Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Královo Pole - 21. listopadu 2020   10:30

Hranice
Hranice
7' Brož  • 8' Mucha  • 11' Brož  • 11' Andrš  • 12' Mucha  • 14' Zbránek  • 16' Magrla  • 20' Bechný  • 27' Čadra  • 30' Brož  • 32' Andrš  • 35' Brož  • 38' Magrla  • 42' Mucha  • 43' Čadra  • 55' Mucha
22:22
(13:10)
Královo Pole
1' Grulich   • 4' Hastík   • 6' Hastík   • 8' Grulich   • 13' Sekulić   • 15' Šipka   • 19' Šipka   • 21' Jezdimirović   • 30' Šipka   • 34' Jezdimirović   • 36' Šipka   • 37' Jezdimirović   • 40' Hastík   • 42' Jezdimirović   • 51' Šipka   • 54' Šipka   • 58' Jezdimirović
Hranice
Klement – Mucha, Menšík, Magrla, Polášek, Brož, Indrák, Rumian, T. Cáb, Bechný, Andrš, Padalík, Tůma, Piwko, Kozlovský, Zbránek, Čadra.
Grulich, Gourgoumis – Šipka, M. Vaněk, Horut, V. Václav, Ženatý, Dostalík, Sedlák, Draškić, Sekulić, Burget, Hastík, Žvak, Jezdimirović.

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den!
Je konec! Hostující Brno ve druhém poločase sehrálo povedené představení a dočkalo se vyrovnání. Domácí Hranice sice ještě chvíli před koncem vedle o dva body, ale hosté měli mocný finiš a dokázali se dotáhnout. Hranice sice měly poslední útok, ale domácí vůbec nezakončili.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Je vyrovnáno! Sedmimetrový hod proměnil Sekulić.
58'
Hranice už vedou jen o jednu branku. Jezdimirovič se trefil do horního rohu.
58'
Hosté ještě snižují! Adam Stein proměnil sedmičku.
57'
Jeden z hostů se dostal do úniku, ale brankář Hranic jej skvěle vychytal.
56'
Další rána zpoza brankoviště prolétla kolem branky domácích.
55'
Mucha ale drží domácí celek v dobrém náskoku.
54'
Host ještě chtějí zdramatizovat závěr. Dušan Šipka se trefil k zadní tyči.
52'
Hostující brankář si připsal perfektní zákrok.
51'
Krásnou akci Brna zakončil přesnou střelou Šipka.
49'
Hranice si zatím bez problémů drží svůj náskok a nepouští soupeře do zakončení.
V tuto chvíli bohužel nemáme informace o průběhu utkání.
43'
Zdeněk Čadra dostal přihrávku na křídlo a krásně se trefil.
42'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Nikola Jezdimirović).
42'
Mucha se trefil přízemní střelou z pravého křídla.
41'
Právě Magrla teď vypomohl v obraně a zablokoval nepříliš povedenou střelu.
40'
Magrla dnes na sedmimetrových hodech působí sebejistě.
40'
Hastík trefil neuvěřitelnou dělovku z velké dálky a nedal brankáři šanci.
38'
Magrla s velkým přehledem proměnil další sedmičku.
37'
Jezdimirović se prosadil střelou pod břevno.
36'
Další úspěšnou střelu na straně Brna si připsal Dušan Šipka.
35'
Na opačné stran se kolem obránce otočil Brož a zakončil pod břevno.
34'
Jezdimirović si našel prostor ke střele a nedal gólmanovi šanci.
33'
Brno se usadilo na polovině Hranic, ale domácí obrana skvěle vystupuje.
32'
Andrš uspěl na pravém křídle a zakončil podél brankáře.
31'
Hranice v úvodu druhého poločasu útočily, ale nikdo z domácích nezakončil.
31'
První poločas končí! Po první půli mohou být mnohem spokojenější házenkáři domácích Hranic. Brno sice vstoupilo do utkání o něco lépe, ale Hranice se rychle dotáhly. V závěru první půle navíc domácí celek zvýšil efektivitu zakončení a dostal se do vedení 13:10.
30'
30'
V samotném závěru poločasu se ještě prosadil Radi Brož.
30'
Třicet sekund před koncem první půle se krásně trefil Šipka.
29'
Petr Magrla napálil sedmimetrový hod přímo k tyči.
29'
Jenže ani hostující brankář zatím nezaostává s kvalitou a četností zákroků.
28'
Domácí brankář chytil další dobrou střelu z levého křídla.
27'
Čadra střílel z dobré pozice a poslal míč k zadní tyči.
25'
Brno se sice tlčí do útoku, ale domácí skvěle blokují střely.
24'
Magrla zkušeně proměnil další sedmičku.
23'
Na hřišti nyní kralují oba brankáři, kteří se doslova předhánějí v zákrocích.
21'
Jezdimirovič se trefil střelou z velké dálky.
20'
Čadra také zvolil přízemní střelu. Brankář na jeho pokus nedosáhl.
19'
Dušan Šipka si naběhl na pěknou přihrávku a zakončil do dolního rohu.
18'
Domácí brankář parádní zákrokem pravou nohou vykopl střelu ze středu hřiště.
16'
Magrla vyšvihl nechytatelnou přízemní střelu.
15'
O vyrovnán se rychle postaral Dušan Šipka.
14'
Hranice se zatím baví házenou! Další průnik zakončil přesnou střelou Zbránek.
13'
Za Brno srovnal po drzém průniku Sekulič.
12'
Jan Mucha poslal nádhernou dělovkou do horního rohu Hranice do vedení.
11'
O rychlé vyrovnání se navíc postaral Andrš.
11'
Brož se dostal do úniku a přesnou střelou snížil.
10'
Magrla dokázal proměnit další sedmičku.
10'
Hostující brankář zatím podává opravdu skvělý výkon. Nyní chytil prudkou ránu z pravého křídla.
8'
Střelou z levého křídla se na opačné straně prosadil Grulich.
8'
Jan Mucha si naběhl na přihrávku mezi obránce a ve výskoku trefil přesně.
7'
Sedmimetrový hod Brna proměnil Sedlák.
7'
Brož se vrhl mezi obránce a skákavou střelou vsítil první branku Hranic.
6'
Skvělý vstup Brna do utkání pokračuje. Hastík se prosadil přízemní střelou.
5'
Magrla napálil sedmimetrový hod do břevna.
4'
O druhou branku Brna se střelou z dálky prosadil Hastík.
3'
Domácí brankář si připsal první zákrok proti zakončení z velké dálky.
2'
Brno je v úvodu utkání o něco aktivnější a tlačí se do útoku.
1'
Grulich vypálil z pravé strany a trefil se k tyči.
1'
TJ Cement Hranice

Domácí Hranice jsou na tom mnohem lépe. Domácí celek odehrál už šest zápasů, ve kterých nasbíral devět bodů a zatím drží druhou pozici za vedoucí Karvinou. Oproti prvnímu celku má o jeden odehraný zápas méně. Po restartu navíc Hranice dokázaly zvítězit ve Frýdku-Místku.
SKKP Handball Brno

Házenkáři z Brna neprožili zrovna povedený start do nového ročníku nejvyšší soutěže házenkářů. Ve čtyřech zápasech vybojovali jen dva body a zatím jim patří předposlední jedenáctá pozice v tabulce. Po přerušení soutěže se Brno poprvé představilo doma, kde prohrálo 27:28 s Jičínem.
Dobrý den všem fanynkám a fanouškům házené! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání mezi TJ Cement Hranice a SKKP Handball Brno.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00.