Házená - MOL liga ženy - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Hodonín : Zlín - 16. listopadu 2019   18:30

Hodonín
Hodonín
1' Kalinová  • 3' Cholevová  • 5' D. Tomašechová  • 6' Cholevová  • 16' Cholevová  • 24' Kalinová  • 33' Pospíšilová  • 38' Kalinová  • 41' Cholevová  • 43' Kalinová  • 46' Vavroušková  • 48' Cholevová  • 49' Gärtnerová  • 51' Jadamíková  • 55' Cholevová  • 57' Cholevová
19:28
(8:13)
Zlín
Zlín
4' Minarčíková   • 5' Kolářová   • 8' Ševčíková   • 9' Minarčíková   • 11' Kříčková   • 12' Herbočková   • 13' Kříčková   • 15' Mizerová   • 19' Kříčková   • 22' M. Sekulová   • 24' Kříčková   • 30' Kříčková   • 33' Kolářová   • 36' Ševčíková   • 41' Herbočková   • 44' Herbočková   • 45' Hubová   • 47' L. Sekulová   • 49' Minarčíková   • 49' Mizerová   • 50' Kolářová   • 54' Kříčková   • 55' Kříčková   • 56' Ševčíková   • 59' J. Sedláková   • 60' Daňková
Hodonín
Blažková, Zichová, Hanzalíková – Poláchová, D. Tomašechová, Begalová, Vysloužilová, Šemetavová, Jadamíková, Jastrábová, Gärtnerová, Pospíšilová, L. Tomašechová, Kalinová, Králová, Cholevová, Krejčíková, Nováková, Višňovská, Vavroušková.
Milan Hájek, Michal Nezbeda
Hodonín
Zlín
Stojarová, Sedláčková, Opatová – Kříčková, Polomíková, L. Sekulová, K. Gajdošíková, Kolářová, Mizerová, Ševčíková, J. Sedláková, M. Sekulová, Daňková, Herbočková, Hubová, Minarčíková.

HK Hodonín – HC Zlín 19:28 (8:13)
Nejvíce branek: Kalinová 7/3, Cholevová 7, Tomašechová 1 – Kříčková 7, Ševčíková 4/1, Minarčíková 4/1. Rozhodčí: Milan Hájek, Michal Nezbeda. Sedmimetrové hody: 4/3 – 3/2. Vyloučení: 1:1.
Hodonín jednoznačně prohrál se Zlínem o devět branek 19:28, i když byl před utkáním favoritem. Domácí házenkářky držely krok se Zlínem jen polovinu prvního poločasu, poté se projevila větší zkušenost hostujícího celku, který postupně navyšoval skóre a druhý poločas už byl úplně v jeho režii.
60'
Daňková uzavírá dnešní účet zápasu, a Zlín tak vyhrává o devět branek.
59'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Jarmila Sedláková).
57'
Také Zlín pomalu už dohrává zápas a nechává hodonínské hráčky zakončit.
57'
Nyní dobrý zákrok proti zlínské hráčce předvedla Blažková.
57'
Kalinová proměnila sedmičku.
56'
Zlín chodí do volné obrany Hodonína, který už moc nebrání.
55'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Monika Kříčková).
55'
Hodonín po delší době dává také branku.
54'
Na druhé straně byla přesná Kříčková a Zlín vede pomalu o deset branek.
54'
A opět Stojarová nyní se zaskvěla proti střele z pravého křídla a domácí hráčky přivádí k šílenství.
53'
Stojarová dnes podává velice kvalitní výkon, když nyní vychytala domácí hráčku.
52'
Sedláková faulovala a bude si muset jít odpočinout na dvě minuty.
52'
Oddechový čas si vzal trenér Zlína.
51'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Petra Jadamíková).
50'
Hodonín hrál bez brankářky, to však Zlín dokázal potrestat.
49'
Z pravého křídla se hostující celek prosadil úplně v pohodě.
49'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Natálie Gärtnerová).
49'
Také Zlín se nenechal zahanbit a ze svého útoku dává branku.
48'
Hodonín snižuje na rozdíl šesti branek.
47'
Lenka Sekulová už druhý svůj unikl proměnila, střelou do spodní části branky.
46'
Vavroušková na straně Hodonína se prosadila z levého křídla.
45'
Zlín šel do přečíslení a dokázal toho využít Hubovou.
44'
Natálie Herbočková dává branku přes celé hřiště, když využila toho, že Hodonín hrál bez brankářky.
43'
Kalinová z osy hřiště zamířila přesně.
43'
Lenka Sekulová šla z pravé strany sama na brankářku Hodonína, ale ta ji vychytala.
41'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Natálie Herbočková).
41'
Gól vstřelil tým HK Hodonín (Charlota Cholevová).
38'
Kalinová po delší době dává branku Hodonína.
37'
Cholevová pálila z hodně velké dálky a Stojarová opět balon vyrazila.
37'
Poláchová vystřelila z pravé spojky, ale Stojarová dnes čaruje.
36'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Karolína Ševčíková).
34'
Stojarová opět v akci, když chytla střelu Kalinové.
33'
Ihned z protiakce dává Hodonín branku.
33'
Kolářová ze středu hřiště dává branku.
32'
Stojarová opět dokázala, že se jí v dnešním zápase daří, když chytla střelu hodonínské hráčky.
31'
Minarčíková v pohodě proměňuje sedmičku.
31'
Ve druhém poločase bude zahrávat Zlín sedmičku po faulu při střelbě.
31'
30'
30'
Těsně před zvukovou sirénou, která ukončila první poločas dává branku Kříčková.
30'
Vyloučení v týmu HK Hodonín (Charlota Cholevová).
29'
Nyní se obě dvě mužstva ve svých útocích trápí, už pět minut nepadla branka.
28'
Také hostující celek nebyl v koncovce přesný.
27'
Hodonín svůj útok neproměnil kvůli technické chybě a Zlín jde dopředu.
26'
Žlutá karta pro tým HK Hodonín (Alexandra Šemetavová).
25'
Hodonín nyní není moc v koncovce úspěšný, díky také brankářce Stojarové.
24'
24'
Hostující tým si vzal první oddechový čas.
24'
Kalinová byla na brankovišti úplně osamocená, čehož dokázala využít.
24'
Za držení byla potrestána hráčka Zlína.
22'
Michaela Sekulová z osy hřiště vystřelila přesně pod břevno.
21'
Ani domácí mužstvo se v koncovce neprosadilo.
21'
Mizerová prorážela a do útoku jde Hodonín.
20'
Hodonín snižuje na rozdíl tří branek proměněnou sedmičkou.
19'
Kříčková faulovala na brankovišti a dostala žlutou kartu.
19'
Kříčková měla přesnou ruku a nemýlila střelou do šibenice.
16'
15'
Mizerová dává branku ze středu hřiště.
15'
Kolářová šla sama na domácí brankářku ale neproměnila, Hanzalíková ji skvěle vychytala.
15'
Trenér Hodonína si vzal první time-out.
14'
Žlutá karta pro tým HC Zlín (Michaela Kolářová).
13'
Kříčková, i když byla bráněna důsledně, dokázala se prosadit z brankoviště.
12'
Mizerová nejprve nastřelila tyčku, od které se balon odrazil k Herbočkové, která přehodila Hanzalíkovou.
11'
Kříčková dává branku z rychlého kontru po vysunutí od Minarčíkové.
10'
Hodonín vyrovnává ze sedmimetrového hodu.
9'
Gól vstřelil tým HC Zlín (Eva Minarčíková).
8'
Ševčíková napravila své zaváhání ze sedmičky.
7'
Ševčíková opět zahrávala sedmičku po faulu u brankoviště, jenže branku vůbec netrefila.
7'
Žlutou kartou byla napomínána hráčka Hodonína.
6'
Pospíšilová znovu vrací vedení Hodonínu.
6'
Obě dvě mužstva si nyní vylámala zuby na zákrocích brankářek.
5'
Zlín svoji příležitost propásla a na tahu je Hodonín.
5'
Tomašechová z pravého křídla vyrovnává stav.
5'
Kolářová dává branku a Zlín poprvé v zápase vede.
4'
Zlín vzápětí ihned vyrovnává ze středu hřiště.
3'
Hodonín se ujímá vedení na 2:1.
3'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC Zlín (Karolína Ševčíková).
3'
Kalinová také je potrestána žlutou kartou.
2'
Kalinová je neproměnila sedmičku.
2'
Kalinová byla faulována a bude se házet sedmička ve prospěch Hodonína.
1'
Hodonín se ujímá vedení z prvního útoku.
1'
-1'
Jako první budou rozehrávat hráčky Hodonína.
Hodonín v posledních třech zápasech neprohrál a díky tomu poskočil v tabulce na desáté místo, když má celkem sedm bodů, naopak jejich dnešní soupeř čtyři zápasy nevyhrál, má o jeden bod více než domácí celek.
Příjemný sobotní podvečer, vítejte u sledování 11. kola MOL ligy, ve kterém hodonínské házenkářky budou hostit. tabulce sousední Zlín.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.