Házená - MOL liga ženy - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Písek : Veselí n/M - 16. listopadu 2019   15:00

Písek
Písek
7' K. Kubišová  • 10' Součková  • 15' Součková  • 18' Benešová  • 18' Kvášová  • 19' Benešová  • 22' Součková  • 25' Kvášová  • 26' Hauserová  • 29' Součková  • 29' Kržová  • 31' K. Kubišová  • 33' K. Kubišová  • 35' Stellnerová  • 39' Součková  • 40' Pešková  • 42' Kvášová  • 45' Kvášová  • 46' Kvášová  • 49' Hauserová  • 50' Pešková  • 53' Součková  • 54' Benešová  • 55' Součková  • 58' Pešková  • 59' Součková
26:26
(11:15)
Veselí n/M
Veselí n/M
3' Michálková   • 7' Kubáčková   • 8' Kubáčková   • 9' Kučerová   • 13'    • 17' Kučerová   • 22' Pastorková   • 24'    • 24' Michálková   • 26' Kubáčková   • 27'    • 29' Kučerová   • 30' Kučerová   • 31'    • 32' Michálková   • 34' Novotná   • 36'    • 37' Olšová   • 41' Kubáčková   • 43' Kubáčková   • 50' Kučerová   • 51' Kubáčková   • 53' Kučerová
Písek
Kržová, Preslová – B. Velková, Kozáková, K. Kubišová, Kvášová, Hauserová, Velková, Merglová, Svobodová, Šmrhová, Benešová, Stellnerová, Součková, Pešková.
Veselí n/M
Hřebejková, Nejezchlebová – Kučerová, Víchová, Novotná, Štipčáková, Vodná, Lukšíková, Klimešová, Michálková, Kutálková, Pastorková, Olšová, Janoušková, Kubáčková, Boorová.

Písecké házenkářky dokázaly ve druhém poločase zlikvidovat až pětibrankové manko a nakonec získaly proti Veselí bod za remízu 26:26. V závěru mohly Jihočešky i rozhodnout, ale jejich gól pár sekund před koncem nebyl uznán. Podle reakcí hráček na palubovce ale zřejmě oba celky remízu berou.
60'
Hostující hráčka to ještě zkusila z poloviny hřiště, na brankářku Písku si ale nepřišla. Zápas skončí remízou.
60'
Domácí hráčky vstřelily gól, ale ten nebyl uznán! Oddechový čas pro Písek, do konce scházejí dvě sekundy...
60'
Domácí mají míč a tedy i šanci rozhodnout!
59'
Máme zase srovnáno! Střela Michaely Součkové byla naprosto přesná.
59'
Oddechový čas pro Písek.
58'
A tu Kristýna Pastorková dala. Veselí zase vede!
58'
Pastorková v jasné pozici neuspěla. Bylo to ale s faulem a tak je tu další sedmička!
58'
Michaela Pešková vyrovnává! Jedna z domácích hráček ale zůstala ležet na hrací ploše a lékař ji na střídačku doslova odnesl v náručí. Snad to nebude nic vážného.
57'
Hostující gól nebyl uznán, protože těsně před tím rozhodčí pískal faul. Za ten střílela sedmičku Kučerová, která ale přestřelila!
56'
A kontakt teď udržela skvělým zákrokem domácí brankářka!
55'
Máme tu kontaktní gól Písku! Ten zaznamenala Michaela Součková.
54'
Veronika Benešová se trefila z pravé strany ke vzdálenější tyčce. Brankářka se vrhala za míček fotbalovou robinzonádou marně.
53'
Na bezprostřední kontakt se ale domácí zatím nedostanou. Naopak se trefila Yuliia Kučerová.
53'
Rána Michaely Součkové z pravého křídla zapadla do sítě. Písek stále drží naději na bodový zisk.
52'
Hostující lavička si vyžádala oddechový čas.
51'
Domácí gólmanka si připsala dobrý zákrok. Míč se ale odrazil zpět k hráčkám Veselí a Tereza Kubáčková se již nemýlila.
50'
Michaela Pešková domácí rychle vrací na dvougólový rozdíl.
50'
Po delší době se trefila hostující Juliia Kučerová.
49'
Po přesné střele Michaely Hauserové už Písek ztrácí jen dva góly!
49'
Skvělý zákrok domácí gólmanky, která vychytala osamocenou soupeřku. Vzápětí je hra přerušena kvůli ošetření domácí Merglové. Nakonec se ale nejednalo o nic vážného. Hráčka Písku je již na nohách a bude ve hře pokračovat.
48'
Přihrávka Kubáčkové nebyla přesná, míč zachytila domácí brankářka.
47'
Kubišová vystihla hostující přihrávku, ale následně neudržela míč na hřišti. Pro Písek škoda, mohl z toho být rychlý kontr.
46'
Rychlou kombinaci Písku zakončuje Hana Kvášová střelou k bližší tyčce. Hosté si berou oddechový čas.
46'
Tentokrát Kvášová pálila těsně nad.
45'
Hana Kvášová se z poměrně velké dálky trefila k pravé tyči.
43'
Další zásah si připisuje hostující Tereza Kubáčková.
42'
Hana Kvášová koriguje dělovkou z osmi metrů pod břevno.
41'
Hostující brankářka zastavila efektním zákrokem střelu protihráčky.
41'
Tereza Kubáčková ale zase dodává Veselí větší klid.
40'
Michaela Pešková střelou z ostrého úhlu snižuje na rozdíl čtyř branek.
39'
Na nízkou střelu Michaely Součkové si hostující brankářka sáhla. Míč ale nakonec propadl za brankovou čáru.
38'
Po faulu na Olšovou zůstanou hosté u míče.
38'
Písek ztrácí už šest gólů a nevypadá to s jeho hráčkami vůbec dobře.
37'
Dvacátý gól hostí padl z rychlého protiútoku. Ten zakončovala z levého křídla Barbora Olšová.
36'
Tentokrát už Veselí další gól přidalo.
36'
Kržová teď domácí zachraňovala na brankové čáře.
35'
Alena Stellnerová se dostala za obranu soupeřek a tváří v tvář brankářce snižuje.
34'
Kateřinu Novotnou už ale nevychytala.
34'
Domácí brankářka byla dobře postavena proti střele Vodné.
33'
Z okraje brankoviště se trefila Kristýna Kubišová.
32'
Diana Michálková dostala dobrou přihrávku na levou stranu a přesnou střelou překonala Kržovou.
31'
Hostující hráčky si berou čtyřgólový náskok zpět.
31'
Kristýna Kubišová vpadla do brankoviště a zkraje poločasu snižuje.
31'
První poločas vyšel lépe hostujícímu Veselí, které vede 15:11. Domácí hráčky se dlouho trápily střelecky, vždyť ještě ve 14. minutě měly na svém kontě pouhopouhé tři vstřelené góly. Hru dopředu potřebují po změně stran hodně zlepšit.
30'
30'
Pár sekund před koncem poločasu se z levého křídla prosadila Yuliia Kučerová.
30'
Žlutou kartu dostal jeden z členů hostujícího realizačního týmu.
29'
Domácí potrestaly hru soupeřek s prázdnou brankou. Trefila se brankářka Regina Kržová.
29'
Michaela Součková zaznamenala desátý gól Písku.
29'
Yuliia Kučerová hraje velmi dobře. Většina akcí Veselí jde přes ní a teď se zase sama zapsala mezi střelkyně.
27'
Další zásah pro veselí, které si udržuje čtyřgólové vedení.
26'
Z pravé spojky pronikla až do zakončení Michaela Hauserová, která nízkou střelou snižuje.
26'
Za hosty se nyní prosadila Tereza Kubáčková.
25'
Kučerová trefila břevno. Hana Kvášová pak hodila z vlastní poloviny míč do opuštěné hostující branky!
24'
Rychlý kontr hostí zakončila Diana Michálková. Veselí se vzdálilo na čtyři zásahy.
24'
Házenkářky Veselí přidávají desátou branku.
23'
Domácí hráčka zakončila akci svého týmu střelou z dálky nad.
23'
Další střelu Kučerové vyrazila levou rukou brankářka.
23'
Kučerová se natlačila před bránící hráčku a trefila břevno domácí branky!
22'
S rychlou odpovědí přispěchala Michaela Součková.
22'
Kristýna Pastorková konečně zase přidává gól na stranu Veselí.
21'
Na druhé straně kontrovala domácí hráčka ranou do brankové konstrukce.
20'
Veselí se střelecky zaseklo. Z dobré pozice teď hostující házenkářka minula branku.
20'
Oddechový čas pro Veselí.
19'
Domácí brankářka skvěle vychytala Michálkovou. Na druhé straně uspěla Veronika Benešová a Písek ztrácí už jen dva góly.
18'
Hosté hráli v oslabení bez brankářky. V útoku ale ztratily míč a to potrestala z vlastní poloviny Kvášová.
18'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Tereza Kubáčková).
18'
Veronika Benešová koriguje z pohledu domácích stav.
18'
Technická střela Yuliie Kučerové z pravé strany zapadla za brankářku.
17'
Hostující tým je v plném počtu.
17'
Další gól přidává Yuliia Kučerová. Veselí tak vede už o čtyři branky.
16'
Zakončení z pravého křídla pokryla hostující brankářka Nejezchlebová.
15'
Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Diana Michálková).
15'
Teď se ale trefila Michaela Součková.
14'
Přes důraznou hostující obranu se Písečanky těžko prosazují.
14'
Oddechový čas pro domácí Písek.
13'
Střela z pravé strany k bližší tyčce propadla za záda gólmanky Písku. Hosté vedou už o čtyři góly.
12'
Se zakončením z prostoru pravého křídla si poradila hostující brankářka.
12'
Veselí je už v plném počtu.
12'
A Yuliia Kučerová sedmimetrový hod proměnila.
11'
Pešková zastavila šanci soupeřek za cenu faulu a žluté karty. Navíc sedmička pro Veselí.
11'
Na druhé straně domácí hráčky pokazily rychlý protiútok.
10'
Kučerová trefila tyčku domácí branky!
10'
Zatím sledujeme brankově chudé utkání. Zejména Písek se v útoku trápí.
10'
Michaela Součková přesilovku hned využívá a snižuje na rozdíl dvou branek.
9'
Dvouminutový trest pro hostující Terezu Kubáčkovou.
9'
Yuliia Kučerová vystřelila kousek za brankovištěm a trefila šibenici domácí svatyně.
8'
Hned z rozehrávky tu však máme třetí gól hostí.
7'
Konečně se radují i domácí. Kristýna Kubišová snižuje.
7'
Tereza Kubáčková přidává druhý gól Veselí.
6'
Prostor ke střele si hledala Vodná. Písecká obrana ji zastavila za cenu faulu a žluté karty pro jednu z hráček.
5'
Hostující pokus o dlouhý pas na hráčku za obranou dokázala poslední písecká házenkářka zachytit. Sama zakládá útok domácích.
5'
Domácí hráčky toho směrem dopředu zatím moc nepředvedly.
4'
Kučerová tentokrát v roli zakončující hráčky. Mířila nad břevno.
3'
Kučerová krásně uvolnila Dianu Michálkovou, která posílá Veselí do vedení.
2'
Tentokrát se už hostující tým dostal ke střele, brankářka ale zůstala nepřekonána.
1'
Hráčky Veselí první akci nezakončily. Dopředu může domácí tým.
1'
Sokol Písek:
Jihočeské hráčky nasbíraly už 15 bod. Hned sedmkrát zvítězily, jednou remizovaly a jen dvakrát prohrály. Tato bilance stačí na průběžné páté místo. V posledním utkání písecké házenkářky potěšily domácí publikum vítězstvím 37:24 nad slovenskými Bánovci.
SHK Veselí nad Moravou:
Házenkářky Veselý nasbírali 10 bodů za vyrovnanou bilanci pěti výher i porážek. V tabulce soutěže jim paří osmé místo. Naposledy si hráčky moravského klubu připsaly těsnou porážku 32:33 na půdě Olomouce. Předtím ale měly na kontě tři výhry v řadě.
Vítám tu všechny házenkářské příznivce! V 11. kole ženské MOL ligy přivítá pátý Písek osmé Veselý nad Moravou. Oba týmy od sebe dělí pět bodů. Velmi dobře hrající písecké hráčky do zápasu nastoupí v roli papírových favoritek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.