Házená - MOL liga ženy - 11. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Poruba : Dunajská Streda - 13. listopadu 2019   18:00

Poruba
Poruba
3' Mýlková  • 3' Šmidáková  • 5' Dybalová  • 6'   • 8' Prašivková  • 9' Konečná  • 11'   • 14' Konečná  • 14' Andrýsková  • 15' Šmidáková  • 18' Šmidáková  • 19' Zemanovičová  • 24' Smetková  • 25' Zemanovičová  • 26' Smetková  • 32' Polášková  • 32' Konečná  • 33' Andrýsková  • 35' Andrýsková  • 36' Konečná  • 40'   • 40' Polášková  • 42' Bízik  • 43' Polášková  • 43' Konečná  • 44' Mészaráros  • 49' Konečná  • 50' Polášková  • 51' Smetková  • 52' Zemanovičová  • 53' Desortová  • 54' Desortová  • 58'   • 59' Desortová  • 60' Desortová
35:21
(15:6)
Dunajská Streda
10'    • 12'    • 17' Bugárová   • 21' Virág   • 29'    • 30' Bízik   • 33' Bízik   • 34'    • 38'    • 39' Straková   • 39'    • 41' Kozma   • 45' Brunczvik   • 46' Bízik   • 48' Konečná   • 52'    • 55'    • 57' Virágová   • 59'

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost.
Je tu konec! Druhý poločas nám nabídl daleko vyrovnanější souboj, nicméně oba celky se dopouštěly značného množství chyb. Diváci se bavili, myslím si ale, že trenéři své svěřenky příliš nepochválí.
60'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým MŠK Dunajská Streda.
60'
Krátce před koncem tu je ještě jeden gól v podání Elišky Desortové.
60'
Probíhá poslední minuta utkání.
60'
Vyloučení v týmu MŠK Dunajská Streda.
59'
Eliška Desortová se nyní nemýlila a v pádu skórovala.
59'
Dunajská Streda se postarala o jubilejní dvacátou branku.
58'
Další branka do sítě slovenského týmu. Nutno dodat, že druhou polovinu odehrál daleko lépe než tu předchozí.
57'
Nejspíše to byla Desortová, která se probojovala před brankářku soupeře a snažila se ji prostřelit střelou o zem, následně se však míč odrazil mimo tři tyče.
57'
Virágová překonává brankářku Poruby a snižuje.
55'
Gól vstřelil tým MŠK Dunajská Streda.
54'
Eliška Desortová ze střední spojky propálila vše, co ji stálo v cestě.
53'
Neproměněný sedmimetrový hod týmu MŠK Dunajská Streda.
53'
Domácí brankářka vychytala soupeřčinu střelu z levého křídla.
53'
Elišce Desortové to dnes příliš nepadalo, a tak si nyní může napravit chuť.
52'
52'
Oddechový čas pro hosty.
52'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Zemanovičová).
51'
Dunajská Streda se nedokázala vzadu zformovat, čehož využila pohotová Smetková.
51'
Domácí brankářka měla štěstí, neboť za jejími zády se ozvala tyč!
50'
Silvie Polášková vystihla přihrávku soupeřek a proměnila svůj samostatný únik.
49'
Michaela Konečná je k nezastavení. Zase to byla ona, která se prosadila.
49'
Hostující hráčka se pokusila zakončit z pravého křídla, jenomže neuspěla.
48'
Po nepřesné střele hostujícího týmu se míč dostal k domácím, načež z protiútoku střílela Konečný.
46'
První sedmimetrový hod v utkání proměňuje Eliška Desortová.
46'
46'
Po gólu Boglárky Bízik následuje oddechový čas pro domácí tým.
45'
Útok Poruby skončil střelou vedle, a tak mohou hrát hráčky v modrých dresech.
45'
Fanni Brunczvik dostala míč na pivota, odkud následně vyslala v pádu přesnou střelu.
44'
Mészaráros se vůbec nerozmýšlela a okamžitě vyslala dělovou ránu do protějšího rohu brány.
43'
Po další brance Michaely Konečné si bere lavička Dunajské Stredy oddechový čas.
43'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Polášková).
42'
Tohle si domácí brankářka za rámeček nedá, pomalou střelu pustila zbytečně za svá záda.
41'
Domácí hráčky se již radovaly z další branky, nicméně kvůli faulu nebyla uznána.
41'
Následné protiakce se prosazuje Dominika Kozmová.
40'
Sylvie Polášková ze střední spojky poslala míč k protější tyči.
40'
Domácí hráčka se prodrala skrz trojici soupeřek a z pivota poslala míč od země do brány.
39'
Vyloučení v týmu DHC Sokol Poruba.
39'
Poslední minuty patří Dunajské Stredě, které alespoň trochu snižují špatný pocit z dnešního výkonu.
39'
Jedna z hostujících házenkářek vystihla kombinaci soupeřek a našla volnou Strakovou, která svůj brejk proměnila.
38'
38'
37'
Pěkné zákroky brankářek na obou stranách hřiště.
36'
Michaela Konečná utíkala sama na brankářku Dunajské Stredy, kterou prostřelila mezi nohami.
35'
Brankářka slovenského týmu si sáhla na střelu Andrýskové, nicméně ji nezvládla zastavit.
34'
Hostující hráčka při své samostatném úniku lehce podklouzla, a tak nemohla přesně zakončit.
34'
33'
Gól vstřelil tým DHC Sokol Poruba (Andrýsková).
33'
Bízik se prosadila střelou proti pohybu brankářky Poruby.
32'
Poruba se utkáním baví. To potvrdila i Michaela Konečná, která bez většího váhání přesně zakončila.
32'
Silvie Polášková navyšuje rozdíl mezi oběma týmy na deset branek.
31'
Povedeným zákroke mse prezentovala brankářka na druhé straně hrací plochy.
31'
Střela ze střední spojky byla vytěsněna hostující brankářkou.
31'
První poločas je u konce! V něm se i utkání rozhodlo. Poruba vlétl na své soupeřky v neuvěřitelném tempu, takřka k ničemu je nepustila. Dunajská Streda je v útoku naprosto marná. Nyní bude muset zabrat, aby neschytala pořádný debakl.
Druhý poločas začne přibližně v 18:47.
30'
30'
Střelou v poslední vteřině přidává další zásah do svých výtečných statistik Bízik.
30'
Probíhá poslední minuta první půlhodiny.
29'
Krátce před koncem prvního poločasu koriguje skóre jedna z hostujících hráček.
28'
A znova! Neuvěřitelné.
28'
Hostující hráčka utíkala sama na brankářku Poruby, byly ji však odpískány kroky!
26'
Žlutá karta pro tým MŠK Dunajská Streda.
26'
Místy to vypadá, že hostující hráčky naprosto rezignovaly na obranu. Nyní toho využila Valerie Smetková.
25'
24'
Valerie Smetková se procpala skrz dvě bránící soupeřky a v pádu přesně zakončila.
23'
Oddechový čas pro domácí.
23'
Chybuje se na obou stranách. Nejvíce práce na palubovce mají rozhodčí.
22'
Kombinace Dunajské Stredy byla ukončena ve své počátku, a tak hrají domácí.
21'
Na pivotu se míče zmocnila Virágová, která následně skórovala.
20'
Nádherný zákrok hostující brankářky proti brejku soupeřky!
19'
Tentokrát již hostujícím hráčkám konstrukce brány nepomohla, Barbora Zemanovičová byla nekompromisní.
19'
V krátkém časovém úseku zazvonily tyče na obou stranách!
18'
Obléhání hostující brány přineslo kýžený úspěch, když se míče ujala Šmidáková.
17'
Cintia Bugárová ze střední spojky doslova propálila ruku brankářky soupeře.
16'
Pokus porubské hráčky z pravého křídla přeletěl hostující svatyni.
15'
Střela domácí hráčky ze střední spojky byla zastavena, nicméně z dorážky se již spoluhráčka Marie Šmidáková nemýlila.
14'
Troufám si říct, že je již o osudu utkání rozhodnuto. O devátou branku Poruby se postarala Andrýsková.
14'
Z následného kontru se prosazuje v pádu Michaela Konečná.
13'
Fantastický zákrok brankářky Poruby!
12'
Útočný faul domácího týmu, dopředu mohou jít hráčky v modrých dresech.
12'
Vypadá to, že se probudily i střelkyně na druhé straně hřiště.
11'
Domácí hráčka přelobovala soupeřky z pravé strany hřiště.
10'
Dunajská Streda se prosazuje poprvé v dnešním zápase!
9'
Destrukce slovenského výběru pokračuje. Prosazuje se Michaela Konečná.
8'
8'
Po špatné nahrávce hostující hráčky se vydaly domácí házenkářky do rychlého brejku, jenž ovšem příliš slavně nedopadl.
8'
Z levé spojky se trefuje Markéta Prašivková.
7'
Hostující hráčky se trápí. Tentokrát byl jejich postupný útok zakončen nepřesnou střelou.
6'
6'
Střela z pravé spojky zapadla k protější tyči brány Dunajské Stredy.
5'
Porubě vychází začátek zápasu znamenitě. Gólem z levého křídla se blýskla Tereza Dybalová.
4'
Slovenské házenkářky školácky ztratily míč a nyní se musí rychle vracet do obranného rozestavení,
3'
Šmidáková dostala prostor na pravém křídle, kterého zužitkoval na maximum.
3'
První branku zápasu střílí Barbora Mýlková.
2'
Střela hostující hráčky byla vychytána domácí brankářkou.
1'
První akci měly k dispozici hostující hráčky, nicméně svůj útok v branku nepřetavily. To stejné platí i pro Porubu, která taktéž neskórovala.
1'
MŠK Dunajská Streda

Tým z jihu Slovenska má na svém kontě jen pět bodů, nicméně se postaral o největší šok dosavadního průběhu nejvyšší ženské soutěže. Prohra s Michalovcema se brala jako samozřejmost, na výhru soupeřek se ani nevypisoval kurz. Jenže favorit letošního ročníku zaváhal, Dunajská Streda vyhrála 26:24 a mohla slavit nejspíše historický úspěch.
Nejlepší střelkyní hostujícího celku je Boglárka Bízik, která disponuje neuvěřitelným průměrem 7,4 branek na zápas.
DHC Sokol Poruba

Jasný favorit dnešního utkání by rád odčinil porážku nad Slavií Praha z minulého kola. Momentálně šestý celek MOL ligy zvítězil v sedmi z deseti utkání a bylo by překvapením, pokud by dnes nepřidal další.
Nejlepší střelkyní domácího výběru je Eliška Desortová, jež si připsala v tomto ročníku 55 branek.
Přeji příjemné odpoledne všem fanoušků česko-slovenské házené! Dnes proti sobě nastoupí celky DHC Sokol Poruba a MŠK Dunajská Streda. Jasným favoritem jsou domácí, avšak jak jsme se několikrát v tomto ročníku MOL ligy přesvědčili, tak papírové předpoklady hrají jen minimální roli.