Házená - Extraliga muži - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Nové Veselí - 20. prosince 2019   18:00

Hranice
Hranice
3' Mucha  • 4' T. Mlotek  • 5' Mucha  • 6' Magrla  • 9' T. Mlotek  • 13' T. Cáb  • 15' Kozlovský  • 16' Piwko  • 16' Kozlovský  • 22' Tůma  • 24' T. Mlotek  • 27' Magrla  • 29' T. Mlotek  • 31'   • 34' Mucha  • 35' T. Mlotek  • 37' T. Mlotek  • 43' Tůma  • 43' Magrla  • 45' Andrš  • 47' Tůma  • 50' T. Mlotek  • 51' Brož  • 55' T. Mlotek  • 55' Magrla  • 59' T. Mlotek  • 60' Magrla
31:23
(16:6)
Nové Veselí
Nové Veselí
2' Turčenko   • 3' Melichar   • 6' Melichar   • 18' Ptáčník   • 21' Sekulić   • 30' Sekulić   • 34'    • 36' R. Flajsar   • 36' Sekulić   • 38' Ptáčník   • 39' Ptáčník   • 40'    • 41' Ptáčník   • 43' Ptáčník   • 44' Kocich   • 46' Krčál   • 48' Krčál   • 49' Veselý   • 50' Ptáčník   • 56' Krčál   • 57' Bassomben   • 60' Ptáčník   • 60' Dodica
Hranice
Klement, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Andrš, Piwko, Fulneček, Cabák, Pernička, Kozlovský, Tůma.
Nové Veselí
Šimovček, Studený – Veselý, Kocich, Dodica, Melichar, Bassomben, Parolly, Rubáč, Sekulić, Krčál, Mir. Štohanzl, Turčenko, Gregorovič, Voika, Ptáčník, R. Flajsar.

60'
Ještě jedna změna ve skóre, Dodica jen kosmeticky upravuje stav.
60'
Spolupráce mezi Mlotkem a Magrlou teď zafungovala na jedničku, domácí příznivci mají obrovskou radost.
60'
Ptáčník to vzal na sebe, ze střední spojky mířil přesně k tyči!
59'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
59'
Nechytatelný podstřel Mlotka. Balón směřoval do šibenice na vzdálenější tyčku!
58'
Za pár vteřinek se rozeběhnou poslední dvě minuty, u balónu jsou domácí.
58'
Mlotek posunul do pravé strany, ovšem poté mu byl odpískán nedovolený zákrok.
57'
Hra je už hodně otevřená a moc se nebrání. Toho využil hostující Bassomben!
56'
Hosté nyní pěkně rozebrali defenzivu soupeře, Krčál skóroval ze šesti metrů!
55'
O míč si na pravém křídle řekl Magrla. Rozdíl ve skóre je znovu dvouciferný.
55'
Mlotek proskočil mezi obranou soupeře a přidal další gól na konto domácích házenkářů!
54'
Ptáčníka vychytal Kučerka, domácí s rozehrávkou nepospíchají.
54'
Hra je teď hodně neurovnaná z obou stran, tři minuty čekáme na další gól.
53'
Bassomben si to namířil do středu a pokoušel se překonat Kučerku k tyči. Domácí gólman byl u brankové konstrukce včas!
52'
Brankář Kučerka zastavuje pravé křídlo soupeře a má obrovskou radost, skóre se nemění.
52'
Brož si pomohl nedovoleným zákrokem na brankovišti.
51'
Oddechový čas pro hosty.
51'
Rozeběhla se závěrečná desetiminutovka, Brož trefil odkrytou klec přes celé hřiště!
50'
Hosté jsou při rozehrávce rychle dopředu. Ptáčník snižuje na sedm gólů!
50'
Na pozici pivota se ocitl Mlotek, který přidal další branku svého týmu!
49'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Veselý).
49'
Sehrávka do pravého křídla, odkud se prosadil Veselý!
48'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
48'
Sudí nařizuje sedmimetrový hod pro Hranice, balón si bere Magrla.
48'
Krčál se obtočil kolem bránícího hráč, vzápětí snížil na rozdíl sedmi branek.
47'
Spousta prostoru pro Tůmu na osmi metrech. Domácí házenkář si věděl rady!
47'
Rychlý výpad Nového Veselí gólem neskončil, hostující hráč totiž zakončoval pouze do břevna!
46'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
46'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
46'
Krčál na brankovišti zpracoval balón, poté v pádu skóroval. Byl navíc faulován Padalíkem a nejspíše se bude vylučovat.
45'
Hraničtí teď zásluhou Andrše odskakují do osmibrankového vedení.
45'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Michal Studený).
45'
Neúspěšné útočné akce na obou stranách palubovky, Kučerka rozehrává domácí akci.
44'
Nečitelné zakončení od Kocicha. Balón směřoval s milimetrovou přesností pod horní tyčku!
43'
Ztráta na hostující straně! Magrla běžel sám na Studeného, to nemohlo dopadnout jinak!
43'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Marek Tůma).
43'
Téměř každá hostující akce teď končí gólem. Do střelecké listiny se zapsal znovu Ptáčník.
42'
Míč si vzal nakonec Piwko, ten ale minul branku! Studený běží pro balón, aby mohl rychle rozehrát.
42'
Bránění v brankovišti, domácí tým bude házet sedmimetrový hod!
41'
Ptáčník udělal rychlou změnu pohybu, poté poslal Kučerku na druhou stranu. Čtvrtá trefa Nového Veselí v řadě!
41'
Rozhodčí odpískal kroky domácího házenkáře, ovšem hosté v rychlém brejku chybovali.
40'
Oddechový čas pro domácí.
40'
Hostující házenkář přečetl rozehrávku soupeře a utekl do samostatného úniku, ze kterého snížil na osm branek!
39'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
38'
Skóre se teď mění na obou stranách palubovky. Zakončení Ptáčníka z osmi metrů se zastavilo až v síti.
37'
V signalizované pasivitě se k radosti domácích příznivců trefuje Mlotek!
36'
Brankář Kučerka byl na střídačce, čehož si všiml Sekulić. Ten zamířil z vlastní poloviny do odkryté klece!
36'
Rychlou akci Nového Veselí zakončil přesnou střelou o palubovku Flajsar!
35'
Voika házel sedmičku, jenže zakončoval přesně do míst, kde stál připravený domácí gólman!
35'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
35'
Další přesná trefa ze strany domácího týmu. Postaral se o ni Mlotek!
34'
Blesková odpověď na druhé straně, rozdíl ve skóre je momentálně jedenáctibrankový!
34'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Mucha).
33'
Bassomben běžel z pravé strany úplně sám na Kučerku, jenže domácí gólman si připsal další úspěšný zákrok!
32'
Na druhé straně se skóre nemění a důvod je jediný – brankář Kučerka!
31'
Hraničtí do druhého poločasu vstupují lépe, přidávají už sedmnáctou branku!
31'
Druhý poločas začne přibližně v 18:51.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. Těžko říci, zda někdo očekával tento průběh utkání. Domácí totiž jasně dominují a před odchodem do kabin si drží desetibrankový náskok. Kučerka chytá v obrovské pohodě, za první poločas inkasoval pouhých šest branek.
30'
30'
Nedáš-dostaneš! Studený zastavil samostatný únik domácího házenkáře, Sekulić poté snížil z bezprostřední blízkosti.
29'
Hraničtí hrají v obrovské pohodě, což prokázali touto akcí! Magrla nahodil pro Mlotka, který ve výskoku trefil odkrytou branku!
29'
28'
Hra nohou. To neuniklo oběma sudím, domácí budou pokračovat v útočném snažení.
27'
Střelu Melichara zastavily bloky, jenže ten stejný hráč se dostal k odraženému balónu a ocitl se tváří v tvář Kučerkovi. Domácí gólman měl zase navrch!
27'
Těžko říct, zda někdo tipoval takový průběh utkání! Magrla totiž navyšuje domácí vedení, to je v tuto chvíli desetibrankové.
26'
A opět Kučerka! Ten v tuto chvíli zastavil levé křídlo soupeře, poradil si i s touto technickou střelou.
25'
Rozhodčí dlouho váhal, následně odpískal útočný faul domácího házenkáře. Hranice se stihly rychle vrátit.
25'
Nestárnoucí Kučerka chytá velké utkání, domácí gólman zatím obdržel pouhých pět branek!
24'
Tak to byla paráda! Mlotek z nějakých devíti metrů vymetl pavučiny v hostující svatyni!
24'
Píská se i na druhé straně, znovu ve prospěch hráčů v modrých dresech.
23'
Dnes snad už potřetí byl odpískán útočný faul hostujícího házenkáře.
22'
První útočnou snahu Hranic zastavil Studený, který vyrážel do bezpečí. Akce pokračovala a Tůma přidal další gól!
21'
Po delší době se mění skóre také na druhé straně. Sekulić snižuje ze šesti metrů!
21'
Dnes podruhé si vzal balón Magrla. I on si proti Studenému věděl rady!
20'
Cáb se individuálně prosadil hned mezi třemi soupeři, vybojoval další sedmimetrový hod!
20'
Hostům se v postupném útoku nedaří, signalizována je opět pasivní hra.
19'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
19'
Sedmička pro Hranice. Piwko nebo Studený?
18'
Kocich posunul na rozeběhnutého Ptáčníka, který z levé spojky snížil na šestibrankový rozdíl ve skóre!
17'
Jeden z domácích házenkářů hrál na útočné polovině nohou, rozhodčí ukazuje proti Hranicím.
17'
Melichar to vzal na sebe, ovšem jeho pokus byl zblokovaný. Kučerka to následně měl jednoduché.
16'
16'
Další rychlý brejk Hranic! Kozlovský v pádu zaznamenal už desátou trefu Hranic.
16'
Tvrdá rána Piwka z levé spojky přesně pod horní tyčku!
15'
Trápení Nového Veselí na útočné polovině pokračuje. Znovu odpískán průraz!
15'
Šimovček vyrazil přesně ke Kozlovskému. Ten to měl velmi snadné, rozdíl ve skóre je už pětibrankový!
14'
Hostům se zatím v početní výhodě vůbec nedaří. V tuto chvíli jim byl odpískán útočný faul.
14'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
13'
13'
Náskok domácích narůstá, v tuto chvíli se o to postaral z bezprostřední blízkosti Cáb!
12'
Parádní zákrok také od gólmana Hranic. Kučerka je v tuto chvíli vyvoláván domácími fanoušky.
12'
Mlotek v přesilovce proskočil na levé spojce, jenže hostujícího gólmana se mu překonat nepodařilo!
11'
11'
Padalík opět fauloval, tentokráte Bassombena. Rozhodčí se radí, nejspíše se bude vylučovat.
10'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
10'
Na poslední chvíli odpískaný útočný faul domácího házenkáře na brankovišti.
9'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Pamphile Bassomben).
9'
Základem k úspěchu byl zákrok Kučerky! Na druhé straně se individuálně prosadil Mlotek, navíc to bylo s faulem.
8'
Sedmička pro domácí. Magrla překonal hostujícího gólmana střelou přesně k tyčce!
7'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
6'
Melichar proskočil mezi bránícími hráči a na konči šesté minuty snížil střelou o palubovku!
6'
Skvěle vyřešený kontr Hranic. Brož posunul na Magrlu který si v samostatném úniku věděl rady!
5'
Další přesné zakončení Muchy, Šimovček se natahoval marně. Hranice dnes poprvé vedou!
4'
Totožná situace na druhé straně palubovky. Mlotek prostřelil vše, co mu stálo v cestě!
3'
Melichar vzal zakončení z osmi metrů na sebe, což se prokázalo jako správné řešení. Kučerka byl bez šance!
3'
Hodně nenápadný pokus Muchy přes dva bránící hráče. Balón před hostujícím gólmanem skočil o palubovku, srovnáno!