Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Kopřivnice - 8. prosince 2019   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
6' Gřešek  • 18' Strack  • 20' Strack  • 22'   • 24' Hardt  • 25' Strack  • 32' Pomichálek  • 36' L. Rajnoha  • 41' L. Rajnoha  • 51' Mazur  • 53' D. Lefan  • 55' Unger  • 56' Ondrušík  • 58' Gřešek
16:28
(8:15)
Kopřivnice
Kopřivnice
3' Jonák   • 5' Donoso   • 5' Hanus   • 6' Střelec   • 12' Donoso   • 15' Střelec   • 17' Jan Gřes   • 20' Střelec   • 21' Jan Gřes   • 25' Brito Benítez   • 27' Bukovský   • 28' Hanus   • 29' Jan Gřes   • 31' Donoso   • 34' Bukovský   • 35' Petřík   • 37' Střelec   • 38' Donoso   • 41' Fulnek   • 45' Střelec   • 46' Střelec   • 47' Jan Gřes   • 52' Hanus   • 58' Petřík   • 59' Hanus   • 60' Chalupa
Frýdek-M.
Fritz, M. Cáb, Pyško – L. Rajnoha, Šimek, Gřešek, Unger, Hardt, Žvak, Mazur, D. Lefan, Pomichálek, Garba, Hustopecký, Strack, Petrovský, Ondrušík.
Králíček, Letev
Kopřivnice
Ripper, Chalupa, Žingor – Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Petřík, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Jonák, Brito Benítez, Donoso, Hanus, Bukovský, Holbein.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Je dobojováno! Favorit z Kopřivnice o svém vítězství rozhodl už v prvním poločase, ve kterém si vypracoval sedmibrankový náskok. Ten ve druhé třicetiminutovce ještě navýšil, konečný rozdíl ve skóre se zastavil na dvanácti gólech.
60'
Brankář Chalupa se ujal míče a trefil odkrytou klec přes celé hřiště!
60'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Holbein).
60'
Rozhodčí přerušil hostující akci, pískal totiž pasivitu.
59'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Lukáš Rajnoha).
59'
Rozeběhly se závěrečné dvě minuty utkání, Hanus přehodil z pravého křídla Cába.
58'
Pěkná akce Frýdku! Gřešek si vytvořil prostor na brankovišti a snížil na rozdíl deseti gólů.
58'
Hosté šli rychle dopředu, o balón si na šesti metrech řekl Petřík. Ten neměl problémy se skórováním!
57'
Střelecký pokus Ungera z osmi metrů vychytal Chalupa!
57'
Branka hostujícího týmu neplatí, rozhodčí ještě předtím pískal útočný faul.
56'
Oddechový čas pro hosty.
56'
To byla nechytatelná rána od Ondrušíka, který vymetl šibenici hostující svatyně!
55'
Brožek získal míč, přesprintoval hřiště a ke skórování vybídl Ungera. Rozdíl ve skóre jedenáctibrankový!
54'
Frýdek se díky bravurní obraně soupeře v podstatě nedostává do nějakých zajímavých střeleckých pozic.
54'
Rozhodčí dlouho otálel, nakonec však přisoudil balón domácímu týmu.
53'
Individuální akce Lefana, poté nečekaná střela doprostřed branky. Míč se zastavil až v síti!
52'
Balón směřoval až do pravého křídla, Hanus si věděl rady, zakončoval ze slušného úhlu o palubovku!
52'
Lefan to vzal na sebe, ovšem teď mu stopku vystavil Chalupa. Ten zasáhl jednou nohou!
51'
Z dlouhé vzdálenosti napřáhl Mazur. Brankář Chalupa prokázal, že je nerozchytaný.
51'
Rozeběhla se závěrečná desetiminutovka utkání, Frýdek už deset minut čeká na další branku! Žingora v hostující brance nahradil Chalupa.
50'
Brito Benítez z bezprostřední blízkosti neuspěl, parádní zákrok vytáhl Pyško!
50'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Filip Hardt).
49'
Série nepřesností na obou stranách palubovky, hosté zklidňují hru.
49'
Brožek z pravého křídla znovu neuspěl. Žingor má obrovskou radost, je opět vyvoláván hostujícími příznivci!
48'
Parádní nahození pro Gřese. Hosté se neradovali dlouho, rozhodčí totiž branku neuznal, pískal přešlap brankoviště!
47'
Gřešek byl faulován na osmi metrech, domácí házenkáři budou rozehrávat.
47'
Po další chybě v domácí rozehrávce utekl do samostatného úniku Gřes. To nemohlo dopadnout jinak!
46'
Oddechový čas pro domácí.
46'
Žingorovi pomohla branková konstrukce, hostující gólman poté poslal dlouhý pas na Střelce. Ten se nemýlil!
45'
Skvěle sehranou akci zakončil Střelec. Ten dnes už poněkolikáté přehazoval Pyška!
44'
Nedovolený zákrok na brankovišti, Kopřivnice bude pokračovat v útočné snaze.
43'
Domácí v plném počtu, rozhodčí jim ale odpískal útočný faul.
43'
Jeden z hostujících házenkářů běžel téměř sám na odkrytou klec, Pyško se vracel ze střídačky. Přesto se skóre nemění ani teď, balón zastavilo břevno!
42'
Další sedmička Petříka nám změnu ve skóre nepřinesla, domácí gólman byl proti!
42'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Brožek).
41'
Blesková odpověď na druhé straně palubovky, postaral se o ni Fulnek!
41'
Lukáš Rajnoha volil chytré zakončení z levého křídla o palubovku, snížil!
40'
Skvělou střeleckou pozici si vytvořil Donoso. Ve stoprocentní příležitosti nedokázal překonat Pyška.
40'
Žingor vychytal Lefana a vydal se na střídačku, na palubovku vyběhl šestý hráč do pole.
39'
Lefan chyboval v rozehrávce, jenže hosté své přečíslení nedokázali přetavit v branku.
39'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
38'
Frýdek hraje bez brankáře. Donoso trefil odkrytou klec, rozdíl ve skóre je dvouciferný!
37'
Donoso poslal dlouhý pas do brejku, Střelec si věděl rady a překonal Pyška!
37'
Hosté chybovali v rozehrávce, poté se jim podařilo zastavit rychlý brejk Frýdku.
36'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
36'
Z levého křídla se prosazuje Lukáš Rajnoha, jehož střela šla nad hlavu Žingora.
35'
Petřík dostal dobrou přihrávku a ze šesti metrů zakončoval o palubovku!
34'
Prorážení hostujícího týmu, na druhé straně poté úspěšný zákrok brankáře Žingora!
34'
Bukovský nakonec se štěstím překonal Pyška, který si i přesto na balón sáhl!
33'
Dlouhý útok hostujícího týmu, rozhodčí signalizuje pasivitu.
32'
Domácí snižují z pravého křídla, Pomichálek zakončoval ke vzdálenější tyči!
32'
31'
Balón po střele Donosa směřoval do tyče, vzápětí do zad domácího gólmana, od kterých skončil až za brankovou čarou!
31'
Na palubovce zůstal ležet Hanus. Ten by měl být v pořádku.
31'
Úvodní útočná akce druhé půle bude patřit hostům.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:54.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Jasně v ní dominovali hosté, kteří před odchodem do kabin drží sedmibrankový náskok. Frýdek se trápí především na útočné polovině, výborně chytá Žingor. Uvidíme, zda domácí ještě najdou síly na případný zvrat.
30'
30'
Poslední střelu si vzal Fulnek. Ta mířila vysoko nad horní tyčku!
30'
Brožek v tomto případě se svým technickým zakončením neuspěl, rozeběhla se závěrečná minuta prvního poločasu.
29'
Patnáctá branka Kopřivnice je na světě, postaral se o ni Jan Gřes!
29'
Hra je přerušena pro úpravu hrací plochy.
29'
Z téměř neřešitelného úhlu na pravém křídle snižuje Jakub Brožek! Jeho střela mířila ke vzdálenější tyči.
28'
Parádní bloky Beníteze, domácí zůstanou u balónu.
28'
Blesková rozehrávka, následně další gól. Ten v obrovské rychlosti vstřelil Hanus!
27'
Hardt byl při zakončení faulován, devítka pro domácí celek.
27'
Hodně neurovnaná akce hostů. Přesto míč po střele Bukovského končí v síti!
26'
Jeden z rozhodčích teď zastavil hostující snahu o rychlou rozehrávku. Následovat bude postupný útok.
25'
Chytrá zadovka pro Beníteze. Ten se otočil a poslal míč razantně pod horní tyč!
25'
Tak to byla paráda! Strack naznačil střelu, čímž obelstil obranu protivníka, poté skóroval z bezprostřední blízkosti!
24'
Ze střední spojky se prosazuje Hardt, hosté bleskově rozehrávají.
23'
Brožek jako první u odraženého balónu. V tomto případě ale nedokázal najít recept na Žingora!
23'
Hostující hráči se dostali s balónem až do zámezí, Cáb rozehrává další akci Frýdku.
22'
22'
Domácí rozebrali obranu soupeře, Brožek následně skóroval z pravého křídla!
22'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
21'
Do branky Frýdku se dostal Cáb. Ani on ale nedokázal přečíst myšlenku Gřese!
21'
Domácí jsou v plném počtu. Na další gól si po zákroku Žingora budou muset počkat!
20'
Kopřivničtí si mohli vybrat, z jakého postu budou zakončovat. Střelec z levého křídla přehodil Pyška.
20'
Skrytá střela Stracka přes dva bránící hráče na vzdálenější tyčku. Balón skončil v síti!
19'
Hostující Petřík se ani v tomto případě nemýlil, střela šla nad hlavu Pyška.
19'
Kopřivnice si zahraje dvojnásobnou přesilovku, Petřík navíc bude házet sedmimetrový hod!
19'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Unger).
18'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
18'
Strack to vzal na sebe a napřáhl z nějakých osmi metrů. Žingor nedokázal zareagovat včas!
18'
Střela Fulneka byla tečovaná, hosté budou rozehrávat z rohu.
17'
17'
Frýdek sice hraje v šesti, Gřes i přesto překonal Pyška a navýšil náskok už na šest branek!
16'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak).
15'
Hosté využili své přesilovky, Střelec přidal sedmou trefu kopřivnického celku!
15'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Petr Unger).
15'
Totožná situace také na druhé straně, sedmimetrový hod také pro Frýdek!
14'
Sedmička pro hosty. Petřík nezaváhal a překonal Pyška!
14'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Pomichálek).
13'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Donoso).
13'
Na pravém křídle zůstal úplně volný Pomichálek. Ani on ale nepřekonal dnes téměř neomylného Žingora!
13'
Žingor svým zákrokem zastavuje další útočný výpad soupeře a je vyvoláván hostujícími fanoušky!
12'
Donoso za pomocí teče překonal Pyška, který šel na druhou stranu!
12'
Kopřivnice v plném počtu. I hostům je signalizována pasivita!
11'
Po faul si došel Ondrušík, domácí však budou muset co nejdříve zakončovat.
11'
Donoso to vzal na sebe. Pyško byl znovu připravený a vyrážel míč nad branku!
10'
10'
Střela Mazura šla do protipohybu Žingora, ten však stihl zasáhnout jednou rukou a balón vyrazil do zámezí!
9'
Pyško předvedl výborný reflex a udržel balón ještě před brankovou čarou!
9'
To je už několikátá ztráta frýdeckomísteckých hráčů na útočné polovině, Donoso zklidňuje hru.
8'
Pískán byl hostující útočný faul, domácí házenkáři hrají opět v šesti.
8'
Petřík vybojoval devítku pro svůj tým, přesilovka Kopřivnice směřuje ke konci.
7'
Frýdek se marně dožadoval sedmičky, Donoso fauloval na osmi metrech.
6'
Z levého křídla skóroval Střelec, jehož zakončení směřovalo na vzdálenější tyčku!
6'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
6'
Domácí se dočkali v polovině šesté minuty, Gřešek se prosadil z bezprostřední blízkosti!
6'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
5'
Lefana vychytal výborný Žingor, na druhé straně pak Hanus přehodil Pyška!
5'
Donoso už musel střílet. Zamířil přesně do šibenice!
4'
Slušný úhel pro domácí pravé křídlo. Hráč Frýdku však minul branku, Žingor teď zasahovat nemusel!
3'
Až teď se mění skóre! Na pravé spojce proskočil Jonák, který zakončoval do horní části branky!
3'
Pískán útočný faul. Pyško rozjel rychlou akci, ani ta však gólem neskončila!
2'
Rozhodčí napomíná hráče na brankovišti, druhá minuta se blíží ke svému konci.
2'
Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (David Lefan).
1'
Levé křídlo domácích vychytal hostující gólman, skóre se nemění!
1'
Úvodní útočná akce bude patřit domácím.
1'
Úvodní vzájemný zápas sezony skončil jasným výsledkem 37:17 pro Kopřivnici. Kdo se bude radovat dnes? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Kopřivnice

Hosté dávají i dostávají velké počty branek, naposledy padli 35:42 s Plzní. Kopřivnice má 13 bodů, je šestá. Victor Andres Donoso Andalaft je tahounem týmu, dal už 71 gólů. Edwin Brito Benítez naopak patří mezi nejtrestanější hráče ligy (13 dvouminutových trestů).
Frýdek-Místek

Domácí házenkáři se i nadále trápí, mají dva body a jsou předposlední. Jediné vítězství zaznamenali proti Maloměřicím, které jsou v tabulce ještě za nimi. Nejlepším střelcem Frýdku je momentálně Sebastián Strack, ten se postaral o 38 přesných zásahů.
Pěkný den. Nejvyšší česká házenkářská soutěž má na programu třinácté kolo, Frýdek-Místek v něm narazí na Kopřivnici.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.