Házená - Extraliga muži - 10. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Tatran Prešov - 29. října 2022   17:30

Hranice
Hranice
4' Dolák  • 5' Piwko  • 7' Dolák  • 11' Halama  • 14' Polášek  • 18' Fulneček  • 19' Polášek  • 20' Andrš  • 23' Zamarski  • 24' Zamarski  • 27' Ševčík  • 28' Ševčík  • 29' Zamarski  • 33' Pinkas  • 41' Ševčík  • 43' Dořičák  • 44' Ciborán  • 45' Halama  • 51' Andrš  • 55' Andrš  • 56' Andrš  • 57' Ševčík  • 58' Ciborán  • 59' Halama  • 60' Ševčík
27:40
(14:22)
Tatran Prešov
3' Urban   • 5' Urban   • 5' Urban   • 7' Caballero Hernandez   • 8' Michalka   • 10' Fech   • 11' Fech   • 12' Colodeti   • 13' Ivanović   • 14' Carapkin   • 20' Rábek   • 20' Urban   • 21' López García   • 22' Urban   • 23' Golubović   • 24' Rábek   • 25' Kimák-Fejko   • 26' López García   • 28' Golubović   • 30' Fenár   • 31' Caballero Hernandez   • 35' Caballero Hernandez   • 36' Golubović   • 37' Urban   • 39' Michalka   • 40' Fenár   • 41' Golubović   • 42' López García   • 46' Kimák-Fejko   • 48' Golubović   • 50' López García   • 54' Kimák-Fejko   • 56' Fenár   • 57' Ivanović   • 58' Rábek   • 59' Rábek   • 60' Carapkin
Hranice

V rámci desátého kola proti sobě nastoupila Hranice a Prešov. Od první do poslední minuty domácí hosté kontrolovali hru a zaslouženě vyhrávají tento zápas.
TJ Cement Hranice – Tatran Prešov 27:40 (14:22)
Nejvíce branek: Halama 5/2, Ševčík 5, Andrš 4 – Urban 6, Golubović 5, Rábek 5/1. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/3. Vyloučení: 5:4. ČK: Fulneček, Prudký (HRA).
60'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Roman Carapkin).
60'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jan Ševčík).
59'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
59'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Miroslav Halama).
59'
Oddechový čas pro tým TJ Cement Hranice.
59'
Dostáváme se do posledních dvou minut v tomto zápase. O tom, kdo vyhraje, je jasno.
58'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Martin Ciborán).
58'
57'
Oddechový čas pro tým Tatran Prešov.
57'
Svou druhou branku v zápase nyní dokázal po rychlé akci vstřelil Nikola Ivanović.
57'
Jan Ševčík dokázal skórovat z dobré pozice, Hranice snižuje.
56'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Erik Fenár).
56'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Matěj Andrš).
55'
Třetí vyloučení a následně červená karta pro tým TJ Cement Hranice (Šimon Prudký).
55'
54'
Peter Kimák-Fejko se propracoval do střelecké pozice, kterou snadno dokázal proměnit.
54'
Oliver Rábek zahrával sedmimetrový hod, ale nedokázal jej proměnit.
51'
51'
Sledujeme rychlou házenou, šance jsou k vidění na obou stranách.
50'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Sergio López García).
49'
Miroslav Halama dává sedmičku, domácí celek tak snižuje.
48'
V pohodě hrající Tatran navyšuje své vedení, prosazuje se Djordje Golubović.
47'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry, navzdory šancím se stav zápasu nemění.
46'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Peter Kimák-Fejko).
45'
45'
Domácím se nyní podařilo vstřelit tři branky v řade, nyní uspěl Miroslav Halama.
44'
43'
Filip Dořičák si několik šancí už vypracoval, ale prosadit se dokázal až nyní.
42'
Dobře to nyní sehráli hosté a skóre zápasu mění Sergio López García.
42'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Erik Fenár).
41'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Djordje Golubović).
41'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Dávid Michalka).
41'
40'
Erik Fenár dokázal zakončit svou akci povedeným hodem.
40'
40'
Prvních deset minut z druhého poločasu je pryč, domácí sice hrají početní nevýhodu, ale i tak se pokouší hrát aktivně.
39'
Dávid Michalka se prosazuje, díky čemuž Prešov navyšuje své vedení.
39'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Jakub Dolák).
39'
Třetí vyloučení a následně červená karta pro tým TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
37'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Lukáš Urban).
36'
Prešov pokračuje v dobré hře, má převahu, snadněji se dostává do šancí, jednu z nich nyní proměnil Djordje Golubović.
35'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Pavel Caballero Hernandez).
35'
Sledujeme klidnější pasáž hry.
34'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Tatran Prešov (Pavel Caballero Hernandez).
33'
Matyáš Pinkas se prosazuje z dobré pozice, Hranice snižují.
33'
Pavel Caballero Hernandez proměnil sedmičku, rozdíl ve skóre je nyní deset branek.
31'
31'
Hostující celek pokračuje v početní výhodě.
31'
Prešovští házenkáři mají převahu, dominují v tomto zápase a zaslouženě vedou nad svým soupeřem.
30'
30'
30'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
30'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Tatran Prešov (Oliver Rábek).
29'
Domácím vyšla další akce, po bleskovém přenesení hry dostal míč do branyk Alexandr Zamarski.
28'
28'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Tomáš Fech).
28'
Jan Ševčík dává svou druhou branku v zápase a snižuje.
27'
27'
Jan Ševčík se prosazuje a po delší době, zhruba třech minutách, se trefují domácí hráči.
26'
26'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase.
25'
Rozdíl ve skóre je nyní sedm branek, trefuje se Peter Kimák-Fejko.
24'
Oliver Rábek se dostal do střelecké pozice, kterou dokázal zakončit povedeným hodem.
24'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Alexandr Zamarski).
23'
23'
Hranice dávají desátou branku v zápase, jejím autorem je Alexandr Zamarski.
22'
Lukáš Urban proměnil další zajímavou šanci, Prešovští nyní dokáží skórovat prakticky ze všech pozic, které si vypracují.
21'
Sergio López García se dobře zorientoval před brankou a dokázal se prosadit.
20'
Lukáš Urban proměnil šanci hostů, a tak Prešov navyšuje své vedení.
20'
Matěj Andrš bleskově odpovídá a rozdíl ve skóre jsou nyní tři body.
20'
Oliver Rábek se prosazuje a hostující celek po delší době dokázal proměnit šanci, kterou si vypracoval.
19'
Hranice pokračují v aktivní hře, sledujeme pohlednou házenou.
19'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jiří Polášek). Převahu využívají domácí hráči a dávají rychlé dvě branky.
18'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
18'
Vyloučení pro tým Tatran Prešov (Peter Kimák-Fejko).
17'
16'
Pavel Caballero Hernandez s přehledem proměnil sedmičku.
15'
Polovina prvního poločasu je pryč, domácí celek zaostává o čtyři branky a hosté mají převahu.
14'
14'
Hosté mají převahu a snaží se navýšit své vedení.
14'
Jiří Polášek uspěl a domácí celek se dostává do lepší pozice.
13'
Nikola Ivanović uspěl z dobré pozice, hosté vedou o čtyři branky.
12'
Hranice proměnily sedmičku, prosazuje se Miroslav Halama.
12'
Žlutá karta pro tým Tatran Prešov (Djordje Golubović).
12'
Marcos Vinicios Colodeti. brankář dává gól, uspěl ránou z velké dálky.
11'
Tomáš Fech dokázal přeravit akci spoluhráčů v přesné zakončení.
11'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Filip Dořičák).
11'
Miroslav Halama dokázal překonat brankáře soupeře a snižuje. Dobrá poziční hra domácího házenkáře.
10'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Tomáš Fech). Hosté navyšují svůj náskok, na konci desáté minuty branku dává Fech.
9'
Žlutá karta pro tým Tatran Prešov (Roman Carapkin).
8'
Hra se přenáší ze strany na stranu, přes drobné šance se stavl nemění.
8'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Dávid Michalka). Hosté velmi rychle odpovídají a z protiakce navyšují náskok.
7'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jakub Dolák). Domácím se podařilo rychle snížit.
7'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Pavel Caballero Hernandez). Rychlé přenesení hry a pohotové zakončení.
5'
Nyní sledujeme rychlou hru, která musí fanoušky bavit.
5'
Gól vstřelil tým Tatran Prešov (Lukáš Urban). Blesková akce hostů.
5'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Luděk Piwko).
5'
4'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jakub Dolák).
3'
3'
Stále čekáme díky dobrým zákrokům brankářů na úvodní branku v tomto zápase.
2'
2'
Fanoušci v hale vytvářejí velmi dobrou atmosféru, domácí měli velké šance, ale neproměnili je.
1'
1'

TJ Cement Hranice: Juráš, Vyorálek – Halama, Pinkas, Zamarski, Ševčík, Polášek, Š. Kubeša, Andrš, L. Kubeša, Dořičák, Fulneček, Prudký, Ciborán, Dolák, Piwko.

Tatran Prešov: Leben, Colodeti – Rábek, Fech, Krok, Fenár, Ivanović, López García, Michalka, Davidović, Golubović, Urban, Kimák-Fejko, Caballero Hernandez, Carapkin.
Hranice jsou posledním týmem tabulky. Jako jediné čekají na výhru a na první body. A to mají odehrán o zápas více než ostatní. Prohrály desetkrát v řadě, a to většinou o dost branek, jejich nynější brankový rozdíl je -79.

Naopak Prešov se rozjíždí. Po nezdarech s Veselím nebo Frýdkem-Místkem přišly lepší výkony. V posledních pěti duelech Slováci jen jednou prohráli, a to s lídrem z Plzně. Naposledy deklasovali Strakonice, kterým nastříleli pětačtyřicet branek, zatímco soupeři dovolili skórovat jen třiadvacetkrát.

Podobný průběh se očekává i v tomto zápase, přestože Tatran musí cestovat. Týmy spolu hrály v historii již osmkrát a vždycky vyhrál Prešov. Poslední vzájemný zápas se ale datuje až do prosince roku 2008.
Hezké sobotní odpoledne, 10. kolo házenkářské Chance Extraligy mužů pokračuje dalšími čtyřmi zápasy. Jedním z nich bude souboj Davida s Goliášem – posledních Hranic s velkoklubem v podobě Tatranu Prešov. Utkání startuje v 17:30!
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.