Házená - Extraliga muži - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Frýdek-M. - 4. října 2020   10:30

Plzeň
Plzeň
1' Šindelář  • 2' Vinkelhöfer  • 3' T. Nejdl  • 3' T. Nejdl  • 4' Stehlík  • 6' T. Nejdl  • 6' Šindelář  • 7' Stehlík  • 9' Chmelík  • 10' T. Nejdl  • 11' T. Nejdl  • 12' Režnický  • 15' M. Tonar  • 16' Vinkelhöfer  • 17' M. Tonar  • 23' T. Nejdl  • 23' Bogdanić  • 26' Režnický  • 29' Stehlík  • 30' T. Nejdl  • 32' Šindelář  • 36' Šindelář  • 37' Šindelář  • 41' Linhart  • 43' Douda  • 44' Šindelář  • 44' M. Tonar  • 50' Šindelář  • 52' T. Nejdl  • 54' T. Nejdl  • 57' T. Nejdl  • 60' Šindelář
35:33
(20:18)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
2' Mazur   • 5' Musálek   • 6' Chudoba   • 7' T. Mlotek   • 9' Güttler   • 10' Güttler   • 11' Güttler   • 12' Garba   • 18' Sklenák   • 20' Gřešek   • 21' Bureš   • 22' T. Mlotek   • 23' Bureš   • 24' Bureš   • 25' Bureš   • 27' T. Mlotek   • 31' T. Mlotek   • 33' Gřešek   • 35' Sklenák   • 36' Chudoba   • 38' Chudoba   • 41' Chudoba   • 43' Chudoba   • 48' Bureš   • 51' Sklenák   • 57' Gřešek   • 60' Bureš
Plzeň
Kozler, Zych
Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň
Frýdek-M.

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů.
Ačkoliv Plzeň dnes zdolala Frýdek-Místek 35:33, dá se říci, že je v krizi. V defenzivě Západočeši potřetí v řadě inkasovali více než 32 gólů, což u nich rozhodně není zvykem. Útok jim ale šlapal skvěle zejména díky Tomáši Nejdlovi a Jakubu Šindelářovi, kteří nasázeli více než polovinu branek svého týmu. Pochvalu zaslouží i Frýdek-Místek, který se s favoritem utkání dlouho držel a dokázal využít toho, že Plzeň není po dvou prohrách v psychické pohodě. Nakonec však padl o dva branky a poprvé v sezóně prohrál.
Talent tým Plzeňského kraje – Pepino SKP Frýdek-Místek 35:33 (20:18)
Nejvíce branek: Nejdl 10, Šindelář 8, Tonar 6/3 – Chudoba 11/6, Bureš 6, Mlotek 4. Rozhodčí: Kozler, Zych. Sedmimetrové hody: 3/3 – 6/6. Vyloučení: 5:4.
60'
Po ztrátě Plzně ještě skóruje Bureš z levé strany.
60'
A proměňuje také pošesté. Celkově dává Chudoba svůj jedenáctý gól a je nejlepším střelcem zápasu.
60'
Šestá sedmička pro Frýdek-Místek, míč si znovu bere Chudoba.
60'
Šindelář v úvodu poslední minuty skóruje z pivota poosmé.
59'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Nejdl zablokován, hosté však rychlý brejk neproměnili a to znamená konec jejich šancí na bodový zisk.
58'
Radim Chudoba zamířil k pravé tyči a ještě dává Pepinu naději.
58'
Gřešek z pivota sice nepřekonal Šmída, ale byl faulován. Sedmička pro Frýdek-Místek.
57'
Tomáš Nejdl zaokrouhlil své číslo gólů na deset. Z levé spojky zamířil ke vzdálenější tyčce. Plzeň znovu vede o čtyři góly a výrazně se přibližuje ke dvěma bodům.
57'
Gřešek s obtížemi zpracoval přihrávku Mlotka a z pivota snižuje.
56'
Michal Tonar opět úspěšný, tentokrát volil zakončení k pravé tyči.
56'
Šindelář faulovaný na pivotu, další sedmička pro Západočechy.
56'
Šmíd drží Plzeň! Vystihl dělovku Tomáše Mlotka ze střední spojky.
55'
Oddechový čas pro hosty.
55'
Michal Tonar ostrou ranou zamířil pod břevno a Západočeši vedou o tři góly! Je to rozhodující náskok?
55'
Nejdl při signalizované pasivitě dalším proskokem vybojoval sedmičku.
54'
Chudobovu ránu z pravé spojky vyráží Šmíd.
54'
Tomáš Nejdl se prezentoval parádním proskokem! Talent odskakuje opět na rozdíl dvou gólů.
53'
53'
Střela Michala Tonara z kroku skončila mimo, byla však tečovaná.
53'
Bureš se na levém křídle dopustil přešlapu.
52'
Tomáš Nejdl se vrací na pozici nejlepšího střelce Plzně. Prosadil se z proskoku na levé straně.
51'
Tomáš Sklenák jednoduše proskočil obranou a vypálil k levé tyči.
50'
Plzeň zachraňuje Jakub Šindelář, který zůstal volný na pivotu a vrátil Západočechům vedení.
49'
Při signalizované pasivitě Sklenák ranou přes blok netrefil branku.
48'
Tonarovu slabou střelu doprostřed chytá Pyško.
48'
Mlotek napálil spojnici břevna a tyče, ale hosté znovu sebrali odražený míč a Bureš z dorážky propálil přesunujícího se Herajta. Plzni náskok dlouho nevydržel.
47'
Talent v plném počtu, ale stále se brání.
46'
Jan Chmelík se řítil na Pyška sám z pravé strany, hostující gólman ale vytáhl famózní zákrok nohou!
46'
Technická chyba Pepina.
46'
Douda z pravé spojky přestřelil hostující branku.
45'
Radim Chudoba hned po odpískání vypálil neomylně k pravé tyčce.
45'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
45'
Sedmička a přesilovka pro Frýdek-Místek.
44'
Plzeň po dlouhé době odskakuje na rozdíl dvou branek, Michal Tonar proskočil obranou.
44'
Hosté se tentokrát neprosadili.
44'
Linhart našel na pivotu Šindeláře, který se trefuje pošesté.
43'
Frýdek-Místek má dnes štěstí na odražené míče, ale jde mu naproti. Chudoba se k balonu dostal po vlastní sražené přihrávce a rázem byl sám na brankovišti, čehož využil.
43'
Plzni se dnes v přesilovkách nedaří, zlomit se to snaží Jakub Douda. Tomu se teď povedl proskok na levé straně.
42'
Chudoba úspěšný ze sedmičky i na třetí pokus.
42'
Adam Gřešek bráněn v brankovišti, sedmička pro Frýdek-Místek.
42'
Michal Tonar proměňuje střelou o zem.
42'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Pavel Musálek).
42'
První sedmička pro Talent v zápase, navíc si domácí zahrají přesilovku.
41'
Plzni po dlouhé době pomohl zákrok gólmana, Herajt vyrazil střelu hostů z pravého křídla.
41'
Mlotek nedokázal vystihnout pas na Linharta, který rázem mohl proskočit obranou a srovnává.
41'
Mlotek měl spoustu prostoru k ráně na přetah, napálil levou tyč. Míč se odrazil na pravou stranu k Chudobovi, který se prosazuje z dorážky. Pepino poprvé v zápase vede!
40'
Jakub Douda na svůj první gól stále čeká, teď vyzkoušel ránu z levé spojky, ale míč skončil více než metr nad břevnem.
39'
Bogdanićovu ránu chytá Pyško, který hned vysouval spoluhráče, přihrávka ale byla příliš dlouhá.
38'
Frýdek-Místek stále drží krok! Srovnává opět Radim Chudoba, jeho pátý gól v utkání.
37'
Šindelář znovu volný na pivotu a prosazuje se po přihrávce Bogdaniće ranou do levého horního rohu.
36'
Ale o pár sekund později Frýdek-Místek znovu srovnává zásluhou Chudoby.
36'
Plzni se dnes daří na pivotu. Šindelář skóruje počtvrté.
35'
Sklenák se po nepodařené vlastní přihrávce na pivota dostal k odraženému míči, mrštně jako za svých mladých let se obtočil kolem obránce a z otočky vyrovnal stav utkání!
34'
Bogdanićova špatná přihrávka končí v zámezí.
33'
Herajt vychytal ránu ze spojky, ale k dorážce se dostal Gřešek, který už uspěl.
33'
Bogdanić se dopustil kroků.
33'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Ondřej Güttler).
32'
Frýdek-Místek rychle rozehrál a do proskoku se pokusil jít Mlotek, jenže prorážel.
32'
Douda posunul míč na Šindeláře, který z pivota skóruje ranou pod břevno.
31'
Tomáš Mlotek měl na levé spojce spoustu prostoru ke střele, kolem obránce vypálil k pravé tyči.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 11:26.
První poločas nabídl ofenzivní házenou se 38 góly. Talentu už třetí zápas v řadě vůbec nefunguje obrana. Frýdek-Místek se prosazuje ze všech pozic a s útokem může být naprosto spokojen, s Plzní drží krok. Západočeši si sice vypracovali až pětigólový náskok, ten však hosté smazali. Až v závěru domácí odskočili na rozdíl dvou gólů. Daří se zejména Tomáši Nejdlovi, který nasázel už sedm branek.
30'
30'
Tomáš Nejdl deset sekund před koncem vypálil ze spojky k tyči. Pepino už se k zakončení nedostalo.
30'
Tonarovu střelu vyráží Pyško, ale Talent pokračuje v útoku.
30'
Frýdek-Místek v plném počtu, Západočeši v ofenzivě.
29'
Talent v plném počtu a ubránil se. Sklenákovu ránu vytěsnil Herajt nohou.
29'
Jan Stehlík měl prostor na pravé spojce a tvrdou ranou zakončil přesně k levé tyči.
28'
Chudobovu ránu z pravé spojky Herajt vyráží.
28'
Hosté bez brankáře, hrají tedy v útoku šest proti pěti.
28'
Vinkelhöfer z levého křídla zakončoval mezi nohy Pyška, tam však místo nenašel!
28'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
27'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
27'
Pepino drží s domácími stále krok! Tomáš Mlotek faulován, přesto se prosazuje a je znvou srovnáno.
26'
Chudoba pokazil přihrávku, jenže Chmelík ze samostatného úniku napálil jen břevno!
26'
Frýdek-Místek se neprosadil, ale domácím nevyšel rychlý brejk, o míč přišli.
26'
Daniel Režnický z pivota zamířil k levé tyči.
25'
Západočeši v plném počtu.
25'
Plzeň v oslabení bez brankáře a Frýdek-Místek to trestá, Bureš se zmocnil míče a trefuje prázdnou branku. Je vyrovnáno!
24'
Třetí gól Zbyňka Bureše a znovu je to jen o gól.
23'
Tim Jenko Bogdanić z pravé spojky napřáhl k ráně pod břevno.
23'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík).
23'
Zbyněk Bureš se levé strany trefil přesně pod horní tyčku, navíc byl faulován!
23'
Západočeši ale mají ve formě hrajícího Tomáše Nejdla. Ten v pádu zamířil k pravé tyči a dal už svoji šestou branku.
22'
Mlotek z levého křídla zakončil k tyči, Frýdek-Místek dává čtvrtý gól v řadě a už je to pouze o jednu branku!
22'
Talent v plném počtu, ale Tonar podstřelem nepřekonal Pyška.
21'
A právě Bureš se nyní prosazuje, z levého křídle obstřelil Herajta.
21'
Zbyněk Bureš zachytil přihrávku domácích.
20'
20'
Adam Gřešek z levé strany zakončil pod horní tyčku. Navíc byl faulován a přesilovku si zahraje Pepino.
19'
19'
Šafránek z levého křídla nepřekonal Pyška.
19'
Mlotek zablokoval Stehlíka, ale Plzeň pokračuje v útoku.
18'
Zkušený Tomáš Sklenák skóruje poprvé, ze střední spojky zamířil k pravé tyči.
17'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Martin Hrachovec).
17'
Michal Tonar faulován při proskoku, přesto v pádu zády k brance zakončil mimo dosah Pyška!
17'
Filip Herajt předvedl zákrok proti ráně ze spojky i proti dorážce Musálka z levého křídla! Skvělý moment plzeňského gólmana.
16'
Sklenáka vychytal Herajt, do úniku vyrazil Vinkelhöfer, který prostřelil Pyška.
16'
Mlotka zablokoval Šindelář, hosté pokračují v ofenzivě.
15'
Michal Tonar se prosazuje a Talent vede o tři branky.
15'
Chudoba zablokován a tečovaný míč chytá Herajt.
15'
Frýdek-Místek v útoku, Talent v plném počtu.
15'
Vinkelhöfer z levého křídla trefil pouze břevno branky.
15'
14'
Chudoba technickou střelou o zem překonal Herajta.
14'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík).
14'
Mlotek z proskoku vybojoval sedmičku.
13'
Michal Tonar poprvé na palubovce, zkusil ránu ze střední spojky, ale míč skončil vysoko nad břevnem.
13'
Radim Chudoba ze sedmičky propálil Herajta k pravé tyčce.
13'
13'
Gřešek faulován na pivotu, sedmička a přesilovka pro Frýdek-Místek.
12'
Nejdl našel na pivotu Režnického, který s obtížemi zpracoval míč a zakončil pod horní tyč.
12'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Tomáš Nejdl).
12'
Garba na pivotu faulován, přesto se štěstím propálil Šmída. Ten nedokázal zastavit míč před brankovou čárou.
11'
Plzeň rychle rozehrála a Nejdl se prosazuje popáté z pěti střel!
11'
Ondřej Güttler se rozstřílel a dal svůj třetí gól v krátkém sledu. Z pravého křídla překonal Šmída.
11'
10'
Za deset minut stihla Plzeň deset gólů! Svůj čtvrtý střílí Tomáš Nejdl, znovu ze spojky.
10'
Plzeň se neprosadila a z protiakce se trefuje Güttler.
9'
Ale hosté hned odpovídají také z pravého křídla, prosadil se Güttler.
9'
Jan Chmelík měl hodně prostoru na pravém křídle a po pasu Stehlíka se prosazuje.
8'
Chmelík ukořistil přihrávku Sklenáka a dopředu může Talent.
7'
Jan Stehlík při signalizované pasivitě vypálil z výskoku k levé tyči.
7'
Tomáš Mlotek se pověsil do vzduchu na levé spojce a zavěsil k zadní tyči.
6'
Západočeši odpovídají z pivota zásluhou Šindeláře.
6'
Chudoba odpovídá ze spojky, Šmíd si na míč sáhl.
6'
Tomáš Nejdl není obvyklým střelcem Talentu, ale dnes zatím dostává hodně prostoru a dává už svůj třetí gól. Zamířil pod břevno.
5'
Hezká akce hostů do levého křídla, odkud Šmída propálil Musálek.
4'
Doudův podstřel vyrazil Marenčák, ale Plzeň zůstala u míče a Stehlíkovi už rána vyšla.
4'
Matěj Mazur ze spojky vysoko přestřelil.
3'
Frýdek-Místek přišel o míč a rychlý brejk proměňuje znovu Nejdl.
3'
Plzeň zakončila do rozhozené obrany hostů a Nejdl se prosazuje ze spojky.
2'
Chudoba z pravé spojky Šmída nepřekonal, plzeňský gólman vyrazil jeho ránu nohou.
2'
Ofenzivní úvod utkání pokračuje, Vinkelhöfer vrací vedení Plzni z levého křídla.
2'
Hosté se ale také trefují z pivota, Mazur se prosazuje zakončením o zem.
1'
Stehlík pěknou přihrávkou vybídl Šindeláře, který otevírá skóre z pivota střelou k pravé tyči.
1'
Do prvního útoku míří Talent.
1'
Plzni dnes chybí v sestavě Milan Škvařil. Frýdku-Místku zase Petrovský, Strack nebo Rajnoha.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, Bogdanić, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kaplan, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický, Sedlák.

Pepino SKP Frýdek-Místek: Marenčák, M. Cáb, Pyško – Sklenák, Chudoba, Hrachovec, Choleva, Ondrušík, Musálek, T. Mlotek, Garba, Gřešek, Hustopecký, Bureš, Mazur, Güttler.

Rozhodčí: Kozler, Zych.
Vzájemné zápasy:
Plzeň vyhrála všechny vzájemné střetnutí v posledních dvou sezónách, loni nejprve ve Frýdku-Místku 25:21, poté doma 34:25. Pepino vyhrálo naposledy v únoru roku 2018, na vlastní palubovce tehdy přetlačilo Talent 23:22
Pepino SKP Frýdek-Místek
Frýdek-Místek posílený o Radima Chudobu nebo Tomáše Mlotka zatím odehrál pouze dva zápasy, ale oba dva se mu povedly. Nejprve zdolal současného lídra tabulky Kopřivnici 29:28, následně minulý týden porazil Brno 34:31. V tabulce je šestý pouze o skóre za svým dnešním soupeřem.
Talent tým Plzeňského kraje
Západočeši sice na úvod sezóny porazili Hranice a vyhráli v Zubří, ale poslední dva zápasy se jim podle představ nepovedly. Plzeň hořela zejména v obraně. Doma s Kopřivnicí padla 32:34 a naposledy v Lovosicích 32:33, domácí rozhodli v poslední sekundě.
Přeji krásné nedělní dopoledne, vítejte u duelu 5. kola STRABAG Rail Extraligy, ve kterém Talent tým Plzeňského kraje vyzve Pepino SKP Frýdek-Místek. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.