Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Frýdek-M. - 12. listopadu 2021   19:15

Hranice
Hranice
1' Zbránek  • 3' Pinkas  • 4' Pinkas  • 7' Zbránek  • 9' Plaček  • 11' Piwko  • 12' Piwko  • 13' Zbránek  • 14' Plaček  • 18' Zbránek  • 20' Piwko  • 25' Zbránek  • 26' Piwko  • 32' Pinkas  • 33' Pinkas  • 34' Zbránek  • 38' D. Lefan  • 39' D. Lefan  • 43' D. Lefan  • 44' Brož  • 47' Piwko  • 51' Plaček  • 51' Plaček  • 53' D. Lefan  • 56' Zbránek  • 60' Piwko
30:28
(14:15)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
4' Chudoba   • 5' Chudoba   • 8' Petrovský   • 10' Choleva   • 15' Hrachovec   • 16' Petrovský   • 18' Choleva   • 20' Hrachovec   • 22' Petrovský   • 23' Mynář   • 24' Ondrušík   • 24' Ondrušík   • 27' Petrovský   • 28' Choleva   • 32' Chudoba   • 35' Petrovský   • 36' Bureš   • 37' Choleva   • 39' Chudoba   • 42' Bureš   • 52' Voleník   • 53' Ondrušík   • 53' Ondrušík   • 55' Chudoba   • 57' Petrovský   • 60' Choleva
Hranice
Juráš, Vyorálek – Polášek, Pinkas, Brož, Plaček, Ciborán, Padalík, Piwko, Fulneček, Vincour, Oselský, D. Lefan, Zbránek, Krawczuk, Pernička.
Frýdek-M.
Bartoš, Marenčák, M. Cáb – Petrovský, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Kancel, Bureš, Mucha, Voleník, Choleva, Ondrušík, F. Zourek, Mynář, Güttler.

TJ Cement Hranice – Pepino SKP Frýdek-Místek 30:28 (14:15)
Nejvíce branek: Piwko 10/4, Zbránek 7, Pinkas 4 – Petrovský 8/2, Chudoba 5, Choleva 5. Sedmimetrové hody: 4/4 – 3/2. Vyloučení: 6:3.
Tak je to jasné! Zápas je za námi a Hranice získávají po devíti zápasech první dva body do tabulky! Vstup do druhého poločasu nebyl špatný ze strany hostů, ti se pak několikrát dostali do vedení, ale koncovka zápasu jim opět nesedla. Posledních pět minut začali zase ztrácet, stejně jako v předchozích několika zápasech a nakonec prohrávají o dvě branky.
60'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
60'
Mathias Choleva se dostal do dobré pozice na pravé straně a okamžitě pálil. Snížil a ještě vykřesal šanci na body.
60'
Hosté si berou oddechový čas. Opět se jim nedaří závěr zápasu a nyní jsou už od bodového zisku daleko.
60'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Radim Brož).
59'
Luděk Piwko tentokrát poslal míč mezi nohy hostujícího gólmana a posílá Hranice minutu před koncem do vedení o dvě branky.
58'
Na sedmičku se tentokrát do branky postavil Cáb. Luděk Piwko ale i jeho dokázal propálit. Míč vyslal do středu pod víko.
58'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Dalibor Mynář).
57'
Vojtěch Petrovský už při signalizované pasivitě na středu nadskočil nad obranu a parádně vyslal míč do pravého vinglu.
56'
Jan Zbránek pálil z levé strany tvrdě pod víko a opět okamžitě posílá Hranice do vedení. Tohle bude ještě drama.
55'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
55'
Luděk Piwko nakonec proměnil sedmimetrový hod, přestože si na míč brankář hostů sáhl. Dorovnává tak Petrovského v brankách, na kontě jich má sedm.
54'
Jaroslav Hudeček si bere oddechový čas.
53'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
53'
David Lefan poslal velmi dlouhý míč z levé strany a s velkým štěstím následně popálil vše, co mu stálo v cestě.
53'
Zase máme srovnáno! Jakub Ondrušík šel do samostatného úniku po hranické ztrátě a jednoduše ho proměnil.
52'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Ondřej Voleník).
51'
Jan Plaček znovu! Tentokrát opět z pravého křídla po rychlé kombinaci střelou na vzdálenější tyčku.
51'
Po čtyřech minutách je tu další branka. Jan Plaček se dostal na křídlo a parádně proměnil. Hranice zase vedou.
47'
Luděk Piwko rychle využívá přesilovou hru a přidává už svou šestou branku. Je srovnáno.
47'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
44'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Matyáš Pinkas).
44'
Radim Brož nyní ukázal zkušenosti. Míč, odražený od branky volejbalovým bagrem poslal přes ležícího brankáře.
43'
Tentokrát už domácím sedmička vyšla! Vojtěch Petrovský míč poslal o zem do středu branky.
43'
David Lefan přiběhl z druhé vlny, naskočil, převzal míč a ze vzduchu okamžitě míč poslal do země, od které se pak odrazil do branky.
42'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
39'
David Lefan se očividně taky chytil. Naskočil do ohně, dostal míč, dalekonosnou ránou ho poslal k tyčce a zase odběhl na lavičku
39'
Radim Chudoba využil své obrovské postavy, přetlačil soupeře a parádně zakončil. Frýdek-Místek má na kontě již dvacet bodů.
38'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (David Lefan).
37'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
36'
Domácí vyprodukovali další technickou chybu, kterou hosté okamžitě potrestali. Zbyněk Bureš obdržel míč od Chudoby, před brankou byl sám a skóroval.
35'
Vojtěch Petrovský ze sedmi metrů nečekaně z levé ruky napřáhl a vypálil. Kupodivu to vyšlo a se Zbránkem pravděpodobně svádí souboj o nejlepšího střelce.
34'
Jan Zbránek dostal míč na levou stranu, kde proběhl na křídlo a následně dokázal otočit. Domácí Hranice tedy po delší době vedou.
33'
Matyáš Pinkas přidává čtvrtou branku! Parádní střela ze středu a je srovnáno.
32'
Radim Chudoba z pivota téměř okamžitě skóruje a opět dostává Frýdek-Místek do vedení.
32'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Matyáš Pinkas).
31'
První polovina je za námi. Viděli jsme pěknou atraktivní házenou. Hranice se dostaly do vedení, a to dokonce o čtyři branky. To ale kvůli chybám ztratily, Frýdek-Místek se dotáhl a nakonec ještě stav otočil. Je to ale vyrovnané utkání, které se pravděpodobně bude rozhodovat až v posledních minutách.
30'
28'
Mathias Choleva dostal míč ze středu na pravou stranu, doběhl s ním k půlící čáře a poslal ho dlouhou střelou do odkryté branky soupeře. Frýdek-Místek podruhé využívá stejnou přesilovku.
27'
Vojtěch Petrovský si udělal pozici na středu a následně vypálil. Jeho rána z dálky o zem skončila v síti.
26'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
26'
25'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Zbránek).
24'
Frýdek-Místek se poprvé dostává do vedení! Jakub Ondrušík se protáhl na střed a vyslal ránu, která se od nohy domácího gólmana odrazila do branky.
24'
Domácí si berou oddechový čas poté, co Frýdek-Místek dokázal smazat čtyřbrankové manko a srovnat utkání.
24'
Jakub Ondrušík převzal míč od Petrovského na pravou stranu a poslal ho do středu. Gólman zasáhl, ale míči v průniku do branky nezastavil.
23'
Dalibor Mynář dostal přihrávku do pivota, obtáhl se kolem obránce a poslal svůj týmu už jen do jednobrankové ztráty.
22'
Rychlou kombinaci hostů zakončil velezkušený Vojtěch Petrovský rychlou střelou z levé strany do středu branky.
20'
Luděk Piwko našel skulinku v obraně soupeře a překonal střelou o zem i gólmana, který ránu nečekal.
20'
Vojtěch Petrovský rozjel parádní akci Frýdku-Místku. Martin Hrachovec se prezentoval povedenou ránou a využil tak přesilovou hru.
19'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jakub Padalík).
18'
Hranice parádně vykombinovaly pozici. Jan Zbránek dostal míč už před odkrytou branku a do ní míč poslal.
18'
Úchvatná individuální akce! Mathias Choleva vypíchl kotouč při útoku Hranic a následně s ním prošel do samostatného úniku, který zakončil střelou z výskoku na pravou stranu.
16'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
16'
Luděk Piwko se prosadil ze sedmimetrového hodu. Vůbec nenaznačoval, prostě míč napálil do pravého horního rohu.
15'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Plaček).
15'
Martin Hrachovec byl faulován na levé straně, přesto se protáhl na křídlo, odkud dělovkou zakončil a snížil.
14'
Jan Plaček se prosadil po parádní dohrávce z pravého křídla. Nyní už jeho tým vede o čtyři branky.
14'
Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Oto Kancel).
13'
Jan Zbránek zakončil rychlý samostatný únik střelou o zem mezi nohy brankáře hostů.
12'
Luděk Piwko se parádně prokličkoval ze středu. Následně vmetl míč do pravého vinglu. Přímo do protipohybu gólmana.
11'
10'
Mathias Choleva se prezentoval nádherným obloučkem přes domácího brankáře z pravé strany. První gól v přesilovce hostů.
9'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Zbránek).
9'
Jan Plaček se o trochu stáhl z pravého křídla, inkasoval přihrávku, následně se protáhl obranou a opět skvěle zakončil.
8'
Vojtěch Petrovský dostal míč přes polovinu hřiště hned poté, co vystřídal. Parádně se prohnal hřištěm, vysunul se před obranu a skóroval do pravé části branky.
7'
Jan Zbránek dostal pas na levou stranu, z křídla udělal dva kroky, skočil si do brankoviště a zakončil pod víko.
6'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Vojtěch Petrovský).
5'
4'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
4'
4'
Radim Chudoba ale snižuje jen po devíti sekundách.
3'
Na opačné straně se ale skórovat podařilo Matyáši Pinkasovi, který svůj tým posílá do dvoubrankového vedení.
3'
Vojtěch Petrovský měl velkou šanci ke srovnání skóre, to se mu ovšem nepovedlo, sedmimetrový hod neproměnil.
1'
Jan Zbránek otevírá střeleckou listinu dnešního zápasu.
1'
PEPINO SKP FRÝDEK-MÍSTEK

Ani frýdeckomístečtí nehrají v ideální pohodě. Po loňské, docela dobré sezóně, jsou nyní v pásmu, které znamená boj o udržení. Aktuálně okupují desáté místo se třemi body. Na devátý Zlín ztrácí jeden bod. Pepino má ale odehráno o dva zápasy méně, než ostatní celky. Vstřelilo 194 branek, přičemž jich 200 dostalo.

Forma: P – V – P – P – R

Poslední zápasy:
Frýdek-Místek – Karviná 24:26
Frýdek-Místek – Jičín 32:36
Brno – Frýdek-Místek 35:34
TJ CEMENT HRANICE

Hranicím se v lize absolutně nedaří. Z devíti zápasů nezískaly ani jeden jediný bod. Jsou na úplném chvostu tabulky. Vstřelily 185 branek, ovšem inkasovaly až 275. Na předposlední Maloměřice ztrácejí dva body.

Forma: P – P – P – P – P

Dukla Praha – Hranice 29:21
Hranice – Nové Veselí 25:29
Kopřivnice – Hranice 30:22
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:15.