Házená - Extraliga muži - 19. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Nové Veselí : Strakonice - 28. ledna 2023   17:00

Nové Veselí
Nové Veselí
1' Melichar  • 5' Halíček  • 8' Halíček  • 10' Bartůněk  • 12' Mi. Štohanzl  • 14' Tomášek  • 17' Bendicsek  • 18' Štěpán  • 19' Hajko  • 20' Bendicsek  • 22' Navrátil  • 22' Štěpán  • 27' Navrátil  • 29' Štěpán  • 30' Halíček  • 35' D. Flajsar  • 38' Hajko  • 41' Hajko  • 46' Štěpán  • 47' Štěpán  • 48' Halíček  • 48' J. Flajsar  • 49' J. Flajsar  • 53' J. Flajsar  • 56' D. Flajsar  • 58' D. Flajsar  • 59' Bendicsek
30:23
(17:12)
Strakonice
Strakonice
2' Němec   • 3' Bičiště   • 9' Němec   • 14' M. Nejdl   • 15' Wildt   • 20' Bičiště   • 23' Fencl   • 25' Pek   • 27' A. Nejdl   • 29' Fencl   • 29' Bičiště   • 30' A. Nejdl   • 31' A. Nejdl   • 31' A. Nejdl   • 36' Němec   • 44' Sedláček   • 52' Němec   • 53' M. Nejdl   • 57' Krejčí   • 58' Wildt   • 60' Němec
Nové Veselí
Schams, Ma. Štohanzl – J. Flajsar, Štěpán, Halíček, Navrátil, Bartůněk, D. Flajsar, Melichar, Hajko, Mi. Štohanzl, Krejz, Gregorovič, Tomášek, Bendicsek, Ogoun.
Jiří Králíček – Milan Letev
ZDT Aréna, Nové Veselí
Strakonice
Mráz, Kaiser – Brůha, Kaplan, A. Nejdl, Němec, Pek, Lukeš, Landsinger, Fencl, M. Nejdl, Sedláček, Bičiště, Krejčí, Zach, Wildt.

TJ Sokol Nové Veselí – HBC JVP Strakonice 1921 30:23 (17:12)
Nejvíce branek: Halíček 7/3, Štěpán 5, J. Flajsar 3 – Němec 7/2, A. Nejdl 4, Bičiště 3. Rozhodčí: Jiří Králíček – Milan Letev. Sedmimetrové hody: 3/3 – 2/2. Vyloučení: 4:2.
Druhý poločas a tím i celý duel je u konce. I přestože se Strakonice několikrát přiblížily na rozdíl tří branek, nikdy nedokázaly udělat další krok a mazat manko ještě víc. Nové Veselí zvládlo i závěr duelu a nakonec tak vyhrálo o sedm gólů.
60'
Martin Němec si připsal pátou branku v zápase. Ta už ale nic neřeší, Veselí vyhraje velikým rozdílem.
59'
Po oddechovém času využil svou šanci Ákos Bendicsek.
59'
V poslední dvouminutovce si ještě Jan Běloch vyžádal poslední timeout.
58'
Sedmimetrový hod si vyzkoušel ještě i Eduard Wildt. A byl také úspěšný.
58'
David Flajsar s další brankou! To je jeho třetí.
57'
Michal Krejčí oslavil první gól v tomto duelu.
56'
Nyní skóruje druhý z dua Flajsarů v týmu Nového Veselí, David Flajsar. Teď už je stoprocentně rozhodnuto.
55'
Robert Halíček dnes stále stoprocentně úspěšný. Tohle byla jeho třetí proměněná sedmička.
53'
Po krátké chvíli ale rychle dokázal snížit Marek Nejdl. Mezi týmy je ovšem stále propastný rozdíl.
53'
Jakub Flajsar dokázal skórovat potřetí za krátkou chvíli.
52'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec).
52'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Lukáš Krejz).
49'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec).
49'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Flajsar).
48'
Michal Zbíral musel něčím reagovat, a tak si vzal timeout.
48'
Veselí nyní dominuje zápasu! Čtvrtou branku týmu v řadě zaznamenal Jakub Flajsar.
48'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Robert Halíček).
47'
A Ondřej Štěpán se prosazuje znovu! Tak tentokrát se timeout domácím opravdu vyplatil.
46'
Ondřej Štěpán útočí na nejlepšího střelce utkání. Na kontě má již čtyři g=oly.
46'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
45'
Jan běloch musel reagovat na nedobrý výkon jeho týmu v posledních minutách. Svolal tak hráče k sobě a vzal si oddechový čas.
44'
Ondřej Sedláček vsítil o minutu později a oba týmy už opět dělí pouze tři góly.
43'
Martin Němec se prosadil ze sedmimetrového hodu.
41'
Nyní to trvalo dlouho, na branku jsme čekali téměř tři minuty. Marian Hajko ale nakonec skóroval podruhé v řadě a opět navýšil rozdíl mezi týmy na pět branek. Veselí překonalo metu dvaceti branek za zápas.
38'
Marian Hajko se trefil v dnešním duelu podruhé.
36'
35'
David Flajsar dokázal vsítit i v oslabení, ve kterém navíc domácí sami ani neinkasovali.
33'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Melichar).
31'
Po dalších osmnácti sekundách Adam Nejdl skóruje podruhé a v duelu celkem již po čtvrté. Strakonice tak už ztrácejí jen hratelné tři branky.
31'
Adam Nejdl gólem otvírá druhý poločas. Je to jeho třetí branka v utkání.
31'
První poločas je minulostí. Rozjezd byl vyrovnaný, Strakonice dokonce chviličku vedly. Pak se ale do sedla dostali znovu domácí, kteří stále navyšovali a navyšovali svůj náskok, který místy dosáhl až sedmi branek. V posledních minutách se skórovalo hodně často a Strakonicím se domácí polštář povedlo o dvě trefy snížit.
30'
30'
V poslední sekundě dokázal stáhnout náskok soupeře na pět branek Adam Nejdl.
30'
Robert Halíček má na kontě první branku ze hry. Předchozí dvě vstřelil ze sedmičky.
29'
S góly se teď opravdu roztrhl pytel. Nyní se prosadil David Bičiště.
29'
Ondřej Štěpán zvládl vstřelit dnes už svou třetí branku.
29'
Lukáš Fencl rychle odpovídá desátou brankou Strakonic v dnešním zápase.
27'
Domácí ale odpovídají brankou Radka Navrátila.
27'
Timeout nepomohl. Skórují Strakonice, konkrétně Adam Nejdl.
27'
Nyní si vyžádal oddechový čas domácí trenér.
25'
Tomáš Pek má na kontě dnes svou první branku. Jeho tým ale stále velmi zaostává.
24'
Robert Halíček si vzal na starost sedmimetrový hod a míč umístil mimo dosah gólmana.
23'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Fencl).
22'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Štěpán).
22'
Na tohle už musí hosté razantně reagovat. Michal Zbíral si vyžádal oddechový čas a budu se snažit na hře Strakonic něco změnit.
22'
Radek Navrátil se dnes prosadil poprvé. Domácí už mají dvojnásobný počet gólů.
21'
Robert Halíček využil sedmimetrového hodu a Nové Veselí už tak odskakuje do velice dobrého náskoku.
21'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl).
20'
Ákos Bendicsek se trefil už podruhé v zápase a Nové Veselí tak dosáhlo deseti vstřelených branek.
20'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
19'
Marian Hajko dokázal skórovat i ve vlastním oslabení. Poprvé už tak jeho tým vede o čtyři trefy.
18'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Jakub Flajsar).
18'
Domácí poprvé vedou už o tři góly. Tentokrát se o to postaral Ondřej Štěpán.
17'
Domácí tým už víckrát v oslabení neinkasoval. Ákos Bendicsek naopak na druhé straně vsítil.
15'
Eduard Wildt je prvním z hráčů Strakonic, který využil přesilovou hru.
14'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Adam Tomášek).
14'
Adam Tomášek znovu zvyšuje na rozdíl dvou branek.
14'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl).
13'
A je tady druhá žlutá karta. Tu si "zasloužil" Ondřej Landsinger.
12'
Miroslav Štohanzl dává svému týmu poprvé v duelu dvoubrankové vedení.
10'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Luboš Bartůněk).
9'
Druhý zásah v utkání si připisuje také Martin Němec.
8'
Robert Halíček posílá druhou brankou v zápase Nové Veselí zpět do vedení.
7'
David Melichar obdržel první žlutou kartu zápasu.
5'
A máme opět srovnáno. Za domácí se prosadil Robert Halíček.
3'
Hosté otáčejí vedení. David Bičiště skóroval a nastavil skóre na 2:1.
2'
Martin Němec získal míč a poslal ho poprvé do branky Nového Veselí.
1'
David Melichar otevřel skóre dnešního duelu.
1'
Finalista předešlého ročníku Českého poháru z Nového Veselí je podle všeho favoritem. V domácím prostředí z devíti duelů ani jednou neprohrál. V přípravě absolvoval dvovjzápas s rakouským SG Handball Westwien, v němž odešel poražen 23:29, respektive 28:31. Část přípravy vynechal Adam Tomášek, a to z příjemných důvodů. Reprezentoval v kvalifikaci juniorů na MS 2023.

Zatímco aktuálně deváté Nové Veselí se v posledních letech usadilo v Chance Extralize, Strakonice do ní v létě postoupili podruhé v historii. Venku jejich výsledky nejsou ideální, všech sedm bodů nasbíraly na vlastní palubovce. To ovšem nebyl případ duelu s Novým Veselím. V utkání, ve kterém si liboval fanklub defenzivní házené, urval Sokol výhru 25:18. Dvanáctí Jihočeši naopak zvládli důležitý duel s Maloměřicemi. Posléze zaznamenali pět proher.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.