem ve chvíli, kdy vstřelili branku, byl ohlášen jejich oddechový čas!
51'
Totožná situace jako před malou chvílí! Šafránek volil jiné zakončení, přehodil gólmana Lovosic.
51'
Na jedné straně skvělý zákrok Herajta, na té druhé taktický faul Motla proti Doudovi.
50'
Z levého křídla teď navyšuje plzeňský náskok Šafránek!
50'
Na zemi zůstává ležet Jan Hrdlička. Hostující brankář bude muset být ošetřován, nevypadá to s ním vůbec dobře.
50'
Plzeň dostala příležitost sedmimetrového hodu. Stehlík nedokázal překonat Hrdličku, hostující brankář zaznamenává důležitý zákrok!
50'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec).
49'
Spousta nepřesností na obou stranách palubovky, u míče jsou už zase domácí.
48'
Rychlý přechod do útoku, poté přihrávka na brankoviště. Šindelář posílá Talent opět do vedení!
48'
Míč putoval po trase Stehlík, Douda. Druhý jmenovaný následně zakončoval jen do brankové konstrukce, balón pro hosty!
47'
Lovci teď nevyužili příležitosti dostat se poprvé v tomto utkání do vedení a ztratili balón. Domácí lavička však reaguje oddechovým časem!
46'
Douda ke skórování vybídl Chmelíka. Domácího házenkáře však vychytal hostující gólman!
46'
Skvěle to v tuto chvíli udělal Trkovský, který naznačil střelu, následně míč vrátil na brankoviště. Hosté srovnávají!
45'
Tonar míří vysoko nad branku, Lovci mají obrovskou příležitost na srovnání!
45'
Skvělá individuální práce Jonáše na pravé straně, hostující hráč snížil na rozdíl jediného gólu!
44'
Těch branek je opravdu hodně! Motl se trefuje podruhé v řadě, Lovosice znovu snižují.
44'
Nejprve branková konstrukce, následně už branka. O tu se na domácí straně postaral Šafránek!
43'
Hostující kanonýr Motl snižuje na rozdíl dvou branek, drama pokračuje!
42'
Plzeň znovu rychle rozehrála a dokázala skórovat, postaral se o to Ivanćev!
42'
Na druhé straně se do rychlého kontru dostal Trkovský, ten zakončoval na vzdálenější tyč!
41'
Skvělou přihrávku na brankoviště dostal Šíra, který ve stoprocentní příležitosti trefil tyčku!
41'
Taktický faul Stacha na Ivanćeva, domácí házenkáři zůstanou u balónu.
40'
Na zemi zůstal ležet Motl. Hostující hráč se po chvíli zvedl a vypadá to, že bude moci pokračovat ve hře.
39'
Rychlá rozehrávka, vzápětí snadná branka pro domácího Šafránka!
39'
Těžké zakončení pro Konárika z pravého křídla, hostující hráč střílel na bližší tyčku!
38'
Spoustu prostoru dostal Tonar. Domácí hráč toho dokázal využít a prosadit se!
37'
Těch nepřesností je v posledních minutách opravdu hodně. Jonáš snižuje střelou z dlouhé vzdálenosti!
37'
Ztráty na obou stranách palubovky, Trkovský se poté dostal do samostatného úniku, hostující hráč však trefil pouze tyč!
36'
Dlouhý útok Lovosic, domácí si v této chvíli pomohli faulem na Trkovského.
35'
Dvacátá branka domácích je na světě, Plzeň už zase vede o tři góly.
35'
Hosté se dožadovali sedmičky. Nakonec z toho bude pouze rozehrávka pro Lovosice.
34'
Rychlá odpověď na druhé straně palubovky, z pravého křídla se prosazuje Konárik!
34'
Míč putoval do levého křídla, Šafránek následně přidává další branku pro Plzeň!
33'
Hodně těžké zakončen pro Ivanćeva. Domácí hráč dokázal skórovat střelou přesně k tyči!
32'
Do brány se dostal Herajt. Klimt se však nemýlil a dokázal snížit na jednu branku!
32'
Rozhodčí nařizuje sedmimetrový hod, pro balón si běží opět Klimt.
31'
Do rychlého kontru se dostal domácí Tonar, který navyšuje plzeňský náskok na dva góly!
31'
Úvodní útok druhé půle patří lovosickým házenkářům.
31'
Závěrečný hod patřil Doudovi, který proti vysoké zdi neměl nárok. Úvodní třicetiminutovka hry je za námi, domácí si vypracovali čtyřbrankový náskok, o který v závěru přišli. Lovci třemi přesnými zásahy snížili na nejtěsnější možný rozdíl, druhý poločas tak slibuje pořádné drama!
30'
30'
Domácí to zkoušeli bez brankáře, Klimt trefuje odkrytou branku přes celé hřiště, Lovci snižují na jeden gól!
29'
Konárik z pravého křídla snižuje na rozdíl dvou branek, hosté mají obrovskou radost!
29'
Těžká střela pro Ivanćeva přes soupeře, hostující brankář zaznamenává úspěšný zákrok.
29'
Oddechový čas pro domácí.
28'
Hosté dostali příležitost sedmimetrového hodu. Jejich nejlepší střelec Klimt si věděl rady a snížil!
28'
Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jan Stehlík).
28'
Šestnáctá branka pro Plzeň, postaral se o ni Chmelík!
27'
Pískán průraz na obou stranách, Šmíd rychle rozehrává, Plzeň jde dopředu.
26'
Sýkora postupoval úplně sám na Šmída. Domácí gólman vytáhl další skvělý zákrok!
26'
Několik ostrých zákroků na obou stranách palubovky, rozhodčí nechává hru pokračovat.
25'
Tonar teď poslal hostujícího brankáře na druhou stranu, střelou k tyči navýšil plzeňský náskok!
25'
Prorážení Doudy, následně snadná branka pro Sýkoru, Lovci snižují na rozdíl dvou gólů!
24'
To nebylo poprvé, co byl domácí gólman dnes zasažen do obličeje. Rozhodčí zkontroloval celou situaci, Šmíd bude pokračovat ve hře.
24'
Dlouhý výhoz balónu na Chmelíka, který se prosazuje v samostatném úniku!
23'
Pokus o podstřel z nějakých devíti metrů. Šmíd byl na zemi včas!
22'
Chytrá výměna míče Doudy a Šafránka. Domácí hráč však následně nedokázal překonat brankáře Lovosic!
22'
Balón dostal na pravém křídle Konárik. Ten dokázal skórovat z velmi obtížného úhlu!
21'
Žlutá karta pro tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Jakub Šíra).
21'
Jeden úspěšný útok teď střídá ten druhý, do střelecké listiny se zapisuje také Jelínek.
20'
Gól vstřelil tým SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Michal Tonar).
20'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Václav Klimt).
20'
Taktický faul od Motla na Doudu. Rozhodčí navíc přerušují hru.
20'
Douda se trefuje do šibenice hostující branky, gólman Lovosic byl bez šance na úspěch!
19'
Domácí brankář teď nedokázal pokrýt bližší tyčku, Šmíd inkasuje osmou branku!
18'
18'
Hodně nečitelná střela od Stehlíka se zastavila až v síti hostující branky!
17'
Další úspěšný zákrok Šmída. Ten se drží za obličej, rozhodčí přerušuje hru.
17'
Šíra už se radoval ze vstřelené branky. Vzrušení bylo zbytečné, domácí hráč přešlápl na brankovišti!
16'
Opět u toho byl Douda. Jeho rána z devíti metrů skončila na břevnu hostující svatyně, Lovci rychle rozehrávají.
16'
Douda posunul na Šafránka. Ten už neměl tolik prostoru, kolik by potřeboval, Plzeň zklidňuje svůj útok.
15'
To se domácím daří! Levačka Stehlíka teď končí v síti, desátá branka Plzně je na světě!
14'
Šmíd si připisuje další skvělý zákrok, Plzeň může jít do tříbrankového vedení.
14'
Sehrávka na pivota, následně branka pro Šíru. Ten se prosadil v pádu!
13'
Domácím byly odpískány kroky a hosté se dostali do rychlého kontru. Plzeňský gólman Šmíd vytáhl bravurní zákrok!
13'
V hlavní roli znovu Klimt! Hostující hráč snižuje střelou z dlouhé vzdálenosti.
12'
Na jedné straně břevno, na té druhé poté rychlý kontr, který zakončil z levé strany Šafránek!
12'
Výborná obrana plzeňských házenkářů, hosté už budou muset zakončovat.
11'
Míč si vzal na starost Tonar, který střelou o zem překonal hostujícího gólmana!
11'
Faul na Stehlíka, bude z toho sedmimetrový hod pro Plzeň!
11'
Tak to byla pořádná rána od nejlepšího střelce Extraligy! Klimt srovnává z nějakých devíti metrů.
10'
Sehrávka do pravého křídla. Následné zakončení Chmelíka však skončila vysoko nad brankou!
9'
Jedna úspěšná akce střídá tu druhou, domácí házenkáři už zase vedou!
9'
Dlouhou přihrávku dostal Holubec. Ten se v samostatném úniku nemýlil!
8'
Střela Stehlíka z devíti metrů skončila vedle branky. Podle rozhodčího to bylo s faulem!
8'
Odražený míč se dostal k Doudovi, který chtěl ihned rozehrávat. Byl ale faulovaný.
7'
Totožná situace na druhé straně, Chmelík teď vrací vedení svému týmu!
7'
Rychlá rozehrávka, vzápětí zakončení z druhé vlny. Po šesti minutách hry máme srovnáno!
6'
Na konci celé akce hostů byl zakončující Bouček, Lovci snižují!
6'
Také plzeňští házenkáři si pomáhají faulem, Lovosice zůstanou u balónu.
5'
Nejprve přišel faul Lovosic. Plzeň rychle rozehrála a dokázala počtvrté skórovat!
4'
Netrvalo to dlouho, Lovosice snižují. To byla už pátá branka během úvodních čtyř minut!
4'
Podle očekávání se zatím hraje rychlá házená, Plzeň už zase vede o dvě branky!
3'
Rychlá odpověď hostů, poprvé míč z vlastní brány vytahuje také plzeňský gólman.
3'
Lovosice skórovat nedokázaly, na druhé straně palubovky přichází druhá trefa domácích!
2'
Hodně dlouhý útok Lovosic, hosté budou muset brzy zakončovat.
2'
Rychlý výpad Plzně. Západočeši otevírají brankový účet tohoto utkání!
1'
Nepřesností na obou stranách palubovky, Lovci mají balón a směřují do postupného útoku.
1'
Úvodní útok bude patřit domácím házenkářům.
1'
Kurzy sázkových kanceláří do role favorita staví domácí celek. Lovci na začátku roku přerušili nepříznivou bilanci šestnácti porážek proti Plzni v řadě, na palubovce soupeře zvítězili sedmigólovým rozdílem. Jak utkání dopadne dnes? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Pro domácí házenkáře to bude teprve druhé utkání před vlastními fanoušky. Talent se po šestém kole se ziskem osmi bodů nachází na třetí příčce. Domácí mají třetí nejlepší útok v soutěži, ovšem dostávají poměrně dost branek. Jediná jejich prohra přišla v minulém kole na půdě Karviné. Na druhé straně Lovci z Lovosic, ti mají také osm bodů. Doma hráli čtyřikrát, pokaždé zvítězili. Venku odehráli dvě utkání, v Hranicích i proti Novému Veselí padli. Tuto bilanci se budou pokoušet napravit na západě Čech. Václav Klimt je nejlepším střelcem nejen hostujícího týmu, zároveň i celé soutěže, lovosická spojka nasázela už 38 branek.
Pěkný den přeji všem příznivcům házené. Extraliga má na programu sedmé kolo, my se podíváme na utkání, ve kterém celek SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň na domácí palubovce přivítá tým HK FCC Město Lovosice.