Házená - Extraliga muži - 17. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Nové Veselí - 8. února 2020   17:00

Lovosice
Lovosice
2' J. Motl  • 3' Bouček  • 6' Holubec  • 7' Malý  • 12' Jonáš  • 14' J. Motl  • 16' J. Motl  • 17' J. Motl  • 18' Holubec  • 19' Jelínek  • 21' Holubec  • 25' Jelínek  • 31' Jonáš  • 34' J. Motl  • 37' Jonáš  • 39' Holubec  • 44' Jelínek  • 47' J. Motl  • 50' J. Motl  • 54' J. Motl  • 58' Kupa  • 59' Bouček  • 60' Malý
30:28
(16:15)
Nové Veselí
Nové Veselí
2' Sekulić   • 4' Ptáčník   • 9' Ptáčník   • 11' Ptáčník   • 13' Sekulić   • 14' Dodica   • 16' Voika   • 18' Sekulić   • 20' Dodica   • 22' Ptáčník   • 26' Bartůněk   • 27' Turčenko   • 29' Dodica   • 32' Bassomben   • 35' Turčenko   • 37' Bassomben   • 41' Bartůněk   • 42' Bartůněk   • 44' Kocich   • 45' Melichar   • 52' Sekulić   • 54' Sekulić   • 56' Melichar   • 58' Sekulić   • 59' Sekulić
Lovosice
Králíček, Letev.Delegát: Macho
SH Chemik
Nové Veselí

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním vítězství Lovosic vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou!
HK FCC Město Lovosice – TJ Sokol Nové Veselí 30:28 (16:15)
Nejvíce branek: Motl 15/7, Holubec 4, Jelínek 3 – Sekulić 7, Turčenko 5/3, Ptáčník 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 8/7 – 4/3. Vyloučení: 2:5.
I ve druhém poločase nebylo o nervy nouze. Hosté se dostali ve 42. minutě sérií 3 branek po dlouhých 28 minutách hry do jednobrankového vedení a o chvíli později přidali dokonce branku na rozdíl 2 branek. Tento nadějný výsledek se ovšem nepovedlo hostům udržet příliš dlouho. Už ve 49. minutě proměnil Motl sedmimetrový hod, kterým překlopil vedení zpět na stranu Lovosic. Domácí celek už toto vedení nepustil a dokráčel si pro vítězství 30:28. Největší hvězdou zápasu je bezesporu Jiří Motl, který si v zápase připsal přesně polovinu lovosických branek.
60'
Geniální nápad z hlavy Boučka. Zatímco Malý zůstal po celou dobu útoku a signalizované pasivitě postaven v rohu hrací plochy, jeho spoluhráči mířili na půlící čáru a společně s nimi i všichni bránící hráči. V tu chvíli přišla přihrávka přes půl hřiště na zcela osamoceného Malého, který vteřinu před koncem rozvlnil síť Nového Veselí a přidal poslední, třicátou branku, svého celku.
60'
Oddechový čas pro Lovosice 14 sekund před koncem zápasu.
60'
Turčenko se pokusil o technické zakončení přes prsty, ale Hrdlička jeho záměr přečetl a bez problémů chytá!
60'
Nové Veselí má přesně půl minutu před koncem zápasu k dispozici sedmimetrový hod. Hodně důležitá situace pro hosty.
59'
Přesně minutu před koncem zápasu předvedl Bouček několik technicky vyspělých kroků s míčem. Tělem si odstavil hned dva protihráče a poté zakončil milimetrově k pravé tyči.
59'
A znovu ta stejná pohádka. Sekulić se obtočí kolem svého strážce a zakončí do spodní části brány, zatímco Hrdlička se snaží pokrýt horní prostor.
58'
Pasivní hra byla signalizována, přesto se Lovosice propracovaly ke střele v podání Kupy, který technickým zakončením na vzdálenější tyč udělal velkou radost domácím příznivcům.
58'
Sekulić se po další trefě osamostatňuje v počtu vstřelených branek svého celku. Momentálně má na kontě už šest branek.
57'
Domácí přichází zásluhou technické chyby o míč a Nové Veselí má rázem možnost vyrovnat.
56'
Melichar měl hodně štěstí, neboť při zakončení poslal míč do horní tyče, od které se míč odrazil těsně za brankovou čáru.
55'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Motl).
55'
Kupovu první střelu vyrazil Studený, k dorážce se dostal ten stejný hráč domácích, kterého ale nepustil ke střele nedovoleným způsobem Štohanzl (NVE), za což bude 2 minuty pykat.
55'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Lovosic.
55'
Oddechový čas pro Lovosice.
54'
V době, kdy se na palubovku vrátil vyloučený Voika, proměnil Sekulić jednu ze svých dalších příležitostí ke skórování.
54'
Jiří Motl napravil své nedávné zaváhání ze sedmimetrového hodu. Chuť si spravil z levého křídla, kde se cítí jako doma.
53'
Bassombenovo zakončení skončilo na břevně, odkud se odrazilo vysoko za bránu.
53'
Sedmý sedmimetrový hod se stal Motlovi osudným, neboť svou střelu z tohoto bodu poslal pouze do těla brankáře.
52'
Holubec se snažil po zpracování přihrávky všemi silami dostat ke střele, ale Voika (NVE) ho poslal k zemi a je za tento přečin proti pravidlům vyloučen na 2 minuty.
52'
Pasivita hostů byla sice hodně dlouhá, ale hráči v modrých dresech si dokázali poradit a poslat přihrávku na Sekuliće, který se z pozice pivota nemýlil.
51'
Aktivní obrana Lovosic nedovolila soupeři zakončit. Na konci celé akce povalil Semerád k zemi Turčenka.
50'
Oddechový čas je u konce, hra pokračuje. U míče jsou hráči Nového Veselí.
50'
Oddechový čas pro Nové Veselí.
50'
A je tomu tak. Má snad význam ještě vypisovat, kdo se trefil? Tak dobrá – Jiří Motl. Se svými třinácti brankami je dnes jednoznačně nejlepším střelcem utkání a dal více než polovinu branek svého celku.
50'
Hrdlička k tomu přidal v bráně zákrok proti zakončení Bassombena a Lovosice tak mohou navýšit vedení.
49'
Technické zakončení sedmimetrového hodu Jiřího Motla znamená čtyřiadvacátou branku Lovosic. Ty se po 9 minutách dostávají zpět do vedení.
49'
Ptáčník svou tvrdou ránou div nepřelomil konstrukci brány.
48'
Melicharovo zakončení při signalizované pasivitě dokázal zblokovat Hrdlička do vlastních rukou. Na dramatu zápasu to tedy rozhodně přidá.
47'
Motl je dnes střelecky prakticky nezastavitelný. Po nacvičené akci srovnává stav utkání střelou o zem.
46'
Hosté při svém útoku spoléhali na zpracování míče od Sekuliće, tomu ale prolétl míč kolem rukou mimo hrací plochu. Do útoku se ženou Lovosice.
45'
Motl po faulu na Malého proměnil trestný hod a rozdíl ve skóre je znovu pouze o jednu branku.
45'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
44'
Jelínek v některých částech hry dokáže vymyslet i nemožnou přihrávku či vyslat ze své ruky hodně technickou střelu, jako v tomto případě. Studený na jeho střelu ani nezareagoval.
44'
Nové Veselí se dostává poprvé v zápase do dvoubrankového vedení. Stalo se tak při rychlé souhře pravého spojky s pravým křídlem.
43'
Jak Hrdlička, tak také Studený předvedli po jednom úspěšném zákroku. V obou případech se jednalo o osamocený náskok do brankoviště.
43'
Motl zkoušel překvapit Studeného z velmi ostrého úhlu. Studený ale doslova zavřel svou bližší tyč, div branku nevyrval ze země.
42'
Po technickém prohřešku domácích se dostává Nové Veselí po dlouhé době do vedení. Autorem jednadvacáté branky je Luboš Bartůněk.
41'
A také se tak děje zásluhou Luboše Bartůňka z levého křídla. Na této pozici zůstal zcela nikým netísněn.
40'
Ale ani domácí akce brankou neskončila. Nové Veselí má další možnost na vyrovnání.
40'
Voika zakončoval celou akci Nového Veselí střelou z devíti metrů. Míč ale poslal přesně do míst, kam se Hrdlička přemisťoval. Následná dorážka Sekuliće skončila na konstrukci brány.
39'
Holubec i přes dvojité tísnění dokázal propasovat míč mezi nohama Studeného do sítě Nového Veselí.
38'
Turčenko si tentokrát vybral horní část domácí brány, kam Günl i přes svou výšku nedosáhl.
38'
Tentokrát už to ale s agresivitou domácí obrana přehnala a je nařízen sedmimetrový hod.
38'
Pokus Nového Veselí o rychlou souhru se Sekulićem skončila úspěšným blokem Lovosice.
37'
Tento stav utkání ale dlouho nevydržel. Josef Jonáš dokázal svému celku, že když nebudou mít jeho spoluhráči příliš zbrklé ruce, mohou skórovat.
37'
Bassombenovo zakončení směřovalo Hrdličkovi do rukou, přesto nedokázal míč vyrazit mimo tři tyče. Je z toho vyrovnáno stavu utkání.
36'
Stach zastavil Bassombena jen za cenu faulu. Pro domácí je ale důležité, že tím zastavili akci soupeře.
35'
Obrana Lovosic se nestačila včas vrátit, čehož hosté využívají v rychlý kontr, který zakončil milimetrové k pravé tyči Dmitro Turčenko.
35'
Před Bassombenem se otevřel prostor, který mohl využít k proskoku, ale místo toho volil střelu. Tu vykopl mimo hrací plochu Jan Hrdlička. Stav utkání zůstává neměnný.
34'
Motl pokračuje v brankových přídělech. Po nynější trefě už jich má na kontě celkem 9.
33'
Lovosice v pasivní hře. Celou situaci se pokusil řešit Jonáš střelou. Tu Studený vyrazil do rohu k Malému, který byl faulován, ale následná akce nebyla pro Lovosice úspěšná.
32'
Bassomben zapistuje v dnešním zápase první branku, dokázal to z výskoku, z hranice devíti metrů.
32'
Stach ve spolupráci s Bičištěm zastavili útok Nového Veselí, když sevřeli "do kleští" Kocicha těsně před brankovištěm.
31'
Nádherná akce Lovosic. Nahazovačka od Motla doputovala i před dvojblok do rukou Josefa Jonáše, který neměl tváří v tvář Studenému problém se zasunutím míče do sítě.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 17:50.
Velmi dlouho bylo možné sledovat přetahování obou celků o jednu branku. Až kolem 18. minuty odskočili domácí na rozdíl dvou branek. Ještě ve 25. minutě vedly Lovosice dokonce o 3 branky, následná hra v oslabení a úspěšné akce Nového Veselí ale způsobily, že do šaten se odchází za stavu 16:15 ve prospěch domácích. Střelecky se nejvíce zatím daří Jiřímu Motlovi (8 branek) v dresu Lovosice, z hostů je to čtyřbrankový Adam Ptáčník.
30'
30'
Bočiště nedokázal přes blok soupeře procpat míč do prostoru tří tyčí. Míč končí vysoko nad bránou.
30'
Günl dokázal zkrotit míč pod nohama po střele Dodici. Ten stejný hráč v poslední sekundě v pokusu o zachycení míče překročil vlastní brankoviště. Po čase se tedy bude zahrávat ještě devítimetrový hod po čase.
30'
Dvacet sekund před koncem prvního poločasu si realizační tým Nového Veselí bere oddechový čas.
30'
Probíhá poslední minuta prvního poločasu.
29'
V završující 29. minutě mohl přidat Motl další branku, tentokrát poslal své zakončení ale pouze do rukou Studeného.
29'
Velmi svižná kombinace Nového Veselí v jejím konci končí brankou, kterou zaznamenává Dodica. Trefil mezírku mezi nohama Günla.
28'
Motl proměňuje čtvrtý sedmimetrový hod v řadě, čímž dostává Lovce do vedení o dvě branky.
28'
Po faulu na Kupu je odpískán sedmimetrový hod ve prospěch Lovosic.
27'
Turčenko z pravého křídla utěsnil vedení Lovosic na jedinou branku. Podařilo se mu to v početní výhodě svého celku.
27'
V signalizované pasivitě se nedokázal prosadit Jelínek ani nadvakrát. V prvním případě trefil ruce v bloku soupeře, napodruhé trefil levou spojnici!
26'
Zároveň s brankou Nového Veselí je vyloučen Josef Jonáš (LOV), který střelce poslední branky těsně před zakončením postrčil.
26'
Bartůněk snižuje vedení soupeře zásluhou rychlého protiútoku, který si hosté vytvořili po úspěšném zákroku Studeného.
25'
Ptáčník chtěl znovu vyzkoušet štěstí z více než devíti metrů. Pozorná obrana Lovosic jeho pokus zblokovala a následně se dostala k odraženému míči.
25'
Lovosice se zásluhou Romana Jelínka dostávají poprvé v zápase na rozdíl 3 branek. Další podstřel šikovného domácího hráče končí v síti Nového Veselí.
24'
Hosté byli donuceni kombinovat v signalizované pasivní hře. Střelu jednoho z hostů následně zlikvidoval včasným secvaknutím nohou Günl.
23'
Motl tentokrát zvolil střelu mezi nohy. Studený sice jeho záměr přečetl, nohy ale nedokázal dát včas k sobě.
23'
Za faul na bývalého hráče Nového Veselí, Jana Kupu, si jde odsedět dvouminutový trest Krčál (NVE).
22'
Oba celky si dnes nedarují ani centimetr palubovky. Řešení Nového Veselí často hledají hosté v Ptáčníkovi, který má ze střední vzdálenosti velmi tvrdou ránu.
21'
Současně s brankou přichází žlutá karta pro Krčála za bránění v brankovišti při zakončení.
21'
Tohle se u Lovosic moc často nevidí. Souhra až do pivota slaví úspěch. Holubec dnes zapisuje již třetí trefu v utkání.
20'
Dodica využil díry mezi pravým křídlem a pravou spojkou Lovosic. Günl následně nedokázal zabránit míči v proniknutí do sítě u vzdálenější tyče.
19'
Jelínkův podstřel doputoval podél nohy Studeného do sítě Nového Veselí. Přestřelka stále pokračuje.
18'
Jenže Sekulić kontruje ze své oblíbené pozice pivota stejným metrem a snižuje vedení soupeře na jedinou branku.
18'
Holubec využívá rychlý protiútok k úspěšnému zakončení pod horní tyč. Lovosice rázem vedou o 2 branky.
18'
Günl si připisuje první úspěšný zákrok v zápase. Odražený míč ale putuje zpět do rukou hostů.
17'
Boučkova střela byla zblokována obranou, jenže míč si to namířil přesně do rohu, kde operuje nejlepší střelec domácích, Jiří Motl. Brankář nedokázal jeho střelecký pokus zachytit.
17'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Kristo Voika).
16'
Voika zapisuje první trefu v zápase, stalo se tak z pozice pravého křídla.
16'
Jiří Motl z velmi velké vzdálenosti trefuje pravý horní roh Veselské brány. Nádherná trefa domácí ikony klubu.
15'
Dodica při pokusu o posun míče na levé křídlo prorážel, poslal k zemi Malého. O útok se mohou pokusit Lovosice.
14'
Motl svou čtvrtou brankou v utkání srovnává stav utkání na 8:8. Zatím sledujeme celkem gólovou smršť.
14'
Většina domácích hráčů čekala souhru hostů k Sekulićovi, nestalo se tak. Naopak vypálil ze střední vzdálenosti Dodica a trefuje milimetrově prostor u levé tyče.
13'
Tentokrát se nenechal náznaky střel Šimovček rozházet, i tak ale nedosáhl ke své pravé tyči na Motlovo zakončení ze sedmi metrů.
13'
Vyloučení v týmu TJ Sokol Nové Veselí (Adam Ptáčník).
13'
Sekulić ze svého oblíbeného místa přidává už sedmou branku Nového Veselí.
12'
Šimovček se sice po Jonášově zakončení natahoval, seč mu síly a centimetry stačily. Zblokovat tuto střelu ale nedokázal.
12'
Novoveselané se neprosadili. Kocich poslal míč do břevna.
11'
Bouček zády ke hře a s míčem v ruce prorážel. Míč tak putuje zpět do rukou Nového Veselí.
11'
Nové Veselí muselo kombinovat v signalizované pasivitě, dokud se nedostal míč do rukou Ptáčníka. Ten natáhl na 9 metrech a míč se zastavil až v síti Lovosic.
10'
Motl poslal brankáře soupeře "na párek" a poté zakončil do zcela prázdného kouta brány.
10'
Bassomben fauloval zakončujícího Boučka, za což je vyloučen na 2 minuty. Lovosice mají k dispozici navíc sedmimetrový hod.
9'
Trochu šťastná trefa Ptáčníka do brány Lovosic. Již zmiňovaný střelec opřel svou střelu o blok Jelínka, který si tak nešťastně srazil míč do vlastní brány.
8'
K exekuci sedmimetrového hodu se postavil sám faulovaný Dmitro Turčenko. Tentokrát nasadil Hrdličkovi jesle. Stav utkání je znovu vyrovnán.
8'
Po faulu Holubce na Turčenka je nařízen sedmimetrový hod.
7'
Na sklonku sedmé minuty dostává diváky v hledišti do varu Lukáš Malý, díky kterému se dostávají Lovosice zpět do vedení o jednu branku.
7'
Nové Veselí mohlo proměnit svojí početní výhodu na jejímž konci. Pro přešlap ale nebyla branka Bartůňkovi uznána.
6'
Jonášova střela z devíti metrů při signalizované pasivitě ještě nebyla úspěšná, dorážka Holubce už ale naopak byla.
5'
Před Jelínkem se otevřel prostor pro střelu, kterou také ihned zkoušel využít. Proti byl brankář Nového Veselí, který jeho střelu vyrazil.
4'
Turčenko dokázal proměnit následný sedmimetrový hod. Míč prošel Hrdličkovi mezi rukou a levou nohou.
4'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (David Bičiště).
4'
Naopak akce Lovců končí technickou chybou. Bičiště následně v obraně musel tahat za "ruční brzdu", za což obdržel žluté napomenutí.
4'
Ptáčník napráhl zhruba na deseti metrech a jeho dělovka skončila v bráně.
3'
Boučkova specialita? Střela z kroku, tak jako to předvedl nyní. Navíc svou střelu otřel o horní tyč. Nechytatelná střela.
2'
Také nejlepší střelec na druhé straně dostává svůj celek na dostřel soupeři. Trefil se z pozice pivota Nikola Sekulić.
2'
Za to akce Lovců, jak si domácí přezdívají, dospěla až k Jiřímu Motlovi, který střelou ke vzdálenější tyči jako první v zápase rozvlnil síť za zády brankáře.
1'
Bassomben se pokoušel o proskok mezi spojkami Lovosic. Jeho střelecký pokus byl nepřesný.
1'
Výhodu úvodního výhozu mají hráči Nového Veselí.
1'
Hlasatel zápasu představuje hlavní aktéry dnešního střetnutí.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, Jelínek, Bičiště, V. Kovář, Semerád, Jonáš, Karlovec, Stach, Heřmanovský, P. Jahn, Malý.

TJ Sokol Nové Veselí: Šimovček, Studený – Veselý, Kocich, Dodica, Bartůněk, Melichar, Bassomben, Rubáč, Sekulić, Krčál, Mir. Štohanzl, Turčenko, Voika, Ptáčník.

Rozhodčí: Králíček, Letev.
Delegát: Macho.
Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Jiří Králíček a Milan Letev. V roli delegáta ČSH je přítomný Karel Macho.

Kopřivnice – Lovosice 30:29
Přeji příjemný podvečer všem nadšencům házené! Dnes je na programu 17. kolo STRABAG RAIL Extraligy, ve kterém se mimo jiné utká celek HK FCC Město Lovosice s celkem TJ Sokol Nové Veselí. Zápas se odehraje od 17:00 hod. ve sportovní hale Chemik.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.