Házená - Extraliga muži - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Karviná - 30. září 2020   17:06

Kopřivnice
Kopřivnice
3' Fulnek  • 4' Brito Benítez  • 5' Fulnek  • 12' Bukovský  • 20' Fulnek  • 25' Fulnek  • 27' Střelec  • 28' Brito Benítez  • 31' Donoso  • 32' Fulnek  • 32' Fulnek  • 35' Střelec  • 36' Fulnek  • 37' Fulnek  • 39' Cepeda  • 41' Fulnek  • 45' Fulnek  • 51' Střelec  • 54' D. Zima  • 55' D. Zima  • 56' Hanus  • 57' Střelec  • 58' Bukovský  • 59' Pérez
27:20
(10:12)
Karviná
Karviná
2' Nedoma   • 3' V. Patzel   • 11' Nedoma   • 13' Solák   • 15' Solák   • 18' V. Patzel   • 21' Jan Užek   • 27' Skalický   • 29' V. Patzel   • 30' V. Patzel   • 36' Solák   • 37' Skalický   • 37' V. Patzel   • 43' V. Patzel   • 44' Skalický   • 53' Jan Užek   • 57' V. Patzel   • 58' Růža
Kopřivnice
Chalupa, Admella Izard – Cepeda, Doležel, Jonák, Bukovský, Fulnek, Hardt, Jan Gřes, D. Zima, Brito Benítez, Hanus, Střelec, Petřík, Donoso, Pérez.
Kichner Petr, Vacula Michal
hala ZŠ Emila Zátopka
Karviná

To je z mé strany vše a přejí hezký zbytek večera.
Jak už jsme zmínili, tak o dnešním vítězství rozhodlo to, že hostující hráči udělali v druhém poločase strašně moc technických chyb, zbytečně ztráceli míče a to dokázali domácí hráči využít. Hodně jim pomohla i výměna gólmana, když se dostal do brány Ignasi Admella Izard.
KH ISMM Kopřivnice – HCB Karviná 27:20 (10:12)
Nejvíce branek: Fulnek 10, Střelec 4, Donoso 4/3 – Patzel 8/1, Solák 4/1, Skalický 3. Rozhodčí: Kichner Petr, Vacula Michal. Sedmimetrové hody: 5/3 – 2/2. Vyloučení: 4:2. ČK: Fulnek (KOP).
Kopřivnice si tak po Plzni vyšlápla i na dalšího favorita z Karviné.
60'
59'
Pérez střelou mezi nohy překonal Mokroše.
59'
Oddechový čas pro domácí.
58'
Gól vstřelil tým HCB Karviná (David Růža).
58'
Bukovský se štěstím překonal Mokroše.
57'
Patzel v útoku neúispěšný!
57'
Střelec sám v zakončení a přidává další gól. Karviná už vysunula obranu a tak domácí mají snadnou pozici.
57'
Patzel do protipohybu gólmana snižuje na rozdíl pěti branek.
56'
Klíčový moment zápasu bylo to že Karviná v druhém poločasu předvedla deset technických chyb a dala zatím pouze šest branek!
56'
Hanus z brejku přidává další gól a trestá další chybu Karviné v rozehrávce!
55'
Navíc Zima z dálky přesný! Kopřivnice tohle už zvládnou.
55'
Patnáctá technická chyba Karviné! Tohle už asi bude definitivní.
54'
Zima prošel přes obranu Karviné a našel mezeru u tyče.
53'
Oddechový čas pro domácího trenéra.
53'
Užek se dostal k odraženému míči a snížil.
53'
Donoso tentokráte ze sedmičky nevyzrál na Mokroše!
52'
Opět chyba hráčů Karviné v přihrávce! Přichází o míč.
52'
Fulnek dohrál, vyloučen potřetí.
51'
Střelec naopak na druhé straně úspěšný.
51'
Solákova střela domácího gólmana nijak neohrozila, nebyla nijak nebezpečná.
50'
Víctor Andres Donoso ze sedmičky opět úspěšný! V bráně se objevil Nemo, ale ani on nevyzrál.
50'
Vyloučení v týmu HCB Karviná (Vojtěch Patzel).
49'
Solák opět chybuje, nedokázal přihrát!
48'
Na hřišti nám to začíná jiskřit.
47'
Mokroš zavřel bránu a opět podržel Karvinou.
47'
Opět chyba karvinských v přihrávkách! Domácí jsou tak znovu u míče!
46'
Technická chyba domácích, odpískané kroky.
46'
Nedoma nevyzrál na domácího brankáře!
45'
Fulnek potrestal další chybu hostí v rozehrávce! Solák neudržel a Fulnek tradičně trestal z brejku.
45'
Mokroš přízemní střelu viděl a nenechal se překvapit.
44'
Kopřivnice je kompletní.
44'
Skalický z levé strany na zadní tyč snižuje na rozdíl jediné branky.
43'
Domácí na Mokroše nevyzráli. Karviná tak bude mít další možnost na snížení.
43'
Domácí obrana nechala uprostřed volno. Patzel dokázal toho využít a snížil na rozdíl dvou branek.
42'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
41'
Karvinská obrana nechala prostor Fulnekovi! Ten už po deváté trestá dalším gólem.
41'
Nedoma ale na druhé straně rovněž neuspěl!
40'
Mokroš teď podržel hosty výborným zákrokem!
40'
Karviná zbytečně opět přišla o míč!
39'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Héctor Magdiel Cepeda).
37'
Patzel potrestal chybnou rozehrávku domácích z rychlého brejku.
37'
Skalický technicky přeloboval gólmana domácích.
37'
Fulnek zůstal úplně volný a opět trestá!
36'
Nedoma neprostřelil Ignasi Admella Izarda!
36'
Fulnek měl až moc prostoru ke střele. Využil toho a trefil přesně k tyči.
36'
Solák protrhuje střeleckou smůlu Karviné a stává se prvním střelcem hostí v druhé části.
35'
Střelec vybojoval míč a překonává Mokroše! Koprivnice vede poprvé o dvě branky!
32'
Fulnek vybojoval míč a zakončil . Kopřivnice vede.
32'
Opět Mlotek nepřesně přihrál, Nedoma nedosáhl a k míči se tak dostanou domácí.
Solák ani Donoso své pokusy nedokázaly zakončit.
32'
Signalizovaná pasivita hostujících hráčů.
32'
Mlotek nepřesně rozehrál. Jeho pokus vystihl Fulnek, který se tak dostal do brejku přes celé hřiště a překonal bez problému Mokroše střelou k tyči.
31'
Víctor Andres Donoso prvním úspěšným střelcem druhého poločasu. Prošel přes hostující obranu a zakončil podél gólmana.
31'
Domácí nám před malou chvíli rozehráli druhý poločas.
31'
30'
30'
Bukovský nevyzrál na Mokroše, první poločas končí.
30'
Po chybě domácích Patzel navyšuje vedení domácích.
29'
Množí se nám nepřesnosti na obou stranách.
29'
Patzel vzápětí vrátil opět vedení na hostující stranu.
28'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
27'
Skalický z levého křídla zakončil přesně k tyči.
27'
Střelcovi se podařilo vyrovnat. Jeho střela skončila až v hostující bráně.
26'
Karviné tato přesilovka nevyšla, Kopřivnice jsou kompletní.
26'
25'
Chalupa opět drží domácí.
25'
Fulnek prošel dírou v hostující obraně zakončil podél gólmana.
24'
Patzel ze sedmičky zamířil přesně k tyči.
24'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Víctor Andres Donoso).
23'
Střelec se dostal do zakončení, nezamířil ale přesně.
23'
Patzel, ani Hantl z dorážky na domácího gólmana nevyzrál.
23'
Víctor Andres Donoso tentokráte střelou mezi nohy proměnil sedmičku.
21'
Užek zůstal na brankovišti sám, neměl tak problém zamířit podél gólmana do domácí brány.
20'
Trenér Brůna si bere oddechový čas.
20'
Karviná je kompletní.
20'
Fulnek prošel obranou hostí bez problému. Vyskočil a zamířil přesně.
19'
Hosté ale dlouho u míče nezůstali. Byly jim odpískané kroky.
19'
Solákův pokus skončil mimo branku, míč byl ale tečován. Karviná tak zůstane u míče.
18'
Víctor Andres Donoso tentokrát na Mokroše při sedmičce vyzrál. Trefil přesně k levé tyči.
18'
18'
Héctor Magdiel Cepeda trefil tyč!
18'
Patzel dostl až příliš prostoru, povyskočil si a vyslal nechytatelnou střelu k pravé tyči. Karviná vede o tři branky.
18'
Hra nám pokračuje, u míče jsou hosté.
17'
Rozhodčí přerušili hru pro úpravu hrací plochy.
17'
Petřík v sedmičce nepřekonal Mokroše!
16'
Sedmička pro domácí.
16'
Karviné teď míč utekl, přišla tak o možnost navýšit své svedení.
15'
Domácí jsou kompletní, trochu jim to trvalo, než si toho všimli a poslali dalšího hráče na hřiště.
15'
Solák na druhé straně si udělal prostor mezi hráči a trefil přesně. Hosté vedou poprvé v zápase o dvě branky.
13'
Domácí v útoku neúspěšní, Karviná tak bude mít možnost navýšit.
13'
Domácím je opět signalizovaná pasivita.
13'
Solák ze sedmičky opět stoprocentní.
13'
Fulnek si počínal nedovoleně a šel si tak odpočinout nedobrovolně na dvě minuty.
12'
Bukovský si udělal prostor ke střele a tvrdou ranou ze středu hřiště zakončil pod horní tyč.
11'
Nedoma se štěstím poslal hosty do vedení. Trefil ruku gólmana, od které se míč se štěstím dokutálel za brankovou čáru.
10'
Máme za sebou deset minut, které zatím přinesli vyrovnanou hru. Je vidět že oba týmy jsou hodně nervozní v zakončení.
8'
Solák ze sedmičky doázal vyrvonat.
7'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Filip Hardt).
6'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Patrik Fulnek).
5'
Nedoma nezakončil rychlý brejk.
5'
Fulnek poslal domácí tvrdou ránou do vedení.
4'
Žlutá karta pro tým HCB Karviná (Miroslav Nedoma).
4'
Edwin Brito Benítez vyrovnal.
3'
Hosté nejprve trefili tyč, míč se dostal k Patzelovi, který zakončil. Karviná znovu vede.
3'
Fulnek zůstal na pivotu úplně volný a bez problému zakončil.
2'
Nedoma se stal prvním střelcem dnešního utkání. Prosadil se z pravé strany obloučkem na vzdálenější tyč.
2'
2'
Karvinští ale o míč po nepřesné přihráívce přišli.
1'
Kopřivničtí ale o míč přišli po technické chybě.
1'
Hosté ale v útoku neúspěšní.
1'
Karviná rozehrála první poločas.
1'
Čekáme na zahájení televizního přenosu.

KH ISMM Kopřivnice: Chalupa, Admella Izard – Cepeda, Doležel, Jonák, Bukovský, Fulnek, Hardt, Jan Gřes, D. Zima, Brito Benítez, Hanus, Střelec, Petřík, Donoso.

HCB Karviná: Mokroš, N. Marjanović – Solák, Jan Užek, V. Patzel, Plaček, Franc, Růža, J. Flajsar, Gromyko, Nedoma, Nantl, Drzyzga, S. Mlotek, Urbański, Skalický.

Rozhodčí: Kichner Petr, Vacula Michal.
Zápas začíná v Kopřivnici v 17:00 a vy jste k jeho sledování prostřednictvím našeho online přenosu srdečně zvaní.
Čeká nás tak dohrávka mezi třetí Kopřivnici a první Karvinou. Mírným favoritem jsou hostující hráči Karviné, ale domácí to určitě Karviné nijak neulehčí a budou jistě se rvát do posledních chvil, což Kopřivnice potvrdila v posledním zápase v Plzni.
Kopřivnicí nevyšel start ro soutěže, když prohrálo v úvodním kole ve Frýdku Místku těsně 28:29. V druhém kole porazilo doma Brno 30:25 a ve třetím kole pak nečekaně zvítězily na horké půdě Plzně 34:32.
Karviná má zatím odehráno tři zápasy a zatím její hráči nepoznali hořkost porážky. V prvním kole porazila těsně po závěrečném dramatu Jičín 27:26, v druhém zápase zvítězila proti Hranicím 28:25 a v třetím pak v derby nesmiřitelných rivalů proti Zubří poměrně jasně 33:22.
Hezký den všem fanouškům házené. Vítáme vás u sledování online přenosu z televizní dohrávky 4. kola STRABAG RAIL extraligy mužů, ve kterém se představí ve šlágru házenkaři Kopřivnice a HCB Karviná. Bitvou rivalů dvou rivalů z Moravy a Slezska vás provede Michal Chadim.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.