Zlín - Trenčín | ONLINE | 11.3.2018 17:00 | Házená 2017/2018 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - MOL liga ženy - 21. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Zlín : Trenčín - 11. března 2018   17:00

Ukončeno
Zlín
Zlín
32:19
(17:5)
Trenčín
Trenčín
Zlín
Sestavy:
Rybníčková, Benedíková, Stojarová – Herbočková, Popelková, Sobieská, Nygrýnová, Gärtnerová, Vyoralová, Očadlíková, Drotárová, Vlková, Dufková, Hubová, Hradilová, Mizerová, Ševčíková, Kolářová, Lapčíková, Kamenářová, Baumbachová, Birkušová, Polomíková, Brandová, Kříčková.
Rozhodčí
Králíček, Letev
Trenčín
Sestavy:
Polláková, Hanzalíková – Takáčová, Žitňanová, Minárechová, Ondová, Szökeová, Mesárošová, Jašková, Matejíková, Zemanovičová, Furguláková, Ušiaková, Grófová, Bettáková, Pastorková, Hanulíková, Nejedlíková, Sajanová, Rajnohová, Chrenková, Blažeková, Marcineková, Rajnohová, Rehušová.
Přenos se aktualizuje automaticky

Konec zápasu.
36'
V 36. minutě vedou domácí hráčky poměrem 19:9 a vše směřuje k tomu, že splní roli velkých favoritek.
31'
Začal druhý poločas.
30'
První poločas skončil.
1'
Utkání právě začalo.
Trenčín bude bojovat v této sezoně o ligovou záchranu. To už je jisté. V této době je poslední a získal pouhé čtyři body za dvě výhry, jinak ovšem šestnáctkrát prohrál. Naposledy nestačil doma na vládce české ženské házené z posledních sezon Most poměrem 24:32. Za zmínku stojí, co se týče dalších výsledků, také debakl 21:40 před vlastními příznivci proti v současné chvíli druhé pražské Slavii.
Zlín vstupuje do tohoto utkání 21. kola MOL ligy žen jakožto poměrně výrazný favorit podle mínění sázkových kanceláří. V tabulce soutěže mu patří momentálně devátá pozice se ziskem deseti bodů z devatenácti odehraných duelů. Na osmé postupové místo ztrácí dnes domácí házenkářky bodů deset. V posledních dvou případech si se svými soupeřkami body dělily. Nejprve doma s Prešovem a poté venku s Hodonínem.
Vzájemné zápasy
TRE – ZLN 32:35
ZLN - TRE 23:20
TRE – ZLN 16:22
TRE – ZLN 25:25
ZLN - TRE 33:28
Delegace
Rozhodčí = Jiří Králíček, Milan Letev
Delegát ČSH = Daniel Douda
Hezký den, v rámci házenkářské ligy žen se od 17:00 zaměříme textovou podobou na souboj Zlín – Trenčín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
Články odjinud