Házená - Extraliga muži - 18. kolo -  ONLINE PŘENOS -  SHC Maloměřice : Kopřivnice - 15. února 2020   11:30

SHC Maloměřice
3' J. Musil  • 6' Mrnuštík  • 6' Ipser  • 9' Mrnuštík  • 11' M. Jirák  • 13'   • 14' Drásal  • 21' L. Martinát  • 22'   • 23'   • 25' Ipser  • 26' Ipser  • 27' Jung  • 28' Mrnuštík  • 33' Mrnuštík  • 34' Mrnuštík  • 35' J. Musil  • 36' Mrnuštík  • 41' R. Horák  • 43' R. Horák  • 47' Mrnuštík  • 49' Ipser  • 52' Ipser  • 53' M. Jirák  • 55' R. Horák  • 55' J. Musil  • 56' J. Musil
35:42
(15:22)
Kopřivnice
Kopřivnice
1' Střelec   • 4' Střelec   • 6' Fulnek   • 7' Donoso   • 8' Fulnek   • 9' Hanus   • 10' D. Zima   • 11' Střelec   • 11' Bukovský   • 15' Jonák   • 17' Fulnek   • 19' Hanus   • 20' Střelec   • 21' Jonák   • 24' Jonák   • 27' Donoso   • 28' Střelec   • 29' Střelec   • 29' Hanus   • 30' Střelec   • 34' Donoso   • 34' Hanus   • 35' Fulnek   • 35' Donoso   • 37' Donoso   • 40' Bukovský   • 42' Hanus   • 43' Fulnek   • 45' Hanus   • 47' Fulnek   • 50' Petřík   • 51' Jan Gřes   • 52' Jan Gřes   • 54' Hanus   • 57' Hanus   • 59' Donoso   • 60' Škarpich
Koňařík – M. Stříž, J. Musil, L. Martinát, Hotárek, Černý, Vykouřil, M. Jirák, Janků, R. Číž, Jung, Žďánský, Kolář, L. Vítek, Drásal, Ipser, V. Číž, F. Zeman, Kocáb, Kukla, R. Horák, F. Bartůněk, Javůrek, Erbes, Mrnuštík.
Barták, Hladký
Kopřivnice
Ripper, Žingor, Chalupa – Střelec, Karban, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Holbein, Tkadleček, Polcar, Fulnek, Jonák, Škarpich, Brito Benítez, Očkovič, Donoso, Hanus, Bukovský.

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů.
Na nedostatek branek si dnes diváci rozhodně nemohli stěžovat. Dost možná dnešní zápas vejde dom historie jednoho z týmů, neboť ani v házené se nevidí moc zápasů, kde by padlo 77 branek. Každopádně dle očekávání tuto přestřelku zvládli lépe hosté a tak si do Kopřivnice odvážejí dva body a vylepšené střelecké statistiky.
60'
Škarpich se prosazuje dnes poprvé. Vidíme zřejmě poslední útok.
59'
Další branku přidává Donoso.
58'
Domácí snižují na rozdíl 5 branek.
57'
Tak nakonec ze křídla se prosazuje Hanus a dává 40. branku svého týmu.
56'
Ke své čtvrté brance toho využívá Musil.
56'
Tak zatím nikdo....Kopřivnický útok byl zastaven za prorážení.
55'
Z dorážky se prosazuje Musil a teď už můžeme sázet na to, kdo dá 40. branku hostí...
55'
Horák nyní převýšil počet branek nad počet vyloučení.
54'
Hanus se dnes trefuje posedmé.
53'
Za domácí nyní střílí branku z brejku Jirák.
52'
Třicátou branku domácích dává Jan Ipser.
52'
A máme tu další podstřel gólmana...tentokráte v podání Jana Gřese.
51'
Oddechový čas pro hosty.
51'
Až v 51. minutě se dnes prosazuje Jan Gřes.
50'
Petřík nyní podstřelil brankáře a míč se za přispění tyčky doslova dokutálel za brankovou čáru.
49'
Po dlouhé době se prosazuje také Ipser.
48'
47'
Mrnuštík se trefuje již posedmé.
47'
Za hosty se trefuje Fulnek.
46'
Domácí se prosazují.
45'
Hanus přehodil domácího brankáře a dává již 6. branku.
44'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Ipser).
44'
Třetí vyloučení a následně červená karta v týmu KH ISMM Kopřivnice (Víctor Donoso).
43'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
43'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Radek Horák).
42'
Hanus dává dnes již pátou branku.
42'
Ten je ale vzápětí hned vyloučen.
42'
Za domácí se trefuje Jiří Havlát...
41'
...hosté ale ihned odpovídají další brankou.
41'
Prvně se dnes trefuje Horák....
40'
Bukovský přidává další gól a zaokrouhluje tak na 30.
39'
A ještě jeden gól ze strany domácích.
39'
...a Havlát jej zase vzápětí snižuje.
38'
Hosté opět navyšují svůj náskok....
37'
Na druhé straně rychle snižuje Havlát.
37'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Víctor Donoso).
36'
Během zakončení jej fauloval Fulnek, za což je vyloučen.
36'
Za domácí skóruje opět Mrnuštík.
35'
Donoso se trefuje přes celou plochu do prázdné brány.
35'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Jan Musil).
35'
35'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Jan Musil).
34'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
34'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Pavel Mrnuštík).
34'
Jen co se Donoso vrátil na hrací plochu, skóroval.
33'
Mrnuštík se trefuje ze samostatného úniku.
32'
Přesilovou hru využívá Havlát.
32'
A Kopřivnice se prosazuje i v oslabení.
31'
Začínáme vyloučením Donosa.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 12:20.
Kopřivnice v průběhu první půle ukázala, kdo je favoritem utkání a nebýt chvilkového výpadku, kdy inkasovala 3 branky za sebou, mohl by být náskok ještě výraznější. Před zaplněnou halou tak domácí prohrávají již o sedm branek v poločase a o vítězi utkání je tak zřejmě rozhodnuto. Nebo se stane ve druhé půli zázrak?
30'
30'
A další branka v přesilovce.
29'
Ještě jedna branka v přesilové hře...
29'
Kopřivnice využívá přesilové hry.
29'
Následným obranným zákrokem se však dopustil faulu a je vyloučen.
28'
Mrnuštík docílil hattricku.
28'
Hráči Koipřivnice již vedou opět o šest branek.
27'
První svojí trefu dnešního dne obstaral Jung.
27'
Donoso touto trefou přidal další branku.
26'
Konec přesilové hry ke vstřelení branky zužitkoval Ipser.
25'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Jan Ipser).
25'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Víctor Donoso).
24'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (David Jonák).
24'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Radek Horák).
23'
Třetí gól domácích v řadě zajistil Havlát.
23'
Přihrávku přes celé hřiště k přelobování brankáře využil Hliničan.
22'
Domácí nyní zachránilo břevno, z protiútoku se prosazuje Havlát.
21'
Svojí druhou brankou rychle odpovídá Jonák.
21'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Martinát).
20'
Hosté využili oddechového času a taktéž ihned po něm střílí branku.
19'
19'
Dvojnásobek vstřelených branek než soupeř zajistil právě Hanus.
18'
Donoso jej proměňuje.
18'
Uvidíme další sedmimetrový hod v podání Kopřivnice.
17'
Přesilovou hru využívá Fulnek svým třetím gólem.
16'
15'
Svým střeleckým umem střelou mezi nohy přispěl do výsledkové listiny také Jonák.
14'
Drásal splnil pokyny udělené při oddechovém čase a po krásné kombinaci snižuje.
13'
Oddechový čas pro domácí.
13'
Hosté odpovídají dalším rychlým gólem.
13'
Za domácí se prosazuje Hliničan.
13'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
12'
Jeden z hostujících hráčů inkasoval žlutou kartu.
11'
Ke střelcům dnešního klání se připojuje i Bukovský.
11'
Hosté odpovídají rychlým brejkem a rychlým gólem.
11'
Gól vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Martin Jirák).
10'
Na tříbrankový náskok zvyšuje Zima.
9'
9'
8'
Po Žingorově zákroku se na druhé straně prosazuje, dnes podruhé, Fulnek.
7'
DO střeleckých dostihů se přidal i Donoso.
6'
6'
6'
5'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
4'
Hráči Kopřivnice se opět dostávají do vedení.
3'
Z brejku se však nyní trefuje Musil.
2'
Domácí odpovídají pouze střelou do břevna.
1'
Kopřivnice začala na míči, čehož hned v první minutě využívá.
1'
Maloměřice s Kopřivnicí odehráli pouze podzimní zápas, ve kterém je Kopřivnice rozstřílela 35:23.
Jejich dnešní soupeř z Kopřivnice naopak zdárně bojuje o postupovou osmičku, kterou má již víceméně zajištěnou, na výhodu domácího zápasu však ztrácí na Zubří 3 body a i proto se dá dnes očekávat, že Kopřivnice soupeře nepodcení a půjde do utkání na plno s vítěznou třízápasovou šňůrou v zádech (obzvláště když právě se Zubřím mají lepší vzájemné zápasy po výhře v Zubří před 14 dny).
SHC Maloměřice si vybírá nováčkovskou daň dalo by se říci, že je otloukánkem extraligové soutěže. Ze 17 utkání dokázali domácí bodovat pouze v jednom zápase a to, když první únorový den na domácí palubovce s vypětím všech sil porazili Frýdek Místek v poměru 22:20. O týden déle už však zase odjeli z debaklem a to z Karviné v poměru 2:1, tedy 38:19.
Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu z utkání STRABAG RAIL Extraligy házené mužů ve kterém se proti sobě postaví SHC Maloměřice – Brno a KH ISMM Kopřivnice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:30.