Házená - Extraliga muži - 8. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : Královo Pole - 2. listopadu 2019   20:00

Jičín
Jičín
21:20
(7:9)
Královo Pole
Jičín
Veverka, Machalický – Rychna, Krahulec, Hlava, Dolejší, Bareš, Škalda, Sedlák, Martin Kovařík, Knittl, Miľko, Pich, Kolc, Groh, Kostelecký.
Kavulič, Pavlát
510 diváků
Drápela, B. Pšenica – Hlípala, Vaněk, Václav, Horut, Dostalík, K. Petrović, Burget, Kučera, Stein, Janíček, Berhouma, Bosák, Koubek, O. Číž.

Omlouváme se, že neproběhl podrobný online přenos. Problémy nevznikly na naší straně. Děkujeme za pochopení.
HBC Ronal Jičín – SKKP Handball Brno 21:20 (7:9)
Nejvíce branek: Dolejší 5, Krahulec 4/4, Kovařík 3 – Hlípala 8, Stein 6, Horut 3. Rozhodčí: Kavulič, Pavlát. Sedmimetrové hody: 4/4 – 0. Vyloučení: 1:4. ČK: Berhouma (BNO). Diváci: 510.
Je dobojováno! Druhá půle byla o něco ofenzivnější a k vidění bylo drama až do posledních minut. Dva body nakonec bere Jičín!
31'
Úvodní třicetiminutovka byla ve znamení obran. K vidění bylo pouhých šestnáct gólů, hosté jdou do kabin s dvoubrankovým náskokem.
30'
1'
Z posledních pěti vzájemných zápasů se hned čtyřikrát radoval tým, který hrál doma, jednou se body dělily. Utkání odřídí dvojice rozhodčích Radoslav Kavulič, Dalibor Pavlát. Delegátem bude Miloš Kastner.
SKKP Handball Brno

Hosté mají o bod více, jsou devátí. Brňané měli v posledních třech kolech těžký los, postupně nestačili na Karvinou, Kopřivnici a Zubří. Brno má ve svých řadách dva hráče, kteří vstřelili 27 gólů – Vít Kučera a Adam Stein. Ahed Berhouma je nejtrestanějším hráčem hostujícího týmu i celé soutěže (26 trestných minut).
HBC Ronal Jičín

Domácí celek má v tuto chvíli tři body, patří mu desátá příčka. Před vlastními příznivci hrál Jičín třikrát, získal jeden bod za remízu proti Karviné. Pavel Pich je čtvrtým nejtrestanějším hráčem soutěže, nasbíral už devět dvouminutových trestů, David Krahulec pak nejlepším střelcem týmu, dal 35 branek.
Zdravím všechny příznivce házené. STRABAG RAIL Extraliga mužů má v sobotu na programu tři zápasy osmého kola, HBC Ronal Jičín v jednom z nich narazí na SKKP Handball Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.