Házená - Extraliga muži - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Strakonice - 26. února 2023   15:00

Hranice
Hranice
6' Halama  • 9' Padalík  • 11' Zamarski  • 12' Halama  • 15' Sirčo  • 18' Sirčo  • 20' Pinkas  • 28' Ševčík  • 29' Dořičák  • 30' Padalík  • 39' Dořičák  • 39' Andrš  • 41' Andrš  • 44' Halama  • 46' Andrš  • 51' Dořičák  • 52' Dořičák  • 55' Sirčo  • 57' Andrš  • 59' Andrš  • 60' Halama
22:31
(11:17)
Strakonice
Strakonice
1' A. Nejdl   • 3' Landsinger   • 8' Bičiště   • 10' Bičiště   • 11' Kaplan   • 16' Kaplan   • 16' Němec   • 18' Němec   • 18' M. Nejdl   • 22' A. Nejdl   • 24' Fencl   • 25' A. Nejdl   • 26' A. Nejdl   • 28' Wildt   • 30' O. Sedláček   • 32' A. Nejdl   • 33' Fencl   • 33' Bičiště   • 35' A. Nejdl   • 37' Bičiště   • 39' Bičiště   • 41' Němec   • 43' Wildt   • 44' Zach   • 49' Němec   • 50' A. Nejdl   • 52' A. Nejdl   • 55' Bičiště
Hranice
Friedel Pavel, Kučerka Tomáš
SH Žáčkova, Hranice
Strakonice

TJ Cement Hranice – HBC JVP Strakonice 1921 22:31 (11:17)
Nejvíce branek: Andrš 5, Dořičák 5/1, Halama 4 – A. Nejdl 8, Bičiště 6, Wildt 5/3. Rozhodčí: Friedel Pavel, Kučerka Tomáš. Sedmimetrové hody: 3/1 – 3/3. Vyloučení: 2:5. ČK: Padalík (HRA).
Po prvním dějství, jež ovládly Strakonice o šest branek, se obraz hry na hřišti nezměnil. Cement pálil jednu šanci za druhou a Strakonice se trefovaly z kontrů a dobře připravených pozic. TJ Cement Hranice doma padl s HBC JVP Strakonice 1921 poměrem 22:31. Nejlepším střelcem domácích byli s pěti brankami Filip Dořičák a Matěj Andrš, na straně Strakonic byl nejlepším snajprem osmigólový Adam Nejdl.
60'
Strakonice neuspěly tři vteřiny před koncem se střelou z dálky.
60'
Miroslav Halama dostal míč na čáru, kde nikdo okolo něj nebyl, a poslal míč k tyčce.
59'
Hosté jsou na míči, ale nemají důvod nikam spěchat.
59'
Matěj Andrš trefil v pádu pravý horní roh branky hostů. Brankář byl bez šance.
58'
Eduard Wildt poslal míč mezi hlavu a ruku brankáře.
58'
Strakonice budou zahrávat sedmičku, míč si bere Eduard Wildt.
58'
Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921.
57'
Matěj Andrš potrestal střeleckou minelu Strakonic střelou přes obránce.
56'
Po zbytečném faulu Lukeše, následuje dvouminutová přesilovka hostů.
56'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Filip Lukeš).
56'
Domácí trefili po sehrávce na levé křídlo jenom tyčku.
55'
David Bičiště se trefil levačkou z osy hřiště přesně do pravého horního rohu branky Cementu.
55'
Sead Sirčo zakončil pěknou akci domácích po levém křídle střelou k tyčce.
54'
Ondřej Sedláček se provinil držením a dostal menší trest.
54'
Jakub Padalík byl za svou neohrabanost právem vyloučen.
53'
Dalši faul z kategorie juda ze strany domácích, hra je přerušena.
53'
Cement neuspěl s rychlým kontrem a musí se rychle vracet.
52'
Adam Nejdl naznačil a pak poslal míč do horního rohu branky.
52'
Filip Dořičák potrestal až příliš velkou bohorovnost Strakonic v útoku parádním lobem.
51'
Filip Dořičák uspěl po rychlém kontru z levého křídla.
50'
Nejdl si pomohl okatě rukama a má za své počínání dvě minuty trestu.
50'
Adam Nejdl uspěl po rychlém kontru.
49'
Další výpad domácích skončil na brankáři Strakonic.
49'
Martin Němec dostal míč na čáru a poté propálil brankáře na bližší tyčce.
48'
Cement neuspěl s podstřelem a musí se rychle vracet.
48'
Další přerušení, hrací plocha musí být po pádu jednoho z domácích vysušena.
48'
Cement pokračuje v obléhání branky Strakonic.
47'
47'
Na hřišti skončil další hráč hostů, následuje oddechový čas.
47'
Padalík si s pomocí judistického chvatu vysloužil dvouminutový trest.
46'
Matěj Andrš poslal při přesilovce míč z osy hřiště přesně k levé tyčce.
46'
David Bičiště si pomohl držením a půjde si právem na dvě minuty odpočinout.
45'
Domácí Halama byl držen, Cement je na míči.
45'
Strakonice jsou na míči a nikam nespěchají.
44'
Miroslav Halama zakončil pěknou souhru z pravého křídla.
44'
Pokus Strakonic o rychlý kontr nevyšel.
44'
Darek Zach dostal dlouhou přihrávku do běhu a z čáry poslal míč k tyčce.
43'
Eduard Wildt potrestal špatnou rozehrávku domácího brankáře.
42'
Hra je přerušena, musí se vysušit hrací plocha.
42'
Strakonice neuspěly ve své šanci, míč mají Hranice.
41'
Matěj Andrš prošel mezi dvěma obránci a na čáře poslal míč okolo hlavy brankáře.
41'
Martin Němec potrestal neúspěšný podstřel domácích střelou z pivota.
40'
Leonard Kaplan vyskočil do vzduchu na ose, jenže minul zařízení.
39'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Matěj Andrš).
39'
Filip Dořičák udeřil z rychlého kontru Cementu.
39'
David Bičiště opět trestal minelu domácích ostrou levačkou k tyčce.
38'
Kuba Padalík trefil ze sedmičky jenom tyčku.
37'
Domácí mají sedmičku, míč si bere Kuba Padalík.
37'
David Bičiště z dálky propálil všechno, co mu stálo v cestě.
37'
Jan Ševčík se uvolnil na čáře, ale trefil jenom střed branky.
36'
Hranice mají míč a nikam nespěchají.
35'
Adam Nejdl zakončil pěknou souhru celého týmu pěkným podstřelem k pravé tyčce.
35'
Pasivní hra Strakonic, na míči je Cement.
34'
Cement neuspěl se sehrávkou po levém křídle.
33'
David Bičiště dostal míč na čáru a prostřelil ostrým projektilem brankáře.
33'
Lukáš Fencl potrestal nepřesnost Cementu z rychlého kontu.
32'
Adam Nejdl na ose hřiště vyskočil a poslal ze střední vzdálenosti míč k tyčce.
31'
Martin Nový poslal při první akci domácích ve druhém poločasu míč jenom do zámezí.
Cement začal druhé dějství na míči.
31'
První dějství bylo jednoznačnou záležitostí pro favorita ze Strakonic. Pokud chce být Cement ve druhém poločase konkurenceschopný, musí zapracovat na svém zakončení. Po 30 minutách hry Hranice – Strakonice 11:17. Druhý poločas začne v 15:53.
30'
30'
Jakub Padalík v poslední vteřině překvapil obranu Strakonic chytrou střelou.
30'
Cement je na míči, ale jde do plných.
30'
Ondřej Sedláček dostal míč na ose hřiště a poslal jej s laserovou přesností do levého rohu domácí branky.
29'
Filip Dořičák potrestal minelu hostů po pěkné sehrávce po levém křídle.
28'
Jan Ševčík zakončil souhru celého týmu ostrou střelou na bližší tyčku.
28'
Oddechový čas pro tým TJ Cement Hranice.
28'
Eduard Wildt zakončil rychlý přechod hostů z pravého křídla.
27'
Cement opět selhal v zakončení.
26'
Adam Nejdl trestá domácí tyčku, po rychlém kontru poslal míč s chirurgickou přesností k tyčce.
26'
Cement zabrzdil rychlý brejk a nyní jde do plných.
25'
Adam Nejdl potrestal další nedůslednost domácích střelou přes obránce. Ta pěkně zapadla do levého horního rohu branky Cementu.
24'
Hranice jsou na míči, ale jdou do zformované obrany.
24'
Lukáš Fencl po rychlém kontru zakončil na levém křídle celou akci hostů pěkným podstřelem.
23'
Eduard Wildt obstřelil brankáře a dal hostům už čtyřbrankové vedení.
23'
22'
Cement neuspěl se sehrávkou na pravé křídlo. Trefil jenom ruce ruce brankáře.
22'
Adam Nejdl potrestal z rychlého kontru minelu Cementu.
21'
Ondřej Sedláček už musel střílet, ruka byla nahoře, jenže minul zařízení.
21'
Radim Brož zablokoval střelu Strakonci.
20'
I přes protesty domácích, kteří tvrdí, že se nedopustili přešlapu. Budou na míči pokračovat Strakonice.
20'
Strakonice jsou na míči, ale jejich snažení chybí špetka rychlosti.
20'
Matyáš Pinkas ze střední vzdálenosti vymetl pravý horní roh branky Strakonic.
19'
19'
Hosté v rychlém kontru trefili jenom nohu brankáře Cementu.
19'
18'
Marek Nejdl z dálky propálil všechno, co mu stálo v cestě.
18'
Sead Sirčo dostal domácí na rozdíl dvou bodů, když zakončil z osy hřiště.
18'
Martin Němec se z levé strany trefil do horního rohu branky.
17'
Filip Dořičák s pomocí ruky brankáře proměnil sedmičku.
17'
Hranice mají sedmičku, míč si bere Filip Dořičák.
17'
Matyáš Pinkas z dálky netrefil zařízení.
16'
Martin Němec z rychlého kontru skóroval z pivota. Okolo něj bylo jen pusto a prázdno.
16'
Leonard Kaplan dostal z levé strany míč do sítě pořádnou bombou k tyčce.
15'
Sead Sirčo dostal míč na střed, udělal tři rychlé kroky a trefil se přesně k tyčce.
14'
Martin Nový dostal míč na pivota, ale trefil jenom nohu brankáře.
13'
Strakonice jsou na míči, ale jdou do plných.
13'
Sehrávka hostů po pravém křídle skončila na břevně.
12'
Miroslav Halama dorazil míč, který při exekuci sedmimetrového hodu trefil břevno.
12'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu TJ Cement Hranice (Miroslav Halama).
12'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl).
11'
Leonard Kaplan dorazil odražený míč do okryté branky domácích.
11'
Alexandr Zamarski poslal svou levačkou míč ze střední vzdálenosti do pravého rohu branky Strakonic.
10'
David Bičiště se trefil levačkou z dálky přesně do levého horního rohu. Brankář byl bez šance.
9'
Jakub Padalík dostal míč na pivota a trefil se k pravé tyčce.
9'
Cement se snaží projít po pravé straně, ale tam je plno.
8'
David Bičiště se trefil z osy hřiště přes obránce. Strakonice vedou už o tři branky.
8'
7'
Šimon Siročák trefil z dálky jenom střed branky. Domácí se musí rychle bránit.
6'
Miroslav Halama se trefil po sehrávce na levém křídle.
6'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Miroslav Halama).
5'
Eduard Wildt se trefil rychlým švihem k levé tyčce.
5'
Hosté mají sedmičku. Eduard Wildt si bere míč.
4'
Michal Indrák si přidžel protihráče a jde na dvě minuty na trestnou lavici.
4'
4'
Domácí po sehrávce po pravé straně trefili jenom brankáře.
3'
Ondřej Landsinger potrestal minelu Cementu střelou k levé tyčce.
3'
Leonard Kaplan ze střední vzdálenosti minul branku domácích.
2'
Martin Nový byl držen, hosté pokračují v útoku.
2'
Domácí jsou na míči, ale jdou do plných.
1'
Adam Nejdl z dálky otevřel skóre zápasu.
1'
Strakonice začaly utkání na míči.
1'
Oba týmy jsou na hrací ploše, za chvíli se začne hrát.

TJ Cement Hranice: Juráš, Tabara, Vyorálek – Siročák, Halama, Pinkas, Brož, Zamarski, Ševčík, Andrš, Folwarczný, Dořičák, Možíš, Sirčo, Padalík, Indrák.
Trenér: Hrabal Libor

HBC JVP Strakonice 1921: Kaiser, Mráz – Wildt, Zach, Bičiště, O. Sedláček, Baierling, M. Nejdl, Fencl, Landsinger, Lukeš, Němec, A. Nejdl, Kaplan, Brůha, Nový.
Trenér: Zbíral Michal

Rozhodčí: Friedel Pavel, Kučerka Tomáš.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené! Nejvyšší tuzemská soutěž mužů pokračuje už svým 24. kolem. V něm se v neděli 26. února utkají týmy TJ Cement Hranice a HBC JVP Strakonice 1921. Souboj čtrnáctého celku s tím dvanáctým začíná v 15:00.
Cement ještě nedokázal zvítězit a do tabulky si připsal pouhé dva body za remízy. Do Hranic přijedou Strakonice, jenž s 9 body okupují 12. flek. Jihočeši si o posledním víkendu připsali výhru s Prešovem. Zápasy mezi těmito soky bývali také vyrovnané, ale v předchozích dvou zápasech zvítězily Strakonice. Hranice se budou opírat o Miroslava Halamu, na druhé straně bude dirigovat hru David Bičiště. Cement dokázal naposledy bodovat na začátku února, když vzal bod Novému Veselí. V předchozím kole dokázaly Hranice držet krok s Prešovem jen v prvním dějství, no a to slovenský tým ještě nehrál v plné síle.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.