Házená - Extraliga muži - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Kopřivnice - 20. listopadu 2021   18:00

Zubří
Zubří
5' D. Mazurek  • 6' D. Mazurek  • 9' Jurka  • 16' Mořkovský  • 17' Havran  • 18' Mořkovský  • 20' Mika  • 23' D. Mazurek  • 23' Havran  • 24' Jurka  • 25' Jurka  • 30' Mičkal  • 35' B. Mizera  • 36' Mika  • 38' B. Mizera  • 40' Mořkovský  • 40' B. Mizera  • 42' Jurka  • 43' Mičkal  • 43' Jurka  • 44' Mičkal  • 46' B. Mizera  • 48' Mořkovský  • 50' Mořkovský  • 51' B. Mizera  • 53' Mořkovský  • 53' Mika  • 57' Jurka  • 58' Mořkovský  • 59' Mika
32:29
(14:10)
Kopřivnice
Kopřivnice
7' Střelec   • 9' Jan Gřes   • 10' Brito Benítez   • 12' Brito Benítez   • 15' Bukovský   • 19' Brito Benítez   • 19' Jan Gřes   • 34' Brito Benítez   • 36' Hanus   • 38' Střelec   • 39' Hanus   • 40' Hanus   • 41' Brito Benítez   • 45' Bukovský   • 46' Bukovský   • 47' Čadra   • 51' Hanus   • 52' D. Zima   • 53' Hanus   • 54' Musálek   • 56' Hanus   • 57' Musálek   • 58' Čadra   • 60' Brito Benítez   • 60' Čadra
Zubří
Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Přikryl, Pšenica, Mořkovský, Havran, Fiala, Jurka, Mika, Hybner, Mičkal, Palát, B. Mizera, D. Mazurek.
Králiček J., Letev M.
Kopřivnice

Ode mne je to vše. Přeji pěkný večer.
Utkání končí vítězstvím Zubří 32:29. Okořenila nám jej velká potyčka, po níž následovaly i červené karty.
HC ROBE Zubří – KH ISMM Kopřivnice 32:29 (14:10)
Nejvíce branek: Mořkovský 9/2, Jurka 6, B. Mizera 5 – Čadra 7/4, Brito Benítez 6, Hanus 6. Rozhodčí: Králiček J., Letev M.. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 2:2. ČK: Pšenica, Hybner – Střelec.
60'
Zápas nám z úniku uzavírá svou trefou do pravého horního rohu Zdeněk Čadra.
60'
Benítez ještě upravuje skóre, to už však mnoho nezmění.
59'
Přesný Ondřej Mika a je to o pět, domácí tým dnes vyhraje.
58'
Lukáš Mořkovský ale dává další gól, hosté se navíc vzápětí dopouštějí technické chyby a přicházejí o míč.
58'
Ještě ale přece jen rozhodnuto není, rozdíl mezi oběma týmy se totiž zmenšil na tři branky.
57'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice.
57'
O vítězi utkání už asi není pochyb. Miroslav Jurka se nyní navíc trefil v oslabení.
56'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Jan Hanus).
56'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
56'
Oba týmy už hrají v plném počtu, přesilová hra hostujícího celku tak je u konce.
54'
Už se konečně hraje. Za hosty se trefil Pavel Musálek.
54'
Červená karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Martin Střelec).
Červená karta pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Hybner).
54'
Velká potyčka se nyní strhla prakticky mezi celými oběma týmy a do uklidnění emocí se nyní musela zapojit i pořadatelská služba. Nevídané!
54'
Červená karta pro tým HC ROBE Zubří (Miroslav Pšenica).
53'
Domácí jsou i nadále téměř neomylní a nedávají svému soupeři šanci k tomu, aby se jakýmkoliv způsobem mohl dostat na dostřel. To nyní potvrdil i Ondřej Mika.
53'
53'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Lukáš Mořkovský).
52'
Rozdíl mezi oběma týmy je skoro stále stejný. Nyní snížil Zima.
51'
Bohdan Mizera pokračuje ve svém výkonu z druhé půle a z větší dálky se trefuje přesně do levého dolního rohu.
51'
Velmi rychle však přichází gól i na druhé straně. Postaral se o něj Hanus.
50'
Krásnou akci domácích v oslabení zakončil zpracováním i střelou ve výskoku Lukáš Mořkovský.
49'
Zdeněk Čadra ze sedmi metrů ani v tomto případě nezaváhal.
49'
Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
49'
Druhý poločas je však zatím výrazně gólovější, už se blížíme hranici gólů z první půle.
48'
Lukáš Mořkovský si skvěle vyskočil nad svého strážce a tvrdou střelou k levé tyči nedal brankáři moc šancí na zákrok.
47'
Úplně polevit však domácí hráči ještě nemůžou. Viděli jsme, co se stalo s náskokem jejich soupeřů v první půli. Nyní se prosadil Čadra.
46'
Bohdan Mizera nechce nic ponechat náhodě a střelou o zem přidává svůj čtvrtý gól ve druhém poločase.
46'
Po dvou gólech Marka Bukovského nedlouho po sobě tu máme snížení vedení na pětibrankový rozdíl. Stále je to však poměrně hodně.
45'
44'
A navíc je tu další domácí gól z úniku, o který se postaral Tomáš Mičkal.
44'
Náskok Zubří se tak v dlouhodobém horizontu rozhodně nezmenšuje a Kopřivnice hodně ztrácí.
43'
Oddechový čas pro hosty.
43'
Třetí domácí gól v řadě a další trefa Miroslava Jurky znamená, že vidíme největší vedení Zubří v zápase. Už je to o šest branek.
43'
Další domácí trefu obstaral Tomáš Mičkal a Zubří tak opět vede už o pět branek.
42'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Miroslav Jurka).
41'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Edwin Brito Benítez).
40'
Dobrý druhý poločas hraje Bogdan Mizera, který se v něm brankově prosadil už potřetí.
40'
Góly začaly padat i ve druhém poločase. Po Mořkovském se vzápětí prosadil znovu Hanus a rozdíl je tak opět tříbrankový.
40'
39'
Nyní ovšem přišel druhý gól hostů za sebou. Z rychlého protiútoku se trefil Jan Hanus.
38'
Martin Střelec naznačuje, že se jeho tým rozhodně nevzdává, Zatím však nic nenasvědčuje tomu, že bychom měli být svědky nějakého velkého obratu ve skóre.
38'
Po dalším gólu Bohdana Mizery se Zubří dostává do zatím největšího náskoku v zápasu.
37'
Oba brankáři si připsali úspěšný zákrok a na míči se tak znovu nacházejí házenkáři Kopřivnice.
36'
Zatím to však nevypadá tak, že by hostujícímu týmu mělo začít dařit dostávat se více na dostřel. Ondřej Mika totiž také přesný.
36'
V úvodu druhého poločasu je to od hostů lepší než v závěru toho předchozího. Nyní se trefil Jan Hanus.
35'
Na opačné straně hřiště odpovídá podobným způsobem Bohdan Mizera, který vrací svému týmu gól o čtyři branky.
34'
Edwin Brito Benítez nám otevírá střelecký účet druhého poločasu přesnou střelou do horního rohu brány.
33'
Za celou přesilovou hru domácích jsme neviděli ani jeden gól, Kopřivnice dokázala hodně času ušetřit v držení míče.
31'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Radek Doležel).
31'
Šimon Mizera začíná i druhý poločas zákrokem, naopak Kopřivnice neúspěšnou střelou.
31'
První poločas zápasu je za námi. Jeho úvodních dvacet minut patřilo Kopřivnici, která vedla o tři branky. Její hra se ale následně rozsypala a od té doby se prosazovali výhradně hráči Zubří, kteří do kabin odcházejí určitě spokojenější. Vedou totiž o čtyři góly poměrem 14:10.
30'
30'
Do dosud největšího vedení v zápase dostává svůj tým Tomáš Mičkal.
30'
Šimon Mizera si připisuje další zákrok a hodně pomáhá svému týmu v udržení jeho náskoku.
29'
Ze sedmi metrů na druhé straně nezaváhal ani Lukáš Mořkovský a rozdíl mezi oběma týmy tak zůstává nadále stejný.
28'
Ano, Zděnek Čadra totiž vymetl levý horní roh.
28'
Kopřivnice bude mít k dispozici sedmimetrový hod. Prolomí svou skoro deset minut trvající šňůru bez vstřeleného gólu?
26'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
26'
Teď už Zubří protiakce nevyšla, jsou to ale hosté, kdo se potřeboval probrat.
25'
Další Jurkův protiútok a další domácí gól. Zubří už vede o tři zásahy.
25'
Už šest minut jsme neviděli ani jeden hostující gól a z jeho vedení o tři góly je najednou ztráta dvou branek.
24'
Kopřivnice je ve velkém útlumu. Po chybné přihrávce se do úniku vydal Mirek Jurka, který jej proměnil střelou o zem mezi nohy.
23'
Zubří čtvrtým gólem po sobě obrací vývoj utkání a vede. Prosadil se Matěj Havran.
23'
David Mazurek naopak na druhé straně nezaváhal a skóre je tak po delší době srovnané.
22'
Jeden z hostů se nyní sice celkem jednoduše uvolnil, následně však minul pravou tyč branky.
21'
21'
Lukáš Mořkovský proměňuje první sedmimetrový hod svého týmu a je to opět o jednu branku.
20'
Ondřej Mika snižuje na rozdíl dvou gólů, Zubří však i nadále tahá za kratší konec provazu.
19'
A to nám dvěma góly po sobě ukazují i hosté, Ten druhý vstřelil z brejku Jan Gřes.
19'
18'
Střelci se nám pomalu začínají rozstřelovat. Teď se trefil Lukáš Mořkovský.
18'
Hosté však nechtějí připustit to, aby se jejich soupeř dostal na vyrovnaný výsledek. Nyní se prosadil Zdeněk Čadra.
17'
Zubří se začíná pomalu přibližovat a je to opět jenom o gól. Matěj Havran si naskočil na pozici pravé spojky a trefil se na vzdálenější tyč.
17'
Utkání nám zatím mnoho gólů úplně nepřineslo. Konkrétně deset.
16'
15'
Gól vstřelil tým KH ISMM Kopřivnice (Marek Bukovský).
15'
Brankář Kopřivnice se ale následnou střelou překonat nenechal a hosté tak stále vedou dva přesné zásahy.
14'
Skvělá obrana a zachycení přihrávky na levou spojku, k míči se ovšem opět vrátí domácí tým.
14'
Oddechový čas pro domácí.
14'
Ani rychlý protiútok domácích k úspěchu nevedl. Střelec totiž musel po dlouhé přihrávce zakončovat v pádu.
13'
Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
13'
Naopak hráči Zubří se na druhé straně prosadit nedokázali a nyní se tak budou muset opět bránit.
12'
Kopřivnice je v posledních chvílích aktivnější a více na míči. I díky tomu si dalším gólem Brita vytvořila vedení o dvě branky.
11'
Po dalším zákroku Mizery se míč opět odrazil k hostům, ti tak můžou pokračovat v útočení.
10'
Kopřivnice oslabení zvládla skvěle a zakončí jej dokonce v plusu. Čtvrtý gól svého týmu vstřelil Edwin Benítez Brito.
9'
Miroslav Jurka na druhé straně palubovky bleskově odpovídá.
9'
Pěkný signál hostujícího týmu. Jan Gřeš se vznesl nad blok a trefil se přesně do levého dolního rohu.
8'
Vyloučení v týmu KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
7'
Moc gólů jsme během úvodních minut neviděli, teď ale jeden přišel. Martin Střelec nám skóre pět srovnal.
6'
A další gól stejného domácího házenkáře. David Mazurek obrací skóre utkání.
6'
Žlutá karta pro tým KH ISMM Kopřivnice (Jaromír Petřík).
5'
Domácí tým poměrně rychle odpovídá zásluhou Davida Mazurka.
4'
Pvnrí gól přišel až ze sedmimetrového hodu. Střelou do pravého dolního rohu se trefil Zděnek Čadra.
4'
Fanoušci hostujícího týmu jsou slyšet a hlasitě povzbuzují svůj tým. Obě města se od sebe totiž nenacházejí zas tak daleko.
3'
V úvodu se zatím daří gólmanů. Nyní převedl skvělý zákrok Šimon Mizera, jeho tým ale míč vzápětí opět ztratil.
2'
Ani na druhé straně jsme ale úvodní gól neviděli. Střela totiž minula pravou tyč branky.
1'
První útok domácích trval téměř minutu, byl zakončen střelou z levého křídla. Brankář míč vytěsnil na tyč.
1'

HC ROBE Zubří: Š. Mizera, Malina, Š. Krůpa – Přikryl, Pšenica, Mořkovský, Havran, Fiala, Jurka, Mika, Hybner, Mičkal, Palát, B. Mizera.

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Střelec, J. Ježek, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Petřík, Polcar, Grizelj, Adamovic, Doležel, Brito Benítez, Musálek, Hanus, Bukovský.

Rozhodčí: Králiček J., Letev M..
V loňské sezonu se oba celky setkaly čtyřikrát, přičemž úspěšnější byli házenkáři Zubří, kteří vyhráli tři z těchto utkání. Komu se východomoravské derby podaří lépe tentokrát?
KH ISMM Kopřivnice

Kopřivnice je na tom tabulkově o něco hůře než její dnešní soupeř. Je jedním z týmů, který má za sebou už deset utkání. Její bilance přesně padesát na padesát, tedy pět výher a pět. Deset bodů hostujícímu celku momentálně stačí na sedmé místo. V případě vítězství se může dotáhnout právě na Zubří, to ovšem bude mít stále jedno utkání k dobru.
HC ROBE Zubří

Házenkáři Zubří odehráli v dosavadním průběhu sezony devět utkání, z nichž dokázali šest vyhrát a tři prohráli. To jim stačí k pátému místu v tabulce. Je však potřeba zmínit, že většina ostatních celků stihla odehrát už alespoň zápasů deset. Z posledních pěti zápasů zvítězil východomoravský celek dvakrát, přičemž naposledy podle předpokladů podlehl Plzni.
Zdravím vás u jedenáctého kola házenkářské Extraligy mužů. Společně se zaměříme na souboj týmů HC ROBE Zubří a KH ISMM Kopřivnice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.