Házená - Extraliga muži - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Dukla - 15. února 2023   18:00

Zubří
Zubří
1' Mika  • 2' Bajer  • 3' Mazurek  • 4' Bajer  • 6' Šišák  • 7' Mořkovský  • 8' Mičkal  • 15' Havran  • 22' Mořkovský  • 28' Mořkovský  • 29' Šišák  • 32' Mazurek  • 33' Bajer  • 37' Třeštík  • 39' Mořkovský  • 47' Cibulec  • 50' Cibulec  • 53' Cibulec  • 55' Havran  • 58' Randýsek  • 58' Cibulec  • 59' Havran  • 60' Mizera
27:33
(12:15)
Dukla
Dukla
1' Krušberský   • 3' Sviták   • 6' F. Březina   • 7' F. Březina   • 7' Krušberský   • 13' Sviták   • 15' Šůstek   • 17' Křístek   • 18' Hlinka   • 19' Šůstek   • 22' Sviták   • 23' Hlinka   • 26' Hlinka   • 28' Hlinka   • 30' Šůstek   • 31' Dokoupil   • 32' Dokoupil   • 34' Hlinka   • 34' Sviták   • 37' Šebesta   • 38' Šebesta   • 39' Šůstek   • 40' Sviták   • 43' Šůstek   • 44' Šůstek   • 46' M. Rakouský   • 47' Vojtela   • 51' Dokoupil   • 55' F. Březina   • 55' Šebesta   • 55' Šebesta   • 57' M. Rakouský   • 57' Šebesta
Zubří
Krupa, Krůpa – Weintritt, Mořkovský, Havran, Randýsek, Mazurek, Mičkal, Cibulec, Šišák, Kyryljuk, Bajer, Třeštík, Mizera, Mika.
Dukla

Domácí celek vstoupil do zápasu lépe, dostal se do vedení. Pak ale hosté dokázali otočit skóre a vedení už nepustili. Dukla Praha získává výhru v tomto zápase poměrně snadno. Dukle vyšel druhý poločas.
HC ROBE Zubří – HC Dukla Praha 27:33 (12:15)
Nejvíce branek: Mořkovský 4, Mičkal 4/3, Cibulec 4 – Sviták 6/1, Šůstek 6, Šebesta 5. Sedmimetrové hody: 4/3 – 1/1. Vyloučení: 4:4.
60'
Rozdíl ve skóre je šest branek, trefuje se Bohdan Mizera.
60'
Dostáváme se do poslední minuty hry v zápase.
59'
Aktivní hra domácích pokračuje dál, po rychlé akci dává branku Matěj Havran.
58'
Domácím se podařilo snížit ztrátu na soupeře. Dukla si bere oddechový čas.
58'
Oddechový čas pro tým HC Dukla Praha.
58'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Jakub Cibulec).
58'
Domácí celek hlásí dalšího hráče s premiérovou brankou v zápase, trefuje se Tomáš Randýsek.
57'
Marek Šebesta upravuje stav zápasu na rozdíl deseti bodů.
57'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Martin Rakouský).
56'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Kyryljuk).
55'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Marek Šebesta).
55'
Sledujeme rychlou pasáž hry, hosté diktují tempo hry, mají převahu, drží náskok a míří za výhrou.
55'
55'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Matěj Havran).
55'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Filip Březina).
54'
Máme tu první neúspěšnou sedmičku, nyní neuspěl Tomáš Mičkal.
53'
53'
Domácí celek se nevzdává, bojuje a pokouší se zastavit dobrou hru soupeře, nyní se prosazuje Jakub Cibulec.
52'
Tomáš Mičkal měl možnost sedmimetrového hodu, kterou dokázal proměnit.
51'
Dukla pokračuje v dobré a aktivní hře. Po bleskovém přenesení hry dostal balon do branky Jiří Dokoupil.
50'
Deset minut hry nás dělí od konce zápasu, ve kterém celkem jednoznačně dominuje hostující celek.
50'
Jakub Cibulec dává branku a po dlouhé době se prosazuje také domácí celek.
48'
Hostující celek proměnil svou první sedmičku, ze sedmimetrového hodu nyní uspěl Jakub Sviták.
47'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Bohdan Mizera).
47'
Jiří Vojtela rovněž dává svou první branku v zápase, rozdíl mezi oběma kluby se začíná zvětšovat.
47'
Premiérový střelec také na domácí straně, nyní uspěl Jakub Cibulec.
46'
Do listiny střelců se dostává další hráč, domácí celek inkasuje branku z ruky Martina Rakouského.
45'
Domácí celek prohrává o osm branek, nyní si bere oddechový čas.
45'
Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří.
44'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
43'
V pohodě hrající hostující celek vede o sedm branek, další dobrou akci Dukly proměnil David Šůstek
40'
Deset minut hry je z druhého poločasu pryč, hostující celek pokračuje v aktivní hře a má nyní slušný náskok.
40'
Svou pátou branku v zápase dává díky důrazné individuální akci dobře hrající Jakub Sviták.
39'
Domácí hráči si vytvořili dobrou střeleckou pozici, kterou dokázali proměnit, prosazuje se Lukáš Mořkovský.
39'
38'
Druhá úspěšná sedmička v tomto zápase, prosazuje se elegantní střelou Tomáš Mičkal.
38'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Marek Hlinka).
38'
Velmi rychle odpovídá na kontaktní branku hostující celek, branku dává Marek Šebesta.
37'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Marek Třeštík).
37'
37'
Marek Šebesta dává svou první branku v zápase, jeho tým už vede o šest gólů.
35'
Sledujeme rychlou házenou, hostující celek pokračuje v aktivní hře a domácí hráči marně čekají na to, až najdou recept na soupeře.
34'
Dukla proměnila další svou akci, nyní stál na konci bleskového protiútoku trefuje Jakub Sviták.
34'
Hostující celek se prosazuje a navyšuje svůj náskok na čtyři body Marek Hlinka.
33'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Lukáš Weintritt).
33'
Domácí hráči se pokouší hrát aktivně, nyní po rychlé akci se prosazuje Pavel Bajer.
32'
Sledujeme rychlou pasáž hry, branku nyní dává Jiří Dokoupil.
32'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (David Mazurek).
31'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jiří Dokoupil).
31'
30'
30'
David Šůstek se prosazuje a osm vteřin před koncem navyšuje vedení svého celku.
30'
Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase.
29'
Znovu to vyšlo domácím a je sníženo na rozdíl dvou branek. Trefuje se Filip Šišák.
29'
28'
Lukáš Mořkovský se prosazuje a po skutečně dlouhé době se dokázal trefit také domácí klub.
28'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Daniel Křístek).
28'
Marek Hlinka se dostal do šance a svou akci dokázal zakončit.
27'
Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase a domácím nyní nevychází kombinační hra na útočné polovině.
26'
Hostující celek navyšuje o tři branky, po bleskovém přenesení hry se prosazuje Marek Hlinka.
23'
Zubří se pokouší něco vymyslet na útočné polovině, ale vstřelit kontaktní branku se nedaří.
23'
Marek Hlinka dokázal velmi rychle odpovědět a dává branku. Dukla znovu vede o dva góly.
22'
Lukáš Mořkovský dává branku a snižuje.
22'
22'
Poprvé v zápase se hostující celek dostává do vedení o dva góly, trefuje se Jakub Sviták.
20'
Dukla pokračuje v dobré hře, má nyní optickou převahu, ale zatím se jí nedaří navýšit náskok.
19'
Hostující celek se dostává do vedení, bleskově na sedmičku odpověděl David Šůstek.
19'
Máme tu první sedmičku v zápase a hned úspěšnou, trefuje se Tomáš Mičkal.
18'
Marek Hlinka dává svou první branku v zápase ve správný moment. Díky jeho důrazné akci se hostující celek poprvé v utkání dostává do vedení.
17'
Po dlouhé době je vyrovnáno, prosazuje se díky důraznému pohybu Daniel Křístek.
15'
Čtvrthodina hry je pryč, domácí celek vede o jednu branku a dál pokračuje v aktivní hře.
15'
Hostující celek rychle přispěchal s odpovědí, branku dává dobře hrající David Šůstek.
15'
Matěj Havran posílá domácí celek do dvoubrankového vedení, povedení akce Zubří.
13'
Od úvodní minuty musí hostující celek dotahovat ztrátu, domácí jsou od úvodu lepší.
13'
Po dlouhé době se přepisuje skóre, po rychlé akci na rozdíl jediné branky snižuje Jakub Sviták.
13'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (David Šůstek).
9'
Hra se přenáší ze strany na stranu, ale obrany v čele s brankáři podávají velmi dobré výkony.
8'
Sledujeme atraktivní házenou, která musí fanoušky bavit.
8'
Tomáš Mičkal se uvolnil, dostal míč a rychle zakončoval. Pohledná akce domácích.
7'
Dukla snižuje na rozdíl jediné branky, prosazuje se po bleskové akci Jakub Krušberský.
7'
Lukáš Mořkovský zakončoval rychlou akci, jeho zakončení bylo velmi přesné,
7'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Filip Šišák).
7'
6'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Filip Šišák).
6'
Filip Březina se po nepříliš důrazné hře obrany prosazuje, využil prostoru a snižuje.
4'
Pavel Bajer dává svou druhou branku v zápase, díky čemuž domácí v početní výhodě odskakují na dvoubrankový rozdíl.
4'
Vyloučení pro tým HC Dukla Praha (Jiří Dokoupil).
3'
David Mazurek po rychlé kombinaci posílá domácí tým povedenou střelou do vedení.
3'
Jakub Sviták srovnává stav zápasu na 2:2, sledujeme rychlou házenou.
2'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer).
1'
Gól vstřelil tým HC Dukla Praha (Jakub Krušberský).
1'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Ondřej Mika).
1'

HC ROBE Zubří: Krupa, Krůpa – Weintritt, Mořkovský, Havran, Randýsek, Mazurek, Mičkal, Cibulec, Šišák, Kyryljuk, Bajer, Třeštík, Mizera.

HC Dukla Praha: Graberman, Petržala – Zelenka, Vojtela, Sviták, F. Březina, Bolehovský, Krušberský, Šebesta, Dokoupil, Křístek, J. Rakouský, Hlinka, M. Rakouský, Šůstek.
Poslední vzájemný zápas se odehrál 22. října a domácí Dukla vyhrála 29:28.
Oba kluby se nachází v odlišných situacích. Dukla z posledních pěti zápasů vyhrála čtyři a jen jeden prohrála. Naopak Zubří má z posledních pěti zápasů jednu výhru a čtyři porážky. Domácí hráči jsou v tabulce na deváté pozici, první ve skupině O udržení, naopak Dukla je čtvrtá a drží postupové pozice.
Zdravím všechny fanynky a fanoušky české nejvyšší házenkářské soutěže. V tomto zápase proti sobě nastoupí HC Robe Zubří a HC Dukla Praha.