Házená - Extraliga muži - 14. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Plzeň : Lovosice - 20. listopadu 2022   10:30

Plzeň
Plzeň
1' Stehlík  • 2' Terzić  • 4' Terzić  • 6' Kosteski  • 11' Bláha  • 12' Režnický  • 14' Terzić  • 15' Režnický  • 18' Režnický  • 20' Říha  • 23' Režnický  • 23' Kosteski  • 25' Kosteski  • 28' Terzić  • 29' Režnický  • 30' Bláha  • 31' Terzić  • 32' Bláha  • 33' Šindelář  • 34' Chmelík  • 35' Stehlík  • 36' Douda  • 37' Bláha  • 41' Terzić  • 43' Douda  • 45' Stehlík  • 48' Terzić  • 50' Douda  • 52' Bláha  • 53' Bláha  • 54' Stehlík  • 55' Kosteski  • 56' Říha  • 59' Režnický  • 60' Bláha
37:36
(18:19)
Lovosice
Lovosice
2' Chotěborský   • 2' Chotěborský   • 5' Kupa   • 6' Kupa   • 7' Hniďák   • 10' Bogdanić   • 13' Trkovský   • 16' Kupa   • 16' Trkovský   • 18' Petryčenko   • 19' Petryčenko   • 20' Malý   • 22' Hniďák   • 23' Chotěborský   • 24' Hniďák   • 26' Petryčenko   • 27' Malý   • 28' Bogdanić   • 29' Petryčenko   • 32' Hniďák   • 33' Malý   • 34' Petryčenko   • 38' Chotěborský   • 41' Trkovský   • 42' Chotěborský   • 45' Trkovský   • 48' Hniďák   • 49' Bogdanić   • 50' Bogdanić   • 51' Chotěborský   • 51' Chotěborský   • 54' Chotěborský   • 58' Trkovský
Plzeň
Herajt, Šmíd – Douda, Bernhard, Terzić, Kosteski, Dubský, Bláha, Tonar, Stehlík, Říha, Chmelík, Štochl, Šindelář, Režnický, Svoboda.
Lovosice

Daniel Bláha se stal hrdinou zápasu, v posledních vteřinách rozhodl o výhře domácího celku.
Talent tým Plzeňského kraje – Lovci Lovosice 37:36 (18:19)
Nejvíce branek: Terzić 7, Bláha 7, Režnický 6 – Chotěborský 11/3, Petryčenko 5, Hniďák 5. Sedmimetrové hody: 3/2 – 6/3. Vyloučení: 5:3.
60'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Bláha).
60'
Oddechový čas pro tým Talent tým Plzeňského kraje.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Lovci Lovosice (Pavel Chotěborský).
59'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Daniel Režnický).
58'
Jaroslav Trkovský dává branku, a tak je znovu vyrovnáno. Dostáváme se do poslendích minut zápasu.
56'
Martin Říha skóruje, a tak je domácí celek znovu vedení.
55'
Nikola Kosteski uspěl, stav zápasu je znovu vyrovnaný.
54'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Pavel Chotěborský).
54'
Oddechový čas pro tým Lovci Lovosice.
54'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík).
53'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Lovci Lovosice (Pavel Chotěborský).
52'
51'
Po dlouhé době se jeden z klubů dostává do výraznějšího náskoku.
51'
51'
50'
Tim Jenko Bogdanić se dostal do zakončení a uspěl. Lovosice znovu vedou.
50'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
49'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
48'
Marek Hniďák se prosazuje a hostujíc celek srovnává stav zápasu.
48'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
48'
Stefan Terzić se prosazuje a domácí celek se dostává znovu do těsného vedení.
46'
45'
Jan Stehlík se dostal do střelecké pozice, jeho pokus zapadl do branky. Je vyrovnáno.
45'
Lovic Lovosice se dostávají do vedení, prosazuje se aktivně hrající Jaroslav Trkovský.
44'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko).
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Stehlík).
43'
42'
Pavel Chotěborský uspěl, Lovci se dostávají do vedení.
41'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jaroslav Trkovský).
41'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Stefan Terzić).
40'
Lovosice srovnávají stav zápasu, sedmičku proměnil Pavel Chotěborský.
38'
37'
36'
36'
Lovosice proměnili sedmičku, prosazuje se aktivně hrající Pavel Chotěborský.
36'
35'
34'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Sergij Petryčenko).
34'
Jan Chmelík vrací domácím těsné vedení.
33'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Šindelář).
33'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Lukáš Malý).
32'
32'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Marek Hniďák).
31'
31'
30'
30'
Vyloučení pro tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
30'
29'
29'
Daniel Režnický snižuje na rozdíl jediné branky.
28'
28'
27'
Lukáš Malý se prosazuje a navyšuje náskok Lovců.
26'
Sergij Petryčenko se dostal do zakončení a uspěl. Hosté si berou vedení znovu na svou stranu.
25'
Gól vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
25'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Jan Chmelík).
24'
24'
23'
23'
23'
22'
Hostující celek se po rychlé akci dostává do vedení, trefuje se Marek Hniďák.
21'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým Talent tým Plzeňského kraje (Jakub Douda).
21'
20'
Domácí velmi rychle snižují, po pěkné akci se prosazuje Martin Říha.
20'
19'
18'
(Daniel Režnický se trefil přesně, znovu je vyrovnáno.
18'
Sergij Petryčenko se dostal do střelecké pozice a uspěl, Lovosice se dostávají do vedení.
17'
Domácí celek srovnává stav zápasu, sedmičku proměnil dobře hrající Jakub Douda.
16'
16'
Gól vstřelil tým Lovci Lovosice (Jan Kupa).
15'
15'
14'
14'
Žlutá karta pro tým Lovci Lovosice (Patrik Stach).
13'
Lovosice jdou do vedení, po rychlé kombinaci se prosazuje Jaroslav Trkovský.
12'
Stav zápasu je vyrovnaný, prosazuje se aktivně hrající Daniel Režnický.
12'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
11'
Talent tým Plzeňského kraje snižuje, prosazuje se Daniel Bláha.
10'
10'
10'
Vyloučení pro tým Talent tým Plzeňského kraje (Adam Bernhard).
8'
Sledujeme pasáž hry plnou nepřesností na obou stranách.
7'
Lovosice jdou do vedení, poprvé v zápase. Nyní se prosazuje Marek Hniďák.
6'
6'
Domácí házenkáři jdou do vedení, povedeným hodem se prezentuje Nikola Kosteski.
5'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu Talent tým Plzeňského kraje (Nikola Kosteski).
5'
Žlutá karta pro tým Lovci Lovosice (Tim Jenko Bogdanić).
5'
Na počátku páté minuty je znovu srovnáno, trefuj se Jan Kupa.
4'
Stefan Terzić se dostal do střelecké pozice a uspěl. Domácí si berou vedení zpět.
2'
Pavel Chotěborský se znovu dostal do zakončení a uspěl. Stav zápasu je nyní vyrovnaný.
2'
Pavel Chotěborský dává svou první branku v zápase a první branku Lovosic. Je sníženo.
2'
1'
Domácí celek se dostává do vedení a prosazuje se jako první, trefuje se Jan Stehlík.
1'

Talent tým Plzeňského kraje: Herajt, Šmíd – Douda, Bernhard, Terzić, Kosteski, Dubský, Bláha, Tonar, Stehlík, Říha, Chmelík, Štochl, Šindelář, Režnický.

Lovci Lovosice: Adamík, Dohnal – Holubec, Kupa, Chotěborský, Petryčenko, Hniďák, Trkovský, Lukáč, Bednařík, Karlovec, Stach, Heřmanovský, Malý, Bogdanić.
V tomto nedělním dopoledním zápase proti sobě nastoupí dva kluby z čela tabulky. Hostující celek má o dva body lepší výchozí pozici než domácí. Ti však odehráli o zápas méně. Lovosice posledních pěti zápasů vyhrály, domácí z pěti zápasů vyhráli čtyři.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky české klubové házené. V tomto zápase proti sobě nastoupí Talent tým Plzeňského kraje a Lovci Lovosice.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.