Házená - MOL liga ženy - 24. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Olomouc : Bánovce - 7. dubna 2018   17:30

Olomouc
Olomouc
6'   • 8'   • 12'   • 16' Salčáková  • 18'   • 25'   • 26'   • 29'   • 31'   • 33' Kat. Růžičková  • 35' Kat. Růžičková  • 35'   • 36'   • 38' Sovová  • 41' Kat. Růžičková  • 42'   • 45'   • 46'   • 47'   • 50'   • 51' Sovová  • 56'   • 58'
32:27
(12:13)
Bánovce
Bánovce
8'    • 10'    • 13'    • 15'    • 20' Ráciková A.   • 20'    • 22'    • 25' Hollá   • 28'    • 31'    • 43'    • 44'    • 50'    • 52'    • 54'    • 55'    • 55'    • 57'    • 59'
Olomouc
Rašková, Polášková – Hurychová, Kat. Růžičková, Jansová, Sovová, Kašpárková, Salčáková, Severová, Kubáčková, Salašová, Gajdošíková, Chlandová, T. Fryčáková, Trumpešová, Žáčková.
Šlezingr, Špunar
150 diváků
Bánovce
Čížová – Sakalošová, K. Michnová, Bencová, Bridová, Srncová, Šipláková, A. Obstová, Králová, Hollá, Matušincová, Turková, Hullmanová.

Je dobojováno! Zora potvrdila roli favorita, ovšem vítězství se nerodilo snadno. Vždyť slovenský tým ještě v poločase vedl. Na začátku druhé půle o dvě branky, poté Olomouc zabrala a dlouhou šňůrou vývoj otočila. Připisuje si tak důležité body v boji o lepší umístění před vyřazovací fází!
60'
Oba celky si v závěru tohoto utkání připisují po jednom přesném zásahu, víc už se nestane.
59'
Nakonec je z toho přeci jen snížení, Polášková neměla nárok, rozběhly se závěrečné dvě minuty.
58'
Obrana domácích teď brání velmi pozorně, hosté už budou muset rychle zakončovat!
58'
Sehrávka do levého křídla, odtud přichází další gól domácích, do konce zhruba tři minuty.
57'
Hostující tým se dostal do brejku, který zakončil snadnou brankou a snižuje na rozdíl pěti gólů!
56'
Na jedné straně zákrok od Poláškové, na té druhé se z hranice brankoviště prosadila jedna z domácích hráček!
56'
Růžičková se dostala k sedmimetrovému hodu. Olomoucká házenkářka se nemýlila!
55'
Další výpad byl zastaven faulem. Poté však přišla rychlá kombinace a už je to jen o čtyři góly!
55'
Slovenky se dostaly do rychlého kontru, který zakončily další brankou. Ještě dramatizují vývoj tohoto duelu!
54'
Na poslední chvíli, ale přeci. Hostující celek to zvládl a dokázal snížit!
53'
Bánovce jsou snad už minutu v útoku. Rozhodčí zvedají své ruce, signalizují pasivitu!
53'
Míč skončil v síti. Ještě předtím bylo pískáno, útok hostujících hráček pokračuje.
52'
Domácí brankářka měla smůlu, zblokovaný pokus nyní skončil až za jejími zády!
52'
Před malou chvílí se rozeběhla závěrečná desetiminutovka tohoto utkání, u míče momentálně hosté.
51'
Rychlá rozehrávka, Sovová se znovu zapisuje do střelecké listiny!
50'
Na druhé straně odpověď. Bylo to s faulem, v případě, že by akce gólem neskončila, hostující tým by dostal sedmičku!
50'
Další přesný zásah domácích hráček přišel z pravého křídla!
49'
Slovenkám se na útočné polovině úplně přestalo dařit, Olomouc zlepšila svou obranu!
49'
Na jedné straně snížení, na druhé rychlá rozehrávka, vzápětí šestadvacátá branka!
48'
Rozhodčí přerušili hru, jedna z hostující hráček dostala na brankovišti rukou do obličeje!
48'
Další pěkná akce, za kterou se domácí tým dočkal hlasitého potlesku. Olomouc vede o sedm gólů!
47'
Následně dlouhý výhoz olomoucké brankářky, náskok i nadále narůstá.
46'
Přichází třiadvacátá branka Olomouce, která teď kontroluje tempo utkání.
46'
Převaha je nyní jasná, domácí hráčky mají jasně navrch, jejich slovenský soupeř nestíhá.
45'
To se také stalo, domácí se prosazují a opět odskakují na rozdíl čtyř branek!
45'
Hodně dlouhý útok Zory, Olomouc bude muset co nejdříve zakončovat!
44'
Rychlá akce hostujícího týmu, který ještě rozhodně nic nevzdává. Už je to jen o tři góly!
43'
Následný útok už končí gólem, hostující celek snižuje na rozdíl čtyř branek!
43'
Brankářku Olomouce zachránila branková konstrukce, Bánovce však zůstanou u balónu.
42'
Sedmý gól pro Olomouc v řadě, domácí hráčky odskakují do slušného náskoku!
42'
Slovenskému týmu se na útočné polovině nedaří, už osm minut nedal branku!
41'
Míč si vzala na starost Růžičková, která se nemýlila!
41'
Jedna z hostujících hráček bránila v brankovišti, následovat bude sedmička pro Olomouc!
40'
Na druhé straně palubovky odpískán průraz. Do útoku tak znovu míří domácí celek.
40'
V útoku Zora, rozhodčí přerušují hru a pískají faul, útočné snažení domácích pokračuje.
39'
Oddechový čas pro hosty.
38'
Sehrávka na brankoviště, Sovová se prosazuje v pádu a navyšuje náskok!
38'
Obrana domácích jasně přidala, hosté teď kupí jednu technickou chybu za druhou.
37'
O tři branky to není! Proti útočnému výpadu Zory zasáhla brankářka slovenského celku!
37'
Domácí hráčky šly rychle dopředu, ovšem přišla nepřesná přihrávka.
36'
Nejprve výborný zákrok Raškové, poté sehrávka na brankoviště, odkud přichází čtvrtý gól Olomouc v řadě!
35'
Tato pasáž hry vychází domácím házenkářkám! To je už třetí branka v řadě, Zora jde do vedení!
35'
Právě Růžičková dostala spoustu prostoru. Opět se dokázala poradit a srovnat!
34'
Výborná obrana Olomouce, Zora už rychle spěchá na útočnou polovinu.
34'
Za námi tři minuty druhého poločasu, diváci viděli už šest branek, jedna útočná akce střídá druhou!
33'
Střelou na bližší tyčku se prosazuje Růžičková, která snižuje!
32'
I pátý útok znamená branku, Bánovce vedou o dva góly, dokáže Zora zase odpovědět?
32'
Čtyři útoky, čtyři přesné střelkyně! Obrany jakoby zůstaly v šatnách, slovenský tým vede o jeden gól.
31'
Olomouc šla rychle dopředu a taktéž se prosazuje, snižuje na rozdíl jediné branky!
31'
Úvodní útok patři hostujícím hráčkám, výbornou práci odvedla Matušincová, hosté vedou o dva góly!
31'
Víc už se v první třicetiminutovce nestalo. Domácí tým šel do utkání v roli jasného favorita, ovšem slovenský soupeř hraje výborně a v poločase vede rozdílej jednoho gólu. Uvidíme, co nám nabídne druhá půle, která začne zhruba v 18:15.
30'
30'
Ten využívá, přesný zásah si připsala Béžová, hosté zase vedou!
29'
Rozhodčí přerušují hru, do branky míří Polášková, hostující tým bude mít k dispozici sedmimetrový hod!
29'
Následně přichází srovnání, Zora dotahuje krok. Před malou chvílí se rozeběhly závěrečné dvě minuty prvního poločasu!
28'
Gajdošíková byla faulována. Rozhodčí odpískal faul, Zora bude pokračovat v útoku.
28'
Střelecký pokus z nějakých devíti metrů končí v síti, hostující celek zase vede!
27'
Technické chyby na obou stranách, sledujeme spoustu nepřesností, stále srovnáno!
27'
Domácí gólmanka si musela pořádně oddechnout, za jejími zády zvonila branková konstrukce!
26'
Domácí tým o malou chvíli pozdějisrovnává, tempo hry je hodně neurovnané.
26'
Slovenský tým se dostal do přečíslení ve třech proti jedné bránící hráčce. Poté přišla špatná přihrávka!
25'
Zora z následného útoku snižuje na rozdíl jediného gólu!
25'
Na druhé straně se do rychlého kontru dostala Hollá, která mířila do horní části branky!
24'
Do zakončení se dostala Gajdošíková. Ta ztroskotala na hostující gólmance!
23'
Oddechový čas pro domácí.
23'
Faul také na druhé straně, vypadá to navíc pro oddechový čas pro domácí lavičku!
22'
Vzápětí další šance pro hosty. Tentokráte však rozhodčí pískal útočný faul.
22'
No vida! Slovenské hráčky skórují už potřetí v řadě, dostávají se do vedení o jednu branku!
21'
Těch ztrát je na obou stranách hodně, úspěšný zákroky si nyní připsaly obě gólmanky!
20'
Domácím hráčkám se na útočné polovině nedaří, Bánovce srovnávají!
20'
Střílela Ráciková, která se navíc sama dostala k odraženému míči a snížila!
19'
Tato pasáž hry vychází domácí Olomouci, která skóruje už podeváté a odskakuje do dvoubrankového náskoku.
19'
Další dlouhá přihrávka na Salčákovou, která má opravdu rychlé nohy. Olomoucké házenkářky zůstanou u balónu.
18'
Na druhé straně palubovky vzápětí přichází osmý přesný zásah Zory!
18'
Do zakončení se prodala Hollá. Domácí brankářka si dokázala poradit!
17'
17'
Sama na branku teď zase utíkala Salčáková! V tuto chvíli trefila pouze břevno hostující svatyně!
16'
Obrana domácích házenkářek zabrala, hostující tým se v tuto chvíli vůbec nemůže dostat k zakončení!
16'
Odpískány byly kroky, Salčáková se pak dostala do samostatného úniku na hostující branku a dokázala skórovat!
15'
Technických chyb na straně Zory je zatím opravdu mnoho, Slovenky můžou jít do dvoubrankového náskoku!
15'
To se jim daří! Slovenský celek jde do vedení díky individuální akci jedné z hráček na středu hřiště!
14'
Bánovce mají výbornou šanci dostat se do vedení, ovšem už dlouho kombinují před domácí brankou.
14'
Střelecký pokus z nějakých deseti metrů, hostující celek nyní zachránila branková konstrukce!
13'
Ty se znovu v úplném závěru svého útoku prosazují a srovnávají vývoj dnešního zápasu!
12'
Technické chyby na obou stranách palubovky, do útoku už míří hostující házenkářky.
12'
Zora se prosazuje také v oslabení a opět strhává vedení na svou stranu!
11'
Pokus o zakončení přes celé hřiště do prázdné branky, balón míjí domácí svatyni!
10'
Střelecký pokus o zem na vzdálenější tyčku, je z toho vyrovnávací branka!
10'
Snad už minutový útok slovenského týmu, rozhodčí zvedají ruce, Bánovce musí zakončovat!
9'
Dva fauly domácích hráček během krátké chvíle, rozhodčí přerušují hru, hosté zůstávají v útoku.
9'
Další útočná akce domácích házenkářek branku nepřinesla, hostující celek jde do postupného útoku.
8'
Hostující tým se dostal k odraženému balónu na brankovišti, Bánovce snižují!
8'
Zora šla do rychlého brejku, který končí další brankou!
7'
Výborně sehraná akce na druhé straně palubovky, slovenský celek se prosazuje a snižuje!
6'
Brankářka Olomouce přihrávala přes přes polovinu hřiště, rychlý kontr končí čtvrtou brankou domácích!
5'
Do utkání vstupujeme za stavu 3:2 pro domácí Zoru!
1'
Olomouc do utkání půjde v roli jasného favorita. V tabulce je sedmá, má šestadvacet bodů. Hraje o lepší umístění po základní části, zároveň o přijatelnějšího soupeře ve vyřazovací části. Na druhé straně slovenský tým, který má sedm bodů a nachází se na jedenácté pozici. Jak už jsem zmiňoval, favorit je jasný. První vzájemné utkání těchto dvou týmů skončilo výhrou Zory (34:26). Potvrdí se papírové předpoklady? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Přeji krásný sobotní den, vítejte u duelu čtyřiadvacátého kola československé MOL ligy, ve kterém DHK Zora Olomouc na domácí palubovce přivítá Bánovský HK Gabor Bánovce n./B.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.