Házená - Extraliga muži - 20. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Dukla : Zubří - 29. února 2020   18:45

Dukla
Dukla
3' V. Patzel  • 7' Blecha  • 10' Blecha  • 11' Reichl  • 14' Klíma  • 17' Klíma  • 20' Klíma  • 21' V. Patzel  • 22' V. Patzel  • 24' Harabiš  • 25' J. Patzel  • 26' V. Patzel  • 27' J. Patzel  • 28' J. Patzel  • 33' V. Patzel  • 35' Blecha  • 36' Grištšuk  • 37' Klíma  • 43' Klíma  • 45' Grištšuk  • 46' Zelenka  • 53' Grištšuk  • 59' Klíma  • 60' J. Patzel
24:18
(14:10)
Zubří
Zubří
2' M. Hrstka   • 5' Přikryl   • 10' Hlinka   • 11' Mičkal   • 13' Hlinka   • 17' Hlinka   • 19' Mičkal   • 26' Šustáček   • 28' Šustáček   • 30' Řezníček   • 31' Dořičák   • 32' Válek   • 36' Válek   • 41' Jurka   • 49' Hlinka   • 54' Havran   • 57' Havran   • 60' Přikryl
Dukla
Votava, Petržala – Zelenka, Šimůnek, Klíma, V. Patzel, Reichl, Křístek, J. Patzel, Harabiš, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha, Cigáň.
Zubří
Š. Mizera, Malina – Dokoupil, Havran, Přikryl, Válek, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Palát, Hybner, Hlinka, Mičkal, Dořičák.

Z tohoto utkání je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HC Dukla Praha – HC ROBE Zubří 24:18 (14:10)
Nejvíce branek: Klíma 6, Patzel 5, Patzel 4 – Hlinka 4, Havran 2, Válek 2. Sedmimetrové hody: 0 – 0. Vyloučení: 7:5.
Dukla Praha dokázala v souboji o druhé místo přehrát Zubří hladce 24:18 a má nyní lepší výchozí pozici před závěrečnými zápasy základní skupiny v boji o konečnou druhou pozici, která zajišťuje schůdnější los ve vyřazovacích bojích. Hosté sice na začátku druhého poločasu ještě snížili na rozdíl dvou branek, ale domácí jejich stíhací jízdu zabrzdili a dokráčeli si pro pohodové vítězství.
60'
Poslední slovo má hostující Přikryl, který kosmeticky upravil skóre.
60'
A ještě jeden gól Dukly! J. Patzel zvyšuje na 24:17.
59'
Klíma přidává další pojistku a klid svým šestým gólem v utkání.
57'
Další trefa Havrana. Rozdíl je pět gólů a času už hodně málo.
54'
Havran zaznamenal svůj první gól v utkání.
53'
Další dlouhá pasáž bez branky je ukončena zásahem Grištšuka.
49'
Hlinka prolomil čekání Zubří na gól. Osm minut se hosté nedokázali prosadit v útoku.
46'
Zelenka se poprvé v utkání zapsal do listiny střelců. Náskok Dukly je už nejspíš rozhodující.
45'
Grištšuk zaokrouhlil střelecký účet Dukly na 20 branek.
43'
Další zakončený útok od Klímy. Ten už dal pět gólů a Zubří si na něj musí dávat pozor.
41'
Jurka snižuje po dlouhé době bez branky z obou stran.
39'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky.
37'
Tohle už může být pro Zubří problém. Dukla se znovu dostává do pětigólového vedení.
36'
Grištšuk se prosadil poprvé v dnešním utkání.
36'
Válek snižuje na rozdíl tří branek. Zubří dál bojuje.
35'
Blecha se po delší době střelecky prosadil.
33'
V. Patzel přibrzdil mohutné stahování hostů.
32'
Válek přiblížil Zubří dokonce na rozdíl pouhých dvou gólů!
31'
Dořičák snižuje na začátku druhého poločasu na rozdíl tří branek.
31'
30'
30'
V poslední minutě ještě snižuje Řezníček.
28'
Šustáček snižuje ztrátu svého výběru.
28'
Čtrnáctý gól pražského týmu. J. Patzel se dostal do střelecké fazony.
27'
Také J. Patzel se prosadil střelecky a zvyšuje vedení domácích.
26'
V. Patzel je při chuti, už jeho čtvrtá branka v utkání.
26'
Šustáček se dokázal střelecky prosadit a snížit ztrátu Zubří.
25'
Jonáš Patzel se poprvé zapsal mezi střelce.
24'
Čtvrtý gól v řadě domácího celku. Úspěšným střelcem je Harabiš.
22'
Další gól V. Patzela, po kterém se domácí odpoutali ve skóre na rozdíl dvou branek.
21'
Protiútok Dukly využívá Patzel.
20'
A znovu Matěj Klíma, který drží svůj tým střelecky.
19'
Mičkal se dokázal prosadit podruhé v utkání.
17'
Klíma se rozehrál, využívá další svůj útok.
17'
Hlinkovi se povedlo prostřelit domácího brankáře.
14'
Klíma se poprvé zaposuje mezi střelce zápasu.
13'
Hosté se vrací do vedení. Hlinka trestá předchozí neúspěch Pražanů.
11'
Mičkal okamžitě nachází odpověď na gól Dukly.
11'
Domácí jdou poprvé do vedení díky gólu Reichla.
10'
Opět se prosadil Blecha, jenž využil rychlý útok Dukly.
10'
Zubří se zatím drží v mírné výhodě, Hlinka zakončil útok.
7'
Blecha nezaváhal a srovnává na 2:2.
5'
Hosté se vrací do vedení.
3'
Vojtěch Patzel rychle nachází na gól soupeře odpověď.
2'
Skóre zápasu otevřel hostující Hrstka.
1'
Kvůli technickým problémům utkání ještě neodstartovalo.
V prvním měření sil obou celků, jež se hrálo v listopadu, Zubří doma vyhrálo 29:23.
Oba celky už mají jistotu postupu do play off a tento zápas je přímým soubojem o průběžné druhé místo v tabulce. Dukla, jež je druhá, má pouze jednobodový náskok na třetí Zubří, kterému se pokusí oplatit listopadovou porážku.
STRABAG RAIL Extraliga mužů pokračuje svým 20. kolem. Boj o play off a výchozí pozice vrcholí. V tomto přenosu se budeme věnovat souboji mezi Duklou Praha a ROBE Zubří.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.