Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Hranice - 23. listopadu 2019   18:00

Zubří
Zubří
4' Dořičák  • 5' Jurka  • 6' Řezníček  • 9' Jurka  • 10' M. Hrstka  • 13' Hlinka  • 15' Jurka  • 20' Jurka  • 21' Hlinka  • 22' Hlinka  • 23' Hlinka  • 24' Jurka  • 26' Hybner  • 27' Šustáček  • 28' Řezníček  • 30' Hybner  • 37' Hlinka  • 38' Přikryl  • 40' Přikryl  • 41' Dokoupil  • 46' Hlinka  • 48' Jurka  • 51' Jurka  • 52' Jurka  • 53' Dokoupil  • 55' Řezníček  • 56' Šustáček  • 57' Šustáček
31:24
(19:12)
Hranice
Hranice
6' T. Cáb   • 7' Brož   • 11' Brož   • 13' Piwko   • 14' Jan Šmíd   • 15' Magrla   • 19' Jan Šmíd   • 25' Jan Šmíd   • 26' Jan Šmíd   • 27' Brož   • 28' T. Mlotek   • 37' T. Cáb   • 42' Magrla   • 43' Brož   • 44' Mucha   • 54' Cabák   • 57' Cabák   • 59' Cabák   • 60' Pernička
Zubří
Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Dokoupil, Havran, Přikryl, Vlk, Válek, Mořkovský, Šustáček, M. Hrstka, T. Říha, Řezníček, Jurka, Hybner, Souček, Korbel, Hlinka, Novák, Mičkal, Dořičák, I. Jirák, B. Mizera.
Šlezingr, Špunar
HC ROBE Aréna
953 diváků
Hranice
Klement, P. Kleisl, Štolcar, Kučerka – Mucha, Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Havlát, T. Cáb, Bechný, Andrš, Tůma, Piwko, Indrák, Jan Šmíd, Kozlovský, Fulneček, Cabák, Pernička, David.

HC ROBE Zubří – TJ Cement Hranice 31:24 (19:12)
Nejvíce branek: Jurka 9/1, Hlinka 6, Šustáček 3 – Magrla 6/4, Brož 4, Šmíd 4. Rozhodčí: Šlezingr, Špunar. Sedmimetrové hody: 3/3 – 6/5. Vyloučení: 7:4.
Utkání mezi HC ROBE Zubří a TJ Cement Hranice je za námi, v zápase jednoznačně dominoval domácí celek, který vyhrál o sedm branek 31:24 a vítězstvím se dotáhl na vedoucí Plzeň, která má ještě zápas k dobru. Druhá půle už nepřinesla tolik branek jako první, domácí kouč dal příležitost i dalším hráčům z lavičky.
60'
Tomáš Řezníček je dnes podruhé vyloučen na dvě minuty.
60'
Tomáš Pernička byl zcela osamocený na křídle a střelou pod břevno překonal domácího gólmana.
59'
Ondřej Cabák se ze své pozice nemýlil a podobně jako v předchozím případě překonal Malinu.
58'
Probíhají poslední dvě minuty zápasu, o tom, kdo si dnes připíše do tabulky dva body, je dávno rozhodnuto.
57'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček).
57'
Ondřej Cabák dohrál akci Cementu z křídla a střelou do spodní části branky překonal Malinu.
56'
Matěj Šustáček po velmi dobré přihrávce snadno překonal brankáře Hranic.
55'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček).
54'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Ondřej Cabák).
54'
Hostující kouč si bere oddychový čas.
53'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
52'
Miroslav Jurka nyní vsítil branku ne z jeho oblíbeného prostoru, ale ze středu hřiště, když si tam křídlo ROBE seběhlo a přesně zamířilo do šibenice.
51'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka).
50'
Magrla šel na další sedmičku, Malina si na míč sáhl, ale nedokázal jej vyrazit mimo tři tyče.
50'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Marek Hlinka).
49'
Hostům už avizovali sudí pasivitu, ale ty dokázali na poslední chvíli vymyslet skvělou akci, po které byl faulován na brankovišti pivot a byla z toho sedmička, kterou proměnil Magrla.
48'
Miroslav Jurka dostal dobrou přihrávku a tvrdou střelou překonal hranického brankáře.
47'
Petr Magrla dává branku ze sedmičky po faulu na jeho spoluhráče.
46'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
46'
Marek Hlinka to udělal rafinovaně, brankář Cementu měl zakrytý výhled a domácí hráč podstřelem jej dokázal překonat.
45'
Domácí kouč si vyžádal time-out.
45'
Máme polovinu druhého poločasu za sebou a tolik branek jako v prvním poločase nepadá.
44'
Jan Mucha měl hodně prostoru na levé spojky a prostřelil Malinu.
43'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
42'
Tomáš Mičkal dostal dvouminutový trest za nesportovní chování. Domácí hráč byl evidentně faulovaný, ale sudí to vyhodnotili jinak.
42'
Malina nyní po rozehrání vychytal hostujícího hráče, který šel sám na domácího brankáře.
42'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Petr Magrla).
41'
Jiří Dokoupil byl zcela volný před brankoviště a dokázal toho využít. Hranice vypadají jako by už rezignovali v obraně.
40'
Pavel Přikryl z pravého křídla odstřelil hostujícího brankáře a míč po odrazu od tyče tak tak přešel brankovou čáru.
39'
Jakub Padaník dostal dvě minuty.
39'
Cementu se z jeho útoku nepodařilo skórovat.
38'
Pavel Přikryl šel do rychlého kontru a dostal ideální přihrávkou a se situací před brankovištěm si hravě poradil.
37'
Na opačné straně se prosazuje Marek Hlinka.
37'
Tomáš Cáb byl nikým nekrytý a dává branku.
36'
Nyní ani jeden celek se neprosazuje a na branku musejí diváci čekat.
35'
Přikryl ze střední spojky mířil dobře – pod břevno, ale hostující brankář zatím ve druhé půlce nedostal branku.
34'
Magrla proměňuje sedmičku Hranic.
33'
Andrš sice vystřelil z osy hřiště, ale domácí brankář mu ránu vystihl.
32'
Útok se Zubří nepovedl a Hranice mohou vstřelil branku.
31'
Hostující hráč Piwko ji neproměnil, když nastřelil pravou tyč.
31'
Jako první budou házet sedmičku Hranice ve druhém poločase.
31'
Po prvním poločase vede ROBE o sedm branek 19:12, po celé první dějství byl domácí celek na palubovce králem a postupně navyšoval svůj náskok a potvrzuje dnešního favorita zápasu.
30'
30'
Lukáš Hybner po rychlé akci vpádu skóruje.
28'
Tomáš Řezníček se situací moc nepáral a vystřelil ze středu hřiště a vymetl levou šibenici.
28'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek).
27'
Brož efektně překonal z brankoviště Malinu.
27'
Martin Šustáček byl bráněn protihráčem, ale vystřelil nad jeho hlavou a překonal brankáře Cementu.
26'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Šmíd).
26'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
25'
Jan Šmíd se prosadil z pozice levé spojky.
24'
Výborný zákrok Maliny a následný proměněný brejk Jurky
23'
I do třetice se prosazuje Marek Hlinka.
23'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
22'
Milan Malina nyní převedl výborný zákrok a domácí mužstvo může ještě svůj náskok navýšit.
22'
Stejný hráč se prosazuje znovu, když to měl velice jednoduché, nebyl totiž vůbec bráněn.
21'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Marek Hlinka).
20'
Luděk Piwko si také se sedmičkou poradil náramně.
20'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil).
20'
Jurka si naskočil na přihrávku spoluhráče a prosazuje se z brankoviště.
19'
19'
Domácí hráč vyfasoval dvouminutový trest.
18'
Jurka proměňuje sedmičku.
16'
To se hostům však nepodařilo a naopak ROBE bude házet sedmičku po faulu.
16'
Nyní podržel svůj tým i brankář Hanic, které se mohou dotáhnout na rozdíl dvou branek.
15'
Miroslav Jurka ihned dává další branku Zubří.
15'
Petr Magrla krásně přehodil vybíhacího domácího brankáře na zadní tyč.
14'
Jan Šmíd dokázal se na brankovišti dobře orientovat a vyražený míč brankářem zasunout za jeho záda.
13'
Hlinka i přes obranu Cementu vystřelil tvrdou ránu do šibenice a nedal hostujícímu brankáři šanci.
13'
Piwko po dobré spolupráci proskočil obranou Zubří a dává gól.
12'
Trenér Cementu si vyžádal oddechový čas, aby poradil svým svěřencům jak na obranu Zubří.
12'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
12'
Obrana ROBE je velice kompaktní a hráči Hranic se nemohou prosadit.
11'
Brož se prosadil po po delší brankové odmlce Hranic.
10'
Martin Hrstka je dnes zatím ze sedmimetrových hodů neomylný.
10'
Hostující obrana nedovoleně zastavila protiútok domácích a ROBE bude házet sedmičku.
9'
Po pěkné kombinaci se prosadil Miroslav Jurka, který překonal brankáře na přední tyč.
9'
Kouč ROBE si vzal v prvním poločase první oddychový čas.
8'
Nyní se vyznamenal brankář Malina, který vystihl střelu pivota.
8'
Radim Brož si jde odpočinout na lavici na dvě minuty.
7'
Trest pro domácí lavici za příliš mnoho hráčů na hřišti.
7'
Martin Hrstka podruhé proměnil sedmičku.
7'
Brož se prosadil z otočky i když byl bráněn nedovoleně Řezníčkem.
7'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček).
6'
Zubří ihned kontruje Řezníčkem.
6'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Tomáš Cáb).
5'
Miroslav Jurka se prosadil z pravého křídla střelou na vzdálenější tyč.
4'
Obrana ROBE je zatím bezchybná a zastavila další útok Cementu.
4'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Tomáš Mlotek).
4'
Dořičák zužitkoval přihrávku na brankoviště a prostřelil brankáře Hranic.
3'
Domácí obrana útok Hranic ubránila a jde do útoku.
2'
Martin Hrstka s přehledem sedmičku proměňuje.
2'
Sedmička pro ROBE za faul u brankoviště.
1'
Řezníček střílel z osy hřiště a brankář Hranic mu střelu vyrazil.
1'
Hráči Cement Hranice se drží v druhé polovině tabulky, jsou na osmém místě, získali osm bodů, ve dvou posledních zápasech nezískali ani bod, když prohráli v minulém kole s Kopřivnicí na domácí palubovce 25:28 a předtím nesupěli na půdě favorita Karviné. Hranice uspěly na na hřištích soupeřů jen u nováčka soutěže SHC Maloměřice Brno, kde zvítězily 25:19.
Zubří je momentálně na třetí příčce se šestnácti body a na vedoucí Plzeň ztrácí jen dva body. V soutěži jen jednou prohrálo a drží devíti zápasovou šňůru bez porážky. ROBE prohrálo jen v úvodním v Plzni. Z postavení v tabulce vyplývá, že v dnešním zápase je jasným favoritem domácí celek, který se bude chtít za každou cenu dotáhnout na vedoucí Plzeň.
Příjemný sobotní podvečer. Vítám Vás u sledování 11. kola STRABAG Rail Extraligy, ve kterém přivítají házenkáři HC ROBE Zubří své kolegy z TJ Cement Hranice.