Házená - Extraliga muži - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Karviná : Lovosice - 4. října 2020   10:30

Karviná
Karviná
2' V. Patzel  • 3' V. Patzel  • 4' Skalický  • 4' Solák  • 6' V. Patzel  • 7' S. Mlotek  • 8' Nedoma  • 9' Solák  • 10' Skalický  • 12' Urbański  • 14' Jan Užek  • 17' Skalický  • 20' Jan Užek  • 20' V. Patzel  • 26' Urbański  • 27' Urbański  • 30' Nedoma  • 32' Nedoma  • 34' Urbański  • 35' Jan Užek  • 36' Nedoma  • 38' Skalický  • 39' Gromyko  • 40' V. Patzel  • 42' Gromyko  • 44' Skalický  • 45' Nedoma  • 48' V. Patzel  • 55' Růža  • 58' Urbański  • 58' Nantl
32:25
(17:13)
Lovosice
Lovosice
3' Trkovský   • 8' Trkovský   • 10' Trkovský   • 11' Trkovský   • 13' J. Motl   • 14' Holubec   • 24' Trkovský   • 27' M. Jonsson   • 28' Malý   • 29' J. Motl   • 38' J. Motl   • 41' Kupa   • 45' Bouček   • 46' Trkovský   • 47' Bouček   • 48' Zourek   • 51' V. Kovář   • 52' Kupa   • 58' V. Kovář   • 60' Kupa
Karviná
Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška
Stars Karviná
Lovosice

To je z mé strany z haly STaRS v Karviné vše. Přeji hezký zbytek dne.
Karviná zvládla zápas pátého kola a porazila na domácím hřišti Lovosice 32:25. Rozhodujícím faktorem byli gólmani domácího družstva, kteří své spoluhráče v klíčové okamžiky dokázali podržet.
HCB Karviná – HK FCC Město Lovosice 32:25 (17:13)
Nejvíce branek: Patzel 7/1, Urbański 5, Skalický 5 – Motl 8/5, Trkovský 6, Kupa 3. Rozhodčí: Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška. Sedmimetrové hody: 1/1 – 5/5. Vyloučení: 5:6.
60'
60'
Kupa zamířil v závěru pod horní tyč.
59'
Motl ze sedmičky překonal karvinského gólmana. Snížil tak na rozdíl osmi branek.
59'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (David Růža).
59'
Poslední dvě minuty druhého poločasu.
58'
Natl střelu z dálky zamířil k pravé tyči.
58'
Kovář zamířil přesně k tyči. Nemo neměl tentokrá šanci.
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Artur Jan Urbański po rychlé kombinaci zakončil přesně.
57'
Nemo navíc v bráně vychytal několik zákroků..
55'
Růža z rychlého protiútoku můžeme říct že definitivně rozhoduje o vítězství domácích v dnešním zápase.
54'
Patzel se sedmičky zamířil přesně k levé tyči.
53'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Daniel Zourek).
53'
Signalizovaná pasivita pro domácí.
53'
Mokrošovi se teď chvíli nedařilo a tak se do brány vrátil Nemo, který teď domácí hráče podržel.
52'
Hrdlička úspěšný opět ve své bráně.
52'
Kupa z dálky naopak úspěšný. Když jeho střela zapadla za Mokrošova záda.
52'
Patzelovou tvrdou ranu z dálky Hrdlička vyrazil mimo bránu.
51'
Oddechový čas pro domácí.
51'
Kovář trvrdou ranou propalil Mokroše v domácí bráně.
50'
Artur Jan Urbański trefuje z dálky pouze horní tyč.
49'
K vidění jsou nepřesnosti na obou stranách hřiště.
48'
Zoubek přes obránce domácích zamířil pod horní tyč.
48'
48'
Patzel zakončil rychlý brejk. Karviná tak drží dvanáct minut před koncem devítibrankový náskok.
47'
Boučkova střela zapadla k pravé tyči.
46'
Trkovský je nejúspěšnější hráčem hostí, opět překonal Mokroše.
45'
Nedoma na druhé straně po rychlé kombinaci zakončuje za Hrdličku.
45'
Bouček po rychlé kombinaci snižuje.
44'
Rangl se Skalickým si to po brance trochu vyříkavali a rozhodčí je tak poslal se uklidnilt na dvě minuty.
44'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Daniel Rangl).
44'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Ondřej Skalický).
44'
Skalický přeloboval gólmana Rangla.
43'
Mokroš teď dvěma zákroky podržel své spoluhráče.
42'
Nemanja Marjanović má dneska upovídanou, i když je na lavičce. To se nelíbilo delegátovi, který prostřednictvím rozhodčího mu dává žlutou kartu.
42'
Jurij Gromyko z pivota zakončil přesně.
41'
Kupa přízemní střelou z dálky překvapil Mokroše v domácí bráně.
40'
Lovosičtí si ale nedokázali přihrát přesně, což potrestal po rychlé akci Patzel.
40'
Artur Jan Urbański nezamířil přesně.
40'
Odpískané prorážení Lovosicím.
39'
Jurij Gromyko na pivotu zakončil přesně k tyči.
38'
Motl teď přízemní střelou překonal Mokroše v bráně domácích.
38'
Skalický, i když byl faulován tak jeho pokus se dokutálel až do hostující brány.
38'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Lukáš Malý).
37'
Mokroš opět podržel své spoluhráče.
36'
Nedoma ze své pozice trefuje přesně za záda hostujícího gólmana.
36'
Motl ze sedmičky tradičně úspěšný.
35'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Jan Užek).
35'
Čarodějem druhého poločasu je jistě Mokroš, který výbornými zákroky drží domácí.
35'
Užek po rychlé kombinaci zakončuje přesně a navyšuje vedení domácích už na sedm gólů.
34'
Artur Jan Urbański prošel přes obranu Lovosic, povyskočil si do brankoviště a zakončil přesně.
33'
Hra nám tak pokračuje v plném počtu na obou stranách.
32'
Tentokrát si toho rozhodčí ani delegát nevšimli, ale hostující gólman se vrátil na hřiště prokazatelně, když na časmíře ještě dobíhala poslední vteřina.
32'
Tentokrát Nedoma už hostujícího gólmana překonal.
31'
Do druhého poločasu nastoupil do brány nomácích Mokroš a hned si připsal první úspěšný zákrok.
31'
Nedoma nenavázal na první poločas a v úvodu toho druhého úspěšný nebyl.
31'
Karviná rozehrála druhý poločas.
31'
Skončil nám první poločas, který ovládl domácí tým. Karviná si vytvořila v úvódu drobný náskok, který během prvních třiceti minut udržovala.
30'
30'
Nedoma v poslední vteřině ještě upravuje skore prvního poločasu na 17:13
30'
Kupa potrestán za tým, když si hosté nespočítali počet hráčů na hrací ploše.
30'
Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Jaroslav Trkovský).
29'
Motl po rychlé kombinaci trestá a snižuje na rozdíl tří branek.
29'
Rozhodčí domácím odpískali kroky.
28'
Malý střelou o zem z pravé strany prostřelil Nema.
28'
Nantl vyloučen na dvě minuty.
27'
Urbański přidává další branku Karviné přízemní střelou.
27'
Maximiliam Jonsson trefil přesně a překonal Nema. Jeho střela zamířila k tyči.
26'
Urbański trefil mezeru mezi brankářem a bližší tyči.
25'
Karvinští v útoku neuspěli.
24'
Trenér Brůna reaguje a bere si oddechový čas.
24'
Trkovský přes obranu domácích prostřelil Nema.
23'
Nedoma trefil jen připaveného gólmana hostí u pravé tyče.
22'
Střela jednoho z hostujících hráčů skončila mmo bránu.
22'
Domácí ale v útoku neuspěli, hosté tak jsou znovu u míče.
21'
Karvinský čaroděj Nemo opět lapil další šanci Lovosic.
20'
Patzel nechytatelnou střelu z levé strany zakončil na bližší tyč.
20'
Užek po rychlé akci zakončil k tyči.
20'
Motl zvolil ze sedmičky tentokrát střelu o zem k levé tyči a byl úspěšný.
19'
Další sedmička pro Lovosice.
17'
Hosté v u útoku neuspěli, na druhé straně Skalický si povyskočil do brankoviště a zamířil z levé strany k tyči.
17'
Mlotkova střela k tyči nenašla správné umístění.
16'
Motl opět ze sedmičky nedal domácímu gólmanovi příliš šancí. Umístil svou střelu přesně k pravé tyči.
14'
Holubec dokázal svou střelu umístit až za domácího Nema.
14'
Hostující obrana nepohlídala Honzu Užeka, který tak měl prostor zamířit přesně k tyči.
13'
Motl střelou na bližší tyč pod rukou brankáře trefil přesně.
13'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Václav Franc).
12'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Matěj Nantl).
12'
Urbański z dálky propálil vše co mu stálo v cestě.
11'
Trkovský měl až moc prostoru ke střele. Jeho střela z dálky zapadla pod horní tyč.
10'
Skalický na druhé straně úspěšný. Umístil svou tvtrdou střelu do brány Lovosic.
10'
Trkovský s pomocí břevna a tyče umístil míč do brány za záda Nema.
10'
Nemo opět podržel své spoluhráče, ti to zkoušeli přes celé do prázdné, ale neuspěli.
9'
9'
Hostující trenér dostal dvě minuty za prostesty, odsedí ho Zourek.
9'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (Dominik Solák).
8'
Lovosice pro porušení pravidel přišly o míč.
8'
Nedoma po další rychlé kombinaci domácích zakončuje za záda hostujícího gólmana.
8'
Trkovský umístil svou střelu přesně k tyči.
7'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Maximiliam Jonsson).
7'
Mlotek po rychlé akci navýšil vedení domácích.
7'
Nemo ve své bráně čaruje!
6'
Patzel již od prvních minut rozjel svou střeleckou mašinérii. Další jeho úspěšná střela, která zapadla k tyči..
5'
Motl ze sedmičky nedal Nemanjovi Marjanovićovi, kterému nikdo neřekne jinak než Nemo, příliš šancí ze sedmičky.
5'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Dominik Solák).
4'
Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jan Kupa).
4'
Solák z rychlého brejku po ztrátě hostí navýšil vedení domácích.
4'
Skalický po rychlé kombinaci navýšil vedení domácích.
3'
Trkovský na druhé straně první úspěšným střelcem hostí.
3'
Lovosičtí trefili jen připraveného Nema v bráně Karviné, na druhé straně Patzel z rychlé akce navýšil vedení domácích.
2'
Patzel z dálky střelou o zem otevřel skóre utkání.
1'
Jan Kupa z dálky netrefil bránu domácích.
1'
Lovosice rozehrály první poločas.
1'
Hezký den přímo z haly STaRS v Karviné, utkání nám za pár okamžiků začne.

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Urbański, Gromyko, Plaček, V. Patzel, Drzyzga, S. Mlotek, Jan Užek, Solák, Skalický, J. Flajsar, Nantl, Nedoma, Růža, Franc.

HK FCC Město Lovosice: J. Hrdlička, Rangl – Holubec, Kupa, J. Motl, Bouček, V. Kovář, Trkovský, Keso, M. Jonsson, Zourek, Stach, Heřmanovský, P. Jahn, Kylíšek, Malý.

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček a Tomáš Petruška.
Utkání ve sportovní hale STARS V Karviné začíná v 10:30 a my vám ho přineseme prostřednictvím našeho online přenosu přímo z místa dění.
Lovosice jsou v tabulce čtvrté, když mají čtyři body ze dvou zápasů. Zatím v sezóně jsou tak neporaženi.
Karviná se v průběžné tabulce nachází na druhém místě průběžné tabulky, když na svém kontě má šest bodů za šest bodů za tři vítězství a jednu porážku. Ta přišla v posledním kole proti Kopřivnici, ve které karvinští udělali strašně moc technických chyb, což je stálo zápas.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vám u sledování online přenosu STRABAG RAIL Extraligy mužů, ve kterém se proti sobě postaví házenkaři HCB Karviná a HK FCC Město Lovosice. Utkáním vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.