Házená - Extraliga muži - 12. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Královo Pole : Frýdek-M. - 12. listopadu 2022   17:00

Královo Pole
1' Kocich  • 3' Ratkovský  • 6' Žvak  • 7' Kocich  • 9' Burget  • 11' Burget  • 14' Burget  • 15' Živanov  • 17' Janda  • 18' Kocich  • 20' Živanov  • 24' Burget  • 31' Kocich  • 33' Bosák  • 34' Bosák  • 36' Ratkovský  • 39' Kocich  • 40' Zahradníček  • 43' Kocich  • 46' Kocich  • 48' Kocich  • 51' Žvak  • 52' Kolečkář  • 56' Bosák  • 59' Žvak  • 60' Bosák
27:33
(12:16)
Frýdek-M.
Frýdek-M.
3' Choleva   • 7' Choleva   • 9' Choleva   • 11' Mazur   • 12' Choleva   • 13' Sklenák   • 16' Mazur   • 18' Ondrušík   • 23' Moješcik   • 24' Choleva   • 24' Bureš   • 25' Noworyta   • 29' Noworyta   • 30' Sklenák   • 34' Choleva   • 35' Chudoba   • 36' Sklenák   • 37' Mucha   • 38' Sklenák   • 41' Noworyta   • 42' Choleva   • 43' Chudoba   • 44' Gřešek   • 45' Choleva   • 46' Mucha   • 47' Chudoba   • 48' Noworyta   • 49' Noworyta   • 52' Bureš   • 57' Mucha   • 58' Brožek
Grulich, Ilić – Ratkovský, Kocich, Živanov, R. Flajsar, Erbes, Burget, Kikanović, Žvak, Janda, Kasal, Kolečkář, Stein, Zahradníček, Bosák.
Marek Bareš – Jakub Uhlíř
STAREZ Aréna Vodova
Frýdek-M.
Cáb, Pyško – Noworyta, Sklenák, Moješcik, Gřešek, Chudoba, Brožek, Bureš, Mucha, S. Mlotek, Choleva, Mazur, Zbránek, Ondrušík, Hustopecký.

SKKP Handball Brno – Pepino SKP Frýdek-Místek 27:33 (12:16)
Nejvíce branek: Kocich 8, Burget 4, Bosák 4 – Choleva 10/2, Noworyta 5, Sklenák 4. Rozhodčí: Marek Bareš – Jakub Uhlíř. Sedmimetrové hody: 0 – 3/2. Vyloučení: 3:4. ČK: Moješcik (FRM).
Zápas je u konce. Frýdeckomístečtí využili náskoku z první půle, který ještě rozšířili. Konečně utnuli svou sérii proher a pomstili se Brnu za vyřazení v Českém poháru.
60'
A další využití přidává na své konto Jakub Bosák.
59'
Domácí využívají přesilovky, prosadil se Erik Žvak.
59'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Adam Gřešek).
58'
Jakub Brožek má na kontě první gól. Pepino vede o osm branek a utkání je již rozhodnuto.
57'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Matouš Kolečkář).
57'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Mucha).
56'
Brno ještě v závěru vyvíjí na soupeře tlak. Nyní skóroval Jakub Bosák.
53'
Daniel Valo svolal hráče k sobě. Chce jim udělit taktické pokyny na posledních sedm minut, které ještě můžu přinést překvapení.
52'
Poté, co se Brnu povedlo skórovat dvakrát po sobě, už nyní znovu navyšuje Pepino, přesněji Zbyněk Bureš.
52'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Matouš Kolečkář).
51'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Erik Žvak).
49'
Nikolas Noworyta se trefuje znovu, Frýdek-Místek znovu navyšuje náskok a teď už má k dobru osm branek.
48'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Nikolas Noworyta).
48'
Brněnské drží nad vodou Martin Kocich, ten má na kontě nyní již osm branek.
47'
Radim Chudoba přidal další dělovku, jak je u něj zvykem.
46'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
46'
Jan Mucha navyšuje náskok hostů již na sedm branek.
45'
Domácí tým si vyžádal oddechový čas.
45'
Mathias Choleva pokračuje ve fantastickém představení, už zaznamenal desátý gól.
44'
Adam Gřešek se dnes trefil poprvé. Dostal parádní oblouček přes obranu a trefil se z pozice pivota.
43'
Brněnští mají na kontě dvacet branek. Šest z nich vstřelil Martin Kocich.
43'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Radim Chudoba).
42'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
41'
40'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček).
39'
38'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Tomáš Sklenák).
38'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Adam Stein).
37'
36'
36'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Vladimír Ratkovský).
35'
34'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Jakub Bosák).
34'
33'
31'
31'
Červená karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Alexandr Moješcik).
31'
První poločas je minulostí. Frýdek-Místek nezačínal nejlépe skóre ale dohnal a dokonce překlopil. Brno se dokázalo ještě jednou dostat zpět do vedení, závěr poločasu byla ale ze strany Frýdku-Místku famózní a Pepino tak vede o čtyři branky.
30'
30'
Pravděpodobně nejzkušenější plejer Frýdku-Místku, Tomáš Sklenák, svou brankou nyní zařizuje svému týmu do druhého poločasu čtyřgólový náskok.
29'
Nikolas Noworyta se trefilo podruhé a poprvé dostal Frýdek-Místek do tříbrankového náskoku.
27'
Nyní si naopak oddechový čas vyžádal trenér hostí Daniel Valo.
25'
24'
Daniel Burget zaznamenal čtvrtou branku v zápase.
24'
Pavel Hladík si vyžádal oddechový čas.
24'
Frýdek-Místek přežil útok soupeře a Zbyněk Bureš naopak dokázal skórovat. Teď tak znovu vede o dvě branky.
24'
Mathias Choleva se naopak trefil už po sedmé. Jeho výkon v prvním poločase je dnes opravdu úchvatný.
23'
Tentokrát už byl Alexandr Moješcik úspěšný. Srovnal na 11:11 a byla to jeho první branka.
21'
Alexandr Moješcik nedokázal proměnit sedmimetrový hod. Frýdek-Místek se tak nedotáhl a stále o jeden gól zaostává.
20'
Dušan Živanov využívá dvojnásobnou přesilovou hru a po delší době posílá opět Brno do vedení.
20'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jan Zbránek).
19'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
18'
18'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Jakub Ondrušík).
17'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Daniel Janda).
17'
Vyloučení pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
16'
První branku v tomto utkání zapisuje za hosty Matěj Mazur.
15'
V poslední sekundě končící patnácté minuty se prosadil a srovnal tak na 8:8 Dušan Živanov,
14'
Daniel Burget zapsal třetí branku a opět dostal domácí do kontaktu.
13'
Tomáš Sklenák je prvním úspěšným střelcem Frýdku-Místku krom Cholevy v dnešním duelu. Pepino vede o dvě branky.
12'
11'
Gól vstřelil tým SKKP Handball Brno (Daniel Burget).
11'
Gól vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Matěj Mazur).
9'
9'
Mathias Choleva táhne Frýdek-Místek, za osm minut nastřádal neskutečných pět branek.
7'
7'
6'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Mathias Choleva).
6'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Jan Zahradníček).
6'
Erik Žvak posílá Královo pole znovu do vedení.
5'
Žlutá karta pro tým SKKP Handball Brno (Dušan Živanov).
4'
Mathias Choleva se prosadil ze sedmimetrového hodu a ve čtvrté minutě je tak srovnáno.
3'
Nyní už dokázal odpovědět i Frýdek-Místek. Trefil se Mathias Choleva.
3'
Po delší době je tu další branka, kterou tentokrát zaznamenal Vladimír Ratkovský.
1'
Martin Kocich dostal Brno do vedení, prosadil se jako první v dnešním zápase.
1'
Už jsem to nakousl, obě mužstva se potkala před necelým měsícem v osmifinále poháru a Frýdek-Místek na domácí půdě padl poměrem 28:32. Přichystají si hosté na Kénik odplatu? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Pepino SKP Frýdek-Místek

Hosté jsou na tom o něco lépe, mají dvanáct bodů a jsou sedmí, polovinu z bodového zisku nasbírali na venkovních palubovkách. Jejich hra se opírá zejména o Slavomíra Mlotka, posilu z Karviné. Silní jsou především z pravé strany, na které se pohybuje Mathias Choleva (51), doposud nejproduktivnější hráč Frýdku. Hostující házenkáři se budou snažit utnout sérii proher, která i s pohárem čítá čtyři zápasy.
SKKP Handball Brno

Kénik je devátý se ziskem deseti bodů, avšak osm z nich získal na domácí palubovce. Brňané si před pár dny spravili chuť v rámci poháru, když vyhráli v Kopřivnici, jelikož v předchozích dvou soutěžních duelech padli v Lovosicích i v Jičíně. Domácí se budou již tradičně opírat o Martina Kocicha (80), nejlepšího střelce celé soutěže. O důležitosti sobotního duelu si je vědom také Luka Kikanovič, levá spojka, která prozradila, že jeho tým bude hrát podobně jako v nedávném pohárovém utkání ve Frýdku.
Krásný den. Házenkářská Extraliga má na programu dvanácté kolo, které se odehraje kompletně v sobotu. Brňané v jednom ze zápasů přivítají Frýdek-Místek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.