Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Hranice - 30. listopadu 2019   12:00

Královo Pole
9' Koubek  • 10' Hlípala  • 14' M. Vaněk  • 15' Bosák  • 25' Koubek  • 26' Václav  • 30' Berhouma  • 37' M. Vaněk  • 37' Stein  • 38'   • 40' M. Vaněk  • 42' Janíček  • 44' Janíček  • 45' Stein  • 47' Koubek  • 51' Dostalík  • 55' M. Vaněk  • 56' Bosák  • 59' Dostalík  • 59' M. Vaněk  • 60' M. Vaněk
25:21
(10:11)
Hranice
Hranice
2' Magrla   • 5' Mucha   • 6' T. Cáb   • 7' Padalík   • 11' T. Mlotek   • 14' Magrla   • 16' Andrš   • 17' Menšík   • 21' Menšík   • 22' T. Mlotek   • 24' Andrš   • 36' Brož   • 39' T. Mlotek   • 42' Mucha   • 48' Piwko   • 52' Andrš   • 55' Andrš   • 56' Brož   • 57' Magrla   • 58' T. Cáb   • 60' Piwko
B. Pšenica – Hlípala, M. Vaněk, Horut, Dostalík, Václav, Koubek, Kučera, Stein, Janíček, Berhouma, Bosák, Hastík, K. Petrović.
Fukala, Mohyla
213 diváků
Hranice
Štolcar, Kučerka – Mucha, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Andrš, Piwko, Jan Šmíd, Fulneček, Cabák, Pernička, Menšík, Kozlovský.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
SKKP Handball Brno – TJ Cement Hranice 25:21 (10:11)
Nejvíce branek: Vaněk 6, Koubek 3, Kučera 3/3 – Andrš 4, Magrla 3, Mlotek 3. Rozhodčí: Fukala, Mohyla. Sedmimetrové hody: 6/4 – 2/0. Vyloučení: 5:4. Diváci: 213.
Je dobojováno! První polovina utkání patřila hostům, kteří svého protivníka nepustili do vedení. Brňané měli o krok napřed až na konci 37. minuty, od té doby však už kontrolovali vedení, vítězství se nakonec zastavilo na rozdílu čtyř branek! Pšenica s Kučerkou dnes předváděli skvělé zákroky, ovšem šťastnější bude domácí brankář, protože jeho tým získal důležité dva body. Brno tak oplatilo Hranicím porážku z úvodního kola!
60'
Pěkně sehraná akce do pravého křídla, Vaněk mířil mezi nohy Štolcara!
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Piwko zakončoval přesně k tyči, do konce utkání zbývá necelá minuta.
60'
Jedna z posledních možností na skórování, Hranice budou házet sedmičku!
59'
Hosté hráli bez brankáře, Vaněk získal balón a trefil odkrytou klec!
59'
Dostalík si na pivotu řekl o přihrávku, ze šesti metrů poté přelstil Štolcara!
58'
To nebyl vůbec jednoduchý úhel pro Cába na levém křídle. Je to už jen o dva góly!
58'
Útočný faul brněnského házenkáře. Jedna z posledních možností pro Cement!
57'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Jakub Bosák).
57'
Emoce na obou stranách. Zdá se, že rozhodčí bude vylučovat Bosáka i Padalíka. Pro oba druhé tresty.
57'
Hosté ve dvojnásobné početní výhodě snižují. Magrla měl hodně prostoru na pravém křídle!
56'
Přesilovka šest na čtyři. Brož na brankovišti zpracoval míč, vzápětí zamířil pod horní tyčku!
56'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Ahed Berhouma).
56'
V oslabení se do samostatného úniku dostal Bosák. Ten si věděl rady!
56'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Adam Stein).
55'
Výborně to udělal Vaněk, který s milimetrovou přesností přehodil Štolcara!
55'
Po delší době změna ve skóre, Andrš snižuje na tříbrankový rozdíl. Rozhodnuto ještě určitě není!
54'
Ztráty na obou stranách palubovky, do útoku jdou hosté.
53'
53'
Faul na Dostalíka, sedmička se házet nebude, rozhodčí signalizují pasivitu.
52'
Štolcarovi pomohla branková konstrukce, hosté zase chybovali v rozehrávce.
52'
Andrš během pár vteřin odpovídá a snižuje na čtyři branky!
51'
K odraženému míči se na brankovišti dostal Dostalík. Ten to měl poměrně jednoduché!
51'
Dvouminutový trest pro realizační tým TJ Cement Hranice.
51'
Rozeběhla se závěrečná desetiminutovka druhého poločasu, následovat bude úprava hrací plochy.
50'
Hra se nám opět trochu zklidnila, Brno má slušný náskok, a tak rozhodně nikam nepospíchá.
49'
Výborný zákrok brankáře Pšenici, hosté však budou pokračovat v útočném snažení.
48'
Kučerka sice vyrazil míč, jenže všemu předcházel nedovolený zákrok.
48'
Teprve čtvrtá branka Hranic ve druhém poločase, Piwko skóroval po rychlé akci z levé strany!
47'
Rozdíl ve skóre je už pětigólový, v tuto chvíli se o to postaral Koubek!
46'
Mlotek neměl na výběr. Z téměř neřešitelné pozice však přestřelil branku!
46'
Pozorná obrana Brna, hosté musí zakončovat.
45'
Oddechový čas pro hosty.
45'
Stein v běhu převzal balón a poté ze šesti metrů překonal Kučerku!
45'
S dalším zakončením Muchy si poradil Pšenica. Brno jde do útoku.
44'
Nečekaná střela Janíčka, balón směřoval do protipohybu Kučerky!
43'
Pšenica zasáhl nohou, jako první byl u odraženého míče brněnský házenkář.
42'
Právě Mucha střelou na bližší tyč snižuje! Nechybělo mnoho a Pšenica si mohl připsat úspěšný zákrok.
42'
Janíček přes početnou zeď trefuje šibenici hostující branky!
41'
Byl to Mucha. Zdá se, že bude v pořádku.
41'
Střela brněnského hráče trefila pouze obličej jednoho z borců v modrém dresu. Ten zůstal ležet na palubovce.
41'
Dlouhý útok domácích házenkářů, kteří budou muset co nejdříve zakončovat.
40'
Mlotek to vzal na sebe, jenže z delší vzdálenosti jen přestřelil branku!
40'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
40'
Rychlá předávka míče, poté nechytatelná rána Vaňka. Kučerka neměl nárok!
39'
Po delší době změna také na hostující braně, Mlotek snižuje!
38'
Hranicím se nyní nedaří na útočné ani obranné polovině, domácí házenkáři přidávají další přesnou trefu!
37'
Na pravé spojce se uvolnil Stein. Domácí hráč poslal Brno do vedení!
37'
Rychlou akci Brna zakončil Vaněk, který srovnal. Začínáme zase od začátku!
36'
Horut ze sedmimetrového hodu překonal Štolcara, už zase je to jen o jednu branku!
36'
Po pěkné kombinaci hostů se z bezprostřední blízkosti prosazuje Brož!
35'
Jedna ztráta střídá tu druhou, rozhodčí odpískal nedovolený zákrok brněnského házenkáře.
34'
Šmíd si došel pro faul, devítka pro Hranice.
34'
Kučerka si poradil se střeleckým pokusem z nějakých devíti metrů, balón vyrazil před sebe!
33'
Za námi téměř tři minuty druhého poločasu, skóre se ještě ani jednou neměnilo.
33'
Pšenica teď vychytal samostatný únik soupeře a bleskově rozehrál!
32'
Zdá se, že obrázek hry se měnit nebude. Na první gól totiž stále čekáme.
31'
Střelecký pokus hostujícího házenkáře v signalizované pasivitě minul branku!
31'
Úvodní útočná akce druhého poločasu bude patřit hostům.
31'
Druhý poločas začne přibližně ve 12:55.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi, hosté vedou o jeden gól. První poločas nám nabídl řadu nepřesností a čtyři neproměněné sedmimetrové hody. Hrdiny utkání jsou zatím oba brankáři. Druhá půle slibuje pořádné drama!
30'
30'
Berhouma zpracoval balón na brankovišti a z bezprostřední blízkosti snížil!
30'
Ani tato sedmička není využita, Koubek minul branku! Rozeběhla se poslední minuta prvního poločasu.
29'
Sedmička se píská také na druhé straně palubovky, Kučerka opět zamířil na střídačku. Mezi tři tyče se postaví Štolcar.
29'
Balón si vzal Piwko, jenže asi o tři metry přestřelil domácí branku!
28'
Tentokráte je pískán faul obránce a Hranice budou házet sedmimetrový hod!
28'
Branka Kozlovského neplatí, rozhodčí odpískal útočný faul hostujícího házenkáře!
27'
Nedorozumění brněnských házenkářů, ti se musí rychle vracet zpět.
27'
Domácímu brankáři teď pomohla tyčka, Brno jde do postupného útoku.
26'
26'
Lukáš Václav proskočil mezi obránci v modrých dresech a snížil na rozdíl dvou gólů!
25'
Hosté běželi do brejku, jenže vinou špatné přihrávky o balón přišli.
25'
Nečitelný podstřel Koubka, Kučerka nedokázal zareagovat včas!
24'
Ze složité pozice na pravé spojce skóroval Andrš, jehož střela mířila ke vzdálenější tyči!
24'
Štolcar si s dalším sedmimetrovým hodem Kučery poradil a má obrovskou radost!
23'
Brňané si došli pro další sedmičku, Kučerku vystřídá opět Štolcar.
22'
Krátce po oddechovém čase se za pomoci teče prosazuje Mlotek!
22'
22'
Těžký úhel pro Bosáka na levém křídle. Brněnský házenkář minul klec!
21'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Ahed Berhouma).
21'
S faulem se trefuje Menšík. Rozhodčí už drží v ruce žlutou kartu.
20'
Kučera proměňuje i třetí sedmimetrový hod, tentokráte míč umístil přesně k tyči!
20'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jiří Kozlovský).
20'
Byl odpískán útočný faul na Berhoumu, Hranice se stihly včas vrátit!
19'
Faul na sedmi metrech, rozehrávat budou hostující házenkáři.
19'
Levé křídlo Hranic chtělo přehodit Pšenicu, jenže balón směřoval mimo tři tyče. Na druhé straně pak zasahoval opět Kučerka!
18'
Na sedmičku šel do branky Štolcar, jenže ani on si proti Kučerovi nevěděl rady!
17'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Tomáš Cáb).
17'
Mlotek posunul na Menšíka, jehož rána směřovala přesně do šibenice!
16'
Střela Andrše byla zblokovaná a míč pomalu směřoval na Pšenicu. Ten chtěl balón zachytit a rychle rozehrát, jenže mu nešťastně utekl až za brankovou čáru. Tohle si domácí gólman za rámeček rozhodně nedá!
15'
Brňané šli do přečíslení, Bosák zakončoval mezi nohy hostujícího gólmana. Rozdíl ve skóre je jednobrankový!
14'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, i Vaněk se trefil z pravého křídla!
14'
Balón putoval do pravého křídla, odkud se střelou pod horní tyčku prosadil Magrla!
14'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Libor Horut).
13'
Kučera proměňuje sedmimetrový hod, Kučerka si i přesto na balón sáhl!
13'
12'
Hostům se podařilo zastavit rychlý kontr soupeře za cenu nedovoleného faulu.
11'
Další gól ze samostatného úniku, postaral se o něj Mlotek!
10'
Pšenica si pohlídal bližší tyč proti zakončení pravého křídla soupeře a rychle rozehrává.
10'
Z levé spojky se Hlípala trefuje na bližší tyčku, rozdíl ve skóre je dvoubrankový!
10'
Už se zase pokračuje, do útoku jde brněnský celek.
9'
Na palubovce zůstal ležet jeden z hostujících házenkářů, hra je přerušena.
9'
Z nějakých osmi metrů pálil Koubek. Brňané se poprvé prosazují až v polovině deváté minuty!
8'
Pozorná obrana Hranic, domácí budou muset co nejdříve zakončovat.
8'
7'
Nepřesností je opravdu hodně. Padalík běžel sám na branku a zakončoval o palubovku!
7'
Další dva brankářské zákroky na obou stranách, Kučerka ještě stále neinkasoval!
6'
Magrla si všiml úplně volného Cába, který se tváří v tvář Pšenicovi nemýlil!
5'
Hodně nepřehledná situace na brankovišti. K balónu se dostal Mucha – zakončoval na vzdálenější tyč!
5'
Brankáři zatím kralují na obou stranách, Pšenica si připisuje další úspěšný zákrok!
4'
Nestárnoucí brankář Kučerka je po dalším zákroku vyvoláván hostujícími příznivci!
4'
Sedmička pro hosty. Magrlu vychytal Pšenica, skóre se tedy nemění!
3'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
3'
Další střelecký pokus už směřoval vysoko nad branku! Kučerka s rozehrávkou nepospíchá.
2'
Hostující gólman zasáhl opět proti zakončení z bezprostřední blízkosti, domácí zůstanou u balónu.
2'
Po úspěšném zákroku Kučerky utekl do samostatného úniku Magrla – a nemýlil se!
1'
Horut se dostal do těžkého střeleckého úhlu na levé straně a minul branku!
1'
Úvodní útočná akce bude patřit domácím házenkářům.
1'
Oba týmy se utkaly v úvodním kole ligy a šlo o poměrně jednoznačné střetnutí, tehdy domácí Hranice zvítězily sedmibrankovým rozdílem (28:21). Dnešní utkání bude řídit dvojice rozhodčích Přemysl Fukala, Radek Mohyla.
Začíná druhá polovina základní části. Co se týče domácího celku, ten má šest bodů, patří mu desátá pozice. Cement je na tom o něco lépe, hosté mají bodů osm, jsou devátí. Pokud jde o střelecká čísla, oba týmy mají velmi podobné statistiky. Ahed Berhouma z Brna je nejtrestanějším hráčem soutěže, vyloučen byl už patnáctkrát. Petr Magrla se postaral o třiapadesát přesných zásahů Hranic!
Pěkný den. Nejvyšší česká házenkářská soutěž má na programu dvanácté kolo, celek SKKP Handball Brno v něm už od dvanácti hodin narazí na TJ Cement Hranice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.