Házená - MOL liga ženy - 15. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Slavia : Písek - 10. února 2019   17:00

Slavia
Serafimová, Šlejtrová, Hillebrandová – Míšová, Večeřová, Jačková, Tulipánová, Pokorná, T. Fryčáková, V. Fryčáková, Svobodová, Galušková, Chlupová, Borges Limaová, Franková, Chovancová.
Deml, Dvořáček
Sportovní hala Eden, Praha
Písek
Preslová – K. Kubišová, Kržová, Hauserová, Velková, Merglová, Novotná, Talafousová, Šetelíková, Součková, Eresken Krouská, Benešová, Pešková.

Dámy a pánové, končí nám utkání 15. kola MOL Ligy mezi pražskou Slavií a píseckým Sokolem. Písku absolutně nevyšla druhá půlka, vedení 15:14 ztratil prakticky během úvodní minuty a od té doby jela Slavia svoji vlastní show. Náskok se postupně zvětšoval, až se po poslední sedmičce, kterou Tereza Pokorná proměnila, zastavil na konečném výsledku 36:25.

Z naší strany je to dnes vše. Doufáme, že i přes sníženou kvalitu přenosu jste se dobře bavili a přejeme vám příjemný zbytek víkendu. U házené zase někdy napočtenou!
60'
Poslední proměněnou sedmičku v tomto zápase obstarala Pokorná a uzavírá tento zápas.
58'
Závěr zápasu načíná domácí tým 35. gólem a už se čeká jenom na hvizd ukončující toto utkání.
58'
Jednoduchou přihrávku na spojku zachytila Galušková a Slavia jde do útoku.
57'
Rychlé snížení od Písku, který navíc v útoku prakticky po rozehře Slavie zůstane, neboť se domácí hráčky dopustily technické chyby.
57'
Na druhé straně toto trestá Galušková a už to je o potupných deset.
56'
Ztráta míče pro Slavii a rychlý brejk písecké hráčky, jenže v domácí brance se zaskvěla Hillebrandová!
55'
Domácí hráčky zkouší na hostující osobní obranu, ty jí překonat v dvojnásobném oslabení nedokázaly a poslední pětiminutovku zahájí Slavia v útoku.
54'
Jenže pokus o kombinaci ve hře 6 na 4 dopadl pro Slavii neslavně a Písek jde do útoku především šetřit čas.
54'
33. gólu Slavie předcházel faul písecké hráčky, který je ohodnocen dvěma minutami a Sokol tak musí hrát ve čtyřech.
54'
Písek se ale taktéž prosadil velice rychle, Hillebrandová vybíhala proti míči pozdě.
53'
Dohrává se jenom z povinnosti. Přesilovou hru Slavia využila a vede již o devět branek.
53'
Dvouminutové vyloučení pro Merglovou za stažení pronikající hráčky zezadu.
52'
Hodně pěkná souhra přes tři hráčky až na pravou křídelnici Slavie, která si nelámala hlavu se zakončením a tvrdou střelou dává zase o něco větší klid.
52'
V čase 51:23 si trenér Slavie vybírá oddechový čas. Písek má ještě naději na možné zdramatizování, času už na to však není mnoho a DHC má vše plně ve svých rukách.
51'
Jsme v poslední desetiminutovce tohoto zápasu, Písek má momentálně k dispozici útočnou fázi. Jenže proti střele z dálky stojí Hillebrandová!
50'
Písek ale rychle snížil, navíc pak obrana usnadnila práci Preslové, která mohla díky bloku chytat pouze střelu do poloviny branky, což se i povedlo.
50'
Jubilejní třicátý gól domácích je na světě, možná to bude za nějaké to platíčko alkoholu do kabiny, těžko říci.
49'
Písečanky sehrály kombinaci přes pivota a snižují na 22:29 ze svého pohledu.
49'
Otázka je, jestli to k něčemu bude. Galušková vystřelila z levé spojky přesně a jsme zpět na osmibrankovém rozdílu.
48'
Hauserová proměnila nařízený hod s přehledem a Písek ještě evidentně zápas nebalí.
48'
Střela z devíti metrů Slavii užitek nepřinesla, hostující gólmanka předvádí zatím solidní výkon. V útočné fázi bude mít Písek sedmimetrový hod.
46'
Hráčky Písku vyřešily jednoduchou kombinaci proskokem na levé spojce a Hillebrandová trochu přestala v brance existovat.
46'
Galušková se postavila na sedmičku, ihned po odpískání vystřelila a domácí tým vede již o devět branek.
45'
Ale to dozajisté sešívaným nevadí, neboť po technické chybě Písku v útoku byl zakončen rychlý brejk úspěšně a je to o osm branek.
45'
Pravá křídelnice Slavie vykoupala svoji protihráčku v kličce, jenže na Preslovou si nepřišla!
44'
Písek nyní přitvrdil v obraně a vypíchl míč, do útoku šla trojice hráček města známého svým kamenným mostem a bez potíží přidává 19. gól Sokolu.
43'
Z práce Hillebrandové, která se rozchytala, těží celý slávistický útok a souhra do poslední hráčky na levém křídle přináší domácím vedení 26:18!
42'
Navíc Hillebrandová se vyšvihla proti střele jedné z píseckých hráček! Jenže i Preslová si na druhé straně připisuje povedený zákrok.
41'
Galušková se opět prosazuje a vypadá to, že Písek už definitivně odpadl z dnešního utkání.
41'
Veronika Galušková měla možnost střely z osy hřiště. Na nic nečekala, napřáhla se a trefila se mezi nohy Preslové.
40'
Preslová se ale nyní blýskla zákrokem proti Pokorné ze střední spojky a poslala do brejku levou křídelnici Písku, která se nemýlila!
39'
Písek je na tom nyní velice špatně. V útoku hraje oslaben o jednu hráčku, jenže vstup do druhé půle je od něj nemastný a Slavia to trestá s přehledem. Nyní vede 23:17 a nevypadá to na drama.
38'
Třetí sedmička v druhé půli byla již konečně proměněna a DHC se dostává na čtyřbrankový náskok.
38'
Hillebrandová podržela domácí tým skvělým zákrokem a šlo se na druhou stranu, kde si Slavia vybojovala sedmimetrový hod!
37'
Pokorná se postavila k sedmičce a prostřelila Preslovou mezi nohama, jenže klepákem přestřelila branku!
36'
Další faul Píseckých na brankovišti a pro Slavii se rýsuje možnost 21. gólu.
36'
Kržová výborně prošla přes střední spojku na šest metrů a zakončila do horní části branky.
36'
Písek se střelecky odmlčel, propadl i dvakrát v řadě v obranné činnosti. Důsledkem toho je čtyřbranková ztráta a time-out pro Písek.
35'
Pokorná si udělala prostor na pravé spojce a přes blok se prosadila 18. trefou.
34'
Na obou stranách padly rychlé góly a momentální stav je 17:16.
34'
Dokonce si Slávistky vybojovaly sedmičku, střelu ale výborně likviduje Preslová v brance Písku!
33'
Jsme ve druhé půli, kde se Slavia dostala dvěma slepenými góly na koně a nyní vede 16:15.
31'
Písecké ženy vlétly do zápasu jako uragán, byly jasně lepší a od začátku vedly. V 18. minutě už vedly o čtyři branky 9:5. Pak je trochu přibrzdilo vyloučení a nadšeně hrajícím domácím se podařila otočka na 13:12. V závěru poločasu ale zase zabraly hostující hráčky, které otočily na 15:14.
30'
30'
Neskutečný zákrok písecké gólmanky pár vteřin před koncem prvního poločasu.
30'
Domácí Jana Chlupová snížila na rozdíl jediné branky a Slavia je v plném počtu.
29'
Šetelíková zvyšuje na rozdíl dvou branek pro Písek.
28'
Vyloučení pro Slavii a navíc sedmička. Tu Hauserová sice nedala, ale míč se odrazil znovu k ní a podruhé už se nemýlila.
28'
Střela Slavie vedle, útočí Písek.
27'
Benešová vyrovnává, Slavia tak nevedla dlouho.
27'
Slavia poprvé v zápase vede!
26'
Ze sedmičky vyrovnává domácí Franková.
26'
Hosté se opět ujímají vedení.
25'
Tak přece jen Slavia vyrovnala! Autorem vyrovnávající branky byla Magdalena Svobodová.
24'
Písek v útoku neuspěl, míč mají domácí.
23'
Slavia mohla vyrovnat, ale dlouhý útok zakončila jedna z hráček vysoko nad.
23'
Slavia snižuje na rozdíl jedné branky a má míč!
22'
Adéla Velková v oslabení zvyšuje.
22'
Hosté mají vyloučenou hráčku a přesilovku využila z pravé strany Tereza Fryčáková. Je to opět jen o jednu branku.
21'
Hostující hráčky sice dostaly míč do sítě, ale gól neplatí pro faul.
21'
Hned po několika sekundách ale domácí hráčky snižují na rozdíl dvou branek.
20'
Adéla Velková střílí další gól Písku.
19'
Písek přišel o míč pro pasivitu a Jačková okamžitě trestá.
19'
Slávistky po dlouhém útoku pálí jen do tyčky. Míč má Písek.
19'
Slavia po dlouhém útoku dokázala snížit.
18'
Michaela Hauserová předvedla krásnou střelu z dálky a Písek vede už o čtyři branky.
16'
Krásná akce Písku, kdy se jedna z hráček uvolnila na středu, ale byla faulována. Z následné sedmičky Písek zvyšuje na tříbrankový rozdíl.
15'
Domácí se ale teď na jeden gól nepřiblíží, protože Písek předvedl výborný zákrok v obraně.
15'
Hosté ztratili míč.
14'
Po několika nepřesnostech na obou stranách se prosadila z dálky domácí hráčka střelou pod břevno.
13'
Písecké hráčky se prosazují a vedou opět o tři branky.
12'
Nakonec se slávistka zvedla a odešla po svých.
12'
Jedna ze slávistek dostala tvrdý náraz a nyní se nehraje, protože si ošetřují přímo na palubovce lékaři.
11'
Tereza Fryčáková okamžitě snižuje. Te´d se hraje v obrovském tempu.
Okamžitě poté zvyšuje písecká Velková na rozdíl tří branek.
10'
Pokorná ze Slávie snižuje na rozdíl dvou branek.
9'
Kateřina Talafousová ale vzápětí kontruje. Je to znovu o tři branky.
9'
Slávia snižuje.
8'
Tereza Kubišová posílá hosty do tříbrankového náskoku.
5'
Slávistky snižují. Konečně se po dlouhém útoku prosadily.
5'
Písek nedal a hned poté si slávističtí trenéři vzali time out.
4'
Vzápětí další rychlý protiútok píseckých hráček, ale skvělá slávistická brankářka si připsala v souboji jedna na jednu skvělý zákrok. Písek ovšem zůstane u míče.
3'
Další rychlý protiútok hostí a už je to o tři branky.
3'
Z rychlého protiútoku hosté zvyšují.
2'
Písek nedal, ale hostující hráčky předvedly skvělou obranu.
1'
Písek se dostává do vedení, a protože Slavia vzápětí neuspěla, mají opět míč hosté.