Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Jičín - 22. února 2020   17:00

Královo Pole
2' Hastík  • 2' Bosák  • 10'   • 10' K. Petrović  • 14' K. Petrović  • 17' K. Petrović  • 26' Hastík  • 27' Hastík  • 29' Bosák  • 30' Berhouma  • 31' Hastík  • 34' Hastík  • 35' Bosák  • 41' Stein  • 42' Páleš  • 45' Janíček  • 53' K. Petrović  • 59' Hastík  • 60' Hastík
24:24
(12:10)
Jičín
Jičín
1' Martin Kovařík   • 4' Martin Kovařík   • 4' Kostelecký   • 9' Martin Kovařík   • 19'    • 21' Rychna   • 22' Martin Kovařík   • 26' O. Šulc   • 27' Kostelecký   • 30' O. Šulc   • 35'    • 36' Rychna   • 36' Rychna   • 38' Krahulec   • 40' O. Šulc   • 43' Martin Kovařík   • 44' Martin Kovařík   • 46' O. Šulc   • 48'    • 51' O. Šulc   • 52' Rychna   • 54' Hlava   • 58' Š. Drbohlav   • 60' O. Šulc
Drápela, B. Pšenica, Fabián – Hlípala, M. Vaněk, Václav, Horut, Václav, Dostalík, Koubek, K. Petrović, Burget, Kučera, Hastík, M. Weber, Páleš, Stein, O. Číž, Janíček, Berhouma, Bosák.
Jičín
Veverka, Machalický, Pleva – Rychna, Krahulec, Hlava, Dolejší, Bareš, Škalda, Sedlák, Martin Kovařík, V. Vaněk, Knittl, Bíšek, Miľko, O. Šulc, J. Drbohlav, Groh, Kolc, Thorovský, Pich, Šebek, Š. Drbohlav, Kubík, Kostelecký.

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Hostům se už zaskórovat nepovedlo a utkání končí remízou 24:24! Královo Pole může být zklamané, v utkání vedlo dvakrát o čtyři branky, poté ještě jednou vybudovalo třígólový náskok, ale zvítězit nakonec nedokázalo.

Vzhledem k tomu, že Hranice vyhrály na hřišti Frýdku-Místku, tak remíza je ztrátou pro oba týmy. Jičín aktuálně ztrácí na osmé místo 2 body, Královo Pole dokonce 3.
60'
Hastíkovi se povedlo vstřelit gól a vyrovnal! Jičín si bere 13 sekund před koncem oddechový čas.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Půl minuty před koncem dokázal Šulc vrátit vedení na stranu Jičína!
59'
Hastík srovnal na 23:23! Královo Pole bojuje!
59'
Dlouhý útok hostů neskončil střelou, jen ztrátou míče.
58'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
58'
Š. Drbohlav přidává pojistku pro Jičín, rozdíl dvou branek!
58'
Pro oba týmy se jedná o klíčový zápas v honbě za nadějí na postup do play off.
57'
Dva rychlé útoky z obou stran. Oba neúspěšné a u míče je zpět Jičín.
56'
Tyč zastavila domácí útok z pravého křídla!
56'
Dlouhý postupný útok Jičína, hostům ovšem nevyšlo zakončení.
54'
Ztráta domácího týmu, po které může jít Jičín do minitrháku.
54'
Domácí byli v útoku, ale nedokázali se prosadit. Rychlý protiútok proměnil Hlava.
53'
O vyrovnání se postaral Petrovič.
52'
Rychna strhnul vedení na stranu Jičína! Domácí potřebují zabrat, aby se jim zápas nerozplynul mezi rukama.
51'
Šulc vyrovnal na 20:20! Navíc následný útok domácích skončil jen střelou mimo.
51'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Do konce utkání zbývá deset minut. Rozdíl je stále jen jeden gól, Královo Pole je v těsném vedení. Už dvakrát přišlo o čtyřgólový náskok.
48'
Hostujícímu týmu se povedlo znovu snížit na rozdíl jediné branky. Duel bude ještě hodně vyrovnaný.
47'
46'
Šulc ránou z dálky opět snižuje na rozdíl jedné branky.
45'
Trochu klidu přidává z pravé strany středu střelou k levé tyči Janíček.
44'
Kovařík se po delší době znovu rozstřílel. A vstřelil kontaktní branku.
43'
Kovařík snižuje po střele z hranice devítky.
42'
Chyba v rozehrávce hostů, kterou vystihl páleš, jenž zakončil do prázdné branky.
41'
41'
Rychlý protiútok domácích byl zastaven faulem. Šulc dostává dvě minuty.
41'
Stein vrací vedení na stranu domácícho celku po střele z hranice devítky.
40'
A je opět vyrovnáno! Šulc se prosadil středem.
39'
Horní tyč zastavila útok brněnského celku.
39'
Oba celky si vyměnily neúspěšné útoky. K míči se vrací zase Královo Pole.
38'
Krahulec vstřelil kontaktní gól a znovu dramatizuje zápas.
37'
Hosté se vrátili do útoku, ale po přihrávce na hranici brankoviště o míč zase přichází.
36'
Rychna koriguje skóre a rozdíl jsou už jen dvě branky.
36'
Rychna předvedl výborný podstřel pod brankářem.
35'
Rychlý útok Brna přináší patnáctý gól domácích.
35'
Jičínu se podařilo snížit na rozdíl tří branek.
34'
Hastík vsítil další branku Králova Pole. Domácí se vrací ke čtyřgólovému vedení.
34'
Teď už ne, prorážení.
33'
Hostující útok zastavila tyč. Jičín ovšem zůstává u míče.
33'
Domácím byl odpískán útočný faul.
31'
Hastík přidal třináctý gól domácích.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:52.
30'
30'
Z hranice brankoviště se prosadil Berhouma.
30'
Šulc vstřelil kontaktní gól.
29'
Pokus o rychlý protiútok domácích skončil nepřesnou přihrávkou. Jičín je zpátky u míče.
29'
Prolomil to Jakub Bosák, který zaútočil středem.
28'
Po přestřelce se opět přestalo v koncovce oběma soupeřům dařit.
27'
Po chvílích bez gólů se oba týmy rozstřílely. Hastík vrátil vedení na stranu domácích.
27'
Kostelecký znovu srovnal skóre zápasu.
26'
Hastík vrátil vedení na stranu Brna.
26'
Domácí prohospodařili svůj čtyřbrankový náskok. Na 8:8 vyrovnal Šulc.
24'
24'
Rychlý protiútok Jičína se proměnil v útok jeden proti brankáři. Jenže domácí gólman nohou vytěsnil míč mimo.
22'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu SKKP Handball Brno (Vít Kučera).
22'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Bareš).
22'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
22'
Hosté, konkrétně Kovařík, toho využili naplno a vsítili kontaktní gól.
22'
Útočný faul Králova Pole.
21'
Bleskový kontr Jičína zakončil Rychna. Rozdíl dvou gólů
21'
Útok Handballu Brna končí střelou těsně vedle.
20'
Levá tyč zastavila jejich útok!
20'
Hosté se znovu dostávají do útoku, když se ubránili. Mohou znovu korigovat.
19'
Jičínu se povedlo snížit ztrátu na rozdíl tří branek.
18'
Oba týmy si vyměnily neúspěšné útoky.
17'
17'
Petrovič klepl do odraženého míče a poslal ho za záda hostujícího brankáře.
16'
Hosté při postupném útoku přichází o míč po nepřesné přihrávce do pravého křídla.
15'
Nařízenou devítku domácí tým neproměnil. Zatímco se Jičín vrací k míči, Královo Pole je v plném počtu.
15'
Uspěchaná střela Jičína zamířila vedle.
14'
Na hranici brankoviště dostal přihrávku Petrovič, který poslal míč do brány.
14'
Domácí brankář si připisuje další zásah, tentokrát proti střele z hranice devítky.
13'
Vyloučení v týmu SKKP Handball Brno (Lukáš Václav).
13'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Kosta Petrović).
12'
Jenže technická chyba obírá domácí o míč.
12'
Královo Pole ubránilo i další útok Jičína a může se odpoutat ve skóre.
11'
Oba týmy si připsaly na své konto ztráty míče.
10'
Podstřelem brankáře se prosadil Petrovič.
10'
Domácí ale našli bleskovou odpověď na gól Jičína.
9'
Kovařík je dnes při střelecké chuti. Dává už svůj třetí gól.
8'
8'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Jiří Drbohlav).
7'
7'
Žlutá karta pro tým HBC Ronal Jičín (Martin Miľko).
6'
Hraje se hodně rychle ze strany na stranu. Domácí brankář kryje šanci soupeře.
6'
Domácí možná uspěchali svůj útok. Z levého křídla se neprosadili.
6'
Střela hostů zpoza devítky míří vedle brány.
5'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Martin Janíček).
5'
Domácím se nepovedlo využít svůj útok středem. Přichází následně o míč.
4'
Kostelecký předvedl se svými spoluhráči rychlý protiútok a z levé strany strhává vedení na stranu hostů.
4'
Na hranici brankoviště se domácím nepovedlo zakončit svůj útok a přichází o míč.
4'
Kovařík nakonec další šanci Jičína už nepromarnil a srovnává na 2:2.
3'
Jenže Královo Pole toho tentokrát nevyužilo. Hostující brankář míč vyráží.
3'
Hosté v útoku znovu přichází o míč.
2'
Rychlý protiútok Jakuba Bosáka, který dostává domácí do vedení.
2'
Náskok do brankoviště a střelu k levé tyči proměnil Hastík.
1'
Martin Kovařík otevírá skóre zápasu.
1'
Co se aktuální formy týče, hosté vyhráli na začátku února veledůležitý zápas proti Hranicím a poté dvakrát prohráli. Domácí jsou na tom totožně, pouze s tím rozdílem, že na začátku února vyhráli doma proti Karviné.
První vzájemný zápas se hrál už v listopadu a Jičín tehdy doma vyhrál těsně 21:20.
Oba týmy patří do spodní poloviny abulky a byť ještě hrají o postup do play off, jejich šance nejsou zrovna velké.O něco lépe je na tom Jičín, který je se 13 body na devátém místě a ztrácí pouhý bod na osmé Hranice. Královo Pole je s 12 body hned v závěsu. Vítěz utkání by se mohl posunout, alespoň prozatím, na vysněné osmé místo.
STRABAG RAIL Extraliga mužů pokračuje o víkendu svým 19. kolem. V tomto utkání se budeme věnovat souboji mezi Královým Polem a Jičínem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.