Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Frýdek-M. - 16. listopadu 2019   17:00

Lovosice
Lovosice
5' Trkovský  • 6' Kupa  • 7' Trkovský  • 9' Jonáš  • 11' J. Motl  • 12' Malý  • 13' Trkovský  • 14' J. Motl  • 15' Jonáš  • 17' Jelínek  • 18' Trkovský  • 20' J. Motl  • 21' Kupa  • 23' Kupa  • 24' Jonáš  • 26' Konárik  • 28' Kupa  • 30' Trkovský  • 32' Kupa  • 33' Trkovský  • 38' Malý  • 42' J. Motl  • 43' Kupa  • 45' Jonáš  • 46' Jelínek  • 48' Trkovský  • 51' Jelínek  • 53' Kupa  • 54' P. Jahn  • 54' Kupa  • 56' Holubec  • 59' Holubec  • 60' Konárik
36:25
(18:13)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
4' Gřešek   • 7' Gřešek   • 10' Gřešek   • 16' Petrovský   • 19' Unger   • 19' Strack   • 23' Strack   • 24' Gřešek   • 29'    • 30' Pomichálek   • 33' Hardt   • 34' Strack   • 36' Strack   • 40' Pomichálek   • 48' Strack   • 50' Pomichálek   • 51' Strack   • 52' L. Rajnoha   • 54' Unger   • 56' Ondrušík   • 60' Gřešek
Lovosice
Kozler, Zych.Delegát: Pešek
SH Chemik
Frýdek-M.

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního dne. Těším se na vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
Zatímco v prvním poločase byli hráči Frýdku-Místku hodně aktivní jak v obraně, tak také v útoku, ve druhém poločase už tato situace neplatila. Ve druhé třicetiminutovce převzali aktivitu domácí Lovosice a bez problémů opanovali zbylou část zápasu. Konec konců je z toho vítězství Lovosic o více než 1 třídu.
HK FCC Město Lovosice – Pepino SKP Frýdek-Místek 36:25 (18:13)
Nejvíce branek: Kupa 10/2, Trkovský 7, Motl 4 – Strack 6, Gřešek 5, Musálek 4/4. Rozhodčí: Kozler, Zych. Delegát: Pešek. Sedmimetrové hody: 3/2 – 4/4. Vyloučení: 2:1.
60'
Hosté se nakonec propracovali ještě k další akci, ale v zakončení scházela přesnost. Naopak v rychlém protiútoku nechyběla Michaelu Konárikovi, který upravuje skóre na konečných 36:25.
60'
Jedna z posledních střel hostujícího celku zapadla do sítě Lovosic, stalo se tak po zakončení Gřeška.
60'
Probíhá poslední minuta utkání.
59'
Jelínek našel zády k brankovišti Karla Holubce, který byl na brankovišti ještě tísněn protihráčem, ale to mu nezabránilo ve skórování.
59'
Až nakonec přišla technická chyba v podobě hraní nohou.
58'
Lovosice kouskují hru Frýdku-Místku v útoku častými fauly. Hosté se tak nemohou dostat do potřebných kombinací.
57'
Hrdlička si dokázal vytrčenou nohou poradit se zakončením Lefana, který se snažil o skórování na vzdálenější tyč.
56'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Karel Holubec).
56'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
55'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
55'
Oddechový čas pro Lovosice.
54'
Jedna branka střídá druhou. Unger se dostal na pravém křídle k odraženému míči, který následně poslal kolem těla Hrdličky k levé tyči.
54'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa).
54'
Také za Lovosice se trefuje další hráč, který do této chvíle nebyl ve střeleckých statistikách. Je jím Jahn, který v Lovosicích hostuje.
53'
52'
Svou první branku v utkání zaznamenal Rajnoha na levém křídle. Hrdlička se po jeho střele natahoval, ovšem marně.
52'
Jelikož domácí se svou útočnou akcí neuspěli, mohou se hráči Frýdku-Místku přesunout do útoku.
51'
Utkání se s novými hráči na hrací ploše začíná hodně zrychlovat. Toho využil Strack ke kontaktní brance. I přesto prohrávají Frýdeckomístečtí o 9 branek.
51'
Jelínek na druhé straně hrací plochy využil lehce rozházené obrany a z devíti metrů napřáhl k nechytatelné střele.
50'
Pomichálek se i s lehký štěstím dostal za dvojici bránících hráčů a poté už měl volné pole pro svou střelu, kterou poslal k levé tyči.
49'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Frýdku-Místku.
49'
Oddechový čas pro hosty.
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa).
48'
Malý vybojoval po rychlém protiútoku sedmimetrový hod po faulu na svou osobu při zakončení.
48'
Gól vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský).
48'
Sebastián Strack se pátou brankou v utkání stává nejlepším střelcem svého celku. Trkovský nedokázal zachytit přihrávku a poté už bylo snadné prostřelit dvojici bránících hráčů.
47'
Ubráněné akce na obou stranách. V útoku se tak ocitají znovu Frýdeckomístečtí.
46'
Chytrá akce Jelínka. Poslal míč do rukou Karlovce, který si všiml právě Jelínka, jehož cesta směřovala na post druhého pivota. Ještě ve stoje, bez žádného výskoku převzal míč do pravé ruky a poslal ho technickou střelou k pravé tyči.
45'
Na druhé straně levý křídelník poslal míč pouze do boční sítě.
45'
Jonáš se ve výskoku s míčem příliš dlouho nepáral a hned pálil pod horní tyč frýdecké brány. Pyško míč sice tečoval, ale i tak se ocitl míč v síti.
44'
Obrana Lovosic donutila hráče k pasivní hře. Celou situaci na sebe vzal Strack, avšak se střelou doprostřed branky neuspěl.
43'
Dělovku ze své ruky vyslal také Kupa a odměnou mu za ní je pětadvacátá branka svého celku.
43'
Petrovského dělovka se odrazila od pravé tyče směrem do autu. Rangl se po tomto zakončení pouze ohlédl.
42'
Trkovský s Motlem ukázali, že i přes bránění soupeře se dá přes sílu dostat do šance, kterou lze proměnit. Oba byli faulováni, přitom si ale mezi sebou vyměnili míče, aby následně lovosická ikona Jiří Motl mohl skórovat.
41'
O první úspěšný sedmimetrový hod domácích se postaral Jan Kupa, díky kterému se Lovci také k této exekuci propracovali.
41'
Kupa si pohybem vytvořil místo v obraně Frýdku a když neprošla jeho střela za záda Pyška, přišel sedmimetrový hod za bránění na brankovišti.
40'
Pomichálek se dostal i přes enormní snahu domácí obrany k míči a následnému zakončení na vzdálenější tyč. Rangl si hlídal tu bližší, takže na zakončení nedosáhl.
39'
Tentokrát už ale Malý úspěšný nebyl. Míč poslal do stejného místa, které si Pyško dokázal pohlídat.
38'
Obrana Lovosic si pohlídala ve 3 hráčích Gřeška, aby následný rychlý protiútok domácích zakončil po 2 krocích Malý.
37'
Petrovský poslal dělovku vstříc lovosické bráně. Míč se po teči Rangla ocitl na tyči a následně v autu. Rozhodčí chtěli přidělit míč hostům, ale Rangl se v rámci fair-play přiznal k teči a u míče tak zůstává Frýdek-Místek.
37'
Motl se postavil k exekuci vůbec prvního sedmimetrového hodu. Jeho technické zakončení přes prsty jen o milimetry minulo pravou tyč.
36'
Strackovi bránila ve střele hned čtveřice hráčů, přesto poslal míč o zem směrem na bránu. Bohužel pro domácí nedokázal ani tuto slabou střelu zastavit Rangl.
35'
Frýdek-Místek v pasivitě, příliš nahrávek už mu nezbývá.
34'
Tentokrát to nevzal Trkovský na sebe, ale poslal přihrávku o zem ještě na levé křídlo Motlovi, který má tuto situaci z tohoto místa velmi dobře nacvičenou. Pyško byl proti jeho zakončení krátký.
34'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack).
33'
Gřešek prorážel Semeráda, z rychlého protiútoku zavelel k brance Trkovský, který je dnes s Kupou hlavními střeleckými tahoun.
33'
Akce Frýdku-Místku jak přes kopírák, jen tentokrát bez faulu domácích. Hardt vstřelil jubilejní patnáctou branku Frýdku.
32'
Ačkoli byl Kupa po celou dobu tahán za dres, dokázal v pádu zakončit a skórovat.
32'
Na druhé straně podobná akce a i tady Rangl zasáhl, ale proti sedmimetrovému hodu Musálka už byl krátký.
31'
Trkovský zamířil mezi nohy Pyška, hostující brankář ale dokázal své nohy sklapnout včas a nepustit míč za svá záda.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:48.
30'
Těsně před koncem první poloviny utkání natáhl ke střele ze střední vzdálenosti ještě Trkovský. Jeho střely o zem nakonec končí v síti soupeře a udává tak poločasový výsledek.
30'
Pomichálek minutu před koncem prvního poločasu přidává další branku Frýdku-Místku.
29'
Hosté naopak svoji šanci využili a snižují na rozdíl 5 branek.
29'
Jelínek se s míčem prokličkoval až na brankoviště. Střelu zvolil o zem, ale dal do ni přílišnou razanci, takže skončila nad bránou.
28'
Naopak Rangl se blýskl úspěšným zákrokem a i díky němu vedou Lovosice stále o 6 branek.
28'
Kupa si následně velmi rychle poradil s nastálou situací, i on poslal míč z kroku do pravého horního rohu brány. Pro Pyška nechytatelná střela.
27'
Jelínkovo zakončení bylo tečováno jedním z bránících hráčů na roh, Lovosice tedy zůstanou v útoku.
27'
27'
Ve chvíli, kdy domácí dosáhli branky, si vybral Pavel Farář, trenér domácích, oddechový čas. Branka tedy neplatí.
26'
Následného sedmimetrového hodu se ujal Musálek a proti němu stanul Jan Hrdlička, ale ani ten nedokázal zabránit míči v cestě do brány.
26'
Jen co se Holubec vrátil na hrací plochu, při další obranné práci je rozhodčími znovu vyloučen. Poměr sil na hrací ploše se vyrovnává.
26'
Lehce obměněná sestava Lovosic pokračuje ve skórování. Dalším lovosickým střelcem je Michael Konárik.
25'
Útok hostů zastavily kroky, které vyrobil Sebastián Strack.
24'
Za faul na Rangla dostal dvouminutový trest Filip Hardt.
24'
Jonáš si doběhl z pravé spojky až na post pivota, odkud už pro něj nebyl problém prostřelit Pyška, ačkoli byl faulován.
24'
Naopak na brankovišti Lovosic dostal hodně místa Gřešek, který přidal už svou dnešní čtvrtou branku v utkání.
23'
Individuální akce Kupy vedla ke vstřelení branky. Musel k tomu ale použít hodně agresivity, především na brankovišti, kde nebylo příliš místa.
23'
A Strack velmi rychle využívá početní výhodu, kterou koriguje skóre na rozdíl 4 branek.
22'
Holubec nejprve zatáhl jednoho ze soupeřů za dres a ten po chvíli škobrtl o zem. Musel ho tedy překročit a pokračovat v bránění, což se nakonec neobešlo bez dalšího faulu, za který se musí na dvě minuty pakovat na střídačku.
21'
Obrana Pepina čekala celou dobu rozehrávku do levé části, jenže Kupa tak dlouho naznačoval přihrávku do pravé strany, až nakonec natáhl z kroku ke střele, která se zastavila až v síti hostující branky.
20'
Rangl byl tentokrát úspěšný proti střele soupeře ze střední vzdálenosti. Naopak Pyško nedokázal tváří v tvář čelit střele Motla, který si počkal na pohyb brankáře.
20'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Josef Jonáš).
19'
Trochu štěstí také na straně Frýdku. Strack orazítkoval svou střelou horní tyč, od které se míč odrazil do brány.
19'
Unger si po předchozí nepovedené střele napravil chuť. Po vypíchnutí míče se řítil osamocen na Rangla. Akci zakončil střelou do pravého horního rohu brány.
18'
Za to u Trkovského stálo velké štěstí. Pyško jeho střelu vyrazil, ale míč dostal zpětnou rotaci a do sítě Frýdku-Místku nakonec doskákal.
17'
O střelu z pravého křídla se postaral Unger, ale pro jeho celek se míč odrazil od konstrukce brány zpět do hřiště.
17'
17'
Oddechový čas pro Frýdek-Místek.
17'
Jelínek naznačil pohyb doleva, ale přesně v tu chvíli natáhl nepozorovaně k podstřelu. Toto rychlé zakončení si našlo cestu k pravé tyči a Lovci rázem vedou o 4 branky.
16'
Hosté byli v pasivitě, což po faulu na spoluhráče vyřešil Petrovský sólovou akcí. Naskočil na devíti metrech a napřáhl k nechytatelné střele k levé tyči.
15'
A co víc, Jonáš se sice dostal skoro do nulového střeleckého úhlu, přesto dokázal přes prsty poslat míč k levé tyči, zatímco Pyško bránil svoji pravou tyč.
14'
Lovosická obrana musela bránit Gřeška hned v trojici hráčů, což se ukázalo jako správný tah. Frýdek-Místek po tomto obranném zákroku získali míč.
14'
Motl prokázal veliké zkušenosti a svým výběhem z lavičky napadl rozehrávku soupeře ihned v jejím začátku. Odměnou mu byl zisk míče a možnost osamoceného úniku, který zakončil střelou nad hlavu Pyška.
13'
Rangl si poradil se slabým zakončením Mazura, z rychlé souhry na druhé straně těžil Trkovský, který si klepnutím o zem ještě pomohl ke střele z osamocené pozice.
12'
Lovosice se dostávají poprvé v zápase do vedení. Postaral se o to z rychlého kontru Lukáš Malý.
11'
Jenže na útočné polovině přišla chyba při zpracování míče. Jahn vybojoval na půlící čáře míč pro Motla, který už tváří v tvář Pyškovi uspěl.
11'
Kupa po nacvičené akci neuspěl se střelou k levé tyči. Pyško dráhu střely vystihl.
10'
Gřešek se po další povedené akci dostává už ke svému třetímu přesnému zásahu do sítě Lovosic.
9'
Zatímco Frýdek-Místek svoji šanci nevyužilo, Lovosice ano. Úspěšným střelcem se stal levoruký Jonáš, jehož střela prošla mezi nohou a rukou Pyška do sítě hostů.
9'
Pyško si poradil s další dalekonosnou střelou Trkovského.
9'
Filip Hardt obdržel žlutou kartu za tahání za dres na brankovišti svého celku.
8'
Tentokrát poslal Musálek míč k pravé tyči. Rangl směr vystihl, ale jen o malý kousek na míč nedosáhl.
8'
A hosté se dostávají znovu k exekuci sedmimetrového hodu.
7'
Lovosice mají zatím dva střelce, tím "lepším" je momentálně Trkovskáý, který se trefil z levé spojky k pravé tyči.
7'
Zatím to vypadá, že kilogramy Adama Gřeška na brankovišti dělají pro domácí veliké problémy. Ten se dostal znovu ke střele, která skončila za zády Rangla.
6'
Další souhra na levé straně, tentokrát se do střeleckých statistik zapsal Jan Kupa.
6'
Frýdek-Místek vybojoval sedmimetrový hod po faulu na Gřeška. Exekuce se ujal Musálek, který svůj sedmimetrový pokus poslal přesně k levé tyči.
5'
Tentokrát už to ale vyšlo, souhra Kupy s Trkovským zafungovala na 100%. Druhý jmenovaný proměnil svou šanci.
5'
Trkovského střela z kroku skončila vysoko nad bránou.
4'
O první branku se nakonec postaral Adam Gřešek. Jeho spoluhráč na sebe natáhl hned trojici protihráčů a Gřešek zůstal na brankovišti zcela osamocen.
3'
Oba brankáři si připisují po úspěšném zákroku. První tři minuty zatím patří brankářům!
3'
Motl se na druhé straně snažil o rychlý kontr, jeho střela ze střední vzdálenosti skončila uprostřed brány.
2'
Kupa nedokázal na sklonku druhé minuty zpracovat včas míč, který tak skončil v brankovišti hostů.
2'
Gřešek se snažil na brankovišti využít své kilogramy navíc proti Motlovi. Se střelou si ale nakonec poradil Rangl. Střela doprostřed brány.
1'
První akce Frýdku byla zastavena obranou Lovosic. Napomínáni jsou oba pivoti za vzájemné handrkování na brankovišti.
1'
Hráči jsou za doprovodu hlasatelky jmenovitě představováni dorazivším divákům.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Jelínek, Bičiště, Trkovský, Konárik, Semerád, Jonáš, Karlovec, P. Jahn, Nový, Malý.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Pyško, M. Cáb – L. Rajnoha, Petrovský, Gřešek, Unger, Hardt, Strack, Mazur, Musálek, Skřehot, D. Lefan, Pomichálek, Ondrušík.

Rozhodčí: Kozler, Zych.
Delegát: Pešek.
Dovolte mi Vás ještě jednou přivítat u dnešního házenkářského duelu mezi házenkáři Lovosic a Frýdkem-Místkem, tentokrát již ze sportovní haly Chemik. Na hrací ploše se momentálně nachází pouze hráči Lovosic, kteří podstupují předzápasovou rozcvičku.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Tomáš Kozler a Martin Zych. V roli delegáta ČSH je přítomný Petr Pešek.

Lovosice – Dukla Praha 26:31
Přeji příjemný podvečer všem házenkářským nadšencům! Dnes je na programu 10. kolo STRABAG RAIL Extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice proti celku Pepino SKP Frýdek-Místek. Zápas se odehraje od 17:00 hod. ve Sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.