Házená - Extraliga muži - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Zubří - 16. listopadu 2022   18:00

Hranice
Hranice
3' Halama  • 4' Dořičák  • 6' Dořičák  • 7' Dolák  • 8' Dořičák  • 10' Polášek  • 11' Polášek  • 13' Fulneček  • 18' Dořičák  • 19' Dolák  • 22' Zamarski  • 24' Halama  • 25' Zamarski  • 26' Dolák  • 30' Dolák  • 33' Zamarski  • 38' Pinkas  • 38' Pinkas  • 41' Polášek  • 45' Halama  • 51' Zamarski  • 53' Polášek  • 55' Halama  • 57' Dolák  • 59' Halama
27:27
(16:16)
Zubří
Zubří
2' Mazurek   • 7' Šišák   • 8' Palát   • 10' Palát   • 12' Palát   • 13' Palát   • 15' Mazurek   • 17' Kyryljuk   • 18' Kyryljuk   • 20' Přikryl   • 23' Mazurek   • 25' Kyryljuk   • 26' Mičkal   • 27' Šišák   • 29' Bajer   • 33' Palát   • 34' Mazurek   • 40' Mazurek   • 44' Palát   • 45' Mičkal   • 48' Palát   • 51' Palát   • 53' Palát   • 56' Palát   • 57' Přikryl
Hranice
Filip Barták – Karel Hladký
SH Žáčkova, Hranice
Zubří

TJ Cement Hranice – HC ROBE Zubří 27:27 (16:16)
Nejvíce branek: Halama 7/2, Dolák 5, Zamarski 4 – Palát 13/3, Mazurek 5, Kyryljuk 3. Rozhodčí: Filip Barták – Karel Hladký. Sedmimetrové hody: 2/2 – 7/3. Vyloučení: 8:6.
Neočekávané se stalo skutečností! Hranice mají první letošní ligový bod a to zcela zaslouženě. Dokonce to zvládly proti Zubří. To udělalo hodně chyb, hlavně mu ale zlomilo vaz pravděpodobně to, že neproměnilo až čtyři sedmimetrové hody. Hranice dokonce i sahaly po vítězství, nakonec je z toho ale zasloužená remíza.
60'
Druhý poločas skončil.
60'
Radim Brož si ještě vyžádal oddechový čas.
59'
Miroslav Halama našel střelou přes celé hřiště odkrytou branku Zubří a srovnal tak minutu a půl před koncem stav na 27:27.
57'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Přikryl).
57'
Jakub Dolák se před brankou hezky uvolnil, skočil si do brankoviště a míč namířil do dolní pravé části branky k tyči.
56'
Dušan Palát si vyskočil a zamířil do pravého horního rohu. Brankář si na míč sice sáhl, ale nedokázal ho zkrotit.
55'
Miroslav Halama dostal míč na pravé křídlo, odkud už klasicky pálil do protějšího dolního růžku.
54'
Dušan Palát tentokrát sedmičku zvládl! Po několika náznacích pálil do středu branky mezi brankářovy roztažené ruce.
54'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Alexandr Zamarski).
53'
Neskutečný Dušan Palát teď přesně zamířil a vypálil do levé části branky asi z dvanácti metrů poté, co se zbavil dvou obránců.
53'
Tohle bude ještě drama! Jiří Polášek dokázal z výskoku zamířit přímo nad hlavu gólmana a opět překlopit stav na domácí stranu.
52'
Tomáš Mičkal ze sedmimetrového hodu vůbec netrefil branku! Zubří tak dnes už nevyužilo čtvrtou sedmičku.
51'
Na druhé straně čtvrtým gólem odpověděl Alexandr Zamarski, a tak je znovu vyrovnáno.
51'
Po dlouhé době je Zubří zase ve vedení. Kombinační akci zakončil Dušan Palát, který tak má na kontě již dvacet branek.
48'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Jakub Dolák).
48'
Nezastavitelný Dušan Palát skóroval i přes faul při střele. Stav je srovnán, následuje ještě vyloučení Doláka.
46'
Radim Brož si vyžádal oddechový čas.
45'
Tomáš Mičkal dohrál podobnou akci, jako před chvílí Halama, ovšem s tím rozdílem, že brankáři zamířil mezi nohy střelou o zem.
45'
Miroslav Halama ale velice rychle odpovídá. Trefil se z křídla do vzdálenějšího dolního růžku.
44'
Dušan Palát střelou přes celé hřiště našel volnou branku soupeře a snížil tak dnes již svým osmým gólem.
44'
44'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (David Mazurek).
43'
Hranický brankář chytá další sedmičku! Tentokrát napřáhl ruku proti míči Pavla Bajera.
42'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Jan Ševčík).
41'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu HC ROBE Zubří (Dušan Palát).
41'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Matyáš Pinkas).
41'
Jiří Polášek znovu navyšuje na dvoubrankový náskok. Prosadil se dnes potřetí.
40'
Devatenáctou branku Zubří přidal David Mazurek. Pro něj osobně to byla trefa číslo čtyři.
38'
Pěkná střela Matyase Pinkase z pravé strany do vinglu a Hranice jsou ve dvoubrankovém vedení!
38'
Hranice jsou znovu ve vedení! Rychlý brejk po pravé straně zakončil Matyas Pinkas.
36'
Cement se prosadil po třech minutách. Úspěšnou sedmičku zaznamenal Miroslav Halama.
34'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (David Mazurek).
33'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Alexandr Zamarski).
33'
Dušan Palát otevírá druhý poločas navýšením na 17:16.
31'
Velkým překvapením je zatím zápas Hranic se Zubřím. To zase doplácí na své venkovní prokletí, letos se mu totiž ve venkovním prostředí extrémně nedaří. Hranice ovšem dneska na loňského medailistu vyrukovaly se skvělou házenou a stav 16:16 je vyvrcholením jejich dobrého výkonu. Uvidíme co se stane v dalším průběhu, v předchozích zápasech Hranic se často stávalo, že poslední tým Chance Extraligy v druhém poločase výkonostně odešel.
30'
30'
Hraničtí ale ještě vyrovnávají a vypadá to, že po čtvrté trefě Jakuba Doláka v zápase se do kabin půjde za remízového stavu.
29'
Zubří se poprvé od úvodní branky dostává do vedení. Do toho ho poslal Pavel Bajer.
27'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Filip Šišák).
27'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Dušan Palát).
26'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Jakub Dolák).
26'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
25'
25'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Kyryljuk).
24'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Miroslav Halama).
23'
23'
22'
Alexandr Zamarski dokázal vsítit i při oslabení a Hranice se stále udržují v náskoku.
21'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Jaroslav Fulneček).
20'
Poprvé se vzápětí prosadil Pavel Přikryl, který tak zarovnal počet gólů Zubří na deset.
19'
Jakub Dolák poslal svým dnešním druhým gólem Hranice zpátky do dvoubrankového vedení.
18'
Ani druhá sedmička hostujících házenkářů nebyla úspěšná. Tentokrát to nezvládl Dušan Palát.
18'
Domácí ale hosty nemíní do vedení pustit. Filip Dořičák zaznamenal desátou branku Hranic.
18'
Poslední minuty Hranickým zrovna moc nevychází. Radim Brož proto svolal hráče k sobě a vzal si timeout.
18'
18'
A je vyrovnáno! Znovu v tom měl prsty Tomáš Kyryljuk.
17'
Tomáš Kyryljuk zaznamenal první branku dnešního večera a Zubří se tak dotáhlo už jen na jednobrankové manko.
16'
Tomáš Mičkal mohl z první sedmičky hostů přiblížit svůj tým na rozdíl jediné branky. To mu ale nevyšlo a sedmička zůstala neproměněna.
16'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Filip Dořičák).
15'
13'
Hranice ale hrají velice dobře, Jaroslav Fulneček odpovídá a opět je mezi týmy tříbrankový rozdíl.
13'
Dušan Palát drží Zuberské, kteří se zatím absolutně nemůžou dostat do své hry. Je to už jeho čtvrtá branka, a to ještě nejsme ani ve čtvrtině utkání.
12'
První sedmička utkání byla úspěšná. Miroslav Halama ji proměnil a dal Hranicím zpět tříbrankový náskok.
12'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Weintritt).
12'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Dušan Palát).
11'
Jiří Polášek rychle využívá početní výhodu a zaznamenává druhou trefu v duelu.
11'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Filip Šišák).
10'
Zubří kontruje druhou brankou Dušana Paláta.
10'
Hranice navyšují dalším gólem, poprvé se prosadil Jiří Polášek.
8'
Dušan Palát okamžitě odpověděl z rychlého brejku, když míč umístil do spodní části branky.
8'
Další dohrávka do levého křídla a Hraničtí se prosazují po třetí z úplně stejné akce. Gól zaznamenal Filip Dořičák.
7'
Zubří se teď prosadilo po pěti minutách. Z dálky to pěknou střelou zvládl Filip Šišák.
7'
Absolutně nevyhovující start zažívá Zubří. Peter Dávid proto vybral jeden z oddechových časů a hráče svolal k sobě již v sedmé minutě.
7'
Další branka Hranic padla opět z rychlého úniku. Tentokrát ji měl na svědomí Jakub Dolák.
6'
Hranice jdou do dvoubrankového vedení, a to už při plném počtu hostujících házenkářů. Filip Dořičák se ostal do rychlého samostatného úniku, který jednoduše proměnil.
4'
Další přesilovkový gól zaznamenal Filip Dořičák. Tentokrát to byla dělovka z levého křídla pod vzdálenější vingl.
3'
Hranice ve dvojnásobné přesilovce rychle snižují z křídla, odkud se prosadil Miroslav Halama.
2'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal, Filip Šišák).
2'
Zubří vstřelilo branku jako první. Hodně šťastná rána hráče Davida Mazurka se odrazila od země do břevna a pak do branky.
1'

TJ Cement Hranice: Juráš, Tabara, Vyorálek – Halama, Pinkas, Zamarski, Ševčík, Polášek, Klein, Andrš, Š. Kubeša, Dořičák, Fulneček, Ciborán, Dolák, Piwko.
Trenér: R. Brož

HC ROBE Zubří: Malina, Dvorský, Krůpa – Přikryl, Weintritt, Mazurek, Mičkal, Cibulec, Palát, Ma. Pšenica, Šišák, Hlavenka, Kyryljuk, Bajer, Mizera.
Trenér: P. Dávid

Rozhodčí: Filip Barták – Karel Hladký.