Házená - Extraliga muži - 23. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Jičín - 22. února 2023   18:30

Strakonice
Strakonice
9' M. Nejdl  • 11' Nový  • 12' Kaplan  • 15' Fencl  • 16' Němec  • 20' Kaplan  • 20' Fencl  • 21' Bičiště  • 23' O. Sedláček  • 27' Němec  • 28' Bičiště  • 30' Němec  • 44' O. Sedláček  • 48' A. Nejdl  • 50' Kaplan  • 50' A. Nejdl  • 55' Kaplan  • 59' A. Nejdl
20:27
(14:13)
Jičín
Jičín
1' Hlava   • 4' J. Dolejší   • 6' Rychna   • 9' Kovařík   • 10' Kovařík   • 13' Kovařík   • 15' Rychna   • 17' J. Drbohlav   • 19' J. Dolejší   • 22' Matouš   • 28' Hlava   • 29' J. Dolejší   • 33' J. Dolejší   • 37' Kovařík   • 41' J. Drbohlav   • 44' Kovařík   • 46' J. Dolejší   • 51' J. Dolejší   • 52' Matouš   • 53' Hlava   • 55' Kovařík   • 56' J. Dolejší   • 57' Kovařík   • 59' Miľko   • 60' Matouš
Strakonice
Jičín

HBC JVP Strakonice 1921 – O2XYWORLD HBC Jičín 20:27 (14:13)
Nejvíce branek: Němec 5/2, Kaplan 4, A. Nejdl 3 – J. Dolejší 7, Kovařík 7, Matouš 4/1. Sedmimetrové hody: 3/2 – 2/2. Vyloučení: 2:3.
60'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Filip Matouš).
59'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Martin Miľko).
59'
Vyloučení pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Michal Hájek).
59'
Adam Nejdl uspěl, jeho branka snižuje rozdíl na pět gólů.
59'
Oddechový čas pro tým O2XYWORLD HBC Jičín.
57'
Martin Kovařík dostal hodně prostoru a svou pozici dokázal proměnit.
56'
Jiří Dolejší dává další branku a jeho tým kontroluje hru a míří za výhrou v tomto zápase.
55'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Leonard Kaplan).
55'
Martin Kovařík dává branku a hosté odskakují do pětigólového náskoku.
54'
Pro domácí je to velká škoda, sedmimetrový hod neproměnil Martin Němec.
53'
Dvě povedené akce znamenají, že Jičín si vylepšil pozici pro závěrečné minuty zápasu. Trefuje se Martin Hlava.
52'
51'
Domácí nejsou v dobré pozici, ale bojují a pokouší se dál hrát aktivně a čekají na příležitosti.
51'
Jiří Dolejší měl dost prostoru a deset minut před koncem zápasu posílá Jičín do vedení o dva góly.
50'
Domácím se nyní podařilo proměnit tři šance v krátkém čase, a tak je rozdíl ve skóre velmi malý.
50'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl).
50'
48'
Adam Nejdl se dostal do dobré pozice, kterou proměnil. Je sníženo na rozdíl tří branek.
47'
46'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Dolejší).
45'
Oddechový čas pro tým HBC JVP Strakonice 1921.
45'
Hostující celek pokračuje v aktivní hře, jakmile domácí celek sníží, rychle přispěchá s odpovědí.
44'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Martin Kovařík).
44'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Sedláček).
41'
Gól vstřelil tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Drbohlav).
39'
Domácím házenkářům se podařilo snížit, sedmičku dokázal proměnit Filip Matouš.
37'
Po dlouhé době se přepisuje skóre, prosazuje se dobře hrající Martin Kovařík.
33'
Vyloučení pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jan Pekař).
33'
Domácí celek nyní nepohlídal soupeře, který proměnil možnost a srovnává. Trefuje se Jiří Dolejší.
31'
V úvodu druhého poločasu sledujeme klidnější pasáž hry, na změnu skóre čkeáme.
31'
30'
30'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Nejdl).
30'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec).
29'
28'
Přetahovaná pokračuje dál, domácí do vedení posílá rychlým hodem David Bičiště.
28'
Martin Hlava se propracoval do šance, kterou proměnil, je srovnáno.
27'
Martin Němec se prosazuje a rázem se jeho tým, Strakonice, dostává do těsného vedení.
27'
25'
Martin Němec proměnil sedmičku, což znamená, že po velmi dlouhé době máme vyrovnaný stav zápasu.
23'
Ondřej Sedláček měl dost prostoru na zakončení, jeho hod zapadl do branky. Je sníženo.
22'
21'
Žlutá karta pro realizační tým O2XYWORLD HBC Jičín.
21'
Další domácí úspěšná akce, jejím autorem je David Bičiště.
20'
Domácím vyšly dvě rychlé akci, a proto je rozdíl ve skóre jen dva góly. Stranice se nyní zvedají.
20'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Lukáš Fencl).
20'
19'
Jičín má aktuálně čtyřbrankový náskok, má více ze hry, je aktivnější a vycházejí mu útočné akce.
19'
Žlutá karta pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jan Pekař).
19'
17'
Jičín si bere tříbrankový náskok zpět, prosazuje se Jiří Drbohlav.
16'
16'
Martin Němec se prosazuje přes obranu a dává snižující branku.
15'
Pokud se domácí prosadí, tak hosté velmi rychle dokáží reagovat, obě branky dělilo patnáct vteřin, nyní uspěl Lukáš Rychna.
15'
14'
Hosty dostává do tříbrankového vedení dobře hrající Jakub Kastner, proměnil sedmičku.
13'
Díky rychlé akci si hostující celek bere dvoubrankový náskok zpět, trefuje se Martin Kovařík.
12'
Je sníženo na rozdíl jediné branky, trefuje se Leonard Kaplan.
11'
Martin Nový se dostal do dobré střelecké pozice, kterou proměnil a je sníženo.
11'
Vyloučení pro tým O2XYWORLD HBC Jičín (Jiří Drbohlav).
10'
9'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
9'
Hostující celek znovu rychle reaguje a bere si zpět dvoubrankové vedení, prosazuje se Martin Kovařík.
9'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl).
7'
Nyní sledujeme dobrou obrannou hru z obou stran, hře dominují obrany.
6'
Hostující celek na počátku šesté minuty dává branku, trefuje se Lukáš Rychna.
5'
První sedmička v zápase a hned úspěšná, prosazuje se a první domácí gól dává Martin Němec
4'
Dlouhou dobu jsme byli svědky klidné hry, nyní se do šance dostali hosté a rychlou střelou se prosazuje Jiří Dolejší.
2'
Nyní sledujeme klidnější pasáž hry.
1'
Hostující celek se dostal do první šance, kterou proměnil, prosazuje se Martin Hlava.
1'

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Kaiser – Nový, Brůha, Masák, Kaplan, A. Nejdl, Němec, Landsinger, Fencl, M. Nejdl, Baierling, O. Sedláček, Bičiště, Krejčí, Wildt.

O2XYWORLD HBC Jičín: Machalický, Pleva – Rychna, J. Dolejší, Hlava, M. Hájek, Kovařík, M. Ženatý, Miľko, Matouš, J. Drbohlav, Pekař, A. Dolejší, Š. Drbohlav, Thorovský, Kastner.
Nastupují proti sobě sousedé v tabulce. Výrazně lepší výchozí pozici mají hráči Jičína, kteří jsou v 16 body jedenáctí. Strakonice jsou dvanácté a na svém kontě mají pouze devět bodů. Poslední zápas Jičín prohrál a naopak Strakonice vyhrály.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky české nejvyšší soutěže v házené. V rámci 23. kola Chance Extraligy proti sobě nastoupí HBC JVP Strakonice 1921 a O2XYWORLD HBC Jičín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.