Házená - MOL liga ženy - 4. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Šaľa - 21. září 2019   15:00

Písek
Písek
6' Benešová  • 8'   • 13' K. Kubišová  • 14' Benešová  • 15' K. Kubišová  • 16' K. Kubišová  • 18' Benešová  • 20' Benešová  • 23' K. Kubišová  • 26' Součková  • 27' K. Kubišová  • 28' Benešová  • 30' Šmrhová  • 32' Svobodová  • 33' K. Kubišová  • 34' K. Kubišová  • 39' Hauserová  • 46' Hauserová  • 48' Kvášová  • 52' Kvášová  • 53' Šmrhová  • 57' Kvášová  • 58' Součková
26:25
(16:16)
Šaľa
Šaľa
3'    • 7'    • 11'    • 13'    • 14' Königová   • 16'    • 19' Némethová   • 20' Némethová   • 21' Janičićová   • 22' Königová   • 23' Janičićová   • 24' Königová   • 27' Janičićová   • 29' Janičićová   • 32' Trepáčová   • 34' Némethová   • 40' Königová   • 41' Némethová   • 50' Trepáčová   • 55' Ušiaková   • 59' Pócsíková
Písek
Preslová – K. Kubišová, Kvášová, B. Velková, Hauserová, Velková, Merglová, Svobodová, Šmrhová, Benešová, Součková, Kozáková.
Jiří Králíček, Milan Letev
156 diváků
Šaľa
Furgaláková, Trepáčová, Novotná – Takáčová, Rácková, A. Obstová, Gajdošová, Špendlová, Janičićová, Königová, Matušincová, Ušiaková, Némethová, Tisajová, Pócsíková.

Sokol Písek – HK Slovan Duslo Šaľa 26:25 (16:16)
Nejvíce branek: Kubišová 7, Benešová 5, Kvášová 4 – Janičićová 6, Némethová 5/1, Königová 4. Rozhodčí: Jiří Králíček, Milan Letev. Sedmimetrové hody: 2/2 – 5/3. Vyloučení: 3:2. ČK: Königová (SAL). Diváci: 156.
60'
Střela domácí házenkářky byla zblokovaná a Slovan mohl postupovat do brejku! Znovu byly odpískány kroky!
60'
Do konce zbývá necelých čtyřicet vteřin, rozhodčí přerušil hru, bude se upravovat hrací plocha.
59'
Písek chyboval a soupeř šel do brejku. Dlouhou přihrávku dostala Pócsíková, která se v samostatném úniku nemýlila!
59'
Oddechový čas pro domácí.
59'
Míč pro Písek, rozeběhly se poslední dvě minuty dnešního zápasu!
58'
Proti zakončení Ušiakové přišly parádní bloky od Kvášové, hosté budou rozehrávat z rohu.
58'
Oddechový čas pro hosty.
58'
Rychlá změna pohybu do středu, Součková poté zakončovala mezi nohy hostující gólmanky!
57'
Šaľa skórovat nedokázala, u míče domácí tým. Za malou chvíli se rozeběhnou poslední tři minuty.
57'
Do zakončení z bezprostřední blízkosti se dostala Kvášová, která vzápětí poslala Písek do vedení!
56'
O přihrávku si říkala úplně volná Benešová. Dlouhý pas ale neměl potřebné parametry.
56'
Třetí akce hostujícího celku během posledních dvou minut, kdyby byly odpískány kroky.
55'
Ušiaková srovnává z levé spojky. K vidění je opravdu pořádné drama!
54'
Právě Kubišová si to namířila mezi hostující obranu, jenže s jejím pokusem si poradila hostující brankářka!
54'
Slovan přišel o míč, Písek nikam nepospíchá, na rozehrávce znovu se sedmičkou hrající Kubišová.
54'
Jedna z domácích házenkářek se opět pokoušela trefit odkrytou svatyni. Míč ovšem směřoval těsně nad branku!
53'
Sokol už zase vede! Předchozí dvě zakončení se Šmrhové nevyvedly, teď se z domácí hráčka trefuje z pravého křídla!
53'
Hostující celek se dožadoval odpískání sedmimetrového hodu. Rozhodčí nakonec pískal prorážení!
52'
52'
Bleskově využitá přesilová hra, Kvášová srovnává vývoj dnešního utkání!
52'
Červená karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Barbara Königová).
52'
Matušincová se nemýlila, zakončovala přesně k levé tyčce!
51'
Slovan může jít zase do vedení, nařízen byl totiž sedmimetrový hod!
51'
Domácí hráčka se nedokázala prosadit z pravého křídla a Šaľa spěchá rychle dopředu.
50'
Z osmi metrů napřáhla Trepáčová. Balón mířil přesně k tyči, oba celky jsou zase stejně daleko k vítězství!
49'
Svobodová běžela z levé strany sama na branku. Hostující gólmanka teď podržela svůj tým!
48'
Písek po dlouhé době zase vede, Kvášová se prosazuje přes celé hřiště do prázdné branky!
48'
Hosté jsou v oslabení, se svou útočnou akcí rozhodně nepospíchají.
47'
Vyloučení v týmu HK Slovan Duslo Šaľa (Karolína Matušincová).
46'
Možná jsem to přivolal, Hauserová totiž vzápětí znovu srovnává skóre zápasu!
46'
Do konce utkání zbývá patnáct minut, Písek už sedm minut čeká na další gól!
45'
Důležitý zákrok brankářky Furgalákové, která míč vyrážela jednou rukou za branku!
45'
44'
I přesto, že Matušincová před chvílí sedmičku neproměnila, tak znovu si vzala balón. Teď byla úspěšná!
44'
Vyloučení v týmu Sokol Písek (Hana Kvášová).
44'
Matušincová neproměňuje ani další hostující sedmičku, domácí příznivci mají obrovskou radost!
43'
Žlutá karta pro tým Sokol Písek (Michaela Součková).
43'
V této fázi je to především souboj obran, celky se jen málo dostávají do nějakých vyložených šancí.
42'
Dvě obrovské příležitosti na obou stranách, gólmanky si připsaly důležité zákroky!
41'
Do konce utkání zbývá dvacet minut, Némethová srovnává stav tohoto zápasu!
40'
Rozhodčí pískal prorážení hostující házenkářky, domácí celek však také přišel o balón.
40'
Do samostatného úniku postupovala z levé strany Königová, která zakončovala na vzdálenější tyčku!
39'
Hauserová ve složité pozici trefuje přesně do šibenice hostující branky!
38'
Rozhodčí píská proti slovenskému týmu, Písek bude rozehrávat z vlastní poloviny.
38'
Obrany výrazně přidaly, čtyři minuty čekáme na další branku z jedné či druhé strany.
37'
Hostující házenkářka teď neproměnila stoprocentní příležitost, skóre se tedy nemění!
36'
V tuto chvíli se to nedaří, hra se teď hodně kouskuje, další domácí akci rozehrává Kubišová.
36'
Dvě rychlé ztráty. Rozehrávat bude Novotná, dokáže Šaľa srovnat skóre?
35'
Némethová neproměňuje sedmimetrový hod, Písek navíc zůstává u balónu!
34'
Do střelecké listiny se znovu zapisuje Kubišová. Brankářka Novotná teď nestihla zareagovat!
34'
Šťastná trefa na druhé straně, střela Némethové byla pravděpodobně tečovaná!
33'
Hostující hráčky přišly o balón a Kubišová běžela sama na branku. Snadná trefa!
32'
Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, Svobodová srovnává stav!
32'
První změna ve skóre, Trepáčová posílá hostující tým do vedení!
31'
Součková to dnes poněkolikáté zkoušela z delší vzdálenosti. V tomto případě minula branku!
31'
Úvodní útočná akce druhé půle bude patřit hostujícímu týmu.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 15:51.
Úvodní třicetiminutovka hry je za námi. K vidění byla vyrovnaná házená, oba celky se dlouho přetahovaly ve vedení. Před odchodem do kabin platí vyrovnané skóre, druhý poločas tak slibuje pořádné drama!
30'
30'
Totožná situace na druhé straně, Šmrhová se prosazuje z pravého křídla a srovnává!
29'
Janičićové stačí opravdu jen trochu prostoru. Z neřešitelného úhlu trefila opět šibenici!
29'
Byla to Benešová, která se za potlesku zvedá z palubovky a míří na střídačku. Doufejme, že domácí hráčka bude v pořádku.
29'
Hra je přerušena, na palubovce totiž zůstala ležet jedna z domácích házenkářek, se kterou to nevypadá úplně nejlépe.
28'
Úplně volná se na brankovišti ocitla Benešová. Míč po její střele z bezprostřední blízkosti skončil v síti!
28'
To zavánělo prorážením, domácí celek nakonec zůstane u míče.
27'
Parádní rána Kubišové do šibenice, hostující gólmanka byla bez jakékoliv šance na úspěch!
27'
A zase! Janičićová se trefuje téměř z neřešitelného úhlu, Slovan vede o dvě branky.
26'
Jako nůž máslem teď mezi hostující obranou prolétla Součková. Ta střílela do horní části branky!
26'
Nakonec to na sebe vzala Némethová, ovšem její pokus směřoval vysoko nad branku!
25'
Dobrá obrana Písku, hostující celek bude muset co nejdříve zakončovat.
25'
Hauserová proměňuje i tuto sedmičku a snižuje!
24'
Šaľa jde do tříbrankového vedení! Königová se dnes poněkolikáté dostala do brejku, znovu si věděla rady!
23'
Pěkně sehraná akce slovenského celku zakončená úspěšnou střelou Janičićové!
23'
Hostující gólmanka toho moc neviděla! Kubišová zakončovala na vzdálenější tyčku!
22'
22'
Sama na branku běžela Königová. To nemohlo dopadnout jinak!
21'
Těžký úhel pro Janičićovou na levém křídle. Hostující házenkářka to zvládla na jedničku!
20'
O odpověď se postarala Némethová! To byla hodně nečekaná střela ze strany zatím nejlepší střelkyně slovenského celku!
20'
K výbornému výkonu se rozehrála Benešová, která je nyní prakticky u každého gólu svého týmu!
19'
Némethová to vzala na sebe! Prodrala se mezi obranou, vzápětí překonala Preslovou!
19'
Ztráty míče na obou stranách palubovky, Šaľa už zase pospíchá směrem dopředu.
18'
18'
Se štěstím, ale přece! Benešová zakončovala v pádu ze šesti metrů, míč nakonec skončil v síti!
17'
Pokus Némethové o přihrávku na brankoviště. Jedna z domácích hráček hrála nohou.
16'
Kubišová se nejprve výborně vrátila směrem dozadu, poté přes bránící soupeřku překonala hostující gólmanku, srovnáno!
16'
Skóre se mění také na druhé straně palubovky, obrany teď příliš nestíhají.
15'
Rychlý brejk domácích házenkářek zakončila střelou o palubovku Kubišová!
14'
Sehrávka na pivotku, Königová se prosazuje z bezprostřední blízkosti!
14'
Písek dotahuje krok. Postarala se o to Benešová!
13'
Zakončení levou rukou přes bránící hráčku, Preslová byla bez šance!
13'
O srovnání se postarala Kubišová, ovšem domácí tým se musí rychle vracet.
12'
Némethová se ze sedmičky nemýlila, skóre je teď jako na houpačce!
12'
Sedmička také na druhé straně palubovky, balón si bere Némethová.
11'
Blesková odpověď na druhé straně, Šaľa se prosazuje ze středu.
10'
Balón si vzala Hauserová, která dnes poprvé poslala svůj tým do vedení!
10'
Nařízen byl sedmimetrový hod pro Písek!
9'
Ze druhé vlny pálila Součková. Její střela skončila na bránící hráčce slovenského týmu.
9'
Janičićová si došla pro faul, sedmička se ale házet nebude.
8'
Rychlý přechod na útočnou polovinu, poté zakončení domácí házenkářky do horní části branky!
8'
Némethová běžela do brejku. Skvěle se vrátila Benešová, která čistě získala balón.
7'
Šaľa si bere těsný náskok zpět na svou stranu, hostující hráčky teď rozebraly obranu soupeře.
6'
K odraženému míči se na brankovišti dostala Benešová, která srovnala!
6'
Skóre se měnilo na obou stranách palubovky, Šaľa i nadále vede nejtěsnějším možným rozdílem!
5'
Žlutá karta pro tým HK Slovan Duslo Šaľa (Zuzana Trepáčová).
5'
Skrytý pokus Némethové, míč dnes potřetí trefil brankovou konstrukci!
4'
Domácí hráčky se zatím trápí na útočné polovině, u balónu je zase hostující tým.
3'
Součková to vzala opět na sebe, ale přišel faul. Devítka pro Písek.
3'
První změna ve skóre, hostující tým se prosazuje z levého křídla. Střele pomohla branková konstrukce!
2'
Gólmanka slovenského týmu se pokoušela o dlouhou přihrávku. Svou spoluhráčku ale nenašla.
2'
Nepřesnosti na obou stranách, se střelou Součkové si poté poradila hostující brankářka!
1'
Rozhodčí viděl faul na brankovišti, hra je opět přerušena.
1'
Domácí akci teď zastavila Königová taktickým faulem.
1'
Úvodní útočná akce bude patřit domácímu týmu.
1'
Posledních dvanáct vzájemných zápasů vyhrál slovenský celek! Dokáže Písek tuto nelichotivou bilanci napravit dnes? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Domácí tým zatím střelecky táhne Hana Kvášová, která během tří zápasů nasázela už 25 branek. Co se týče hostujícího celku, tak tam je na tom nejlépe Natália Némethová, ta zaznamenala 15 přesných zásahů.
Písek do této sezony nevstoupil vůbec špatně. Nejprve remizoval s pražskou Slavii, následně porazil Hodonín i Dunajskou Stredu a i nadále čeká na prvního přemožitele. Domácí házenkářky mají pět bodů a nachází se na čtvrté pozici. Šaľa si poradila s Hodonínem i proti Veselí, nestačila však na silné Michalovce. Hostující hráčky mají o bod méně, jsou šesté.
Hezký den. Házenkářská MOL liga žen má na programu čtvrté kolo, v sobotu jsou na programu tři zápasy. Sokol Písek v jednom z nich narazí na HK Slovan Duslo Šaľa.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.