Házená - MOL liga ženy - 22. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Most : Poruba - 22. února 2020   18:00

Most
Bezpalcová, Müllnerová – V. Dvořáková, Borovská, Stříšková, Jungová, Šustková, Šípová, Jagodič, Mikulčík, Kostelná, Eksteinová, Maňáková, Poláková, Hrbková, Kostelná, Zachová, Mikulášková.
Poruba
Roháčková, Devátá, Mučková, Krebsová – Kučerová, Mýlková, Konečná, Dybalová, Farářová, Smetková, Maiwaelderová, Andrýsková, Polášková, Prašivková, Misková, Desortová, Baumbachová, Šmidáková, Novobilská, Zemanovičová, Špaková, Zálesná.

Most zvládl zápas proti Porubě, když zvítězil jednoznačně 35:27. Ovládl tak letošní sezónu československé MOL ligy žen házenkařek.
60'
60'
Most ještě v závěru zápasu přidává další brankua slaví vítězství v letošním ročníku MOL ligy.
60'
Začala nám poslední minuta druhého poločasu.
59'
Střela jedné z domácích hráček z levé strany zapadla na zadní tyč.
58'
Hostující házenkařky v závěru zápasu korigují na rozdíl šesti branek.
57'
Tři minuty před koncem zápasu vedou domácí děvčata stále o sedm branek.
56'
O výsledku je dnes rozhodnuto. Další domácí branka už dávám domácímu týmu jistotu zisku dvou bodů.
54'
Porubské děvčata korigují na rozdíl šesti branek.
52'
Střela jedné z domácích hráček z dálky skončila v hostující bráně.
51'
Hostující hráčky se teď po delším čase prosadily v útoku.
49'
Poruba neuspěla v útoku, naopak domácí hráčky z rychlé protiakce ano.
47'
Přízemní střela jedné z hostujících hráček končí v bráně.
47'
Oba týmy opět úspěšní ve svých útocích. Most tak stále drží šestibrankový náskok.
45'
Další tvrdá rána jedné z domácích hráček, která opět zapadla do brány hostí.
44'
Hostující hráčky střelou k tyči snížili na rozdíl čtyř branek, domácí ale hnev zápětí znovu úspěšné.
40'
Most je teď aktivnější, na rozdíl od Poruby dokáže své šance proměňovat.
39'
Dva rychlé góly na domácí straně dostává domácí do pětibrankového vedení.
38'
Oba týmy přidávají po jedné brance, na každé straně po jedné.
36'
Most si stále drží tříbrankové vedení.
34'
Skóre se nám teď posunulo o jednu branku, na každou stranu o jednu.
33'
Porubě se ale hned vzápětí podařilo snížit.
31'
Domácí hráčky teď hned v úvodu přidávají další branku.
31'
30'
30'
Oba týmy nám stihly přidat po jedné brance na každé straně.
29'
Minutu před koncem prvního poločasu domácí hráčky stále drží tříbrankové vedení.
26'
Domácím vyšla kombinace a vedou tak po delším čase už otři branky. Porubě se teď nedaří v koncovce.
25'
Po povedené střele Most znovu vede o dva góly.
24'
Dvěma rychlými góly domácí hráčky převrací na svou stranu.
23'
Hostující hráčky se poprvé v zápase dostávají do vedení.
22'
Nebyly ale úspěšní. Hostující gólmanka chytá.
21'
Domácí hráčky budou házet sedmimetrový hod.
21'
Hostujícím hráčkám se teď dvěma góly povedlo vyrovnat. Zápas tak začíná odznova.
18'
Domácím hráčkám se znovu povedlo odskočit po přesné ráně pod horní tyč. Vedou tak o dvě branky.
17'
Oba týmy teď přidaly po jedné brance na každé straně.
16'
Hostující hráčky se opět přesnou střelou k tyči dotáhly na rozdíl jediné branky.
15'
V polovině utkání si domácí stále drží dvoubrankové vedení. Sledujeme utkání hodně vyrovnané z obou stran.
13'
Oba týmy přidávají po jedné brance. Domácí si tak stále drží dvoubrankové vedení.
12'
Po delším čase se střelecky prosazují i domácí hráčky. Vrátili se tak do dvoubrankového vedení.
11'
Už je to jen o jednu branku. Další ostravský útok končí úspěšně.
9'
Most svou šanci na vstřelení branky nevyužil, naopak Poruba snížila na rozdíl dvou gólů.
8'
Porubským děvčatům se podařilo snížit na rozdíl tří branek.
7'
Dvě rychlé protiakce a dva góly v ostravské bráně. Hostující trenér bere oddechový čas.
6'
Opět oba týmy úspěšní ve svých útocích.
5'
Viděli jsme teď dvě rychlé branky, na každé straně po jedné.
3'
Rychlá akce domácích skončila v hostující bráně.
2'
Mostečanky se po sérii nepřesnosti dostávají do vedení. Přesná střela zapadla přesně k tyči.