Házená - MOL liga ženy - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  DHC Plzeň : Zlín - 27. ledna 2019   16:00

DHC Plzeň
DHC Plzeň
2' Mudrová  • 5' Mudrová  • 10' Oravcová  • 11' Líbalová  • 12' Mudrová  • 14' L. Galušková  • 17' Franzová  • 20' Kepková  • 23' Líbalová  • 25' Šmrhová  • 27' Mudrová  • 29' Franzová  • 30' Líbalová  • 31' Poslední  • 35' Kepková  • 36' Kepková  • 37' Mudrová  • 40' L. Galušková  • 41' Oravcová  • 43' Mudrová  • 49' Kepková  • 57' Oravcová  • 58' Oravcová
26:25
(15:14)
Zlín
Zlín
3' Kolářová   • 4' Polomíková   • 5' Nygrýnová   • 7' L. Sekulová   • 10' Kříčková   • 12' Polomíková   • 15' Kolářová   • 16' Kříčková   • 17' Kolářová   • 18' Polomíková   • 25' Nygrýnová   • 29' Nygrýnová   • 40' Kolářová   • 41'    • 43' Kolářová   • 47' Hradilová   • 48' Nygrýnová   • 52' Kříčková   • 54' Nygrýnová   • 56' Nygrýnová
DHC Plzeň
Jiskrová, Šibrová – Kepková, Líbalová, Bušauerová, Ferencová, Mudrová, Franzová, L. Galušková, D. Galušková, Poslední, Nosková, Oravcová, Šmrhová.
Hájek, Nezbeda
Zlín
Benedíková, Stojarová – Nygrýnová, Stará, Hradilová, Mizerová, Kolářová, K. Gajdošíková, L. Sekulová, Polomíková, Kříčková, Matejíková.

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
DHC Plzeň – HC Zlín 26:25 (15:14)
Nejvíce branek: Mudrová 6, Oravcová 6/2, Kepková 5/1 – Nygrýnová 6, Kolářová 5, Hradilová 4/2. Rozhodčí: Hájek, Nezbeda. Sedmimetrové hody: 6/3 – 5/5. Vyloučení: 3:5.
Je dobojováno! Závěr utkání nám přinesl pořádné drama, i když to tak dlouho nevypadalo. Plzeň totiž ještě deset minut před koncem vedla pětibrankovým rozdílem. Zlínské házenkářky ale nesložily zbraně a čtyři minuty před koncem bylo srovnáno. Poté to na sebe dvakrát vzala Věra Oravcová, která v podstatě rozhodla o tom, že body zůstanou doma. Za zmínku stojí výborné výkony brankářek na obou stranách. Jak Lenky Benedíkové, tak Elišky Šibrové.
60'
Sedmička také na druhé straně, Stará si věděla rady a dokázala snížit!
59'
Kepková ale sedmičku proměnit nedokázala, dobrý zákrok vytáhla hostující brankářka, která ještě drží naděje svého týmu!
59'
V závěru celé útočné akce přišel faul, následovat bude sedmimetrový hod pro Plzeň!
59'
Proti střele Nygrýnové zasáhla Šibrová, skóre se nemění, rozeběhly se závěrečné dvě minuty!
58'
Věra Oravcová je k nezastavení! Druhý přesný zásah od této házenkářky během krátké chvíle!
57'
Nedorozumění ve zlínském útoku. Šibrová rozehrává akci domácích házenkářek, které nikam nepospíchají.
57'
Zakončení na sebe nakonec vzala Oravcová. Benedíková byla u bližší tyčky pozdě!
56'
Oddechový čas pro domácí.
56'
Nygrýnová proletěla obranou soupeře, vzápětí srovnala! Zlín ještě před malou chvíli prohrával rozdílem pěti gólů, závěr slibuje pořádné drama!
56'
Balón už zase v moci hostujících hráček, Plzeň se neprosadila sedm minut v řadě!
55'
Na levé straně zůstala úplně volná Polomíková. Tu ale z šesti metrů zastavila Šibrová, nesmírně důležitý zákrok od domácí brankářky!
54'
Po levé straně utekla Nygrýnová, který poté střelou na zadní tyčku překonala Šibrovou, drama je na světě!
53'
Oravcová byla při střele opět tvrdě zasažena, rozhodčí však pískal pouze faul. Plzeň už bude muset zakončovat!
53'
Hodně ostrý zákrok Polomíkové proti Oravcové, vylučovat se ale nebude.
52'
Šibrová míč vyrazila pouze před brankoviště, kde se ho ujala Kříčková. Ta následně zaznamenala snadnou branku!
51'
Zlín ještě rozhodně nic nevzdává a snižuje na rozdíl tří branek! Stará opět proměnila sedmimetrový hod.
51'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Veronika Mudrová).
50'
O rozehrávku se postarala Stará, která poslala Šibrovou na druhou stranu!
50'
Kříčková byla bráněna v brankovišti, sedmička pro Zlín!
49'
To nebyl vůbec lehký úhel. Kepková i přesto celou situaci zvládla na jedničku, Plzeň vede o pět branek!
48'
Pěkná akce hostů! Nához pro Nygrýnovou, která míč zpracovala ze vzduchu, poté ho poslala do odkryté branky!
48'
Tvrdá rána Oravcové teď orazítkovala břevno. Balón se následně odrazil do stropu.
47'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Lucie Polomíková).
47'
Míč směřoval do pravého křídla, Hradilová poté zakončovala o zem, balón se zastavil až v síti!
46'
Míč si vzala znovu Oravcová, která je dnes na sedmičkách stoprocentní!
46'
Linda Galušková byla bráněna v brankovišti, sedmička pro Plzeň!
45'
Rychlou akci zlínských hráček zastavila dalším bravurním zákrokem Šibrová!
45'
45'
Oddechový čas pro hosty.
44'
Další dlouhý útok domácích hráček, obrana hostujícího celku je nyní hodně vysoko.
43'
Podstřel Kolářové z nějakých osmi metrů, brankářka Šibrová byla bez šance na úspěch.
43'
V časové tísni pálila Mudrová. Její střela směřovala k tyči, zastavila se až v síti!
42'
Tvrdá obrana zlínských házenkářek, domácí celek bude muset co nejdříve střílet.
41'
Rychlá odpověď na druhé straně přišla z pravého křídla, Zlín snižuje!
41'
Obranou soupeře se nyní lehce prodrala Oravcová, která poté bez větších problémů skórovala!
40'
Ve složité pozici teď dokázala skórovat Kolářová, navíc to bylo s faulem!
40'
Linda Galušková se dostala do samostatného úniku, který proměnila ve vstřelenou branku!
39'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Monika Kříčková).
39'
Šibrová zasahuje po zakončení z křídla! Zlín už osm minut čeká na vstřelenou branku!
38'
Vypadalo to, že hosté získají míč. Rozhodčí ale pískal obranný faul Kříčkové.
37'
Nygrýnová teď vzala zakončení na sebe. Její rána ale minula pravou tyčku!
37'
37'
Na pivotu zůstala volná Mudrová. Ta sice při zakončení byla faulovaná, jenže balón skončil v síti!
36'
Se zblokovaným střeleckým pokusem si poradila Šibrová, která rozjíždí další akci domácích.
36'
Kepková se výborně uvolnila, ze šesti metrů poté přidala další branku pro Plzeň!
35'
Další ztráta míče na útočné polovině, obrana plzeňských házenkářek funguje na jedničku!
35'
Hodně krkolomná akce i následné zakončení, Kepková přehodila hostující gólmanku!
34'
Galušková je zpátky na palubovce, Zlín na svou první branku ve druhém poločase stále čeká.
33'
Další zakončení z pravého křídla, Benedíková dokázala vyrazit, důležitý zákrok pro hosty!
33'
Nygrýnová přihrála do pivota, jenže žádná z hráček ve žlutém dresu se k balónu už nedostala.
32'
Začátek přesilové hry se Zlínu vůbec nevyvedl, u míče už domácí hráčky.
32'
Vyloučení v týmu DHC Plzeň (Dominika Galušková).
31'
Poslední se dostala do téměř neřešitelného úhlu. Přesto dokázala z pravého křídla skórovat!
31'
Úvodní útok bude patřit domácímu celku.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 16:45.
Plzeň se do vedení dostala nejprve v první, poté v poslední minutě prvního poločasu. Zlín měl po většinu úvodní třicetiminutovky navrch, vypracoval si až čtyřbrankový náskok, ovšem před změnou stran jsou to domácí házenkářky, která vedou!
30'
30'
V poslední vteřině je tady gól domácího týmu! Líbalová dostala dobrou přihrávku do pivota, vzápětí se nemýlila!
30'
Sedmimetrový hod domácích obstarala Oravcová, která vystřelila přesně k tyči!
29'
29'
Rychlá rozehrávka, vzápětí čtrnáctá branka pro Zlín. Tu zaznamenala Nygrýnová!
29'
Rozběhly se závěrečné dvě minuty prvního poločasu, Franzová srovnává!
28'
Žlutá karta pro realizační tým HC Zlín.
28'
Domácí celek se dostal do trháku. Ten ale parádním zákrokem zastavila Benedíková!
27'
Individuálně to na sebe vzala Mudrová, která poté z bezprostřední blízkosti skórovala!
27'
Obrany na obou stranách v posledních minutách výrazně přidaly!
26'
Benedíková i Šibrová teď zaznamenaly výborné zákroky, skóre se nemění, u míče je hostující celek.
25'
Blesková odpověď na druhé straně palubovky, z pravé spojky skórovala Šmrhová!
25'
V časové tísni to na sebe vzala Nygrýnová. Její rána skončila v šibenici!
24'
Výborná obrana domácích, Zlín bude muset co nejdříve zakončovat.
24'
Mudrová balón poslala do levého křídla, jenže následné zakončení skončilo znovu na tyči!
23'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Michaela Kolářová).
23'
Výborně sehraná akce Plzně, z bezprostřední blízkosti skórovala Líbalová!
22'
Sehrávka do pravého křídla, zakončení Hradilové bylo zbytečné, hostující hráčka přešlápla na brankovišti.
22'
21'
Zakončení z levého křídla, za Benedíkovou zvonila branková konstrukce!
21'
Vyloučení v týmu HC Zlín (Jolana Mizerová).
20'
Na začátku všeho byl skvělý zákrok Šibrové. Ta rychle rozehrála a balón se dostal k zakončující Kepková, která snížila!
19'
Právě Oravcová to poté opět vzala na sebe, jenže rozhodčí pískal kroky domácí hráčky.
19'
Oravcová zakončovala o zem. Balón sice skončil nad brankou, ovšem všemu předcházel faul.
18'
Hradilová posunula na Polomíkovou, která z pozice pivota přidala další gól hostů!
17'
Obranou soupeře proskočila Franzová, která vzápětí dokázala snížit!
17'
Do samostatného úniku se dostala Kolářová. Ta celý trhák zakončila snadnou brankou!
16'
Kříčková zakončovala na bližší tyč, Šibrová inkasuje už desátou branku!
16'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Věra Oravcová).
15'
15'
Domácí brankářka toho asi moc neviděla, skrytý pokus Kolářové končí v síti!
14'
Do samostatného úniku se dostala Linda Galušková, která překonala brankářku Benedíkovou!
14'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
13'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Lenka Hradilová).
13'
Žlutá karta pro tým DHC Plzeň (Lucie Líbalová).
12'
Potřetí se dnes do střelecké listiny zapisuje domácí Mudrová!
12'
Na pozici pivota byla oslovena Polomíková, která skórovala sedmý gól svého týmu!
11'
Domácí celek šel rychle dopředu, Líbalová snižuje na nejtěsnější možný rozdíl ve skóre!
10'
Zatím sledujeme rychlou házenou, Oravcová snižuje střelou z nějakých sedmi metrů!
10'
Na pivotu zůstala úplně volná Kříčková, která se vzápětí z bezprostřední blízkosti nemýlila!
9'
O exekuci se postarala Franzová, která dnes už podruhé mířila nad branku!
8'
Rozhodčí přerušuje hru, to bude už třetí sedmička pro Plzeň v dosavadním průběhu utkání!
7'
Hostující hráčky šly znovu rychle dopředu, Sekulová je posílá do dvoubrankového vedení!
6'
Benedíkovou nejprve zachránila tyčka, hostující brankářka pak vytáhla bravurní zákrok proti dorážce!
6'
Sedmimetrový hod také na druhé straně palubovky, Hradilová dokázala skórovat!
6'
Další sedmičku domácích si vzala na starost Kepková. Ta se nemýlila!
5'
Zlín bleskově rozehrál a už zase vede, nyní se o to postarala Nygrýnová!
5'
Skrytá střela Mudrové skončila v síti. Mudrová je zatím jedinou střelkyní svého týmu!
4'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Gabriela Nygrýnová).
4'
Hostující celek se zásluhou Polomíkové dostává poprvé do vedení!
3'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu DHC Plzeň (Denisa Franzová).
3'
Zblokovaná střela Kolářové z nějakých osmi metrů, míč změnil směr a skončil v síti!
2'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Monika Kříčková).
2'
Individuální akce Mudrové, která vzápětí z těžkého úhlu skórovala o tyčku!
1'
Na jedné straně ztráta míče, na té druhé výborný zákrok brankářky Benedíkové!
1'
Úvodní útočná akce bude patřit zlínským házenkářkám.
1'
První vzájemné utkání patřilo Zlínu, který na domácí palubovce zvítězil 27:21. Kdo se bude radovat dnes? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Házenkářky Plzně se v tuto chvíli nachází na deváté příčce, na svém kontě mají osm bodů. Jelikož do play-off postupuje osm nejlepších celků, zdá se, že jsou domácí hráčky blízko. Ovšem propast mezi osmým a devátým místem je pětibodová. Do konce základní části však ještě zbývá hodně času a kol. Osmý je právě Zlín, který má třináct bodů. Zlínské hráčky hrály na palubovce soupeře teprve čtyřikrát, prohrály pouze v jednom případě.
Přeji hezké nedělní odpoledne, vítejte u zápasu československé MOL ligy v házené, která má na programu třinácté kolo. DHC Plzeň na domácí palubovce vyzve HC Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.