Házená - Extraliga muži - 7. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Kopřivnice : Hranice - 16. října 2021   10:30

Kopřivnice
Kopřivnice
3' Hanus  • 3' Jan Gřes  • 7' Hanus  • 9' Střelec  • 11' Brito Benítez  • 11' Hanus  • 13' Čadra  • 16' Jan Gřes  • 17' Jan Gřes  • 18' Čadra  • 19' Jan Gřes  • 22' Musálek  • 26' Musálek  • 27' Grizelj  • 28' Brito Benítez  • 31' Hanus  • 37' Jan Gřes  • 38' Jan Gřes  • 39' Jan Gřes  • 40' Musálek  • 40' Žingor  • 42' J. Ježek  • 45' Brito Benítez  • 46' J. Ježek  • 50' Jan Gřes  • 53' Grizelj  • 54' Grizelj  • 55' Petřík  • 57' J. Ježek
30:22
(16:8)
Hranice
Hranice
7' Pinkas   • 9' Plaček   • 13' Piwko   • 14' Zbránek   • 19' Plaček   • 23' D. Lefan   • 25' Ciborán   • 29' Fulneček   • 32' Piwko   • 32' Zbránek   • 33' Zbránek   • 34' Zbránek   • 35' Pinkas   • 37' Rakatyněc   • 39' Vincour   • 41' Zbránek   • 48' Brož   • 57' Plaček   • 59' Piwko
Kopřivnice
Žingor, Chalupa – Střelec, J. Ježek, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Polcar, Grizelj, Adamovic, Doležel, Brito Benítez, Musálek, Hanus, Bukovský.
Pavel Pluhař, Tomáš Suchanek
hala ZŠ Emila Zátopka Kopřivnice
Hranice
Klement, Juráš, Vyorálek – Polášek, Fišer, Pinkas, Brož, Plaček, Ciborán, Padalík, Piwko, Fulneček, Vincour, D. Lefan, Zbránek, Rakatyněc.

Kopřivnice se pohlídala i druhý poločas a po šedesáti minutách vítězí rozdílem osmi branek. Na začátku druhé části zápasu to sice vypadalo, že by mohly Hranice do výsledku utkání ještě výrazněji promluvit, když se prosadily pětkrát za sebou a razantně snížily soupeřův náskok. V dalším průběhu zápasu už se však hosté do tolika šancí nedostávali a i z dnešního duelu tak odchází bez bodu.
Nejvíce branek vsítili domácí Jan Gřes (8) a hostující Luděk Piwko (5/2), pětkrát se za Hranice trefil také Jan Zbránek.
Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek dne.
60'
Nepřesně mířil také hostující Plaček. Na druhé straně neskončila v brance střela přes celé hřiště. Do konce zápasu zbývá pouze pár sekund a už se pravděpodobně nic nestane.
59'
Adamovič přestřelil, jeho pokus letěl vysoko nad branku. Kopřivnice pokračuje v útoku.
59'
Přes celé hřiště se prosadil Piwko.
58'
Ani při další pokusu nebyla Kopřivnice úspěšná. Adamovičova střela byla zblokována.
58'
Tak tohle domácí překombinovali. Po třech dlouhých přihrávkách přes hranickou obranu skončila finální střela na pravé tyči.
57'
Oddechový čas pro domácí.
57'
Hosté jsou v posledních minutách v útoku aktivnější, až nyní se jim však podařilo prosadit. Střelcem branky Hranic je Jan Plaček.
57'
Domácí Ježek se trefuje ukázkovou ránou do levého horního rohu.
56'
Fišera odstavili od míče tři hráči Kopřivnice. Útok hostujícího týmu ale pokračuje.
55'
Čadra vyslal dlouhou nahrávkou do útoku Petřika. K tomu se po stranách stahovali dva hráči Hranic a ze střídačky sprintoval do branky také gólman. Petřik byl však ze všech nejrychlejší a stačil se do prázdné brány prosadit.
54'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Domagoj Grizelj).
54'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Marek Vincour).
54'
Rakatyněc sedmimetrový hod střelou k pravé tyči využívá.
53'
Útok hostujícího celku doprovází další vyloučení. Dvě minuty dostává kopřivnický Adamovič. Hranice budou mít k dispozici také další sedmičku.
53'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jan Zbránek).
53'
52'
Plaček sedmičku neproměňuje. Chalupa zasahuje pravou rukou.
51'
Hra pokračuje nepovedeným zakončením Piwka a naopak povedeným zákrokem Chalupy v brance Kopřivnice. Pro Hranice je však nařízen další sedmimetrový hod, ke kterému se již za chvíli postaví Plaček.
51'
Oddechový čas pro hosty.
50'
Domácí nepouští svého soupeře do zakončení a sami se často drží před Klementovou brankou. Střely Kopřivnice jsou však nepřesné.
50'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Gřes).
49'
Nespokojeni s nedovoleným zákrokem hranického Lefana jsou hráči i fanoušci a dávají to najevo. Hostující levá spojka dostává dvouminutový trest.
49'
Další proměněnou sedmičku Piwko nepřidává. Žingor zastavil míč pravou rukou.
49'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
48'
Brož stál sám před brankou, nikdo z hráčů Kopřivnice si jej nepohlídal a měl tak čas a prostor pro zakončení z bezprostřední blízkosti k pravé tyči.
47'
Piwko proměňuje další sedmičku, která byla nařízena za bránění v brankovišti.
47'
Lefan s Petříkem se nepohodli před brankou Kopřivnice. Hra připomíná konec prvního poločasu, kde oba celky začali hrát agresivněji.
46'
Ježek využil nepřesné souhry Hranic a trefuje se do prázdné branky.
45'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
45'
43'
Čadra zastavil soupeře těsně před zakončením z bezprostřední blízkosti. Hosté po tomto zákroku dostávají k dispozici sedmimetrový hod, který proměňuje Piwko.
42'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jakub Ježek).
42'
Čadra se Zbránkem se srazili u Hranické branky. Hra je přerušena.
41'
Na úrovni branky se vynořil Zbránek, jenž střelou z ostrého úhlu přidává svou pátou přesnou trefu v zápase.
40'
Přes celé hřiště se do prázdné branky trefuje domácí brankář Žingor.
40'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Pavel Musálek).
39'
Domácí brankář si při zákroku na míč sáhl, ale právě od Žingorovy ruky se balón odrazil do branky. Autorem gólu je Vincour.
39'
Domácí zastavili Ciborána a vydali se dopředu. Nechybělo mnoho a střelu Gřese by bránící hráč zablokoval. Kopřivnice své vedení se štěstím navyšuje.
38'
37'
Střelou do středu branky se prosazuje Rakatyněc.
37'
36'
Dvě minuty bude mimo hru také hostující Pinkas.
36'
Čadra skóroval, ale to až po odpískání nedovolené hry, za což domácí hráč dostává dvouminutový trest.
35'
Hranice skórují popáté bez přerušení. Autorem branky je Pinkas a náskok domácího celku už je pouze čtyřgólový.
34'
Kopřivnici se její útočný výpad nepodařil, což dává Hranicím prostor pro další snížení.
34'
Hranice postupně snižují náskok soupeře. Znovu je to Zbránek, kdo využil příhodného odrazu ke skórování kolem brankářovy levé nohy.
33'
Zbránek se střelou z větší vzdálenosti opět prosazuje.
32'
Zbránek přidává další gól Hranic v krátkém časovém sledu.
32'
Za hosty se prosazuje Piwko.
31'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
31'
Vincourova střela z levého křídla končí mimo. Domácí brankář zasahovat nemusel.
31'
První poločas se více vyvedl Kopřivnici, která se dostávala ke střelám častěji než její soupeř z Hranic. Předváděné hře odpovídá také skóre, domácí vedou po třiceti minutách hry o osm branek.
Druhý poločas začne přibližně v 11:22.
30'
30'
Zima nedovolil Vincourovi vystřelit. S úspěchem se nepotkal ani další pokus hostů o střelu a finální šanci vytěsnil kopřivnický brankář pravou rukou do bezpečí.
29'
Střela domácích z pravého křídla končí mimo branku. Do útoku se přesunuly Hranice.
29'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
28'
28'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Martin Ciborán).
27'
Piwko první střelu Kopřivnice zbrzdil, nepočítal ale s přihrávkou za sebe pro Grizelje, který se prosazuje.
26'
Z ostrého úhlu na levém křídle se do vzdálenějšího horního rohu trefuje Musálek.
25'
25'
Pinkas získal míč po nepovedeném útoku Kopřivnice a vyslal do útoku Ciborána. Hráč s číslem dvacet přehodil brankářovo levé rameno.
24'
Klement v brance Hranic měl velké štěstí. Pokus z levého křídla trefil vzdálenější tyč.
23'
Na Lefanovu prudkou střelu nestihl domácí brankář včas zareagovat. Hranice snižují trefou pod levou ruku Žingora.
22'
Sám prokličkoval mezi bránícími hráči Musálek a střelou k levé tyči navyšuje vedení Kopřivnice.
22'
Hra se přiostřuje, což vede k častějšímu přerušování hry.
21'
Po vyloučení domácího hráče kombinace Hranic pokračuje. Střelu z pravého křídla vytěsnil Žingor do tyče.
21'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
20'
Hranice se chystají zaútočit, ale nemohou se propracovat ke střele. Hosté si zatím pouze přihrávají a hledají vhodnou pozici pro zakončení.
19'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Plaček).
19'
Vyloučení v týmu TJ Cement Hranice (Jevhen Rakatyněc).
19'
18'
Kopřivnice nepovolila Piwkovi vystřelit. Další střela Hranic je zblokovaná.
18'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Zdeněk Čadra).
17'
Střela Gřese hostujícímu gólmanovi unikla jen o milimetry. Gřes tak střílí desátou branku Kopřivnice.
16'
Souhru Rakatyněce s Fulnečkem domácí zastavili. Hra zatím pokračuje bez střely na kopřivnickou branku.
16'
Po dlouhé kombinaci domácích se prudkou ranou z pravého křídla prosazuje Gřes.
15'
Hru na obou stranách doprovází zblokované střely.
14'
Zbránek vystihl kopřivnickou přihrávku a měl tak možnost vydat se sám na brankáře. Jeho pokus skončil pod horní tyčí a snižuje na rozdíl čtyř gólů.
13'
Hostující Piwko snižuje po individuální akci.
13'
V předchozí útočné akci podržel Kopřivnici gólman a nyní navyšuje náskok domácích Čadra pokusem k pravé tyči.
12'
12'
Povedený zákrok proti prudké střele u pravé tyče si připisuje Klement v brance Hranic.
11'
11'
Pokus Hranických k levé tyči vypadal nebezpečně, ale skončil jen na vnější straně sítě.
11'
První pokus Kopřivnice zastavil Zbránek, další střela Brita už však skončila pod horní tyčí.
9'
Nepovedená přihrávka odstavila Hranice od míče, dopředu mohou domácí.
9'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
9'
Plaček se trefuje do pravého horního rohu.
7'
Povedenou střelou pod horní tyč zvyšuje vedení domácí Kopřivnice Hanus.
7'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Matyáš Pinkas).
6'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Domagoj Grizelj).
6'
Žlutou kartu dostává také Pinkas a je nařízen sedmimetrový hod.
5'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Radim Brož).
4'
Hostující Plaček neproměňuje sedmimetrový hod.
4'
Domácí Doležel je vyloučen na dvě minuty.
3'
Jan Gřes navyšuje vedení Kopřivnice střelou k pravé tyči.
3'
Na druhé straně si připisuje první úspěšnou střelu tohoto zápasu Jan Hanus.
2'
Vincourova střela postrádala potřebnou razanci a pro domácího brankáře nebylo těžké zakročit.
1'
Domácím se úvodní útok nevydařil a po zblokované střele se na druhou stranu vydávají Hranice.
1'
Zdravím všechny fanoušky házené u online přenosu ze zápasu 7. kola Extraligy mužů mezi celky KH ISMM Kopřivnice a TJ Cement Hranice.

KH ISMM Kopřivnice
8. místo – 6 zápasů, 4 body
Poslední ligový zápas odehrála Kopřivnice v Plzni, kde druhému celku tabulky podlehla 28:34.

TJ Cement Hranice
12. místo – 6 zápasů, 0 bodů
Hranice ještě v letošní sezoně nezískaly ani jeden bod, poslední utkání sehrály doma proti Karviné a odešly z něj s výsledkem 21:30.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.