Házená - Extraliga muži - 6. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Královo Pole - 4. května 2019   18:00

Zubří
Zubří
1' Přikryl  • 2' Korbel  • 3' Dořičák  • 4' Válek  • 5' Š. Zeman  • 6' Janíček  • 7' Přikryl  • 9' Přikryl  • 10' Dokoupil  • 14' Janíček  • 15' Janíček  • 18' Přikryl  • 22' Šustáček  • 26' B. Mizera  • 27' Š. Zeman  • 28' B. Mizera  • 31' Š. Zeman  • 32' Janíček  • 33' Dořičák  • 34' Š. Zeman  • 37' Janíček  • 39' Korbel  • 41' Š. Zeman  • 42' Š. Zeman  • 45' Janíček  • 46' Janíček  • 49' Janíček  • 49' Hybner  • 51' Válek  • 53' Janíček  • 55' Válek  • 55' Janíček  • 59' Dokoupil
34:26
(16:12)
Královo Pole
3' Stein   • 5' Burget   • 6' Petrović   • 8' Stein   • 10' Stein   • 14' Burget   • 15' Dostalík M.   • 16' Stein   • 21' Petrović   • 23' Havlát   • 27' Cabák   • 30' Havlát   • 37' Václav   • 39' Václav   • 42' Vaněk   • 42' Vaněk   • 44' Vaněk   • 50' Havlát   • 52' Vaněk   • 53' Petrović   • 56' Cabák   • 58' Cabák   • 60' Cabák
Zubří
Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Reček, Hybner, Dořičák, Š. Zeman, B. Mizera.
Bubeníček, Petruška
856 diváků
Drápela, B. Pšenica, Koňařík – Hlípala, Václav, Havlát, Petrović, Burget, Kučera, Hastík, Vaněk, Cabák, Stein, Dostalík.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HC ROBE Zubří – SKKP Handball Brno 34:26 (16:12)
Nejvíce branek: Janíček 10, Zeman 6, Přikryl 4 – Vaněk 4, Stein 4, Cabák 4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 1/1 – 3/2. Vyloučení: 5:3. Diváci: 856.
Je dobojováno! Zubří dnes prokázalo, že do skupiny o udržení nepatří. Domácí celek vítězí i v šestém utkání nadstavbové části a se sezonou se loučí osmibrankovým vítězstvím!
60'
Z hranice brankoviště se prosazuje Cabák, poslední útočná akce bude pravděpodobně patřit domácím.
60'
Rozběhla se závěrečná minuta tohoto utkání, diváci v hale hlasitě tleskají.
59'
Vlk posunul na Dokoupila, který měl před sebou prázdnou branku. To snad nešlo ani nedat!
58'
To byla hodně krkolomná situace, po kterém se v hale ozval hlasitý smích. K vidění bylo snad šest nepřesností během dvaceti vteřin.
58'
Cabák nachytal domácí obranu a snížil, jde spíše jen o kosmetickou úpravu skóre!
57'
Rozběhly se závěrečné čtyři minuty této sezony pro zuberský celek.
56'
Malina teď výborným zákrokem vychytal únik Havláta a potěšil domácí příznivce!
56'
Sehrávka na brankoviště, Cabák se trefil ze šesti metrů!
55'
Malina do brejku poslal Janíčka, který mířil k tyči. Pšenica neměl nárok na úspěch!
55'
Válek to vzal na sebe a střílel z osmi metrů. Zubří se prosazuje i v početní nevýhodě!
54'
Václav sice skóroval, ovšem jeho branka neplatí. Hostující házenkář si pomohl útočným faulem!
54'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Filip Dořičák).
53'
Technické zakončení Janíčka pod nohy vyskakujícího brankáře!
53'
Petrović zakončoval z pravé strany nad hlavu Maliny. Brňané snižují na rozdíl sedmi gólů!
52'
Ze samostatného úniku se o palubovku prosazuje Vaněk, Malina nedokázal zareagovat!
52'
Malina mohl opět zakončovat přes celé hřiště, tentokráte si ale netroufl.
51'
Brankář Malina se pokoušel trefit prázdnou branku Brna přes celé hřiště. Domácí gólman zakončoval těsně nad!
51'
Rozběhla se závěrečná desetiminutovka zápasu, Válek se postaral o třicátou branku Zubří!
50'
Havlát napoprvé neuspěl, ovšem dostal se k odraženému balónu a zakončoval mezi nohy domácího brankáře!
50'
Sedmička pro Brno, rozehrávku si vezme na starost Havlát!
49'
Malina teď dlouhým pasem našel Hybnera. Ten zpracoval míč, vzápětí zakončoval ze šesti metrů, další gól Zubří!
49'
Hostující obrana zaspala, Janíček se prodral mezi dvěma obránci a překonal Pšenicu!
48'
Sám na Malinu postupoval Petrovič. Domácí gólman vytáhl bravurní zákrok, balón vyrazil do zámezí!
47'
Branka Přikryla neplatí, domácí hráč totiž přešlápl na brankovišti!
46'
Vypadalo to na kroky Hlípaly. Rozhodčí ještě předním pískal nedovolený zákrok.
46'
A zase Janíček! Ten je teď k nezastavení, náskok domácího celku je zase sedmibrankový!
45'
Po delší době se prosazuje také domácí celek, konkrétně Janíček!
44'
Pšenica poslal do brejku Vaňka. Ten volil tvrdou ránu do horní části branky!
44'
Další sedmička pro Brno, opět ji rozehrával brankář. Koňařík snížil na rozdíl šesti branek!
43'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
42'
Zeman dnes hodně chce míč. Další trefa domácího házenkáře ze šesti metrů!
42'
Malina šel ven z branky, jenže na míč nedosáhl, Vaněk poté v pádu trefil prázdnou branku!
42'
Na druhé straně palubovky se se štěstím prosazuje Vaněk!
41'
Bleskově využitá přesilovka domácích, Zeman přehodil Pšenicu!
41'
Sedmičku Brna rozehrával brankář Pšenica. Ten zakončoval k tyči, Mizera neměl šanci!
40'
Hrstka proměňuje sedmimetrový hod, domácí házenkář zakončoval o palubovku!
40'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
40'
Oddechový čas pro domácí.
39'
Hostující Václav přehodil Malinu a snížil na rozdíl sedmi branek!
39'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
39'
Domácí se prosazují v početní nevýhodě, Korbel překonal Pšenicu, který se před malou chvílí dostal do branky!
39'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
38'
Malina chtěl rychle rozehrávat. Rozhodčí ale pískal faul na brankovišti, balón pro Brno.
37'
Pátá trefa Zubří ve druhé půli, Janíček navyšuje domácí náskok!
37'
Mezi obránci se prodral Václav, který skóroval o palubovku. V opačném případě by se pískala sedmička!
36'
Hrstka zakončoval přes obránce, jeho střele chyběla razance i přesnost!
35'
Úspěšný zákrok brankáře Maliny nohou, Brňané na svůj první zásah ve druhé půli stále čekají!
35'
Nepřesnosti na obou stranách palubovky, u míče jsou hostí, kteří zklidňují hru.
34'
Snad už potřetí dnes Zeman běžel sám na branku. I v tomto případě dokázal uspět!
33'
Hrstka nahrával do levého křídla, Dořičák přehazoval hostujícího brankáře!
33'
Stein byl po odehrání tvrdě dohrán, čehož si všimli i rozhodčí, kteří pískali faul.
32'
Druhý gól ROBE během úvodních dvou minut, trefil se Janíček!
32'
Hostující pivot byl v brankovišti, balón pro domácí házenkáře.
31'
Z samostatného úniku se prosazuje český reprezentant Zeman!
31'
Úvodní útočná akce druhého poločasu bude patřit hostům.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:45.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Zubří v ní mělo navrch, domácí házenkáři měli po celý první poločas náskok, ten je před odchodem do kabin čtyřbrankový.
30'
30'
V úplně poslední vteřině se prosazuje Havlát, víc už se nejspíše nestane!
30'
Zubří šlo ihned dopředu a zakončovalo dvacet vteřin před koncem, hostujícího gólmana zachránila branková konstrukce!
30'
Rozhodčí pískal prorážení, domácí ještě dostanou jednu příležitost na skórování!
30'
Oddechový čas pro hosty.
29'
Rozhodčí napomíná hráče na brankovišti, závěr prvního poločasu se blíží.
28'
Bohdan Mizera přehodil hostujícího gólmana, to bylo parádní zakončení, šestnáctá trefa domácích!
27'
Hosté ihned rozehráli a Cabák snížil na čtyři góly! Za malou chvíli se rozeběhnou závěrečné tři minuty první půle.
27'
O přihrávku si řekl Zeman, který se ze šesti metrů nemýlil, rozdíl ve skóre je pětibrankový!
27'
Domácímu brankáři teď pomohla tyčka, Malina rychle rozehrává svým spoluhráčům.
26'
Z téměř neřešitelného úhlu se na pravém křídle prosazuje Bohdan Mizera!
25'
Dva parádní zákroky brankáře Maliny během krátké chvíle!
25'
Zeman chtěl rychle sebrat balón a rozehrát do brejku. Nešťastně míč zasáhl nohou.
24'
Následovala nepřesná přihrávka, balón pro Zubří, hosté jsou v plném počtu.
24'
Dlouhý útok hostujícího celku, Brňané už budou muset zakončovat.
23'
Brno využilo toho, že se ještě hrálo ve stejném počtu. Havlát snižuje!
22'
Mezi hostující obranou proskočil Šustáček, který mířil do horní části branky!
22'
22'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Daniel Burget).
21'
Rychlá akce Brna, Petrović snižuje na rozdíl tří branek! Zareagují domácí oddechovým časem?
20'
Kučera neproměňuje sedmimetrový hod, hostující házenkář trefuje tyčku!
20'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Martin Janíček).
20'
Nepřesnosti na obou stranách palubovky, Brňané teď zklidňují hru.
19'
Myšlenka dobrá, provedení horší. Dořičák přehazoval hostujícího brankáře, nakonec mířil nad branku!
19'
Válek hledal Šustáčka, který byl faulován, Zubří zůstane u míče.
18'
Přikryl se opět prosazuje z pravé strany, zuberský mladík navyšuje domácí náskok na čtyři góly!
17'
Na jedné straně neuspěl Korbel, na té druhé Stein, skóre se nemění, u balónu je Malina.
16'
Stein využil nedůrazu domácí obrany a zakončoval ze šesti metrů, to nemohlo dopadnout jinak!
16'
Rozhodčí píská útočný faul ROBE! Polovina trestu Zemana právě vypršela.
15'
O přihrávku si na brankovišti řekl Dostalík, který se z nějakých šesti metrů nemýlil!
15'
15'
A zase Janíček! Tentokráte se před ním otevřela obrana, domácí házenkář toho využil!
14'
Blesková odpověď na druhé straně palubovky, postaral se o ni Janíček!
14'
Z pravého křídla se trefuje Burget, který si vyběhl do středu!
13'
S další střelou Steina si poradil Malina, který ihned hledal Zemana. Ten na balón nedosáhl.
12'
Míč putoval po trase Šustáček, Korbel, Přikryl. Třetí jmenovaný se pokoušel o technické zakončení, ovšem trefil tyčku!
11'
Šustáček přihrával Zemanovi, jenže trefil nohu hostujícího hráče.
11'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Viktor Hastík).
11'
Boj o míč na brankovišti, devítka pro Zubří.
10'
Stein to vzal na sebe, hostující házenkář vymetl šibenici a snížil na rozdíl čtyř branek!
10'
Dlouhá přihrávka přes celé hřiště, Dokoupil se prosazuje ze samostatného úniku!
9'
Skvělou přihrávku dostal na pravém křídle volný Přikryl. Obrana Brna inkasuje už poosmé!
8'
Malina si připisuje druhý úspěšný zákrok a rozehrává míč svým spoluhráčům!
8'
Stein dostal hodně prostoru a zakončoval do horní části branky, Malina neměl nárok!
7'
Pěkně sehraná akce ROBE, na jejímž konci byl skórující Přikryl!
7'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
6'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
6'
Potřetí se dnes trefuje Brno, postaral se o to Petrović!
6'
Šestá branka Zubří, s faulem skóroval Janíček!
5'
Zatím se moc nebrání. Na pravé straně zůstal úplně volný Burget!
5'
Sám na branku běžel Zeman. Český reprezentant se nemýlil a navýšil domácí náskok!
4'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Štěpán Zeman).
4'
Z nějakých devíti metrů na středu zakončoval Válek. Ten poslal hostujícího gólmana na druhou stranu!
3'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Luboš Hlípala).
3'
Hosté se vůbec poprvé v zápase trefují a snižují, postaral se o to Stein!
3'
Z levého křídla se trefuje Dořičák. To nebyl vůbec snadný úhel, ovšem domácí hráč to zvládl bravurně!
2'
Brňané ani z této akce nedokázali skórovat a dopředu už spěchá zase soupeř.
2'
Zubří šlo rychle dopředu, Korbel proskočil mezi obranou a navýšil domácí náskok!
1'
Přihrávka na pivota, Přikryl poté skóroval z bezprostřední blízkosti a poslal domácí tým do vedení!
1'
Úvodní útočná akce bude patřit domácímu týmu.
1'
Utkání bude řídit dvojice rozhodčích Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška. Delegátem bude Pavel Novotný.
Co se týče vzájemný zápasů, tak oba celky na sebe v této sezoně narazily už třikrát a ve všech třech případech se radovali svěřenci trenére Poloze. Zvítězí Zubří i napočtvrté? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Domácí házenkáři se letos neprobojovali do vyřazovacích bojů a museli se spokojit s dolní skupinou. V té jsou zatím stoprocentní, Zubří vyhrálo ve všech pěti zápasech. Brňané jsou předposlední, dvakrát přehráli Litovel, na domácí palubovce si poté poradili i proti Hranicím. Oba celky už své konečné umístění nijak neovlivní, dá se tedy očekávat rychlá házená z obou stran.
Pěkný podvečer přeji všem příznivcům házené! Nejvyšší česká soutěž spěje ke svému konci. My se podíváme na závěrečné utkání ve skupině o udržení, Zubří na domácí palubovce narazí na Brno.