Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : SHC Maloměřice - 15. listopadu 2020   10:30

Plzeň
Plzeň
4' Vinkelhöfer  • 6' M. Tonar  • 9' M. Tonar  • 11' Režnický  • 13' Stehlík  • 15' Chmelík  • 16' Kaplan  • 17' Režnický  • 19' Režnický  • 21' Režnický  • 23' M. Tonar  • 24' Sedlák  • 26' M. Tonar  • 28' Režnický  • 28' M. Tonar  • 30' Douda  • 31' Šindelář  • 31' Douda  • 33' Stehlík  • 35' Douda  • 37' Kaplan  • 38' Douda  • 40' Douda  • 42' Stehlík  • 44' Douda  • 45' Douda  • 46' Douda  • 46' Sedlák  • 49' Chmelík  • 52' Kačín  • 53' Chmelík  • 56' Režnický  • 57' Chmelík  • 59' Chmelík
37:26
(18:13)
SHC Maloměřice
1' Havlát   • 3' Hliničan   • 7' Jonáš   • 8' Hliničan   • 10' Havlát   • 12' Koubek   • 12' M. Jirák   • 18' Kučera   • 18' M. Jirák   • 21' Popela   • 25' Havlát   • 27' Ipser   • 30' L. Vítek   • 32' Ipser   • 38' Ipser   • 40' Ipser   • 42' Jonáš   • 43' Jonáš   • 51' Jung   • 52' Kučera   • 53' M. Jirák   • 55' Jung   • 56' Ipser   • 58' Jung   • 58' Ipser   • 60' Jung
Plzeň
Deml, Dvořáček
Sportovní hala Lokomotiva, Plzeň

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. Hezký zbytek víkendu.
Plzeň podle předpokladů zdolala Maloměřice a bere dva body. V úvodu hosté sice kousali a vedli 7:5, ovšem poté začali dělat ohromné množství technických chyb, které Talent trestal z brejků. Západočeši si vytvořili velký náskok v úvodu druhého poločasu, který už nepustili a došli si pro vítězství 37:26.
Talent tým Plzeňského kraje – SHC Maloměřice – Brno 37:26 (18:13)
Nejvíce branek: Douda 9/1, Tonar 7/2, Režnický 6 – Ipser 6, Jung 4, Havlát 3. Rozhodčí: Deml, Dvořáček. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/0. Vyloučení: 4:1. Hráno bez diváků.
60'
Linhartova rána v poslední sekundě zablokována.
60'
Jungův pěkný podstřel zastavila až síť.
59'
Jan Chmelík střelou o zem z levého křídla nedal Zaplatílkovi šanci.
58'
Jan Ipser z pivota technickou střelou překonal Šmída.
58'
Tonarova rána z levé spojky nepřesná.
58'
Talent přišel o míč a Filip Jung proměňuje samostatný únik.
57'
Hosté se v útoku neprosadili.
57'
Jan Chmelík si našel odražený míč a zamířil pod břevno.
56'
Odpovídá také pivot Maloměřic Jan Ipser.
56'
Režnický se prosadil poprvé ve druhém poločase, je to šestý gól plzeňského pivota.
56'
Oddechový čas pro domácí.
55'
Pěkná souhra hostů, Jung obdržel přihrávku zadovkou a z proskoku snižuje.
54'
Ztráta Maloměřic, ale Talent neproměnil rychlý brejk.
53'
Linhartovu střelu Zaplatílek vyrazil, ale chuť si spravil Chmelík a trefil se z dorážky pod břevno.
53'
Jirák se prosazuje z pravého křídla.
53'
Jan Chmelík osamocený na pravé straně nepřekonal Zaplatílka.
52'
Technická chyba Plzně, ale hosté bylili zablokováni.
52'
Kučera dává dvacátý gól Plzně.
52'
Jan Kačín krásným průnikem v oslabení čtyři na šest skóruje!! To byla skvělá individuální akce.
51'
Havlát sedmičku nedal, ale Tonar hrál odražený míč v brankovišti. K tomu, že balon zasáhl, se sám přiznal. Maloměřice tak pokračovaly v útoku a trefil se Filip Jung.
51'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu SHC Maloměřice – Brno (Jiří Havlát).
50'
Sedmička pro Maloměřice.
50'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Petr Linhart).
50'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Martin Říha).
49'
Plzeň vede druhý poločas 14:5, další branku z brejku přidává Jan Chmelík.
48'
Petr Linhart zablokován.
47'
Ztráta Plzně, ale dlouhou přihrávku hostů zachytil vracející se Kaplan.
47'
Ani tentokrát se hosté neprosadili.
46'
Maloměřice znovu nepropálily bloky a další gól z brejku mohl přidat Petr Sedlák.
46'
Jakub Douda připravil soupeře o míč a samostatný únik proměnil.
45'
Kučerova rána ze země zablokována. Režnický z brejku na druhé straně ale přestřelil branku.
45'
Oddechový čas pro hosty.
45'
Jakub Douda se trefil z rychlé protiakce, je to už jeho osmý gól.
45'
Šindelář nezpracoval pas na pivota, rozehrávka Zaplatílka ale nebyla přesná.
44'
Robert Žďánský z pravé spojky netrefil branku.
44'
Maloměřice přišly o míč a Jakub Douda trefil prázdnou branku hostů, kteří hrají v oslabení bez gólmana.
43'
Šindelář z pivota ještě přihrával do pravého křídla na volného Chmelíka, jenže pas nebyl přesný.
43'
Jonáš z pravé spojky opět propálil Šmída.
42'
Sedmička pro domácí, kterou proměnil Douda. Už má na kontě šest gólů.
42'
Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Vojtěch Hotárek).
42'
Josef Jonáš snižuje.
42'
Stehlík využil mezery na pravé straně a jednoduše proskočil obranou.
41'
Jungův slabý podstřel vyrazil Šmíd nad branku.
40'
Douda naznačil střelu, ale ještě si klepl míč o zem. Rázem byl sám před brankářek a prosadil se.
40'
Jan Ipser přídává z pivota další branku.
39'
Karel Šmíd předvedl další zákrok, tentokrát vykryl ránu Jonáše ze spojky.
39'
Kaplan se při pokusu o proskok dopustil kroků.
38'
Jan Ipser rychle odpovídá z pivota.
38'
Jakub Douda se na hraně kroků zbavil obránce a zamířil do levého horního rohu.
37'
Havlátův proskok na levé straně vychytal Karel Šmíd!
37'
Stehlík pěkným pasem vybídl k proskoku Kaplana, který se nemýlí.
36'
Hliničan z levého křídla mířil mezi Šmídovy nohy, ale tam místo nebylo. Hosté pokračovali v ofenzivě, ale při pokusu o proskok proráželi.
35'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Jan Chmelík).
35'
Jakub Douda z proskoku přehodil Mazače.
35'
Kaplanovu ránu z levé spojky vyrazil Mazač do tyče, ale hostům se znovu nepovedl rychlý brejk. Býborně zakročil Šmíd.
34'
Maloměřice chtěly vyrazit do brejku, ale Šmíd vyběhl z branky a zachytil dlouhou přihrávku.
34'
Kučerův těžký pokus přes obránce vyráží Šmíd.
33'
Stehlíkova rána ze spojky skončila až v síti.
33'
Ztráta domácích, Ipsera však tentokrát vychytal Šmíd.
32'
Jan Ipser si našel odražený míč na pivotu a snižuje.
31'
Jakub Douda se trefil z rychlého brejku.
31'
Šmíd nohou vykopl střelu Hliničana z levého křídla.
31'
Šindelář s obtížemi zpracoval přihrávku na pivota a prosadil se.
31'
Maloměřice neměly vůbec špatný úvod zápasu a na palubovce velkého favorita vedly dokonce 7:5. Jenže poté nakupily velké množství technických chyb, které Plzeň nakonec potrestala. Talentu pomohla zejména výměna pivotů, bezgólového Šindeláře vystřídal Daniel Režnický, který nasázel hned pět gólů. Nejlepším střelcem domácích je ale sedmibrankový Michal Tonar. Za hosty se třikrát prosadil Jiří Havlát.
30'
30'
Pár sekund před koncem poločasu se z pravého křídla prosadil Lukáš Vítek.
30'
Jakub Douda šikovně proskočil mezi dvěma obránci na levé straně a náskok Plzně se vyšplhal už na šest branek.
29'
Maloměřice se v přesilovce neprosadily.
29'
Vyloučení v týmu Talent tým Plzeňského kraje (Michal Tonar).
28'
Maloměřice se neprosadily a Michal Tonar proměňuje rychlý brejk. Je to už jeho sedmý zásah.
28'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Lukáš Vítek).
28'
Daniel Režnický z těžké pozice na pivotu skóruje, navíc byl faulován.
27'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
27'
Skvělá dohrávka Maloměřic na Ipsera, který se z pivota nemýlí.
26'
Michal Tonar proskočil obranou a navyšuje náskok Talentu.
26'
Na druhé straně si Šmíd připisuje jednoduchý zákrok proti slabému zakončení Maloměřic z pravého křídla.
26'
Doudovu ránu z pravé strany vytěsnil Mazač.
25'
25'
Havlát proskočil obranou a zavěsil míč pod břevno.
24'
Petr Sedlák z levého křídla zakončil pěkně ke vzdálenější tyčce.
24'
Koubkova střela o zem z pravéh spojky nepřesná.
23'
Michal Tonar si spravil chuť přesnou ranou ze levé spojky.
23'
Karel Šmíd si připisuje zákrok proti střele ze spojky.
22'
Michal Tonar však na třetí pokus sedmimetrový hod neproměnil, vysoko přestřelil.
22'
Douda bráněn v brankovišti, sedmička pro Talent.
21'
David Popela odpovídá ranou ze spojky k tyči.
21'
Režnickému se po příchodu na palubovku daří a z pivota střílí už svůj čtvrtý gól!
20'
Technická chyba Maloměřic.
19'
Režnický se šikovně obtočil na pivotu a trefil se k tyči.
18'
Ztráta Plzně a Jirák proměnil samostatný únik.
18'
Mazač vyráží Doudovu střelu ze spojky.
18'
Hosté odpovídají ze spojky zásluhou Kučery.
17'
Maloměřice se neprosadily, naopak Režnický na druhé straně ano.
16'
Leonard Kaplan si doskočil vlastní střelu, kterou vyrazil Mazač, a v pádu dohodil míč do sítě.
16'
Nepřesné střely na obou stranách, u míče je Plzeň.
15'
Chmelík z pravého křídla převrací vedení na plzeňskou stranu.
14'
Další ztráta Maloměřic. Nebýt tolika technických chyb, hosté mohli mít celkem slušný náskok.
14'
Michal Tonar vypálil ostře k pravé tyčce. Je srovnáno.
13'
Režnický vybojoval sedmičku, byl bráněn v brankovišti.
13'
Proráženi Hliničana na levém křídle.
13'
Jan Stehlík z pravé spojky snižuje.
12'
Technické chyby na obou stranách. U míče Talent.
12'
A Jirák s přehledem proměnil únik.
12'
Kaplan se dopustil kroků.
12'
Pěkný podstřel Lukáše Koubka zastavila až síť.
11'
Pěkná zadovka Tonara na Režnického, který srovnává.
10'
Jiří Havlát sedmičku proměnil jednoduše střelou o zem.
10'
Jonáš proskočil obranou na levé straně a vybojoval sedmičku.
10'
Žlutá karta pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Michal Tonar).
9'
Michal Tonar odpovídá svým třetím gólem, z výskoku zamířil k pravé tyči.
8'
Překvapivá souhra Maloměřic do levého křídla a Hliničan vymetl pavučinky ve vzdálenější šibenici.
8'
Šindelářovi se zatím nedaří, z pivota tentokrát vysoko přestřelil.
7'
Šindeláře na pivotu vychytal zatím skvělý Mazač! Na druhé straně se ale nenechal zahanbit Šmíd a pokryl levé křídlo hostů.
7'
Bývalý hráč Plzně Josef Jonáš proskočil na pravé straně a vyrovnal.
6'
Po ztrátě Maloměřic přišla také technická chyba Talentu, Kučera ale z brejku brankáře nepřekonal!
6'
Tonar si seběhl na pivota a po pasu Stehlíka skóruje.
5'
Michal Mazač po další ztrátě hostů vychytal Vinkelhöfera!
4'
Laciná ztráta hostů a Vinkelhöfer proměnil rychlý brejk.
4'
Prorážení domácím, ale Chemlík na druhé straně trefil lobem z pravého křídla jen břevno.
3'
Tonar si posadil Mazače a vypálil k tyči.
3'
Žlutá karta pro tým SHC Maloměřice – Brno (Josef Jonáš).
3'
Sedmička pro Michala Tonara.
3'
Jan Hliničan z levého křídla šikovně přeloboval gólmana.
2'
Dohrávka Plzně na pivota, ale Jakub Šindelář trefil jen připraveného Mazače.
1'
Havlátův podstřel kolem obránce z pravé spojky skončil až v síti.
1'
Do prvního útoku vyrážejí Maloměřice.
1'
Plzni dnes chybí spojky Milan Škvařil a Tim Bogdanić, Maloměřice se zase musejí obejít například bez brankáře Jakuba Koňaříka.

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Linhart, Šafránek, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, Kaplan, Kačín, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Režnický, Sedlák.

SHC Maloměřice – Brno: Mazač, Zaplatílek – Ipser, Koubek, Havlát, Hliničan, M. Jirák, Žďánský, Kučera, Jung, Popela, Hotárek, Drásal, Janků, L. Vítek, Jonáš.

Rozhodčí: Deml, Dvořáček.
Ve vzájemných zápasech v loňské sezóně slavila Plzeň dvě jednoznačná vítězství. Nejprve doma 38:16, poté venku 32:21. Jasným favoritem je také v dnešním střetnutí.
Talent tým Plzeňského kraje
Západočeši jsou znovu jedněmi z hlavních aspirantů na ligový titul. Vstup do sezóny se ale Plzni podle představ nepovedl. Svěřenci Petra Štochla sice nejprve zdolali Hranice a Zubří, ale poté nestačili na Kopřivnici ani Lovosice. V posledním zápase před koronavirovou přestávkou si poradili s Frýdkem-Místkem jen o dvě branky. Problémy měl Talent zejména v defenzivě, v posledních třech zápasech inkasoval přesně 100 gólů!

SHC Maloměřice Brno
Maloměřice stejně jako loni patří k hlavním outsiderům soutěže. Zatím nemají na kontě ani bod. Nejblíže k němu měly ve 2. kole v Novém Veselí, kde padly o tři góly stejně jako se Zubřím v posledním duelu před koronavirovou přestávkou. V tabulce jsou tak jasně poslední.

Maloměřice – Zubří 27:30
Hranice – Maloměřice 24:15
Maloměřice – Jičín 20:34
Nové Veselí – Maloměřice 25:22
Dukla – Maloměřice 31:26
Přeji krásné nedělní dopoledne, vítejte u zápasu 10. kola házenkářské STRABAG Rail Extraligy, ve kterém Talent tým Plzeňského kraje vyzve SHC Maloměřice Brno. Utkáním vás provede Matěj Vybíral, příjemnou zábavu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.