Házená - Extraliga muži - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Dukla - 5. února 2020   19:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Strack  • 4' Hrachovec  • 7' Musálek  • 12' Strack  • 14' Hrachovec  • 15' Musálek  • 28' Strack  • 30' Strack  • 33' Hrachovec  • 33' Unger  • 35' D. Lefan  • 36' Strack  • 38' Hrachovec  • 41' Gřešek  • 41' Strack  • 43' Strack  • 45' Unger  • 51' Brožek  • 55' Unger  • 56' Hrachovec  • 57' Unger  • 59' Hrachovec
26:35
(11:16)
Dukla
Dukla
3' Blecha   • 3' Krušberský   • 5' Šůstek   • 8' Šůstek   • 8' V. Patzel   • 10' Šůstek   • 11' V. Patzel   • 13' Reichl   • 14' Reichl   • 15' Šůstek   • 17' Křístek   • 18' Křístek   • 19' Reichl   • 24' Krušberský   • 25' V. Patzel   • 28' Reichl   • 31' Šůstek   • 32' Blecha   • 34' Křístek   • 36' Křístek   • 37' Reichl   • 38' Šůstek   • 40' Blecha   • 42' Šůstek   • 44' Šůstek   • 44' Křístek   • 46' V. Patzel   • 47' Grištšuk   • 49' V. Patzel   • 50' J. Patzel   • 52' V. Patzel   • 52' Zelenka   • 54' A. Zeman   • 57' Zelenka   • 60' Šůstek
Frýdek-M.
Šlezingr, Špunar
Sportovní hala 6. ZŠ Pionýrů, Frýdek-Místek
Dukla

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha 26:35 (11:16)
Nejvíce branek: Strack 7, Hrachovec 6, Unger 5/1 – Šůstek 9, Patzel 6, Reichl 5. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 5/4 – 1/0. Vyloučení: 6:3.
Z mé strany je to dnes již vše. Přeji vám krásný zbytek středečního dne, potažmo celého pracovního týdne a budu se někdy příště opět těšit u české extraligové házené napočtenou!
Předehrávka 17. kola házenkářské extraligy je za námi a Dukla si na dlouhou cestu domů přibalí ještě dva body k tomu. Po 45 minut zápasu měla nad svým soupeřem navrch a ve druhé půli měla totální kontrolu nad utkáním. Domácím nešla vůbec upřít bojovnost, kvalita ale byla na straně Dukly, která to jednoduše ukázala a s četnými rotacemi sestavy v závěru zápasu si došla pro vysokou výhru poměrem 35:26.

Hned v dalším kole nečeká Frýdek nic lehkého, má ale čas na delší regeneraci, 15. února se totiž představí v novoveselské hale. Pokud ale sníh na Vysočině neroztaje, budou si muset Frýdečtí asi místo svého klasického autobusu pronajmout sněžný pluh, aby se vůbec do nadmořské výšky 580 m.n.m. dostali. Ano, opravdu je situace v Novém Veselí tak zoufalá.

Pražská Dukla naopak o víkendu sehraje první zápas v rámci souboje s lucemburským Differdange a trenér Čurda se zajisté může spolehnout na rady novoveselského kouče Hladíka, který již proti Differdange v letošní sezoně se svým týmem bojoval. Tedy pokud už se oba trenéři po vyhecovaném vzájemném zápase na začátku prosince usmířili. Jen co ale odehrají Dukláci těžký špíl proti Lucemburčanům, hned ve středu 12. února (tedy za týden), budou bojovat ve šlágru 18. kola doma s Karvinou.
60'
Unger mohl dát finální podobu výsledku, z levého křídla však netrefil ani branku!
60'
Šimůnek zbytečně fauloval Stracka na levé spojce a posledních 17 sekund stráví na střídačce jako vyloučený.
60'
Šůstek na začátku 60. minuty z pravé spojky prostřelil Pyška a Frýdek dostane tak jeden z posledních – ne-li poslední – útoků v zápase.
59'
Frýdek byl již v těžké pasivitě, opět to byl ale Hrachovec, kdo se na sílu natlačil na šestku a nekompromisně zavěsil.
58'
Hraje se momentálně 5 na 5, každou chvíli však Pražanům vyprší trest pro Křístka, tím pádem budou mít zkrácenou přesilovku.
58'
Garba dostává zcela oprávněné dvě minuty, držel Zemana ve vzduchu zepředu, což je proti pravidlům.
57'
Na domácí straně ale hraje prim Unger, z levého křídla se zase a znovu prosazuje.
57'
Jakub Zelenka efektivně z levého křídla zavěsil. Hosté si stále drží vedení o deset a zcela suverénně dohrávají tento zápas.
56'
Vyloučení v týmu HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
56'
Hrachovec to přes pravou spojku vyloženě na sílu urval. Dnes se jedná o jeho pátý zásah.
55'
Skřehot na středu při driblinku míč ztratil, naštěstí pro něj ale byl zároveň faulován, takže domácí v útoku zůstávají.
55'
Unger je střelcem posledních minut, tentokrát úspěšně proměnil náskok z levého křídla.
54'
A už i Adam Zeman je zapsán ve střelecké listině. Dukla vede o jedenáct a posledních pár minut zápasu se vyloženě dohrává.
54'
Hosté už těžce prorotovali sestavu a hrají za ně prakticky náhradníci.
52'
Zelenka následně z protiútoku skóruje a k tomu, aby se do listiny střelců zapsali všichni hráči hostí, musí ještě skórovat Šimůnek, Harabiš a Zeman, nepočítáme-li oba gólmany.
52'
Pomichálek sice ze záběhu úspěšně zakončil, ale s přešlapem!
52'
Votava vytěsnil střelu Šimka z pravé strany, Frýdek má k dispozici vhazování z rohu hřiště.
52'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Vojtěch Patzel).
51'
Jakub Brožek z pravého křídla zapisuje svůj první zásah v zápase a kdoví, možná i v extralize.
51'
Na začátku posledních deseti minut má Frýdek k dispozici míč a prakticky stále v neměnné sestavě od první minuty útočí.
50'
Jubilejní 30. gól Dukly má na starosti Jonáš Patzel a čeká ho jistě v hostující kabině tučné zápisné.
49'
Unger nařízenou sedmičku proměňuje, zatímco do konce zápasu zbývá ještě jedenáct minut.
49'
Ale hostům to moc nevadí. Vojtěch Patzel přidává další hřebíček do rakve domácích a navyšuje na průběžných 29:20.
48'
Domácí překombinovali souhru s pravým křídlem a dopustili se další technické chyby. Obecně kvalita zápasu za posledních pár minut neskutečně upadla a začíná to být napěchované více emocemi...
47'
Tu ihned zakončoval Vojtěch Patzel, hra se ale vrací zase na devítku a gól tedy není uznán.
47'
Dukla už šturmovala do dalšího brejku, nakonec ale zvolnila, prostřídala a půjde do toho z druhé vlny.
47'
Grištšuk se dostal do hry a z levé spojky hned při prvním útoku poprvé v dnešním utkání skóruje.
46'
Znovu je přerušena hra, domácí fanoušci vůbec dobře nenesou průběžný stav výsledku v kombinaci s několika přehmaty rozhodčích a chrlí na ně jednu nadávku za druhou, ušetřena není ani hostující střídačka.
46'
45'
...mnohem zajímavější momenty se však udály ihned poté! Frýdecká střídačka vehementně protestovala proti výrokům dvojice sudích, až delegát jednoho z funkcionářů domácích vykazuje na tribunu.
45'
Unger ze střední spojky prostřelil Votavu...
44'
Křístek obešel rusákem obránce na levé spojce a šlajsem překonal Pyška podél stojné nohy.
44'
Šůstek na hraně průrazu přešel přes Lefana a zavěsil. Zápas postrádá větší náboj, stále se hraje nějak tak v klidovém režimu.
43'
Strack přeběhl z levé spojky na osu hřiště a přesnou střelou přidává svůj sedmý gól v zápase.
42'
Šůstek se na 10 metrech zvedl a propálil to všechno před sebou. Dukla si bere zpět vedení o šest branek.
41'
Na sedmičku šel Krušberský, který ale neuspěl proti Pyškovi. Domácí gólman předvedl pohodový zákrok nohou.
41'
Sedmička pro Duklu, navíc je na dvě minuty vyloučen Martin Hrachovec, pro něhož se jedná o druhou dvojku.
41'
Oddechový čas pro hosty v čase 40:31.
41'
Krásnou individuální akci nyní předvedl Sebastian Strack, který obešel na devítce vysunutého obránce, na šestce pivota a elegantně přehodil Votavu, který vyběhl na čtyři metry.
41'
Adam Gřešek tentokrát využil své fyzické proporce a snižuje na šestibrankový rozdíl.
40'
Takovou UNO reverse card nyní ale vlastní hosté, kteří dokázali z dalšího protiútoku vsítit 23. trefu v zápase. Úspěšným zakončovatelem byl Jan Blecha.
40'
Patzel se dopustil dvojitého driblinku, technická ztráta proto otáčí hru.
39'
Gřešek zkusil rozehrávat devítku přímou střelou, Votava byl však připraven a bez potíží střelu lapil.
38'
Šůstek se na svůj šestý gól moc nenadřel, zkrátka to pustil ze střední spojky a ze země překonal Pyška, který padl na zem moc brzo.
38'
Hrachovec to z velké vzdálenosti opět prostřelil. Gólů nám skutečně v první osmiminutovce padá mnoho...
37'
Domácí sice nyní dosáhli gólu, pro kroky ale není uznán a hra se vysunuje zpět na devět metrů.
37'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
37'
Reichl si v pádu dokázal zpracovat balon a ještě jej poslat do odkryté části branky.
37'
Ostrý úder inkasoval v souboji 1-on-1 Hustopecký, který hned míří na střídačku a bude potřebovat asi dost ledu.
36'
Strack z levé spojky úspěšně překonal dvojblok hostů a prostřelil Votavu.
36'
Jistota je však jedno, že z každého protiútoku Dukly, který je rychlý, padne gól. Jako to nyní ukázal Křístek.
35'
Krušberský na pravém křídle nezpracoval balon, jenže ani domácí nedokázali zakončit útok. Hraje se sice rychle, ale s hodně chybami.
35'
Domácí se opět prosazují, nyní to na sebe vzal David Lefan a z pravé spojky vyslal střelu, která končí až ve vrchní části pražské kasy.
34'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Hrachovec).
34'
V úvodu druhé poloviny se hraje pěkně zostra, na jedné straně připsal další zákrok Votava a urodil se další brejk, který úspěšně zakončil – i přes faul – Daniel Křístek.
33'
Unger z levé spojky s velkým štěstím překonal Votavu a může se radovat z prvního zásahu v dnešním zápase.
33'
Dočkali se však i domácí, rychlé prosmýknutí obranou úspěšně zakončuje Hrachovec.
32'
Jan Blecha přidává v krátkém časovém sledu druhý gól Dukly, která už odskakuje hned v úvodu na sedm branek.
32'
Moc kroků nyní měl na spojce Musálek, proto je domácím míč odebrán někde na deseti metrech od pražské kasy.
31'
A na druhé straně z brejkové situace připisuje další čárku na dukelské konto Šůstek.
31'
Gřešek z pivota trefil jenom boční síť hostující branky.
31'
Votava koupil na házenkářském marketu střelu z pravého křídla do obličeje, po krátkém přerušení hry ale bude moci pokračovat.
31'
Po patnáctiminutové pauze začíná druhý poločas, míč do hry uvádí domácí tým, který bude stahovat pětibrankové manko.
31'
První poločas dohrávky 17. kola je za námi a Dukla míří za hladkou výhrou. Prvních 15 minut se však jednalo o vyrovnanou házenou, mírně navrch sice měli hosté, ale bojovnost SKP nikdy nenechala Duklu utéci do většího gólového rozdílu. Zbytek první půle ale plně patřil Pražanům, kteří vyhráli tuto pasáž chudou na góly poměrem 6:3 a v kombinaci s dvoubrankovým vedením zpočátku tak vedou po první půli 16:11.
30'
30'
Hosté zahrávali ještě devítku po čase, Vojtěch Patzel vyslal na branku pokus, který blok srazil do protipohybu Fritze, ten jen tak tak zabránil gólu!
30'
Domácí bojují v samotném závěru a pokouší se snížit, Pomichálek ale v nabídnutém protiútoku nechal z pravého křídla vyniknout Votavu!
30'
Strack otevřel poslední minutu první půle přesným zásahem po střele z přetahu na protější vingl.
29'
Jonáš Patzel, bratr Vojtěcha, vlétl do obránců jako urvaný vagón a pískán je tedy průraz.
29'
A hned to mohlo být 11:16, Strack ale v takovém polorychlém brejku trefil ze šestky jenom nohu Votavy v brance Dukly!
28'
Strack po delší době úspěšně zakončuje frýdeckomísteckou kombinaci z levé spojky a přidává 10. gól svého týmu.
28'
Reichl zakončil ukázkově další brejk, tentokrát 2 na 1. Hosté mají zápas naprosto jednoznačně pod kontrolou.
27'
Dvojice brněnských sudích, David Šlezingr a Jiří Špunar, to pěkně schytávají z domácích tribun. Vypadá to, že za souboj, po kterém Hrachovec opouští palubovku za doprovodu doktora, totiž nepadne žádný trest.
27'
Domácí jsou nyní v oslabení, Krušberský se do hry po svém vyloučení vrátil. Hned záhy je ale hra přerušena, Hrachovec zůstal ležet na palubovce a domácí reklamují faul kolenem.
27'
Fritz zabránil elegantně tomu, aby podstřel od Vojty Patzela prošel do branky! Další pěkný zákrok nadějného brankáře frýdecké školy.
26'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (David Lefan).
26'
Vojtěch Patzel už po kličce přes dva obránce chtěl zakončovat, vlivem kroků s faulem ale sudí zastavili hru.
25'
Sedmička pro domácí tak přišla záhy, Pavel Musálek ale tentokrát nedává!
25'
Krušberský bokem nabral naskakujícího hráče z křídla a dostává za tento faul dvě minuty.
25'
Vojtěch Patzel provedl míč hřištěm od půlky a z devíti metrů prostřelil Fritze ve frýdecké bráně!
24'
Frýdek to nakonec po devíti minutách prolomil, ze sedmičky skóruje Pavel Musálek!
24'
Krušberský tak stál u zakončení další brejkové situace, která vzešla z neproměněného útoku. Přesně jej i zakončil a posílá Duklu do šestibrankového trháku.
23'
Hustopecký to přes zhuštěný střed obrany hostí neprotlačil, domácí působí v ofenzivě často až bezradným stylem.
23'
Vojtěch Patzel trefil z devítky ostrou střelou jenom břevno!
23'
Čekání na gól: Frýdek – od 15. minuty, Dukla – od 19. minuty
23'
I tento útok zůstal neproměněn, v čase 22:01 si bere time i Dukla.
22'
Frýdek už hraje v útoku velmi dlouho, je signalizována pasivní hra.
22'
Křístek se dopustil po rozehrávce zbytečného průrazu, domácí tedy zůstávají na míči na své útočné polovině.
21'
Strack opět nahrával do křídla, tentokrát ale v záklonu vlivem faulu. Hra se tak zase vrací na osu hřiště zhruba 40 metrů dlouhé a 20 metrů široké.
20'
Krušberský na šestce míč z protiútoku nevzal, Frýdek tak přežil bez gólů a bude se snažit zmírnit ztrátu v dalším tažení.
20'
Strack dobře sklepával na pravé křídlo pro Pomichálka, který ale trefil jenom postaveného Votavu v brance Dukly!
19'
Frýdek už vzít time prostě musí, čtyři minuty nedal gól, zatímco Dukla dala tři.
19'
Strack ze střední spojky zcela nepochopitelně přes hlavu vrchem nahrával na obsazeného hráče na levé spojce. Tím vznikl další smrtící útok, který zakončil Reichl a je to už 13:8.
19'
A mohlo to být už o pět, ale Vojtěch Patzel v dalším tažení na brankovišti přešlápl, tím pádem jeho střela není uznána!
18'
Křístek si tento brejk trochu užil a ze šestky střelou přes záda na dlouhou ruku zakončuje.
18'
Vojtěch Patzel to zahrál na křídle na jistotu a proti pravidlům poslal míč do brankoviště. Sice domácí zůstávají na míči, ale je to stále pro Duklu lepší, než čelit střele.
17'
Skřehotovi ale v další fázi míč vylétl z ruky a Vojtěch Patzel vyslal do brejku Křístka, který další protiútok bezpečně proměňuje.
17'
Skřehot byl v náběhu na spojce včas zastaven, hra se tak vysunuje na devět metrů a domácí jsou v pasivní hře.
16'
Dukla se však v početní výhodě nedokázala prosadit a Frýdek jde na útočnou půlku především šetřit čas.
16'
Gřešek se stává prvním vyloučeným v zápase. I přes velkou nelibost domácích tribun míří za stažení Patzela na střídačku.
15'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
15'
Jenže domácí nestíhají návrat do obrany a bylo to dost podobné, jako při gólu Reichla. Tentokrát ale zakončil úspěšně Šůstek.
15'
Musálek se opět ze spojky prosadil a drží prapor domácích stále vysoko.
14'
Reichl ale využil toho, že obrana SKP se vracela na svoji půlku výklusem, po rozehrávce hned přesprintoval soupeře a zakončil.
14'
Hrachovec se úspěšně prosadil z pravé spojky a stále se Frýdek drží ve hře, Dukla nedokáže odskočit na větší rozdíl.
13'
Reichl zachytil míč letící k jeho postu a ze šesti metrů překonal podél stojné nohy Fritze.
13'
Hrachovec natvrdo vynesl Vojtěcha Patzela z levé spojky až ze hřiště. Kdyby s sebou Patzel jenom trošku více škubnul, tak to má Hrachovec za dvě minuty.
12'
Strack využil toho, že v obranném souboji spadl na zem Křístek, čímž se otevřela cesta ke střele. Mladá spojka SKP nekompromisně poslala míč do branky a snižuje na rozdíl jedné branky.
11'
Po jednoduchém překřížení střílí ze střední spojky Vojtěch Patzel svůj druhý gól v tomto zápase.
11'
Musálek úspěšně proměňuje, i když si na střelu do levého vinglu Votava sáhl.
10'
Jan Blecha zatáhl za záchrannou brzdu, na šesti metrech fauloval už střílejícího Musálka, za což vidí žlutou kartu. Dukla se tak bude bránit další sedmičce.
10'
David Šůstek se dostal do otevřeného prostoru v obraně a střelou přetahem dává hostům dvougólový polštářek na uklidnění.
10'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
9'
A ani zakončení nebylo to, co by stálo za nějakou větší šanci, proto se Dukla valí opět do útoku.
9'
Domácí jsou již v pasivní hře, budou rozehrávat devítku z poměrně nevýhodné pozice.
8'
Vedení ale domácím dlouho nevydrželo. Další technická chyba, Vojtěch Patzel se vydal do brejku, který úspěšně ze šesti metrů zakončil.
8'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
7'
Velký nedůraz v obraně Dukly, Musálek se na šestce dostal ke zdánlivě ztracenému míči a posílá domácí po delší době zase o gól napřed.
7'
Střela Křístka z dobrých desíti metrů mířila poměrně hodně vedle, SKP se tedy dostává do dalšího postupného útoku.
6'
Pavel Musálek sedmičku proměňuje, Votava šel na zem velmi brzy.
6'
V polovině šesté minuty má Frýdek sedmičku po faulu Reichla na levé spojce. Reichl dostává žlutou kartu.
5'
Křístek, ostravský odchovanec, nyní na zem strhl Stracka a dostává tak žlutou kartu.
5'
Šůstek úspěšně zakončil dlouhý kříž, tedy jeden ze signálů hostí a přesnou střelou do Fritzova protipohybu stále drží Duklu ve vedení.
4'
Za domácí barvy ale v dlouhém útoku srovnává střelou přes blok Hrachovec.
3'
Jakub Krušberský dostává na pravém křídle skutečně mnoho prostoru, trenér Čurda jej zapojuje a Krušberskému se opravdu daří. Nyní toho byl proměněný náskok z křídla důkazem.
3'
Tento stav ale nevydržel dlouho, Blecha využil technické chyby Frýdku a nekompromisně zakončil brejkovou situaci.
2'
Strack dalekonosnou střelou z levé spojky prostřelil Jakuba Votavu v brance Dukly a posílá tak domácí do vedení.
2'
Hrachovec se křížem z pravé spojky tlačil do obrany, vystoupivší Blecha jej ale zarazil.
2'
Šimon Fritz zapisuje první zákrok v utkání, dokázal vytěsnit střelu Vojtěcha Patzela mimo tři tyče!
1'
Vojtěch Patzel se uvolnil na středu a klepákem nahrával do pivota na Reichla, ten byl ale obsazen. Pískán je faul.
1'
Brněnský rozhodčí David Šlezingr zadul do píšťalky, čímž zahájil dnešní utkání. Rozehrává jej Dukla a první sekundy se spíše seznamuje s míčem.
1'
-3'

Pepino SKP Frýdek-Místek: Fritz, Pyško, M. Cáb – Hrachovec, Šimek, Gřešek, Unger, Brožek, Strack, Žvak, Musálek, Skřehot, D. Lefan, Pomichálek, Garba, Hustopecký.

HC Dukla Praha: Votava, Zavázal – Zelenka, Šimůnek, V. Patzel, Krušberský, Reichl, Křístek, J. Patzel, Harabiš, Grištšuk, A. Zeman, Šůstek, Blecha.

Rozhodčí: Šlezingr, Špunar.
-10'
Příjemný středeční večer vám přeji při sledování předehrávky 17. kola extraligy mezi Frýdkem-Místkem a pražskou Duklou! Do začátku utkání zbývá necelých deset minut a favoritem je jednoznačně Dukla, která by se ráda naladila na vítěznou vlnu před sobotním soubojem s lucemburským Differdange.
PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK
11. místo, 4 body, skóre 358:454, bilance 2-0-14

Frýdek naopak prochází generační obměnou a letošní sezona patří k těm horším v historii klubu. Přitom zpočátku zněly ze Slezska hlasy na postup do play-off a měl ho zařídit na trenérské lavičce velezkušený Andrej Titkov. Jenže po prvních pár kolech z neznámých důvodů odešel, pod jeho vedením si však SKP připsalo jednu ze dvou výher, a to proti brněnským Maloměřicím (29:25). V Českém poháru Frýdek vylétl už ve třetím kole, respektive prvním z jeho pohledu, když nestačil na menšího bratříčka karvinského Baníku.

Se Slezany to jde od desíti k pěti, v samotném závěru podzimu dostali v derby s Kopřivnicí o dvanáct, v Zubří o deset, na druhé straně ale naprosto v posledním podzimním zápase přejeli brněnské Královo Pole a trenéra Vávru hodně zarazil přístup brněnských (jeho) hráčů. Ani start do jarní části nebyl nijak slavný, hned klíčový zápas v Maloměřicích prohrál Frýdek o dva a Brno se bodově přitáhlo.
HC DUKLA PRAHA
2. místo, 23 bodů, skóre 495:409, bilance 11-1-4

Start do jarní části sezony vyšel Dukle naprosto parádně. Po podzimní uzavírce s Plzní, která dopadla pro Pražany s negativním výsledkem, následoval po pauze hned další těžký soupeř. V rámci semifinále Českého poháru totiž vyjížděla Dukla do Karviné, se kterou již devět zápasů v řadě nevyhrála. Každá série ale jednou končí, Praha vyhrála na Slezsku 32:29 po sedmimetrových hodech a postoupila do finále poháru, kde se utká s Novým Veselím. I to bude zajisté oboustranná řežba.

V extralize to ale již moc slavné nebylo. Proti Lovosicím vedla Dukla na domácí půdě už 8:1, v poločase vedla o pět branek a nic nevypadalo na to, že by mohli žlutočervení ztratit nějaké body. Jenže problém nastal až ve druhé půli, Lovci se vrátili do hry a z pražské Ruzyně domů vezli velice cennou remízu 26:26.
Krásný středeční večer přeji všem příznivcům extraligové házené! Díky evropskému pohárovému víkendu je na programu předehrávka 17. kola STRABAG RAIL Extraligy již v tento den. Do Frýdku-Místku přijede pražská Dukla, která bude v tomto zápase jasným favoritem. Oba týmy dělí od sebe devět míst a 19 bodů. Předehrávka 17. kola tak vypadá na první pohled formalitou z hlediska Dukly, ve Frýdku se ale nehraje zrovna moc snadno a domácí budou chtít zajisté napravit výpadek v Maloměřicích.

Začátek zápasu je plánován na 19:00, příjemnou zábavu!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.