Veselí n/M - Michalovce | ONLINE | 23.9.2017 15:00 | Házená 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Michalovce - 23. září 2017   15:00

Ukončeno
Veselí n/M
Veselí n/M
29:27
(18:13)
Michalovce
Michalovce
Veselí n/M
Sestavy:
Lekešová, Vašulková, Sedláčková – Olšovská, Balážová, Kosinková, Novotná, Kalivodová, Slováková, Lukšíková, Hřebejková, Šustková, Vinklárková, Žáčková, Klimešová, Valovičová, Melichárková, Divilková, Klimešová, Soldánová, Krokavecová.
Rozhodčí
Hanák a Pavlíček
300 diváků
Michalovce
Sestavy:
Lafuenteová, Muliková, Bobal-Jablonska, Medveďová, Antikjová – Černovová, Holešová, Solárová, Štefaníková, Kišíková, Rebičová, Kotová, S. Nagyová, Trúnková, Levčenková, Habánková, Schusterová, Holejová, Wollingerová, Dziurová, Dubautsova, Dubovcová, Bajčiová, Holubová, Trehubová Fiľková.
Přenos se aktualizuje automaticky

Ode mě je to již pro tuto chvíli vše. Děkuji vám za pozornost a u dalších přenosů z házené na počtenou.
Před reprezentační přestávkou se tak lépe naladily házenkářky Veselí nad Moravou, které byly nejen produktivnější, ale i disciplinovanější (poměr vyloučení 2:6). Před slušnou diváckou kulisou tahali hostující hráčky za delší konec provazu a na bodový zisk si budou muset počkat minimálně do příštího kola, kdy hostí HK Slovan Duslo Šaľa.
To házenkářky Iuventy se o góly podělily o poznání spravedlivěji. Šest jich zaznamenala Habánková, pět gólů si připsala Holejová, čtyřikrát se trefila Wollingerová, třikrát pak Holešová, po dvou gólech si připsali Rebičová, Trúnková, Bajčiová, Filková-Trehubová, jediný gól pak vstřelila Kotová.
Nepilnějšími střelkyněmi na domácí straně byly Olšovská, Novotná a Šustková, které zaznamenaly po sedmi gólech. O čtyři branky se pak postarala Lukšíková a po dvou gólech si připsaly Soldánová a Vinklárková. Z sedmičky se hned čtyřikrát prosadila Novotná, jednu branku z této situace zaznamenala Olšovská.
Konec zápasu.
31'
Začal druhý poločas.
30'
První poločas skončil.
1'
Utkání právě začalo.
Do sezóny lépe vlétly házenkářky Iuventy, které si v předcházejících třech kláních připsaly tři výhry a jako jediné zůstávají ve třináctičlenné tabulce stoprocentní. Patří jim však až 2. místo, neboť na 1. příčce se vyhřívající Most má odehráno o jedno utkání více. V něm Most remizoval, proto Michalovce zůstávají jako jediný celek stoprocentní.

To hráčky Veselí nad Moravou mají poměr vítězství, remíz a porážek zcela vyrovnaný, a sice 1:1:1. Se ziskem tří bodů jim pak patří 8. místo v tabulce. V posledním zápase navíc Veselí nad Moravou těsně padlo HK Slovan Duslo Šaľa 22:23. Domácí tak budou chtít složit reparát proti dalšímu slovenskému celku. Nechme se tedy překvapit, zdali se jim to podaří.
Zdravím všechny příznivce kvalitní házené! MOL liga žen je již v plném proudu a v rámci čtvrtého kola spolu poměří síly SHK Veselí nad Moravou a Iuventa Michalovce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
Články odjinud