Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Kopřivnice - 16. listopadu 2019   10:00

Hranice
Hranice
4' Piwko  • 6' T. Cáb  • 8' Jan Šmíd  • 18' Mucha  • 19' Mucha  • 20' T. Cáb  • 23' Mucha  • 24' Magrla  • 25' Mucha  • 27' Mucha  • 28' Brož  • 29' Magrla  • 33'   • 34'   • 38'   • 40'   • 41'   • 42'   • 47'   • 49'   • 49'   • 51'   • 54' Kozlovský
25:28
(12:14)
Kopřivnice
Kopřivnice
3' Donoso   • 7' Střelec   • 7' Střelec   • 9' Brito Benítez   • 13' Fulnek   • 17' Střelec   • 19' Hanus   • 21' Donoso   • 22' Donoso   • 23' Donoso   • 26' Střelec   • 27' Donoso   • 30' Donoso   • 32'    • 37' Brito Benítez   • 37' Brito Benítez   • 39'    • 42'    • 44'    • 50'    • 51'    • 51'    • 55' Fulnek   • 56'    • 58'    • 60'
Hranice
Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Herda, Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Jan Šmíd, Kozlovský.
Kopřivnice
Ripper, Žingor – Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Holbein, Veřmiřovský, Donoso, Hanus.

Z tohoto utkání je to vše. Děkujeme za pozornost, krásný víkend.
V příštím kole se Hranice představí v hale druhého Zubří, Kopřivnice budou hostit Lovosice.
Házenkáři Kopřivnice napravili dvě porážky v řadě a vítězí na palubovce tabulkového souseda z Hranic 28:25. O výhře ve vyrovnaném a dramatickém duelu rozhodli hosté, které v hledišti podporoval hlasitý hlouček příznivců, až v samotném závěru. V tabulce STRABAG RAIL Extraligy tak mají Kopřivničtí 11 bodů, Hranice zůstaly na osmi.
60'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice.
60'
Donoso proměňuje střelou do pravého horního růžku sedmimetrový hod, je rozhodnuto.
60'
Rozeběhla se poslední minuta druhé půle. Domácí si vyžádali oddechový čas.
59'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
58'
Kopřivnice jde necelé tři minuty před koncem do dvougólového vedení. Že by rozhodující okamžik zápasu?
56'
55'
Patrik Fulnek běžel úplně sám na branku. Gólmana se mohl zeptat, kam to chce, a pak jej pokořil podstřelem.
54'
Kozlovský pláchl po levé strany a přesnou střelou ke vzdálenější tyči vrací Hranicím vedení.
53'
Luděk Piwko dostal přihrávku před téměř prázdnou branku, hostující gólman se ale stihl senzačně přemístit a zabránit takřka jistému gólu!
51'
51'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice.
51'
Po dvou brankách Kopřivnice je opět srovnáno. Zřejmě nás čeká drama až do posledních minut.
50'
49'
Opatrnější pasáž utkání ukončuje domácí celek dvěma slepenými góly. Hranice po nich vedou poprvé v zápase o dvě branky.
49'
47'
44'
42'
42'
Zkraje 42. minuty jde Cement dokonce do vedení! Tahle pasáž hry patří Hranicím.
41'
Hranicím se dvěma góly v řadě opět daří srovnat krok.
40'
39'
Omlouváme se za technické problémy, vinou kterých probíhá přenos stručnější formou. Děkujeme za pochopení.
39'
38'
37'
A opět Benítez! Po jeho druhém slepeném zásahu vedou hosté zase o dvě branky.
37'
Edwin Brito Benítez vrací z pravé strany palubovky Kopřivnici vedení.
36'
34'
33'
32'
31'
První střelu druhé půle obstaral Donoso, balon ale poslal jen do břevna.
31'
Po úvodních třiceti minutách jsou v utkání tabulkových sousedů spokojenější hosté z Kopřivnice, kteří mají v hledišti hlasitou podporu. Zejména zásluhou šesti přesných tref Donosa vede Kopřivnice o dvě branky 14:12.
30'
30'
V době, kdy se rozběhla poslední minuta prvního poločasu, vrací Kopřivnici dvoubrankový náskok Donoso. Fakt, že hrají hosté v početní nevýhodě, neví vůbec znát.
29'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
28'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Donoso).
28'
Do zakončení si seběhl Hanus, skvěle ho ale vychytal Kučerka!
28'
Nedovoleným zákrokem se provinil Jan Holbein. Hranice si zahrají svou první přesilovou hru.
28'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
27'
V závěru 27. minuty se přesnou ranou k tyči prezentoval Víctor Donoso.
27'
Na druhém straně se opět prosadil aktivní Mucha. Rozdíl ve skóre jeden gól.
26'
Střelec opět střílel. A vystřelil gól!
25'
Teď už se Jan Mucha dostal k odraženému balonu a naběhl si nikým nehlídaný před hostující klec, kde se nemýlil.
24'
Mucha byl před pokusem o zakončení ubráněn a je pískáno. Hranice zůstanou u míče.
24'
Na protější straně palubovky reaguje Petr Magrla.
23'
Víctor Donoso je při chuti! Tentokrát poslal dělovku z větší dálky o pravou tyč až do branky.
23'
Jan Mucha se uvolnil na levé straně a přesnou ranou do levé horní šibenice snižuje.
22'
A opět Donoso! Tentokrát si naskočil na levé straně a zamířil tvrdě přesně k bližší tyči.
21'
Víctor Donoso ale dává svou druhou brankou v zápase trochu klidu.
20'
Hranice snižují na rozdíl jediné trefy. Autorem té poslední je Cáb.
19'
Na druhé straně reaguje přesnou trefou Jan Mucha.
19'
Kopřivnickou přesilovku v závěru přetavuje v branku Jan Hanus.
18'
Jan Mucha snižuje v početní nevýhodě.
17'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
17'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
17'
Tomáš Cáb šel po dlouhé přihrávce úplně sám na branku, Žingor ale jeho nájezd zlikvidoval!
15'
Magrlu skvěle vychytal Žingor!
15'
Jan Holbein byl při svém průniku faulován. Sedmimetrový hod pro Hranice.
14'
Hranice svůj útok nevyužily, a tak mohou útočit k radosti svých příznivců opět hosté. Ti mají v hledišti převahu.
13'
Patrik Fulnek napřáhl z levého křídla do horní části branky, Kopřivnice poprvé odskakuje na rozdíl dvou bodů.
9'
Edwin Brito Benítez vrací Kopřivnici těsné vedení.
8'
Z levé strany palubovky zamířil přesně na vzdálenější tyč Šmíd.
7'
Střelec přidává svůj druhý zásah v utkání.
7'
Martin Střelec dostál svého jména a srovnává skóre. Zatím sledujeme velmi vyrovnanou podívanou.
6'
Z levého křídla brankáře se štěstím prostřeluje Tomáš Cáb.
4'
Na domácí straně bleskově srovnává krok Piwko.
3'
Hosté jdou ve třetí minutě do vedení. Skóre otevřel Víctor Donoso .
2'
Do dobré možnosti se prodral Edwin Brito Benítez, v pádu ale zamířil nad břevno!
1'
Oba týmy předvedly po jednom nepřesném zakončení, a tak na konci úvodní minuty na první branku stále čekáme.
1'

TJ Cement Hranice: Klement, P. Kleisl, Štolcar – Herda, Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko.

KH ISMM Kopřivnice: Ripper, Žingor – Střelec, Karban, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Holbein, Veřmiřovský..
Z posledních pěti vzájemných zápasů se hned čtyřikrát radovala Kopřivnice. Ta naposledy vyhrála letos v únoru před svými fanoušky zcela jednoznačně 40:29.
Hranice jsou po devíti odehraných zápasech s osmi body za čtyři vítězství na sedmém místě dvanáctičlenné tabulky. Kopřivnice je na tom o bodík lépe, když ke čtyřem výhrám přidala i jednu remízu, a tak je šestá. Oba týmy budou mít ve vzájemném souboji napravit nezdary z posledního kola. Hranice prohrály 24:29 v Karviné, Kopřivnice podlehla v domácím prostředí s Novým Veselím (24:28) a zaznamenala druhou prohru v řadě.
Příjemné sobotní dopoledne. Jubilejní desáté kolo házenkářské STRABAG RAIL Extraligy nabídne mimo jiné souboj týmů TJ Cement Hranice a KH ISMM Kopřivnice. Bitva tabulkových sousedů nemá papírového favorita.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.