Veselí n/M - Michalovce | ONLINE | 10.10.2018 19:00 | Házená 2018/2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Házená - MOL liga ženy - 5. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Michalovce - 10. října 2018   19:00

Veselí n/M
Veselí n/M
9' Boorová  • 10' Olšovská  • 11' Novotná  • 14' Olšovská  • 19' Pastorková  • 23' Olšovská  • 27' Žitňanová  • 32' Pastorková  • 33' Boorová  • 35' Kučerová  • 38' Pastorková  • 38' Kubáčková  • 41' Pastorková  • 41' Boorová  • 44' Kučerová  • 54' Kubáčková  • 54' Kutálková  • 55' Kučerová  • 56' Kučerová
23:32
(9:13)
Michalovce
Michalovce
8' Habánková   • 9' Fiľková-Trehubovová   • 12' Kompaniecová   • 14' Habánková   • 14' Trúnková   • 15' Mugošová   • 17' Trúnková   • 21' Mugošová   • 22' Fiľková-Trehubovová   • 25' Trúnková   • 26' Fiľková-Trehubovová   • 29' Mugošová   • 33' Mugošová   • 34' Wollingerová   • 36' Fiľková-Trehubovová   • 37' Trúnková   • 38' Kompaniecová   • 40' Mugošová   • 45' Kompaniecová   • 50' Habánková   • 51' Fiľková-Trehubovová   • 52' Kakaščíková   • 53' Habánková   • 56' Fiľková-Trehubovová   • 58' Wollingerová   • 58' Habánková   • 59' Trúnková   • 60' Habánková   • 60' Kompaniecová   • 60' Kompaniecová
Veselí n/M
Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška
Veselí nad Moravou
Michalovce

SHK Veselí n.M. – Iuventa Michalovce 23:32 (9:13)
Nejvíce branek: Olšovská 6/3, Pastorková 5/1, Kučerová 4 – Habánková 8/2, Fiľková-Trehubovová 6, Kompaniecová 5. Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška. Sedmimetrové hody: 4/4 – 2/2. Vyloučení: 2:2.
Iuventa vyhrála v souboji dvou předních týmů ve Veselí 23:32 a nadále se drží na prvním místě a prodloužila svoji neporazitelnost. První část prvního poločasu byla výsledkově vyrovnaná, poté slovenský celek se dostal do trháku, který si stále udržoval. Panenky náskok smrskly až na dvě, ale zbytečnými chybami v útoku nebo neproměněnými šancemi se připravily o lepší výsledek.
60'
Pět sekund před konečnou sirénou dala poslední branku střetnutí Kompaniecová.
60'
Kompaniecová dává z dalšího protiútoku branku Iuventy.
60'
Z protiútoku šla po pravé straně sama Habánková a s přehledem proměnila.
59'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Nikoleta Trúnková).
59'
Olšovská napřáhla ke střele a mířila na vzdálenější tyč, nastřelila však konstrukci.
58'
Kouč Hudák si vzal druhý oddechový čas.
58'
Habánková po přihrávce Jablonské vstřelila další branku.
58'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Patrícia Wollingerová).
57'
Olšovská napřáhla ze středu hřiště k tyči Jablonská její pokus vystihla, pro slovenský celek to byl důležitý zákrok její brankářky.
56'
Fiľková-Trehubovová střílela přes ruku, ale dokázala přesně zamířit.
56'
Družstvo hostí si bere oddechový čas, Hatalčík ještě chce svým svěřenkyním dát pokyny, aby konec zápasu dohrály bez zbytečných ztrát.
56'
Opět Kučerová dává branku Veselí, domácí prohrávají o dvě branky.
55'
Novotná přihrála Kučerové, ta přes bránící hráčky vystřelila a prostřelila Jablonskou.
55'
Domácí kouč Hudák si vzal time-out.
54'
Sabina Kutálková se prosazuje po dobré kombinaci.
54'
Tereza Kubáčková přetnula čtyřminutovou pauzu Veselí bez vstřelené branky.
53'
Habánková navyšuje skóre slovenského celku.
53'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Dagmar Lukšíková).
53'
Boorová z levé strany neproměnila.
52'
Z protiútoku Kakaščíková dává další branku Iuventy.
51'
Fiľková-Trehubovová z pravého křídla prostřelila Lekešovou a Michalovce si i nadále udržují čtyřbrankový náskok.
50'
Novotná byla faulovaná při střelbě a následnou sedmičku proměnila Mária Olšovská.
50'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Dijana Mugošová).
50'
To Habánková si dala záležet a prostřelila Lekešovou z protiútoku.
49'
Wollingerová vystihla přihrávku Kučerové, šla sama na Lekešovou, ale koncovku odbyla a nstřelila tyč.
48'
Kučerová dostala přihrávku od Olšovské, vystřelila pod břevno, jenže Jablonská vyšvihla ruku a balon vyrazila.
46'
Sudí už Veselí signalizovali pasivitu, Kutálková to měla proti hostující obraně těžké, přece jen vystřelila, nemířila špatně, ale Jablonská stačila zasáhnout.
45'
Kompaniecová namířila balon do spodní části branky, Lekešová byla proti její ráně krátká.
45'
Kristína Pastorková proměnila sedmičku a zase je to o dvě branky.
44'
Panenky svůj útok uspěchaly a střela domácí hráčky nebyla zakončena přesně.
44'
Habánková proměňuje sedmimetrový hod a Iuventa vede o tři branky.
44'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Michaela Boorová).
44'
Habánková byla bráněna při střelbě. Michalovce budou zahrávat sedmičku.
44'
Kouč Iuventy si vzal oddechový čas.
44'
Kučerová dává branku Veselí, do konce zápasu ještě zbývá 15 minut. Ještě není o výsledku rozhodnuto.
43'
Na druhé straně se Lekešová vyznamenala proti Trúnkové
42'
Lukšíková přihrála na křídlo Novotná, ta ale neprostřelila Jablonskou.
41'
Boorová z protiútoku prostřelila Jablonskou.
41'
Pastorková z pivota dává branku Veselí.
40'
Michalovce si přihrávaly tak dlouho, až našly ideální přihrávku pro Mugošovou, která se nemýlila.
39'
Veselí sehrálo dobrou kombinaci, ale Boorovou vychytala Jablonská.
38'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
38'
Vyloučení v týmu Iuventa Michalovce (Miriam Kakaščíková).
38'
A už to neplatí Kompaniecová mění skóre.
38'
Pastorková koriguje stav na 13:17
37'
Trúnková na brankovišti si počkala na brankovišti na přihrávku spoluhráčky a bezpečně proměnila.
36'
Fiľková-Trehubovová otřela míč o břevno a ten zapadl do sítě, Lekešová toho moc neviděla.
36'
Když Veselí dnes vybojuje míč, tak jej zbytečně záhy ztratí.
35'
Kučerová vystřelila ze středu hřiště, i když si Jablonská na míč sáhla, tak jej nedokázala vytěsnit.
34'
Wollingerová nejprve naznačila střelu, čímž oklamala dvě soupeřky a poté mezi nimi proskočila a dává branku.
33'
Z levého křídla se prosadila Boorová.
33'
Vzápětí slovenský celek kontruje Mugošovou.
32'
Pastorková z pozice pivota střelou o zem překonala hostující brankářku.
32'
Wollingerová z osy hřiště mířila vysoko nad branku.
31'
Kubáčková se dostala na dostřel slovenské branky, ale nedala.
31'
30'
30'
Kučerová vystihla přihrávku Michalovcům a šla sama na branku, těsně před její střelou zazněl klakson určující poločasovou přestávku. Škoda pro Veselí.
30'
Kubáčková tvrdou střelou orazítkovala břevno slovenské branky.
29'
Po rychlé kombinaci kolem brankoviště vystřelila Mugošová nad hlavu Lekešová a dává gól.
29'
Kutálková zakončovala z levé strany, trefila však ruku Jablonské, která vytěsnila balon mimo branku.
28'
Valovičová proskočila mezi dvěma soupeřkami, vstřelila branku, ale sudí už dříve pískali.
27'
Žitňanová po přihrávce Valovičové dává branku z křídla, když prostřelila Jablonskou.
26'
Fiľková-Trehubovová proskočila domácí obranou a v pohodě prostřelila Lekešovou.
25'
Po velmi dobré kombinaci dává branku Nikoleta Trúnková.
24'
Lekešová podržela svůj celek, ale ten záhy míč ztratil nepřesnou přihrávkou, kouč Hudák se velmi na své svěřenkyně zlobí.
23'
Opět ztrátu hostujícího mužstva už potrestala Olšovská.
23'
Bohužel však domácí mužstvo toho nevyužilo.
23'
Slovenské hráčky se však nedohodly mezi sebou a míč má Veselí.
22'
Olšovská vystřelila, její rána však byla zblokována obranou Michalovců, Iuventa jde do dalšího útoku.
22'
Na to reaguje domácí kouč oddechovým časem.
22'
Fiľková – Trehubovová dává další branku slovenského mančaftu.
21'
Kučerová viděla při útoku Michalovců žlutou kartu.
21'
Předtím měla Žitňanová přešla, Iuventa šla rychle do útoku, který zakončila Mugošová.
20'
Nyní opět Lekešová podržela svůj tým a její spoluhráčky mohou vyrovnat.
19'
Pastorková z pivota se prosadila přesně k tyči.
19'
Žlutá karta pro tým Iuventa Michalovce (Patrícia Wollingerová).
18'
Olšovská se snažila prostrčit míč na pivota, dobře však zareagovala hostující obrana a míče se chopila.
17'
Nyní vychytala Lekešová Mugošovou z levého křídla.
17'
Sudí avizovali pasivitu, ale Trúnková stačila dát branku.
16'
Olšovská bezpochyby sedmičku proměnila.
15'
Veselí bude zahrávat sedmimetrový hod, když byla na brankovišti faulována Pastorková.
15'
Trúnková viděla žlutou kartu.
15'
Mugošová z rychlého brejku překonala Lekešovou.
14'
Trúnková vzápětí vrací vedení Miichalovcům.
14'
Mária Olšovská vyrovnává.
14'
Na pravé straně byla zcela volná Habánková a vystřelila na zadní tyč, balon se odrazil dvakrát od brankové konstrukce a skončil v síti.
13'
Dnes moc branek diváci neuvidí, dnešní zápas je svázaný taktikou.
12'
Kompaniecová střelou o tyč vyrovnává stav zápasu na 4:4.
12'
Olšovská špatně přihrála Kubáčkové, a slovenský tým se tak zmocnil míče.
11'
Kateřina Novotná obrací misky vah na stranu Veselí a dává svému mužstvu vedení o jednu branku.
10'
Kompaniecová dostala žlutou kartu.
10'
Mária Olšovská vyrovnává co nejrychleji jak mohla.
9'
Gól vstřelil tým Iuventa Michalovce (Tatiana Fiľková-Trehubovová).
9'
Vzápětí vyrovnává Boorová, když balon otřela o tyč.
9'
Hábanková přesnou střelou k tyči překonala Lekešovou.
8'
Trúnková byla bráněna při střelbě a Iuventa bude házet sedmičku.
8'
Habánková se prosadila z pravého křídla přes delší ruku Lekešové.
7'
Veselí se nepodařilo zvýšit náskok na 2:0.
7'
Habánková už musela vystřelit, protože sudí měli zvednutou ruku, Lekešová ji však vychytala.
6'
Taktéž žlutý kartónek viděla Tereza Kubáčková.
6'
Mária Olšovská byla potrestána žlutou kartou.
5'
Mária Olšovská prostřelila hostující brankářku k tyči.
5'
Pastorková byla faulována na brankovišti a Veselí bude házet sedmičku.
4'
Rozhodčí zapískali Michalovcům nedovolený prohřešek a Veselí jde do vedení.
3'
Tak bohužel vedení v zápase také odmítají, stále 0:0.
3'
Kompaniecová mířila nad branku Veselí, panenky mohou jít do vedení.
3'
Zatím se na první branku střetnutí čeká, domácím nevyšla kombinace.
2'
Domácí mužstvo zachránila branková konstrukce při hlášené pasivitě hostí.
2'
Další úspěšný zákrok domácí brankářky, Iuventa však zůstala u míče.
1'
Ani domácímu celku se první akce nevyvedla.
1'
První útok slovenského celku vychytala Lekešovou, na brankovišti lapla střelu Mugošové.
1'
-1'
Jako první se míče ujmou hráčky Michalovců.
-8'
Dvojice rozhodčích přivádí hráčky do středového kruhu, bude následovat představení hráček.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková – Kučerová, Olšovská, Zemčíková, Novotná, Větříšková, Lukšíková, Valovičová, Divilková, Kutálková, Pastorková, Žitňanová, Kubáčková, Boorová.

Iuventa Michalovce: Bobal-Jablonska, Petkovičová – Kakaščíková, Štefaníková, Trúnková, Habánková, Janičićová, Štefanová, Holejová, Wollingerová, Bajčiová, Kompaniecová, Fiľková-Trehubovová, Mugošová.

Rozhodčí: Tomáš Bubeníček, Tomáš Petruška.
-40'
Obě dvě mužstva jsou již na hrací ploše a pomalu se rozcvičují.
Slovenský mančaft přijede na Moravu s cílem neprohrát a prodloužit tím svoji neporazitelnost. Michalovce ještě zkvalitnila dvaadvacetiletá Černohorka Dijana Mugošová, rodačka z Podgorice naposledy působila v tureckém Ardesen GSK, ve kterém si minulý rok zahrála Challenge Cup a už nastoupila v minulém kole proti Mostu.
Iuventa Michalovce neměla jednoduchý los ze začátku soutěže, v prvním kole přivítala na své palubovce Šaľu a vyhrála o sedm branek 27:20, poté zajížděla na palubovku nepříjemného soupeře z Olomouce a remizovala tam 27:27 a v posledním kole přehrála v domácím prostředí silný Most 29:21.
Veselí nad Moravou zajíždělo po třech výhrách na půdu Zory Olomouc, kde Veselanky utržily první porážku (25:31) v soutěži a klesly na druhou příčku právě pod dnešního slovenského soupeře.
Příjemný středeční večer z Veselí nad Moravou. Vítám Vás u sledování předehrávky 5.kola MOL ligy, ve kterém SHK Veselí nad Moravou přivítá slovenskou Iuventa Michalovce. Dnešní duel bude také souboj o první místo v tabulce.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.