Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Karviná - 28. září 2019   18:00

Zubří
Zubří
1' Šustáček  • 2' Hlinka  • 5' Hlinka  • 6' Řezníček  • 8' Řezníček  • 11' Jurka  • 18' Vlk  • 20' Šustáček  • 23' Přikryl  • 28' Šustáček  • 32' Šustáček  • 35' Jurka  • 36' Jurka  • 36' Hlinka  • 42' Hlinka  • 44' Hybner  • 47' Řezníček  • 51' Šustáček  • 56' Řezníček  • 57' Řezníček  • 59' Řezníček
24:21
(11:11)
Karviná
Karviná
2'    • 4' Monczka   • 6' M. Brůna   • 7' Zbránek   • 8' Gromyko   • 15' Solák   • 17' Monczka   • 22' Monczka   • 24' Nedoma   • 26' Monczka   • 27' Nedoma   • 37' M. Brůna   • 40' Zbránek   • 41' Monczka   • 43' M. Brůna   • 48' Solák   • 49' Nedoma   • 57' M. Brůna   • 59' Monczka
Zubří
Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Přikryl, Válek, Šustáček, T. Říha, M. Hrstka, Jurka, Řezníček, Souček, Hybner, Hlinka, Dořičák, Vlk.
Kozler, Zych
Karviná
Mokroš, N. Marjanović – M. Brůna, Monczka, Urbański, Gromyko, Plaček, Chudoba, Jan Užek, Solák, Skalický, Zbránek, Nedoma, Chosik, Franc, Nantl.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
HC ROBE Zubří – HCB Karviná 24:21 (11:11)
Nejvíce branek: Řezníček 6, Šustáček 5, Hlinka 4 – Monczka 8/1, Brůna 5, Solák 3/1. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 5:4.
Šimon Mizera – jednoznačně muž utkání! Deset minut před koncem platilo vyrovnané skóre, jenže poté se hostům nepodařilo šest minut skórovat, což rozhodlo o tom, že body zůstanou v Zubří. Jak už jsem několikrát zmiňoval, asi největší zásluhu na tom má domácí brankář, který dnes předváděl neskutečné zákroky!
60'
Žlutá karta pro realizační tým HCB Karviná.
60'
Nahození Šustáčka pro Jurku. Tato parádní akce gólem neskončila, stejně jako následné zakončení Řezníčka z devíti metrů.
60'
Oddechový čas pro domácí.
60'
Nepřesná přihrávka hostů do brankoviště, domácí příznivci už děkují svému týmu, o vítězi je rozhodnuto.
59'
Dělovka od Monczky, to snad ani nešlo chytat. Mizera nedokázal nijak zareagovat!
59'
Řezníček vzal zakončení už potřetí v řadě na sebe! Bylo to správné řešení, Mokroš nedokázal zabránit jeho střele.
58'
Do konce zbývají dvě a půl minuty, u míče jsou domácí házenkáři. Hostující obrana je teď hodně vysoko!
57'
Po další trefě Řezníčka je rozdíl ve skóre už zase tříbrankový! Karviná jde rychle dopředu.
57'
Zkušení borci to teď berou na sebe. Brůna také střílel z dlouhé vzdálenosti, míč poslal pod břevno!
56'
Řezníček trefuje šibenici z nějakých devíti metrů. To byla pořádná rána od domácího házenkáře!
56'
Téměř nulový úhel pro Nedomu na pravém křídle. Mizera si vychutnal hostujícího házenkáře a má obrovskou radost!
56'
Brůna nahazoval pro Zbránka, ovšem domácí obrana tuto situaci přečetla.
55'
K radosti domácích příznivců byl úspěšnější střelec Hrstka. Zubří vede o dva góly!
55'
Hybner skvěle na brankovišti, Zubří bude zahrávat sedmičku. Hrstka vs. Marjanović!
55'
Do konce zbývá necelých šest minut, Zubří je u míče, Řezníček kombinuje se Šustáčkem.
54'
Rozhodčí pískal prorážení domácího házenkáře, jenže hostům se znovu nepodařilo skórovat!
53'
Brůna našel parádní přihrávkou Nedomu, který si vyběhl skoro až do středu. Poté však neuspěl proti Mizerovi. Domácí gólman je dnes jednoznačně mužem zápasu!
53'
Oddechový čas pro hosty.
53'
Přihrávka Brůny na brankoviště, kde teď bylo snad šest hráčů na malém prostoru. Sudí pískal obranný faul.
52'
Šustáček to zase vzal na sebe! Tentokráte ale ztroskotal na Mokrošovi, který vytáhl taktéž výborný zákrok nohou!
51'
Střelecký pokus Chudoby vyráží Mizera jednou rukou nad branku. Další skvělý zákrok!
51'
Obranou soupeře teď na pravé straně prolétl Šustáček, který dlouho čekal se střelou. Poté míč propasíroval za záda Mokroše!
50'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Dominik Solák).
50'
Signalizována je pasivita, Zubří bude muset zakončovat.
50'
Střelecký pokus Řezníčka byl zblokovaný, domácí budou rozehrávat z rohu.
49'
Z pravé strany se na bližší tyč trefuje Nedoma! Máme srovnáno, Karviná bude hrát ještě minutu přesilovku.
48'
Řezníček posunul na Šustáčka, který z levé strany trefil pouze tyčku! Od té se balón odrazil do zámezí.
48'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
48'
Solák bleskově snížil s faulem Hybnera a vypadá to, že se bude vylučovat.
47'
Z dlouhé vzdálenosti napřáhl Řezníček. Míč se štěstím doputoval do sítě!
47'
Vzápětí si pomohl faulem Užek. Brůna vystartoval na jednoho z rozhodčích, musí se ale rychle vracet zpět.
46'
Chytrý faul Hrstky na Jana Užeka, který se nyní hlasitě zlobí na rozhodčího. Diváci pískají!
46'
Rozhodčí pískal útočný faul domácího házenkáře na brankovišti. Podaří se domácím srovnat?
45'
Solák míč napálil pod horní tyčku, Malina neměl šanci zareagovat!
45'
Karviná bude rozehrávat sedmimetrový hod, do brány jde Malina, pro míč si běží Solák!
45'
Dlouhý pas Brůny našel Nedomu, ovšem ten měl problémy se zpracováním.
44'
U balónu jsou domácí, kteří teď na útočné polovině zklidňují hru.
44'
Jurka našel milimetrově přesnou přihrávkou Hybnera, který ze šesti metrů skóroval!
43'
Branka Hybnera neplatí, rozhodčí teď možná zbytečně odpískal nedovolený zákrok soupeře, když se domácí hráč chystal k zakončení.
43'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Postaral se o ni Brůna!
42'
Mezi obranou soupeře teď prolétl Hlinka, který skóroval v pádu!
41'
Rozdíl ve skóre je po trefě Monczky z nějakých sedmi metrů jednobrankový, rozeběhla se závěrečná dvacetiminutovka.
41'
Tvrdé souboje na brankovišti, Karviná zůstane v útočné akci.
40'
Karviná hraje přesilovku, a tak chtěla co nejrychleji zakončit. Zbránek snížil!
40'
Do branky se vrátil Marjanovič. Na Hrstku ale vyzrát nedokázal!
40'
Hra se teď hodně kouskuje, sedmička se píská také na druhé straně, balón si bere Hrstka!
39'
Monczka neproměňuje sedmimetrový hod, balón teď napálil pouze do břevna!
39'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka).
39'
Šustáčkovi se skórovat nepodařilo, na druhé straně se píská další sedmička a sudí signalizuje další dvouminutový trest!
39'
38'
Třetí sedmičku už hosté využívají! Míč si vzal na starost Monczka, který se v tomto případě nemýlil.
38'
38'
Zbránek sice ztroskotal na Mizerovi, jenže bylo to s faulem Jurky, za který se bude pravděpodobně vylučovat. Navíc se bude házet sedmička!
37'
Diváci sportovně tleskají, Solák už je znovu na nohou a vypadá to, že bude v pořádku.
37'
Solák se dostal do souboje s Hlinkou, pískal se faul domácího hráče. Házenkář v zeleném dresu následně zůstal ležet na palubovce.
37'
Brůna vzal zakončení na sebe. To nebyla vůbec snadná střela, míč nakonec skončil v síti!
36'
Karvinští pokračují ve hře bez brankáře, Hlinka se také nemýlí a navyšuje domácí náskok na čtyři branky!
36'
A zase Jurka! Tentokráte přesná střela přes celé hřiště do odkryté brány soupeře!
36'
Rozhodčí chtěl vylučovat domácího hráče. Po poradě se svým kolegou ale trest odvolal!
35'
Jurka proměňuje poměrně slušný úhel na pravém křídle, domácí vedou o dva góly!
34'
Stejně jako první poločas, i teď je to především o obraně.
34'
Mokroš zastavil pravé křídlo soupeře a je vyvoláván hostujícími fanoušky, kterých do Zubří přicestovalo poměrně dost!
33'
Jako první se k odraženému balónu dostali domácí, Brůna následně fauloval.
33'
Zadovka Brůny pro Monczku, s jehož střelou si poradil Mizera. Ten se pokoušel trefit prázdnou branku přes celé hřiště, jenže nemířil přesně!
32'
Zuberští využívají početní výhodu, Šustáček je první autorem gólu ve druhé půli!
32'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Zbránek).
31'
Pěkná přihrávka Monczky do pravého křídla, ovšem Nedomu vychytal Mizera. Pokud se nepletu, bylo to hlavou!
31'
První útok druhého poločasu obstarají hostující házenkáři.
31'
Druhý poločas začne přibližně 18:53.
Úvodní třicetiminutovka je za námi. Sledujeme opravdu vyrovnaný zápas a asi nikoho nepřekvapí pohled na skóre, který je před odchodem do kabin nerozhodný. Za zmínku stojí výkon Šimona Mizery, domácí gólman dnes přivádí hostující házenkáře k šílenství!
30'
30'
Dva neskutečné zákroky Mizery v posledních vteřinách! Především ten druhý, kdy Solák dorážel odražený míč, byl neuvěřitelný. Domácí gólman prokázal skvělý reflex!
30'
Mokroš vyráží za branku, do útoku jdou hosté. Zdá se, že to bude poslední útočná akce prvního poločasu.
29'
Dobrá přihrávka Monczky na Jana Užeka. Hostující hráč však trefil pouze tyčku!
29'
Šustáček přihrával na brankoviště, Solák si pomohl nedovoleným zákrokem.
28'
Ze středu pálil Šustáček. Zdálo se, že Mokroš podrží balón, ten mu ale propadl až za brankovou čáru.
27'
Brůna na rozehrávce působí opravdu hodně sebevědomým dojmem. V tuto chvíli našel Nedomu na pravém křídle, hostující hráč se většinou dvakrát v řadě nemýlí!
27'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Martin Hrstka).
26'
Píská se znovu ve prospěch karvinského týmu, hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny.
26'
Nádherná akce Karviné! Brůna nahodil pro Monczku, který ve výskoku jen zpracoval balón, poté chytře přehodil padajícího Mizeru!
25'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc).
24'
Z pravého křídla se prosazuje Nedoma, bylo to se štěstím, Mizera si na balón sáhl!
24'
Domácí hráči i fanoušci se nyní hodně zlobí na rozhodčího, rozehrávat bude Karviná.
23'
Chytrá přihrávka Řezníčka do pravé strany, Přikryl si došel do slušného úhlu a přidal desátou branku!
23'
Nedomu z pravého křídla vychytal Mizera, který opět hecuje zuberské příznivce!
22'
Řezníčka teď vychytal Mokroš, který se před pár vteřinami dostal mezi tři tyče.
22'
Skvěle sehraná akce Karviná z levé strany, Monczka se raduje z osmé branky svého týmu!
21'
20'
Šustáček naznačil přihrávku, ale sám šel do zakončení. Zubří vede o dva góly!
20'
Neodvoleným zákrokem si na brankovišti pomohl Brůna, přesilovka je u konce.
19'
Monczka podklouzl, byly mu odpískány kroky.
19'
Brankář Mizera teď vytahuje jeden úspěšný zákrok za druhým. Opět vychytal Zbránka ve stoprocentní příležitosti!
18'
Bleskově využitá přesilovka, Vlk zakončoval z levé strany pod horní tyčku!
18'
17'
Parádní zákrok Mizery proti Zbránkovi, který se trochu šťastně dostal k míči.
17'
Z levé spojky teď Monczka volil zakončení na vzdálenější tyčku. Mizera už nedokázal zareagovat!
16'
Hrstka proměňuje sedmimetrový hod, Zubří jde na konči šestnácté minuty zase do vedení.
16'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
16'
Podstřelem to zkoušel Hlinka. Minul branku, ale bylo to s tečí Soláka, který se sportovně přiznává.
15'
15'
Po čtyřech minutách změna ve skóre! Solák se trefuje z levé strany a srovnává vývoj zápasu!
14'
Výborná obrana domácích! Ti už zase spěchají směrem dopředu.
13'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Filip Dořičák).
13'
Řezníček minul branku, na druhé straně bylo pískáno prorážení!
12'
Faul na Hlinku, zuberští házenkáři budou pokračovat v útočné snaze.
12'
Brankář Mizera uklidňuje hru, domácí jdou do postupného útoku.
11'
Do zakončení šel z pravého křídla Jurka, který překonal Marjanoviče a poslal svůj tým do vedení!
11'
Gromyko vystoupil, následně si pomohl nedovoleným zákrokem.
10'
Nejprve Monczka, teď i Solák. Oba si vylámali zuby na Mizerovi, skóre se nemění!
9'
Mizera sice zastavil rychlý kontr soupeře, ovšem zakončení bylo s faulem. Následovat bude sedmička!
9'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák).
8'
Balón putoval až do brankoviště, odkud Gromyko srovnal skóre tohoto zápasu!
8'
Nechytatelná levačka Řezníčka snad přes tři bránící hráče soupeře!
7'
Z levé strany se trefuje Zbránek, zatím je to opravdu spíše o útoku!
6'
Poprvé se dnes trefuje také druhý nejlepší střelec celé soutěže, Řezníček posílá svůj tým do vedení!
6'
Hodně prostoru na středu dostal Brůna. Míč šel po jeho zakončení přesně k tyči!
5'
Karvinští se marně dožadovali odpískání útočného faulu, Hlinka zakončoval do horní části branky!
5'
Nedovolený zákrok hostujícího házenkáře, devítka pro Zubří.
4'
Monczka sice neproměnil sedmimetrový hod, ovšem podařilo se mu dostat k odraženému míči a srovnat!
3'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček).
2'
Tentokráte už to hostům vyšlo! Rychlý kontr Karviné skončil gólem.
2'
Hlinka si to namířil do středu, poté přidal druhou branku na konto domácího týmu!
1'
Karviná se pokusila o rychlý kontr, ovšem míč po jejich útočném snažení skončil v zámezí.
1'
Podstřel Šustáčka, domácí celek se ujímá vedení!
1'
Loni se v obou případech radovala Karviná, která je mírným favoritem i dnes. Zubří však před sezonou výrazně posílilo a dá se očekávat vyrovnané utkání! Zápas bude řídit dvojice rozhodčích Tomáš Kozler, Martin Zych. Delegátem bude Libor Skružný.
Na druhé straně Karviná. Loňský finalista zvítězil ve Frýdku-Místku, poradil si doma s Kopřivnicí, ale s Jičínem si body rozdělil. Hosté mají pět bodů, skóre 85:76 a v tuto chvíli jim patří třetí místo tabulky. Dominik Solák má sedmnáct přesných zásahů, Marek Monczka poté o dva méně.
Zubří sice v úvodu sezony nestačilo na Plzeň, jenže poté si poradilo s Lovosicemi i Frýdkem-Místkem. Čtyři body, skóre 80:84 a momentálně šestá pozice. Tomáš Řezníček je po svém návratu do Zubří k nestavení, za tři zápasy už nasázel čtyřiadvacet branek a je vůbec druhým nejlepším střelcem soutěže.
Hezký podvečer. Nejvyšší česká házenkářská soutěž má na programu další zápasy. V sobotu nás čeká kompletní čtvrté kolo, jedním ze šlágrů by měl být zápas Zubří s Karvinou.