Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Jičín : SHC Maloměřice - 16. října 2021   18:00

Jičín
Jičín
2' Krahulec  • 4' Thorovský  • 5' Krahulec  • 9' Thorovský  • 9' Krahulec  • 10' Naimann  • 11' Freiberg  • 13' J. Dolejší  • 18' J. Dolejší  • 19' Krahulec  • 21' A. Dolejší  • 23' J. Dolejší  • 25' Krahulec  • 27' A. Dolejší  • 28' Krahulec  • 29' Krahulec  • 31' Hlava  • 36' Krahulec  • 45' Thorovský  • 46' Freiberg  • 48' O. Šulc  • 49' Š. Drbohlav  • 49' O. Šulc  • 53' Bareš  • 54' Krahulec  • 57' O. Šulc  • 59' Š. Drbohlav  • 60' Freiberg
30:21
(16:11)
SHC Maloměřice
3' Dostalík   • 5' Kučera   • 7' Hlípala   • 10' Dostalík   • 11' Hlípala   • 14' Koubek   • 20' Kučera   • 23' T. Musil   • 25' Havlát   • 30' Havlát   • 32' Dostalík   • 37' Popela   • 39' Hastík   • 40' Dostalík   • 42' Dostalík   • 45' Dostalík   • 47' Hastík   • 48' Hastík   • 56' Kučera
Jičín
Veverka, Machalický – Krahulec, J. Dolejší, Bareš, Naimann, Hlava, Freiberg, O. Šulc, Pekař, Doškář, A. Dolejší, Š. Drbohlav, Thorovský, Kastner, Matula, Matouš.
Veselý, Zelenka

60'
Odpověď již známe. Vsítí. Autorem 30. jičínské branky je Petr Freiberg.
60'
Jdeme do poslední minuty, v útoku jsou Jičínští. Vsítí 30. branku?
59'
Štěpán Drbohlav se prodral obranou Maloměřic a zvyšuje na 29:21.
58'
O osudu dnešního zápasu je téměř rozhodnuto, Jičínští směřují za ziskem dvou bodů.
57'
Ondřej Šulc z devíti metrů mířil do protipohybu hostujícího gólmana.
56'
Vít Kučera překonává Davida Machalického ze sedmičky technickou střelou.
55'
David Machalický dnes čaruje, před malou chvíli vychytal tváří v tvář Michala Dostalíka.
54'
A v rychlém sledu je tu další branka domácích, kterou z rychlého brejku střílí David Krahulec. Je to Davidova 11. branka v dnešním utkání.
53'
Ten zakončují další brankou, kterou vsítil Martin Bareš.
53'
Michal Mazač si v brance Maloměřic připsal dva úspěšné zákroky, Jičínští zůstávají v útoku.
49'
Jičínští vedou momentálně o 5 branek, tu zatím poslední vsítil po rychlé kombinaci Ondřej Šulc.
49'
Štěpán Drbohlav se individuálně uvolnil a přesně zamířil.
48'
Vzápětí však rychle kontruje Viktor Hastík.
48'
Ondřej Šulc též vyslal nechytatelný podstřel z pravé spojky.
47'
Viktor Hastík podstřelem zamířil do horní poloviny branky Jičína – 22:19.
46'
Petr Freiberg se zorientoval na brankovišti a domácí vedou o 4 góly.
45'
Svoji kvalitu stále dokazuje Michal Dostalík, který dostal přesnou nahrávku od Viktora Hastíka – 21:18.
45'
Domácí však zůstali u míče a Šimon se již napodruhé nemýlil.
43'
Karel Zaplatílek nedovolil skórovat Šimonu Thorovskému.
43'
Tomáš Musil vůbec netrefil branku.
43'
Sedmičku uvidíme i na druhé straně. Nedovoleně bráněn byl Vít Kučera.
43'
Tu proměnil David Krahulec.
42'
Ondřej Šulc byl při průniku faulován, Jičínští budou házet sedmičku.
42'
Za faul na Michala Dostalíka byl navíc vyloučen Michal Naimann.
42'
Tentokráte to byla kombinace Hastík – Dostalík, kterou druhý jmenovaný využívá a je to rázem již jen o 2 branky.
40'
Vít Kučera našel Michala Dostalíka a ten svou šanci využil beze zbytku.
39'
Viktor Hastík se natlačil na obranu domácích a poté vystřelil a zamířil přesně.
37'
Jenže Jičínští o míč přišli a David Popela měl jednoduchou úlohu, trefit prázdnou branku.
36'
David Machalický vychytal na pravém křídle Martina Jiráka a Jičín tak má možnost navýšit své vedení.
36'
Jičínští dohráli kombinaci až na Davida Krahulce a ten přidává další branku.
36'
Tomáš Musil proměňuje nařízenou sedmičku.
35'
Daniel Doškář je prvním vyloučeným z domácího celku.
34'
David Krahulec proměňuje nařízenou sedmičku za bránění v brankovišti.
33'
David Machalický vychytal na pivotu Michala Dostalíka.
33'
Jiří Dolejší namířil svou střelu při sedmičce do břevna.
32'
Martin Jirák je za faul na Šimona Thorovského vyloučen na 2 minuty.
32'
Michal Dostalík si našel míč na pivotu a dokázal snížit stav zápasu.
31'
Martin Hlava obstaral úvodní branku 2. poločasu.
31'
Jičínští házenkáři si vybudovali šestibrankový náskok, na kterém má velký podíl David Machalický v brance a rovněž David Krahulec, který zatížil konto Maloměřic 7 góly. Za 15 minut budeme pokračovat, přibližně v 18:52 hodin.
30'
30'
Jiří Havlát nikým nebráněný koriguje z prostoru levé spojky.
29'
David Machalický našel přesným pasem Davida Krahulce a je to 16:10.
28'
Jičínští již vedou o 5 branek, autorem té zatím poslední je David Krahulec, který vsítil prozatím 6 branek.
27'
Přesilovou hru využívá Aleš Dolejší, který tentokráte překonal hostujícího brankáře.
27'
Na 2 minuty je vyloučen Viktor Hastík.
26'
Aleš Dolejší nepřekonal brankáře Karla Zaplatílka. David Machalický vychytal Michala Dostalíka.
26'
Ondřej Šulc trefil z nařízené sedmičky spojnici tyče a břevna. Hosté kombinují v postupném útoku.
25'
Desátou branku Brna střílí zkušený Jiří Havlát.
25'
David Krahulec se málokdy mýlí ze své pozice, Jičín vede o 4 góly pět minut před koncem poločasu.
23'
Střelou ze země se prosazuje na střední spojce Jiří Dolejší.
23'
Tomáš Musil se ocitl v prostoru pivota, což je nezvyklý post pro tohoto hráče. I tak si se svou šancí poradil dokonale.
22'
Tomáš Musil proměňuje sedmičku tvrdou dělovkou, kterou vyslal přesně s hvizdem rozhodčího.
21'
Nedáš-dostaneš platí. Z rychlého protiútoku se prosadil Aleš Dolejší.
21'
Petr Mašát, trenér domácích, si vybírá první oddechový čas.
20'
Obranou Jičína se prodral Vít Kučera na pravé straně a snížil na rozdíl 3 branek.
19'
David Krahulec přidává 10. branku Jičína, kdy se prosadil z rychlého brejku.
18'
I takové góly platí, Jiří Dolejší moc nevěděl, co s míčem a tak vystřelil.
18'
Karel Zaplatílek vychytal Šimona Thorovského, v postupném útoku kombinují hráči Brna.
16'
To, že Jičínští vedou, je zásluha především Davida Machalického, v samostatném úniku vychytal Martina Jiráka.
15'
A opět v akci domácí brankář, tentokrát vychytal na pravém křídle Martina Jiráka.
15'
David Machalický si zaslouží potlesk, nyní vychytal v samostatném úniku Tomáše Musila.
14'
Podstřelem z pravé spojky snižuje Lukáš Koubek.
13'
Jiří Dolejší střelou bez přípravy nachytal brankáře Maloměřic, Jičínští vedou 8:5.
12'
David Machalický svým zákrokem napravil technickou chybu Jičínských, poradil si se střelou Kristiana Koláře.
12'
David Krahulec neproměnil nařízenou sedmičku, vychytal ho Karel Zaplatílek.
12'
Viktor Hastík je prvním napomínaným hráčem zápasu.
11'
Luboš Hlípaka se prezentoval tvrdou střelou z levé spojky, ta skončila za Davidem Machalickým.
11'
Jičínští vedou momentálně o 3 branky, autorem té poslední je Petr Freiberg, který zakončil rychlý brejk.
10'
Vzápětí však rychle odpovídá přesnou střelou Michal Naimann.
10'
Hosté propasírovali přihrávku na Michala Dostalíka a ten se nemýlil.
9'
A nyní Jiří Dolejší našel přesným pasem z levé spojky Davida Krahulce a Jičín vede o 2 góly.
9'
Petr Freiberg uvolnil na levém křídle Šimona Thorovského a ten přehozem překonává gólmana Maloměřic.
7'
V signalizované pasivní hře srovnává z proskoku na pravé spojce Luboš Hlípala.
6'
David Machalický vychytal Michala Dostalíka, na druhé straně předvedl zákrok rovněž Karel Zaplatílek. A David Machalický přidává další zákrok. Hosté z Maloměřic zůstávají u míče.
5'
Výbornou kombinaci Jičínských zakončil svým druhým gólem v zápase David Krahulec.
5'
Nikým neatakovaný Vít Kučera srovnává z prostoru střední spojky.
4'
Hráči Maloměřic přišli technickou chybou o míč a to potrestal z rychlého brejku Šimon Thorovský.
3'
Po několika nepřesnostech na obou stranách jsou nyní u míče hosté z Brna.
3'
Máme srovnáno, po kombinaci Havlát – Dostalík se prosadil druhý jmenovaný z prostoru pivota.
2'
V polovině 2. minuty jdou Jičínští do vedení, když rychlou akci zakončoval na pravém křídle David Krahulec.
Úvodní rozehrávku obstarají hráči Maloměřic.
1'

HBC Ronal Jičín: Veverka, Machalický – Krahulec, J. Dolejší, Bareš, Naimann, Hlava, Freiberg, O. Šulc, Pekař, Doškář, A. Dolejší, Š. Drbohlav, Thorovský, Kastner, Matula, Matouš F.

SHC Maloměřice – Brno: Zaplatílek, Mazač – Hlípala, Popela, M. Jirák, Janků, Žďánský, Havlát, T. Musil, Koubek, Kolář, L. Vítek, Kučera, Hastík, Dostalík, F. Zeman.

Rozhodčí: Veselý, Zelenka.
Rozhodčí zápasu

Dnešní zápas mezi Jičínem a Maloměřicemi budou řídit pánové Lukáš Veselý a Jan Zelenka.
Pohled na tabulku

Jaký je pohled na tabulku před tímto kolem? V dnešním zápase půjde o střetnutí sousedů v tabulce, které dělí jen skóre.

Jičínští získali v odehraných šesti zápasech 2 body a jsou aktuálně na 10. místě.

Stejný bodový zisk mají na 11. místě i Maloměřice.
Poslední výsledky

V 6. kole Extraligy mužů odešli oba dnešní soupeři poraženi, Maloměřice podlehly v brněnském derby na palubovce Handballu Brno 30:23.

Jičínští házenkáři odjeli s prázdnou z Frýdku-Místku, kde podlehli domácím 32:26.

V tomto týdnu bylo rozehráno 3. kola Českého poháru, v něm byly naopak oba týmy úspěšné a postoupily tak do osmifinále. Maloměřice zvítězily na hřišti Ivančic vysoko 20:38. Vysokým vítězstvím Jičína skončilo střetnutí v Jablonci nad Nisou – 17:36.
Hezký sobotní podvečer Vám přeji z Jičína, kde v rámci 7. kola mužské házenkářské extraligy dojde na střetnutí hráčů domácího Ronalu proti Brnu-Maloměřicím.