Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Lovosice : Královo Pole - 14. května 2022   17:00

Lovosice
Lovosice
3' Trkovský  • 4' Motl  • 5' Kupa  • 7' Petryčenko  • 8' Trkovský  • 10' Motl  • 11' Kupa  • 12' Kupa  • 13' Kupa  • 21' Petryčenko  • 24' Holubec  • 28' Jonáš  • 29' Trkovský  • 30' Bouček  • 30' Hrdlička  • 31' Motl  • 32' Bogdanić  • 33' Kupa  • 34' Trkovský  • 35' Trkovský  • 38' Trkovský  • 39' Trkovský  • 42' Kupa  • 44' Motl  • 46' Kupa  • 48' Petryčenko  • 52' Petryčenko  • 54' Trkovský  • 55' Trkovský  • 57' Trkovský  • 59' Trkovský
34:29
(17:13)
Královo Pole
1' Kikanović   • 3' Kocich   • 7' Živanov   • 12' Žvak   • 15' Arsenić   • 17' Kikanović   • 22' Kikanović   • 25' Kikanović   • 26' Zahradníček   • 27' Kocich   • 29' Došen   • 29' Kikanović   • 32' Kikanović   • 34' Stein   • 37' Kikanović   • 38' Kocich   • 40' Došen   • 42' Živanov   • 45' Ratkovský   • 48' Živanov   • 49' Bosák   • 51' Ratkovský   • 53' Zahradníček   • 54' Ratkovský   • 56' Došen   • 58' Došen   • 60' Kikanović
Lovosice
M. Bareš – J. Uhlíř
SH Chemik

Lovci Lovosice – SKKP Handball Brno 34:29 (17:13)
Nejvíce branek: Trkovský 11, Kupa 10/3, Motl 4 – Kikanović 8, Kocich 4/1, Došen 4. Rozhodčí: M. Bareš – J. Uhlíř. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/2. Vyloučení: 4:2. ČK: D. Zourek – Arsenić.
Lovosice dotáhly utkání z dobrého poločasového náskoku až do vítězného konce. Ve druhé půli už soupeře do moc výrazného snižování nepustily a jednoduše si dokráčely pro vítězství ve druhém zápase finále části o páté místo. Celkově pak vyhrály 61:57. Lovosice tak končí letos na pátém místě a Brno se musí spokojit s šestou pozicí.
60'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Luka Kikanović).
59'
Navíc na druhé straně už jedenáctou brankou odpovídá Jaroslav Trkovský a výhra Lovosic je definitivně zpečetěna.
58'
Marko Došen sice dokázal vstřelit branku, Královo Pole už však nemá dostatek času. Hra se přehoupla do poslední dvouminutovky a Brněnští ztrácejí ještě 5 gólů.
57'
Jaroslav Trkovský předvedl nádheru, když po sólové akci nejdříve změnou směru a následnou další kličkou zmátl dva hráče a nakonec míč prohodil soupeřovu gólmanu mezi nohami.
56'
Marko Došen okamžitě využívá přesilovku střelou z výskoku zleva do horní části branky.
55'
Že by ještě událostmi zamíchala červená karta na straně Lovosic? Tu totiž obdržel Daniel Zourek a kromě jeho ztráty tak následuje taky dvouminutová přesilovka soupeře.
55'
Devátá branka Jaroslava Trkovského v dnešním zápase. Nyní už to opravdu vypadá, že je rozhodnuto.
54'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Vladimír Ratkovský).
54'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
53'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
53'
Jan Zahradníček snižuje druhou brankou v zápase.
52'
Sergij Petryčenko viděl z půlky odkrytou branku soupeře a míč tam poslal o chvíli dřív, než tam dokázal soupeřův gólman doběhnout.
51'
50'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jan Kupa).
49'
Jakub Bosák unikl po levé straně. Jeho úchvatný sprint byl zakončen střelou z těsné blízkosti brankáře.
48'
Dušan Živanov vyslal možná trochu nečekanou střelu, kdy míč poslal z pravé strany přesně na druhou šibenici.
48'
Sergij Petryčenko dokázal "narvat" míč přímo do vinglu a opět tak zvýšil. Lovosice zase vedou o sedm branek.
46'
46'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Daniel Zourek).
45'
44'
Jiří Motl se prosadil klasicky z křídla perfektní střelou, na kterou brankář nemohl dosáhnout.
42'
Dušan Živanov se prosadil střelou ze středu po krátké kombinaci svého týmu.
42'
40'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Marko Došen).
39'
Jaroslav Trkovský zvládl téměř okamžitě zase navýšit a zapsal tak již jeho sedmou branku.
38'
Pěkná střela Martina Kocicha nakonec znamená další branku Brna, které opět najelo na jednu ze svých lepších pasáží.
38'
37'
Luka Kikanović se prosadil parádní technickou střelou do šibenice.
36'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
35'
Jaroslav Trkovský unikl na branku soupeře sám a jednoduše propálil gólmana, který neměl moc šancí na zákrok.
34'
Jaroslav Trkovský dostal parádní pas a jednoduše prostřelil soupeřova gólmana.
34'
Adam Stein zakončil delší kombinaci Brna ze středu dobrou střelou a po chvíli tak zase snížil.
33'
Jan Kupa propálil míč z pravé strany na bližší tyčku a Lovosice mají na kontě 20 branek.
33'
Červená karta pro tým SKKP Handball Brno (Nikola Arsenić).
32'
Luka Kikanović je prvním z hráčů Králova Pole, který dokázal ve druhém poločase skórovat a snížit.
32'
Tim Jenko Bogdanić dále navyšuje náskok Lovců. Krásnou dalekonosnou ránou z poloviny vmetl míč do odkryté branky Brna, které je stále v početní nevýhodě.
31'
Jiří Motl otevírá brankově druhý poločas. Brno tak ztrácí pět branek v tomto utkání.
31'
První poločas patřil Lovosicím. Přestože do něj Brno vstoupilo lépe a taky chvílemi dokázalo velkou ztrátu dost snížit, na konci poločasu opět několika chybami nechalo soupeře utéct. Lovosice tak v součtu s prvním utkáním vedou o tři branky.
30'
30'
Jan Hrdlička dokázal vstřelit gól z branky! Ta soupeřova totiž byla prázdná a brankář Lovosic celé hřiště rychle přehodil a trefil se velice přesně.
30'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Dušan Živanov).
30'
Jiří Bouček se v poslední minutce dokázal prosadit v oslabení, a ještě k tomu si také vynutil faul, takže se počet sil na palubovce srovná.
29'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Lukáš Malý).
29'
Luka Kikanović byl sice sražen soupeřem při výskoku, ovšem při pádu k zemi dokázal míč nasměrovat do pravého dolního rohu.
29'
Jaroslav Trkovský vstřelil krásnou dalekonosnou ránu přímo do pravé části branky.
29'
28'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Josef Jonáš).
27'
Martin Kocich přidává další branku a Brno se rozehrálo do velice dobré pasáže.
26'
Jan Zahradníček se dostal do velmi dobrého a rychlého úniku, který jednoduše zakončil.
25'
24'
Karel Holubec dokázal skórovat i v oslabení, zapsal první branku v zápase a taky se mu již znovu podařilo Lovosicím vrátit náskok pěti gólů.
23'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko).
23'
Jan Kupa dokázal proměnit sedmimetrový hod a je to již jeho šestá branka.
22'
Luka Kikanović dokázal vstřelit branku hned po Petryčekovi, takže je stav 11:8.
21'
Sergij Petryčenko byl sám na hranici brankoviště. Dostal přesný míč a umístil ho skvěle do volného prostoru v brance.
20'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček).
17'
15'
Na druhé straně dokázal zaúřadovat Nikola Arsenić a stáhl opět ztrátu na čtyři góly.
15'
Jan Kupa s velkým štěstím proměnil sedmičku. Míč poslal do levé strany, soupeřův gólman ho rukou zbrzdil, ale nezastavil.
14'
Nikola Arsenič dostal k dispozici sedmimetrový hod, který využil střelou do pravé části branky k tyči.
14'
13'
12'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Erik Žvak).
12'
Jan Kupa dostal místo do osamocené pozice u brankoviště a pak dělovkou zvýšil na rozdíl pěti branek.
11'
Jan Kupa se prosadil parádní střelou, která měla opravdu velkou razanci, a Lovosice utíkají už na rozdíl čtyř branek.
10'
Jiří Motl předvedl nádherný technický oblouček z pravého křídla, který namířil přímo ke vzdálenější tyči.
10'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Erik Žvak).
9'
Žlutá karta pro tým Lovci Lovosice (Daniel Zourek).
8'
Brno nedokázalo proměnit svůj útok, čehož na druhé straně využil Jaroslav Trkovský a poslal Lovce poprvé v zápase do dvoubrankového vedení.
8'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
7'
Sergij Petryčenko ovšem velice rychle reaguje a Lovosice jsou znovu ve vedení.
7'
Dušan Živanov se prosadil střelou z dálky do pravé horní části branky.
5'
Jan Kupa obrací stav rychlou střelou a Lovosice vedou 3:2.
4'
Jiří Motl z levého křídla, kam dostal pas, skočil k brance a propálil gólmana.
3'
Jaroslav Trkovský snižuje za Lovosice, které se tak dnes trefují poprvé.
3'
Rychlá akce Martina Kocicha znamená další branku Brna.
1'
Luka Kikanović otevírá skóre dnešního utkání.
1'

Lovci Lovosice: Hrdlička, Günl – Holubec, Kupa, Chotěborský, Motl, Bouček, Petryčenko, Trkovský, D. Zourek, Jonáš, Stach, Jahn, Kylíšek, Malý, Bogdanić.
Trenér: R. Jelínek

SKKP Handball Brno: Chmela, Drápela – Ratkovský, Kocich, Došen, Živanov, Arsenić, Burget, Strack, Kikanović, Žvak, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák.
Trenér: M. Kásal

Rozhodčí: M. Bareš – J. Uhlíř.
Lovosice se budou snažit o zvrácení prvního zápasu, jenž skončil jednobrankovou výhrou soupeřova týmu. Lovosice jinak v semifinále skolily po dvou zápasech Kopřivnici, zatímco Brno dokázalo pokořit hráče Nového Veselí. Pro Lovosice bude hovořit výhoda domácího prostředí. Naopak Brno začne s psychickou výhodou vítězství v předchozím zápase a jednobrankovým náskokem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.