Házená - Extraliga muži - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Frýdek-M. : Dukla - 27. listopadu 2022   17:00

Frýdek-M.
Frýdek-M.
6' Mucha  • 7' Gřešek  • 9' Zbránek  • 13' Hustopecký  • 15' Mucha  • 18' Bureš  • 20' Chudoba  • 20' Choleva  • 21' Choleva  • 24' Moješcik  • 26' Sklenák  • 27' Sklenák  • 29' Choleva  • 31' Gřešek  • 33' Choleva  • 35' Ondrušík  • 38' Choleva  • 40' Gřešek  • 41' Moješcik  • 48' Choleva  • 49' Mazur  • 52' Chudoba  • 54' Mucha  • 56' Choleva
28:32
(14:16)
Dukla
Dukla
4' M. Březina   • 5' F. Březina   • 6' M. Březina   • 9' M. Březina   • 11' Krušberský   • 12' Vojtela   • 14' F. Březina   • 17' Krušberský   • 20' Sviták   • 21' Krušberský   • 22' M. Rakouský   • 24' Krušberský   • 26' Krušberský   • 29' Dokoupil   • 34' Krušberský   • 41' Rumian   • 42' Krušberský   • 43' Rumian   • 44' M. Březina   • 46' M. Rakouský   • 47' M. Rakouský   • 52' M. Březina   • 54' M. Březina   • 56' Rumian   • 57' M. Rakouský   • 58' M. Březina   • 60' Vojtela   • 60' M. Březina
Frýdek-M.
David Šlezingr – Jiří Špunar
Hala Frýdek-Místek
Dukla

Pepino SKP Frýdek-Místek – HC Dukla Praha 28:32 (14:16)
Nejvíce branek: Choleva 9/2, Gřešek 4/1, Chudoba 3/1 – M. Březina 8, Krušberský 7, Rumian 4/1. Rozhodčí: David Šlezingr – Jiří Špunar. Sedmimetrové hody: 9/4 – 6/4. Vyloučení: 7:4. ČK: Hlinka (DUK).
Je konec. Dukla si připsala dva body a může být spokojena. Závět vyrovnaného zápasu ukázkově zvládla. Naopak Frýdek-Místek selhal, v posledních třech minutách neproměnil čtyři útoky v řadě a naději na body z těžkého zápasu zahodil.
60'
Martin Březina ještě kosmeticky upravuje a Dukla vyhraje o čtyři branky.
60'
Jiří Vojtela se prosadil střelou z levého křídla a definitivně tak potvrdil výhru Dukly, která už nyní náskok neztratí.
59'
Frýdek-Místek teď nevyužil další dva útoky a pohřbil tak svou šanci na výhru.
58'
Daniel Valo si vzal poslední oddechový čas.
58'
Martin Březina dost možná rozhoduje utkání! Frýdek-Místek totiž neproměnil a dvě minuty do konce je to tak o dvě branky!
57'
Martin Rakouský se prosadil po čtvrté, a vrátil vedení na stranu Dukly.
56'
Na druhé straně se z pravého křídla opět prosadil Mathias Choleva, dnes už po deváté.
56'
Útok Dukly byl po timeoutu úspěšný, míč do sítě dostal Jakub Rumian.
55'
Pět minut do konce. Michal Tonar si bere druhý oddechový čas.
54'
Na druhé straně však téměř okamžitě srovnal Martin Březina.
54'
Neuvěřitelnou rychlostí dokázal vyslat míč z výskoku do levého dolního růžku Jan Mucha.
52'
Jakub Rumian neměl se sedmimetrovým hodem na druhé straně naopak žádný problém a míč umístil do levé spodní části branky.
52'
Ani Radim Chudoba neproměnil sedmičku! Míče se k němu ale odrazil zpět a hráč Frýdku-Místku ho následně vhodil pod gólmanem do svatyně.
52'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
52'
Na druhé straně byl naopak úspěšný Martin Březina, a tak je srovnáno.
51'
Domácí hrozně chybují. Opět se mohli dostat do náskoku, jenže Adam Gřešek neproměnil sedmičku a ani se netrefil do branky.
51'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Jakub Krušberský).
49'
Drama pokračuje! Matěj Mazur z výskoku propálil gólmana Dukly a vedení se opět přelívá na stranu domácích.
48'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Hustopecký).
48'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
47'
Daniel Valo si vyžádal druhý oddechový čas.
47'
Domácí zkazili další útok. Martin Rakouský byl na druhé straně úspěšný a tak je Dukla opět ve vedení.
46'
Martin Rakouský se vyšvihl nad obranný val soupeře a dělovkou dostal míč do sítě.
45'
Adam Gřešek byl na sedmičce úspěšný .Měl ale štěstí, gólman Dukly míč zbrzdil, a málem ho při cestě do branky ještě dostihl.
44'
A je srovnáno. Martin Březina Vyskočil a naznačil střelu, ovšem nevystřelil, čímž se zbavil obrany. Následně měl už před sebou volný prostor a skóroval.
43'
Jakub Rumian i přes postrčení dokázal v pádu pálit přesně a snížil náskok soupeře jen na jednu branku.
43'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
42'
Alexandr Moješcik následně neproměnil sedmimetrový hod. Vůbec netrefil branku, pálil nad.
42'
Marek Hlinka fauloval Bureše při výskoku do brankoviště a inkasoval červenou kartu!
42'
Jakub Krušberský se prosadil brutální střelou o zem z výskoku v brankovišti.
41'
Alexandr Moješcik pronikl z levé strany a našel prostor uprostřed branky.
41'
Nyní už se Dukle zadařilo, když se poprvé v utkání trefil Jakub Rumian.
40'
A nyní už Frýdek-Místek o tři branky opravdu vede. Adam Gřešek se prosadil další střelou z výskoku ze středu k zemi.
40'
Sedmička neúspěšná i na druhé straně! Vít Pyško vychytal míč rukou! Střelcem byl David Šůstek.
40'
39'
Tohle je pro domácí velká škoda. Mohli odskočit o tři branky, místo toho Mathias Choleva poslal míč ze sedmičky přímo do gólmana.
38'
Mathias Choleva předvedl další hezký gól, když si vyskočil pro oblouček, který zpracoval ve skoku a dokázal před dopadem na zem také poslat míč do branky. Frýdeckomístečtí tak poprvé vedou o dvě branky.
37'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
37'
Mathias Choleva si troufl na technický oblouček ze sedmimetrového hodu. Naprosto parádní gól.
36'
David Šůstek nedal Bartošovi střelou do vinglu ze sedmimetrového hodu žádnou šanci.
35'
Krásnou sólovou akci předvedl Jakub Ondrušík, který tak dokázal opět dostat svůj tým do vedení.
34'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Krušberský).
33'
Mathias Choleva přetočil poprvé v zápase skóre pro Frýdek-Místek.
31'
Adam Gřešek rychle z úvodu druhého poločasu posílá míč z výskoku střelou o zem do branky.
31'
První poločas je u konce. Frýdku-Místek měl špatný úvod, soupeř si udělal náskok, který si držel po velkou část poločasu. V posledních minutách ale neproměnil sedmičku, Frýdke-Místek naopak ano a Pyško navíc pochytal dva útoky, takže se rozdíl mezi týmy změnšil jen na jednu branku.
30'
30'
Pyško chytil střelu z posledního útoku Dukly. Jeden z domácích se vydal do samostatného úniku, ovšem neměl už čas, a tak musel pálit z dálky. Netrefil se.
30'
Tentokrát si sedmičku Frýdku-Místku vzal na starost Radim Chudoba, který krásnou ránou do levé části branky snížil náskok soupeře už jen na jednu branku.
30'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Martin Rakouský).
30'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC Dukla Praha (David Šůstek).
29'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
29'
Mathias Choleva poslal z pravého křídla parádní podstřel přímo do protilehlého vinglu.
29'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jiří Dokoupil).
28'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Zbyněk Bureš).
27'
Michal Tonar svolal hráče k sobě a vyžádal si oddechový čas.
27'
Tomáš Sklenák ani nemusel vyskakovat. Pořádně zvedl ruku a poslal do branky fantastickou dělovku.
26'
Jakub Krušberský dostal míč přes obranu poté, co domácí chybovali v útoku. Míč si zpracoval a následně jednoduše překonal Pyška.
26'
Frýdek-Místek dlouho kombinoval, až to na sebe vzal Tomáš Sklenák, který střelou z dálky skóroval.
24'
Jakub Krušberský dostal další míč na pravé křídlo, odkud už dnes pár gólů dal. Nyní k nim přidal další.
24'
Dukla ale útok neproměnila, na druhé straně se naopak prosadil Alexandr Moješcik dalekonosnou ránou.
23'
Mathias Choleva tentokrát sedmimetrový hod neproměnil! Míč poslal přímo do brankáře.
23'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
22'
22'
Martin Rakouský se prosadil i přesto, že ho Mazur tahal za dres a znemožňoval mu volný pohyb.
21'
Mathias Choleva se tentokrát prosadil ze hry, když dostal míč na pravé křídlo, seběhl k tyči a na bližší tyč taky úspěšné pálil.
21'
Jakub Krušberský vyskočil před Pyška, naznačil střelu, ale mír poslal po zemi do branky.
20'
Mathias Choleva si vzal na starost další sedmičku a opět jednoduše proměnil.
20'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Marek Hlinka).
20'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Sviták).
20'
Klasická dělovka v podání Radima Chudoby skončila v brance.
19'
David Šůstek ze sedmimetrového hodu jednoduše propálil Pyška, a to střelou pod jeho roztažené nohy.
18'
Na druhé straně se dobrou střelou po proniknutí přes obranu prezentoval Zbyněk Bureš, který pak pálil do levé šibenice.
17'
Jakub Krušberský si to vzal na starost na pravé straně a z křídla poslal míč pod Pyška.
15'
Jan Mucha se prosadil parádní dělovkou ze středu z běhu.
14'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Filip Březina).
13'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Hustopecký).
12'
Mathias Choleva předvedl jistou, úspěšnou sedmičku. Míč jednoduše poslal do levé části branky.
12'
Jiří Vojtela se prosadil ze samostatného brejku tváří v tvář gólmanovi, když míč vhodil do pravé části branky.
11'
Domácí trenér si vzal oddechový čas.
11'
První branka v utkání pro Jakuba Krušberského, který pěkně dohrál akci z pravého křídla.
9'
Martin Březina má skvělý úvod a zaznamenává svou třetí branku. Tentokrát pálil z dálky z levé strany.
9'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
7'
Sklenák krásně předal pivotu Adamu Gřeškovi míč o zem přes obranu a ten následně jednoduchou střelou zblízka proměnil.
7'
Pyško vychytal krásně jednoho ze soupeřů v samostatném úniku.
6'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Březina).
6'
První branka domácích padla až v šesté minutě. Jan Mucha proskočil obranou a nedal soupeři šanci.
5'
Start Frýdku-Místku je velice špatný. Nyní se trefuje druhý Březina, Filip Březina, a to z výskoku na středu.
4'
Nádherná a nečekaná rána Martina Březiny ze středu k levé tyči končí v brance a Dukla vede o dva góly.
3'
Čtyři útoky v řadě nebyly proměněny. Nyní se podařilo skórovat Davidu Šůstkovi ze sedmimetrového hodu střelou o zem.
1'

Pepino SKP Frýdek-Místek: Bartoš, Pyško – Sklenák, Moješcik, Hrachovec, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.
Trenér: D. Valo

HC Dukla Praha: Votava, Petržala – Zelenka, Vojtela, Sviták, F. Březina, Rumian, Krušberský, Dokoupil, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, M. Březina, Moravčík, M. Rakouský, Šůstek.
Trenér: M. Tonar

Rozhodčí: David Šlezingr – Jiří Špunar.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.