Házená - MOL liga ženy - 13. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Veselí n/M : Prešov - 26. ledna 2019   17:00

Veselí n/M
Veselí n/M
1' Valovičová  • 2' Pastorková  • 5' K. Michnová  • 7' K. Michnová  • 13' Kutálková  • 20' Lukšíková  • 22' Novotná  • 23' K. Michnová  • 24' Novotná  • 25' K. Michnová  • 27' Boorová  • 28' Novotná  • 29' K. Michnová  • 32' K. Michnová  • 33' Pastorková  • 34' Boorová  • 35' Boorová  • 41' Pastorková  • 44' K. Michnová  • 45' Novotná  • 50' Boorová  • 53' Veselková  • 59' Pastorková  • 60' Pastorková
26:23
(14:13)
Prešov
Prešov
2' Ljebjedjevaová   • 4' Klučková   • 4' Čirčová   • 8' Klučková   • 9' Popovcová   • 11' Popovcová   • 15' Ščerbáková   • 21' Vagaská   • 24' Vencuriková   • 29' Klučková   • 30' Čirčová   • 34' Klučková   • 39' Vencuriková   • 39' Vencuriková   • 42' Klučková   • 43' Klučková   • 54' Popovcová   • 55' Popovcová   • 57' Puzderová
Veselí n/M
Kichner, Mohyla
Veselí nad Moravou
Prešov

SHK Veselí n.M. – Bemaco ŠŠK Prešov 26:23 (14:13)
Nejvíce branek: Michnová 8/1, Pastorková 5, Boorová 4 – Popovcová 8/4, Klučková 6, Vencuriková 3. Rozhodčí: Kichner, Mohyla. Sedmimetrové hody: 2/2 – 4/4. Vyloučení: 0:7. ČK: Vagaská (BPR).
Házenkářky Veselí berou dva body za vydřené vítězství 26:23 proti předposlednímu Prešovu. Celé utkání nebylo poznat, že hraje třetí celek MOL ligy s předposlední, Prešov hrál s Veselím vyrovnanou partii až do posledních minut. Panenky urvaly vítězství až v posledních dvou minutách, když se dvakrát po sobě trefila Pastorková.
60'
Po faulu na domácí hráčku se s míčem otočila Pastorková a překvapila všechny, i brankářku Polákovou a míč skončil v síti.
60'
Rozběhla se poslední minuta utkání.
59'
Lekešová chytá pokus Prešova a vypadá to, že o utkání je rozhodnuto.
59'
Tak přece jen se domácí celek prosazuje, když Pastorková dostala přihrávku na pivota a přesně zamířila k tyči.
58'
Hráčky Veselí to mají přes úpornou obranu Prešova těžké, hostující hráčky brání na hranici vyloučení.
57'
Domácí kouč musel sáhnout k druhému oddechovému času.
57'
A vypadá to ještě na pořádné drama! Puzderová se z levé spojky prosazuje k bližší tyči.
56'
Prešov se nezdává, Michnovou vychytala Poláková, ale následně přihrávku pokazila na vysunutou spoluhráčku.
55'
A opět se za slovenský celek prosadila Popovcová.
54'
Prešov koriguje z rychlého protiútoku, Čirčová přihrála Popovcové a ta dává branku střelou k tyči.
53'
Eva Veselková si našla v obraně Prešova volné místo a nekompromisně zavěsila k tyči.
53'
Vencuríková vystřelila z osy hřiště hodně nepřesně, po střele zůstala ležet na palubovce a vyžádala si ošetření.
51'
Lekešová nyní podržela svůj tým bravurním zákrokem.
51'
Boorová mohla dát další branku Veselí, ale nastřelila břevno!
50'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Michaela Boorová).
48'
Kouč Hudák si bere oddechový čas.
48'
Nyní na obou straně jsou vidět technické nedostatky.
47'
Popovcová se ze sedmičky nemýlila.
47'
Ljebjedjevaová byla bráněna při střelbě a Prešov bude házet sedmičku.
45'
Kateřina Novotná dává branku ze strany, když prostřelila brankářku Prešova.
44'
Klaudia Michnová střelou k tyči překonala Polákovou, hostující hráčky velice si dobře všímají zkušené domácí spojky.
44'
Čirčová je vyloučena na dvě minuty za stažení Michnové.
43'
Za slovenský celek se opět prosadila skoro z totožného místa Klučková, po rychlé rozehře.
42'
Michnová přesnou střelou k tyči ze sedmičky dává branku.
42'
Klučková však snižuje opět na rozdíl jedné branky z brankoviště.
41'
Pastorková dává opět vedení o dvě branky svému mužstvu.
39'
Prešov se dostává zpět do hry, když se opět trefila Vencuríková z osy hřiště.
39'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Viktória Vencuriková).
38'
Kouč Prešova si vzal první time-out v první půli.
38'
Žitňanová po přihrávce o své kolegyně střílela na bližší tyč, ale vychytala ji Poláková.
37'
Boorová zakončila útok Veselí nastřelenou bližší tyčí.
37'
Veronika Vagaská potřetí je vyloučena na dvě minuty, nyní za faul na Michnovou a dnešní střetnutí nedohraje, jelikož viděla červenou kartu.
35'
Boorová po přihrávce Michnové nekompromisně zakončila do šibenice.
35'
Popovcová proměnila sedmičku proti Hřebejkové.
34'
Ve stejné minutě byla na druhé straně úspěšná Boorová.
34'
Klučková dává z levé strany branku, Lekešová byla na její střelu krátká.
33'
Pastorková dává další branku Veselí a tím uklidňuje svůj celek.
32'
Po velmi dlouhé kombinaci se za domácí prosadila Michnová, i když byla bráněna.
31'
30'
30'
Ta samá hráčka vystihla Veselí rozehrávku, posunula míč na zcela volnou Čirčovou a ta dává poslední branku v prvním poločase.
30'
Klučková nastřelila tyč domácí branky.
29'
Michnová proskočila soupeřovou obranou a s přehledem dává branku.
29'
Lívia Klučková snižuje na rozdíl jedné branky.
28'
Kateřina Novotná využila dvounásobnou přesilovku a obloučkem překonává gólmanku.
28'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Alena Dvorščáková).
27'
Panenky se po velmi dlouhé době ujímají vedení, když skórovala Boorová.
26'
Veronika Vagaská je podruhé dnes vyloučena na dvě minuty a bude si muset dávat pozor, aby nedostala červenou kartu.
25'
Vzápětí Veselí vyrovnává zásluhou Michnové.
24'
Vencuriková vystřelila z hodné velké dálky a překonala Lekešovou do šibenice.
24'
Kateřina Novotná vyrovnává stav zápasu na 10:10.
23'
Kladia Michnová se prosazuje střelou k tyči.
23'
Rebeka Čirčová byla vyloučena na dvě minuty za faul na Michnovou.
22'
Kateřina Novotná se prosadila přes úpornou strážkyni slovenského celku přesnou střelou ke vzdálenější tyči.
21'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Vagaská).
21'
Gól vstřelil tým Bemaco ŠŠK Prešov (Veronika Vagaská).
20'
Dagmar Lukšíková dává po delší době branku domácího celku.
18'
Popovcová byla při sedmičce neomylná.
18'
Klučková byla bráněna v brankovišti a Prešov bude zahrávat sedmičku.
17'
Slovenský celek si vzal oddechový čas.
16'
Veselí se dnes v útoku moc nedaří, sudí ji zapískali další technický přestupek.
15'
Lekešová nejprve vystihla střelu Klučkové a snažila se vysunout Pastorkovou, přihrávka byla krátká a hostující celek toho využil brankou Ščerbákové.
14'
Eva Veselková viděla žlutou kartu.
13'
Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Kristína Pastorková).
12'
Veselková prostrčila na brankoviště balon Pastorkové, ale ta si vylámala zuby na Polákové.
11'
Za Prešov se opět mezi střelkyně zapisuje Popovcová.
11'
Kubáčková sedmičku s přehledem proměnila střelou do šibenice.
10'
Lukšíková se prodrala mezi dvě hráčky Prešova vystřelila, byla však bráněna při střelbě a Veselí bude házet sedmičku.
9'
Popovcová se prosadila z levého křídla a dává Prešovu náskok o dvě branky. Nespokojený domácí kouč si bere první oddechový čas.
8'
Domácí celek si zatím moc neví rady s vytaženou obranu hostí, sudí signalizovali pasivitu, Kubáčková vystřelila do středu branky, kde balon chytila brankářka.
8'
Klučková vletěla do otevřené obrany Veselí a prostřelila Lekešovou a Prešov znovu vede.
7'
Slovenský celek mohl jít do vedení o dvě branky, ale svoji šanci propásl, naopak na druhé straně se prosadila znovu Michnová.
6'
Za bránění v brankovišti byla nařízena sedmička pro Prešov. Popovcová s přehledem ji proměnila.
5'
Michnová ze střední spojky vyrovnává stav zápasu na 3:3. Hostující celek zatím drží s Veselím krok.
5'
Vyloučení v týmu Bemaco ŠŠK Prešov (Lívia Klučková).
5'
Domácí celek při avizované pasivitě měl trochu smůly, když nastřelil tyč.
5'
Čirčová byla napomínána při útoku Veselí žlutou kartou.
4'
Čirčová vystihla rozehrávku domácího celku a v samostatném úniku si proti Lekešové věděla rady.
4'
Lívia Klučková z hodně velké dálky překonala Lekešovou.
2'
Pastorková, i když byla faulována, tak se dokázala z brankoviště prosadit.
2'
Vencuriková byla potrestána žlutou kartu za faul na Pastorkovou.
2'
Ljebjedjevaová z rychlé akce hostí vyrovnává na 1:1.
1'
Valovičová ze středu otvírá účet dnešního zápasu.
1'
-1'
Jako první utkání začne tým Veselí nad Moravou.
-5'
Dvojice rozhodčích přivádí házenkářky do středu hrací plochy. Hlasatel bude postupně divákům představovat hráčky obou celků.
-34'
Obě dvě mužstva jsou na palubovce a probíhá předzápasová rozcvička.

SHK Veselí n.M.: Lekešová, Hřebejková – Novotná, Lukšíková, Valovičová, Divilková, K. Michnová, Kutálková, Pastorková, Veselková, Žitňanová, Kubáčková, Boorová.

Bemaco ŠŠK Prešov: Poláková, Vagaská, Muliková – Dvorščáková, Čirčová, Ljebjedjevaová, Popovcová, Ratvajská, Vraňuchová, Ščerbáková, Puzderová, Vencuriková, Klučková.

Rozhodčí: Kichner, Mohyla.
Domácí házenkářky jsou na třetím místě se ziskem sedmnácti bodů, když tři kola neprohrály a budou chtít sérii prodloužit i v dnešním zápase, budou mít proti sobě ideálního soupeře předposlední celek MOL ligy, který získal v soutěži jen dva body.
Příjemný sobotní podvečer z Veselí nad Moravou. Vítám Vás u sledování 13. kola MOL ligy. Veselské panenky se střetnou se slovenským týmem Bemaco ŠŠ Prešov.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.